Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
20. říj 2010

@madormi tak budem drzat palce,aby to uz na dalsi krat vyslo;)a hlavne,aby si bola silna...
idem uz k telke,tak zajtra, cafte 😉

bambi7
20. říj 2010

aj ja drzim palce madormi a drz sa 🙂

idem kuki tv tak cafte

madormi
20. říj 2010

dekuji moc holky

mabe
autor
21. říj 2010

ahojte, tak dnesni cvico uplne super. jsme tam ctyri maminy i s cvicitelkou, vsichni okolo 7 mesice. je to takovy komorni a tim i dobry.

mabe
autor
22. říj 2010

dobre ranko, tak dneska anicka vstavala o pul seste, tak jsem ju nakojila a vstaval s ni manza a snidal, ja v 7h i tak su nejaka unavena. dopo jdeme do babykavarny s kamoskou, odpo nasi a vecer jdeme s kamoskou na zapijecku kamaradova chlapecka. narodil se v utery, je to teda az na 21:30h, pojedeme tam autem a tatkove budou hlidat, kamoska ma 5,5mesicniho chlapecka. tak odpo si musim lehnout, abych mela sily. poslu asi nase s anickou ven s kocarkem. 🙂

nevite, kde by se dalo sehnat totok: http://www.odlitek.cz/index.php v jakym obchode?

mili1
22. říj 2010

Ahojteee,,, madorni ja som mala mutaciu ako mab teda heterozygot a nemusela som si pichat injekcie, brala som zvýšené množstvo kys. listovej ako píše nef acidum folikum je najlepšie,,,,
Bambi ahoj , ja tiež neviem čo kupit na vianoce ,,,mojmu kupim asi oblečenie a malému autíčko, hračky , musím ešte porozmyslat,,,juuj a velmi sa teším na vianoce,,, 😵
Nef my ideme budúci týžden s malým prvý krát k zubárovi , som zvedavá ako otvorí usta,,,,ale isto tam bude plakat,,,,a zubky si čistíme len s čistou vodičkou , má aj kefku tak sa snaží a ja mu pomáham, chystam sa uz kupit aj zubnu pastu len som nevedela aku kupit a bambi pomohla,,, 😉 bambi kde si ju kupovala v lekarni?
mab prijemnu oslavu prajem 😉 🙂

mili1
22. říj 2010

Mab neviem kde sa to predáva,,, môj manžel nám doniesol z práce a tak sme odtlačili ručičky aj nožičky ,,, 😉

ellysa
22. říj 2010

ahojte babuľky nestíham vás čítať som u našic
ako?
oliv je už 4 noci strašne umrnkaná, neviem, čo sa deje, som dosť grogy 😒 , dúfam, že je to len dočasné
tu už je poriadna zima, včera aj snežilo

lubica69
22. říj 2010

Ahojte dievčatá
Ako sa máte?
Ani ja vás nejak nestíham
Dnes máme po kontrolnom sone Všetko je v poriadku Fazuľka rastie,srdiečko bije ako zvon 😀 😀 😀
Juj tak nám odľahlo a sme veľmi radi
Od pondelka idem na PN 😉

mabe
autor
22. říj 2010

ja tedka uspala anicku a premyslim, jestli se jit vykoupat nebo ne. ona se nekdy jeste budi, dam dudel a spi. manza neni jeste doma, tak prave nevim, jestli to risknout. manza ma dojit az tak po osme a ja nez se vypravim....uz se tesim. akorat mam dva bedary na brade obrovsky - po 3/4 roce uvidim kamarady - hodne kamaradu a jak vypadam. 😒 😀
@lubica69 gratulujuuuuuuuuuuu. ja taky byla na PN od zacatku. zkusila sem to byt vpraci, ale spinila sem, tak jsem zustala hnedka doma.

ellysa
23. říj 2010

@lubica69 gratulujeeeeeeem, no je fajn, že budeš na PN, aspoň sa budeš šetriť a potom uvidíš ako bude 😉 , dúfam, že skoro pribudnú ďalšie tehuľky a potom keď už budú bábätká hádam sa aj my začneme snažiť 😎

bambi7
23. říj 2010

cafte babulky moje ako sa mate?

lubi mocccc gratulujemmmmmm len tak dalejjjjjjj 🙂

madormi ja si myslim ze s injekciami sa nic nepokazi a len pomoze neboj vsetko zvladnes 😉

ahojky elly co olivia?no dnes moj poveal ze ak budeme raz mat druhe bude to olivia 😀 no uvidime ale je to pekne meno 😉

a mabus ako bolo? a neboj usmejes sa ty slniecko nase a zabudnu ze mas dake bedary 😉

no idem dat domku spat nech mame aj trosku klud 😀 a oddych....

a pastu som kupila u nas v obchode ale maju aj internetovu stranku www.predeti.sk
tak pa babulky a dobru noc prajem

ellysa
23. říj 2010

@bambi7 ahoj bam, no my fajn, teraz síce horšie noci ale inak je to naše slniečko, no tak žeby druhá olivia, to by bolo fajn a ty by si čo radšej chcela? chlapčeka alebo dievčatko?
ja idem na nete pokukať nejaké byty, už sa nejak veľmi tlačíme v tomto našom, ale čo keď peniažky nie sú 😒

bambi7
24. říj 2010

dobre ranko no babule co dovolenkujete 😀 no ja dobieham co som tu nebola 😀

elly no inak mne je to jedno co bude druhe ...hlavne nech je zdrave ale pri prvom som velmi chcela dvievcatko a aj moj
ani neviem preco si myslim ze a druhe bude dievcatko mam takeho tusaka 😀 ale je nam to obom jedno 😀 moj ked vidi ako sa domka k nemu ma tak by prijal hned dievcatko 😀 ale je nam to jedno co bude to bude len nech je zdravuckeeeee

no ideme do auparku idem kuknut domke kombinezu a bundu este ......a aj sebe nieco 😉 tak pa babulky moje

nefertitka
24. říj 2010

ahojte....

@lubica69 gratulujem ku kontrole;) len tak dalej...

@ellysa aj my sa tlacime a nikto to nechce kupit zatial:(

@mili1 my sme u zubara dopadli tak,ze Nikolka neotvorila usta a odisli sme 😝 ...zubar povedal,ze ju netreba silit,ze raz pusu otvori,ked bude vacsia,len ze treba uz zubky cistit aj pastou, dal nam vzorku detskej pasty Elmex...tak jej davame taky maly kustik,zevraj to moze aj spapat...
no a mne zacina paradentoza,preto sa mi ten zub aj uvolnuje,moje nervy,dal mi dole kamen a asi budem brat na to aj lieky ak to neprejde,strasne mi krvacaju dasna,aj ked kusnem do banana,ale ako mi ho dal dole,uz je to lepsie...moje nervy,to mi nenapadlo ani...v takomto veku a to sa o chrup staram....este aj dentalnu nit zakazdym pouzijem, no ale povedal,ze ta je o nicom,ze si mam kupit medzizubnu kefku,tak budem skusat

lubica69
24. říj 2010

Ahojte dievčatá
@nefertitka moja tak to ma mrzí s tou zubárkou a zúbkami Mne veľmi veľmi pomohli tie medzizubné kefky a zubná pasta paradontax Síce chutí otrasne ale je veľmi účinná 😀

bambi7
24. říj 2010

cafte babulky ja a moj pouzivabe elmex zelenu na citlive zuby a je aj na krcky a je super a domka ma tu chicco jahodovu 😀

lubica69
24. říj 2010

@bambi ahoj Aj ja mám radšej tú zelanú ELMEX mm mi minule doniesol červenú a tá nie je až taká dobrá
Jej a chicco má už aj zubné pasty???

bambi7
24. říj 2010

no maju a ta chicco je od 12mes takze je uz robena ,ze deti este nevedia vypluvat co v 12m asi nevedia 😀 a ani moc nepeni

lubica69
24. říj 2010

@bambi7 áno detičky do 6 roku majú prehĺtací reflek takže všetky detské pasty by mali byť také,že ke´d sa prehltnú tak neublížia
A tú chicco si kde kúpila?

mili1
24. říj 2010

Ahojteee, lubi gratulujem ku kontrole ,, len tak ďalejjjj,,,a čoskoro pribudne bam 😉 🙂 😵
Nef možno aj my tak dopadneme,,, 😀 😀
bam tak kupim tu chicco ak pojdeme nakupovat zajtra ,,,chystám sa kúpiť ešte vetrovku pre malého a tak ,,,,
Inac sa mame fajn, stále beháme a uz zacína opakovat niektoré slová ,,,

bambi7
24. říj 2010

@lubica69 kupila som ju v ba v obchode pre deti ale aj na stranke ich asi maju www.predeti.sk mne sa ta pasta paci 😀 a krasne vonia a domke chuti 😀 😀

a ako sa citis?

bambi7
24. říj 2010

ahoooj mili no konecne sme s stretli ze 😀

no my sme dnes kupili bundu aj ciapocku a ta je paradna

lubica69
24. říj 2010

@mili ahoj
@bambi7 ďakujem skúsim pozrieť
Mám sa celkom fajn len bývam unavená a nič mi nechutí jesť ale snažím sa 😉 Inak supeeer 😀

bambi7
24. říj 2010

to som rada ze si ok len tak dalejjjjjjjjjjjj a posli mi tehu bacilky 😀

lubica69
24. říj 2010

@bambi7 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
nech sa páči 😀 😀 😀

bambi7
24. říj 2010

babule, na internete ju neeviduju, ale v tom obchode ju maju, popripade skuste este tuto stranku
http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?sl=sk&str...
...

bambi7
24. říj 2010

a lubi dakujemmmm 😀

mili1
24. říj 2010

Čafte, ste ešte tu?,,, bambi dakujemmmm

mabe
autor
24. říj 2010

Ahojte holky, tak nejak vikend utekl a ja nemela cas dojit. vcera jsem dopo spala a odpo navsteva tchanovcu, dneska dopo deda a ja sla plavat. porad nekde a anicka je nejaka umrcena a strka si prstiky do pusy, asi zacinaji zuby. v noci se vzbudila krikem a nic nepomahalo a rvala a rvala, az sem ji utisila u prsa, tak spinkala chvilku s nama. uvidime co dneska v noci. uz je na case, aby ji nejakej vykoukl, ne? 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru