Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
25. říj 2010

dobre rankoooo po dlhej dobe prvaaaaa 😀 😝

no tak a prsiiiii ale neva .....pojdem navarit a potom aspon na chvilku von dame prsilast 😀 a bude
a co mate na plane dnes ? co varite?

mabe
autor
25. říj 2010

ahojte, tak nakukuju od nasich. je vedle s mamkou a tatkou, hrajou ji na kytaru a zpivaji. ja cekam na obed a pak pojedeme zase domu. anicka cestou sem, si v kocarku lehla ze zad na brisko a pak si klekla a koukala se ven. takze uz je asi opravdu cas na sportak. 🙂 vecer pro neho pojedeme k tchanovcum. tak tedka hraje tatka na harmoniku. 🙂 v noci se anicka prevalovala furt a hekala. fakt asi ty zuby

ellysa
25. říj 2010

@mabe no veru daj do šporťáku, už ju treba zapnúť, lebo ti vyskočí 😉
tak to je skvelé, hudobná rodinka, keď som bola teraz u našich, tak oliviina malá sesternička jej hrala na flaute a jej sa to veeeeeeeeeeeľmi páčilo, sa mi smiali, že sa to budem musieť na staré kolená naučiť 😀
mabuš inak my už týždeň také nafigu noci, aj keď dnes o trolinkuuuuuuuuuu lepšie klop klop klop

mabe
autor
25. říj 2010

@ellysa zas tak hrozny noci nejsou, anicka spinkala dneska v noci, ale porad se mlela a vzdychala, takze ja jsem byla vzhuru. pres den chce porad stoupat, takze dojde za mnou a chyta se, ale je to porad a kdyz jdu pryc, tak fnuka. no, dam ju do sportaku, jestli ne dneska tak od zitrka. potrebuju totiz jet nakoupit anicce zeleninku nejakou na jidlo. uz ji mam malo, davam mrazenou. tatka umi na kytaru, harmoniku, pistalku. proste umi vsechno, me se to vzdycky libilo, tak anicce snad taky...

mabe
autor
25. říj 2010

ahojte, tak anicka se chyta za ouska. je to mozny, ze by ty zuby?

mabe
autor
25. říj 2010

holky, tak anicka to s tema usima dela cim dal tim vic. prdtim si na ne sahala a tedka jako to delala Darca - pesan kdyz mela osinu v uchu, proste skloni hlavu na jednu stranu a otre se, je to na obe strany. asi ty zuby, co? musim zmerit teplotu.

nefertitka
25. říj 2010

ahojte...

@mabe ja neviem,ci chytanie usiek moze mat nieco spolocne so zubkami....

tie pasty detske si aj ja myslim,ze vsetky tak musia byt robene,teda tie pre deti,aby ich mohli prehltat...ta elmex pre deti tiez dobre chuti..

lubi ja pouzivam tu paradontax,zvykla som si na tu chut,praveze mi uz normalna pasta chuti divne 😉

a inak sa mi spravil hrozne velky herpes po dlhej dobe...dala som si compleed naplast a neviem ako to dat dole teraz 😀

a to pocasie je uchvatne,ze?
@bambi7 kde si nasla pre malu prsiplast?ja to neviem nikde zohnat

nefertitka
25. říj 2010

jaj a inak Nikolka sa nam naucila povedat jezi maia🙂)))a furt to pouziva...tak to vyslovuje,ako som napisala 🙂

sarlotta
25. říj 2010

ahojík holky, tak už sme zdravíííí🙂))) hlavně ať nám to vydrží co nejdéle 😎
počásko u nás hrozné, furt prší a je zima fuuuj. slunko už sem neviděla 3dni 😝
fotila jsem si dětičky na kalendář, už ho mám zpracovaným ještě vytisknout a bude dáreček pod stromeček🙂

přes den furt kojíme, asi spurtík nebo cooo.. ale v noci spíme, tak dobré 😉

bambi7
25. říj 2010

cafte babulky
nef mne mamca kupila prsiplast su jej dlhe rukav ale zahla som 😉 ale keby nekupila tak som chcela kupit ten co maju na stranke www.dokocika.sk kukni 😉 alebo daj do google prsiplast velkost 92.....a najdes nieco 😉

sarlot pekne fotky 😉

no tak dobruuu noc

mabe
autor
25. říj 2010

ahojte, tak anicka nechce spat. uz si 2,5h hraje a nic. dala jsem ji do postylky, uz to vypadalo, ze bude spat a najednou prijdeme a stoji. jojo, uz se sama o neco chytne a stoupne si. 🙂 tak uvidime, kdy usne. je to dracice dneska.

@nefertitka ona si nemne uplne ouska, ale naklani hlavicku na bok, na obe dve strany. pocasi na hovn.... 😖

sarazoe
25. říj 2010

Ahojte mamičenky, mohla by som vas poprosit o hlas sutazi? Tie čo ste aj na Fb najskor musite dat na tej prvej adrese paci sa mi to a potom na tej druhej adrese na fotke, dakuuuujeeeem moooc
1clik http://www.facebook.com/pages/Maminka/132620096...
2clik http://www.facebook.com/photo.php?fbid=16089331...

mabe
autor
26. říj 2010

dobre ranko devcata, tak anicka se zase celou noc prehazovala, vzdychala. zub zatim nikde, tak uvidime jak to bude pokracovat.

mabe
autor
26. říj 2010

@sarlotta krasny fotecky. tak preju at jsou noci dobry 😉 taky premyslim nad nejakym kalendarem nebo necim takovym na vanoce pro pribuzny

mabe
autor
26. říj 2010

jinak nam dneska houkal v noci monitor. anicka byla hodne nahore, a tu desku mame dole od zacatku. musime to predelat. oba dva s manzou jsme vylitly, ja anicku pretocila na bok, asi se to ma setrneji, ale je to sok a ona si u toho aspon prcla. 🙂

mabe
autor
26. říj 2010

holky, jinak zdarne pokracujeme ve stani. vcera krasne rychle stoupla v postylce a od vcera to dela porad, teda zatim jenom v postylce nikde jinde se ji to zatim nedari. nema takovy drzadlo. 🙂

nefertitka
26. říj 2010

ah0jte...

@mabe to je teda sikulka,skoro sa stavia🙂 bude to taky maly ubehany spunt,uvidis🙂 ked zacne chodit,ani sa nezastavis 😉

ja mam dnes naladu uplne na prd...zas sme boli u neurologicky a zas si tocila o tom svojom,jak nikolka moze a nemusi mat nieco v hlavicke...bla bla, uz len ta myslienka ma total desi, a keby to malo byt naozaj,tak by som to asi neprezila,povedala nam,ze si nevie predstavit v jednej narkoze spravit aj palcek aj CT naraz,lebo sa to robi v roznych budovach,palcek treba urobit do dvoch rokov a CT ja neviem:( pekne sa nam vyvija,nic na nej nebadat, pojdeme este k jednemu neurologovi,tak uvidime,co povie...akoze vyjradrovala sa predtym,ze podla nej je to tak na 5% a ona by ju nedala na to CT keby to bola jej vnucka,dneska zas inak...a furt ta osoba nieco ine trepe...pytali sme sa aj pediatricky,ona si myslim,ze to podla nej je mozne ani nie na tych 5%...
ako ked vam niekto povie,ze vasmu dietatu moze nieco take byt,tak je to hrozne,ten pocit sa neda ani opisat...a 2 krat ju taku malinku do narkozy davat nebudeme...
aspon krvny obraz ma v poriadku,len tie uzlinky stale ma...vo stvrtok mame volat lekarke,tak som zvedava...
@sarlotta ,teda akych modelov ty mas doma;)pekne fotky...
@bambi7 dik za tip 😉

nefertitka
26. říj 2010

a naucilo sa to nase male na veci ktore nepozna pytat "co to je"?...tak to pouziva teraz velmi casto 🙂

sarlotta
26. říj 2010

@nefertitka chuďatko to je mi líto, pořád aby ses bála... já tomu nevěřím, to bys musela poznat na ni, že je něco špatně, vždyť ji vidíš pořád..a doktorka jen sem tam....

díky za pochvalky holky🙂

@mabe to je šikulka🙂))) hele nechcu strašit, ale u nás se stálo v postýlce v 6měs a v 8 chodil sám... takže za 2měsíce budeš mít po úsměvu holka 😀 😀 😀 jak na to přijde, že to jde i bez držení, tak budeš trávit dny na kolenou kolem ní 😉

sarlotta
26. říj 2010

@ellysa malý taky hraje šarlot na flétničku a jí se to moooc líbí🙂
u nás teda dneska sluníčko🙂 tak jsem si to užila na prochajdě🙂

holky co lubica? těhulka? dobré ?

mabe
autor
26. říj 2010

@nefertitka to ti teda pekne dekuju 😀 .jecak uz snad bude spat. vzdycky jeci po koupani, kdyz ji cistim usi, nos, ...nedky jeci aji po kojeni jeste. jako dneska, bude to pekna raubirka. jejda, to se ti nedivim, ze ti z toho neni dobre. naprosto te chapu. pokud se vyviji dobre, tak bude urcite zdrava prcina mala. zkuste teda jeste dalsiho odbornika a uvidite. to je sikulka mala, ze uz se umi pekne zeptat. 😉

ellysa
26. říj 2010

no teda baby vy máte šikovné detičky, oliv sa len pred dvoma týždňami začala prevracať, ale teda na nohy sa stavia stále, keď ju zoberem na ruky a chcem posadiť na koleno ani náhodou, iba stáť, jedine, že by som ju zlomila, to isté v kýbliku, zápasíme aby si sadla 😀

mabe
autor
26. říj 2010

@sarlotta ja vim, ze to tak muze dopadnout, ale nekdy to prijit musi, ne? a jak dlouho trva nez chozeni vypiluje? uz tedka musim kolem ni, dokonce sem si ji vzala aji na zachod na velkou. mame to v mezipatre a ona uz se sama postavila k hrazdicce a konikovi. jsou to dost vachrlaty veci, tak nechci aby zbytecne padala, i kdyz asi ji tomu neubranim.

mabe
autor
26. říj 2010

@ellysa anicka v te dobe taky zapasila v kybliku. tedka se stavi sama, piluje to treti den a uz ji to jde.

sarlotta
26. říj 2010

@ellysa no to je raubířka 🙂)) jéžiš já si musím malou honem rychle užít dokud je ještě taková bezbranná a najdu ju tam kde ju položím🙂)))) je srandovní jak se překulí na záda, když ji dám na bříško a je z toho vyjevená 😀 😀 😀

mabe
autor
26. říj 2010

@sarlotta ja taky uz jenom vzpominam jak anicka pekne lezela 😀

sarlotta
26. říj 2010

@mabe z padání si nic nedělej ale fakt odstraň všechno čím by si mohla ublížit, my jeli v půlročku na chirdu, malý si stoupl ke konferáku a buchl sebou a rozrazil si obočí o hranu desky co je pod stolem 😅 😔 sestra se na mě dívala jak na ,,macechu" pže v 6měs přece děti sami nestojí.... ale věděla prd... naštěstí to zpravila mašlička z náplasti 😉

a jak je na tom s lozením ? měla by mít posílené svalíky na zádech než bude chodit, aby se jí nebortila páteř... rozhodně se vyhni chodítkům a odstrkovadlům... myslím, že je sama doooost šikovná🙂)) když se bude stavět v postýlce to nevadí, to posiluje 😉

mabe
autor
26. říj 2010

holky, tak tedka jsem si sla vyfoukat vlasy, anicka spi pul hodiny a dobry. a najednou sem si rikala, ona breci? takovy tuseni, tam neni nic slyset, prijdu a ona stoji a breci. stacilo polozit, dat dudika, pohladit a spi.ona to tak ma vzdycky, ze se jednou jeste probudi, nevim co to je.my mame volnej prostor, stul je vysokej jidelni. nic takovyho jako choditko a tak nemame. me jenom zajima, jak rychle zacne chodit sama...ani ja ju nechcu zvedat. ona prijde a chce si stoupnout, tak pokrcim ruce, at se me muze chytnout, ale sama. ja se postavila na vanoce(jsme stejnej mesic) a ona takhle, sikovnejsi nez mamka.

sarlotta
26. říj 2010

@mabe to Ti nikdo neřekne přesně jak rychle to půjde, záleží hlavně na ní, na to kde všude se může přichytit, jakou máte podlahu-koberece...a jestli bude typ co obchází kolem nábytku a přidržuje se - opatrná... nebo se pustí rovnou do prostoru... to je horší 😝 to sme měli my 😲 😀

mabe
autor
26. říj 2010

@sarlotta tak to jsem zvedava. jestli to pujde tak rychle jako tedka, tak potes koste 🙂 od zacatku lezeni ma 10 dni

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru