Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
27. říj 2010

ahojte...
ona je neurologicky v poriadku,aj popredu,oni sa o tom domnievaju len kvoli t,mu zneostrenemu tercu zrakoveho nervu...tak sme sa asi rozhodli,ze jej najprv dame spravit CT a palcek neviem kedy...spytame sa nejakeho anesteziologa,po akej dobe moze ist znova do narkozy...no ked bude v narkoze,tak mi budu musiet na ten cas dat asi valium,aby ma neporazilo:(

nefertitka
27. říj 2010

@mabe aj nam sa rozbehla mala rovno do priestoru a to doslova,ziadne chodenie,rovno beh 😀

mabe
autor
27. říj 2010

dobre ranko, za hodku vyrazime na vojeskou prisahu manzovu bratranci. jedeme tam sami s anickou, bude tam teda jeste manzova teta a babicka, jinak jsou vsichni v praci. koupim jeste plastenku na sportak a zitra si ho vyzvedneme u tchanovcu a uz do neho anicka pujde. vecer jdu plavat s kamoskou, uz se moc tesim.

mabe
autor
27. říj 2010

ahojte, tak jsme zpet z prisahy. dobry to bylo aji slunicko sviti. anicka se tam teda probudila, jak hrala hudba a pri hymne plakala. cestou domu uz mrcela protoze byla uz 3h v kocarku. zitra si vyzvedneme uz ten sportak a bude to. obed se me delat nechce, vezmu si rohlik. kdyztak az vecer s manzou veceri udelam.

bambi7
27. říj 2010

cafte babulky moje akurat varim domka spi .....tak makam 😀 dnes som spala len 3hodky domka nechcela spat v noci a potom zaspala na posteli tak som ju uz nedala nazad a tak sa ku mne tlacila ze som na tom kusku nemohla spat 😀 ale pohoda pospim vecer ....

no musime dat uz pec postielku nechce tam spavat ma uz velku postel svoju tak cakam na zabranu objednala som jej taku peknu mackovu a nemusi sa davat stale dole ten macko je tam nato ze sa otoci a je dole zabrana teda klesne a moze ist na postel e nemusim ju davat stale dole.....no domka potrebuje priestor a je aj dost velka no po tatov ........
tak prajem pekny den

a nef verim ze niky je ok a moc drzkam palce

mabe
autor
27. říj 2010

ahojte, tak jsme po odpolednim spanku. anicka spala zase 2h jak zarezana. poslu manzu pro ten sportak uz dneska. domlouvala jsem se s nasema, ze zitra pojedeme nekam na vylet, manza jde totiz do prace, oni maji volno az v patek. a chci aby anicka taky z toho vyletu neco mela a nemrcela po hodce. chci se zeptat, jak ji oblict do zimniho fusaku? preci jenom v tom hlubokym ma vetsi teplo nez ve sportaku.

ellysa
27. říj 2010

@mabe ja jej dávam pančušku body a na to len overal a do fusaku, ak bude ešte väčšia zima dám jej ešte dečku, ale ja mám taký teplý overal dnu je taký materiál ako vo fusakoch, tak je super teplučký

bambi7
28. říj 2010

cafte babulky som tu na skok ....ako sa dnes mate?no ja cakam mojho a ideme este nieco vybavit a musim pokukat niekde fusak ten co mala som predala mam iny kocik tak nesedela farba 😀 hrozne co 😀 neva hlavne ze som spokojna 😀
do obeda som bola 2hodky vonku tak sa domka zahrala a teraz uz chce ist pa uz len pocujem pa pa a donesie si bundu....akcne dieta moje 🙂

mabus tiez ako elly do fusaka obliekam a ked bola kosa dala som viac vrstiev ked este nebehala......teraz chcem este kupit overal bundu som kupila lyziarsku brugi taku peknu a je zapnuta poriadne az ku krku......to som spokojna este overal topanky uz mame 😉 tak idem pa zatiallllll

lubica69
28. říj 2010

Ahojte dievčatá
Prepáčte nejak Vás nestíham 😢
Stále mi býva dosť zle tak snáď druhý trimester bude lepšie 😀
Ale priebežne Vás aspoń čítam 😉

nefertitka
28. říj 2010

ahojte....

@mabe ja davam normalne pancusky aj gate......
@lubica69 ty chuda nase,snad to coskoro prejde...

lubica69
28. říj 2010

@nefertitka ale ja som rada Hlavne nech je bábetku dobre 😀

nefertitka
28. říj 2010

@lubica69 ved to🙂 aj pri malom ti byvalo zle?

mabe
autor
29. říj 2010

dobre ranko, tak my jsme sly spat vcera v 21h. taky podle toho jak spi pres den. pred chvilkou dosel deda, ze babicce trosku praskla noha(pred dvema rokama ji praskla zila pod kolenem a malem vykrvacela, ma kolem 150kg, tak to ruplo. volaly jsme zachranku, manza se snazil to zastavit, ale nejak to neslo pres ty tuky, no hruza). tedka se ji pry stroupek odloupl a tekla ji krev. deda to zatahl a babicka lezi. snad ji to dal nepotece nebo zase nerupne. 😒 uz je me zase z toho uplne zle, jak jsem si to pripomela. on deda s manzou jely tenkrat v noci do nemocnice za ni a ja to uklizela. kdyz to videla hasici - musely ji odnest a odvezt, sanitaci by to nezvladly - tak si myslela, ze se stala vrazda, strikalo to jako tepna. fuj....snad to bude dobry. jinak dneska chceme jit ven se sportakem po obede az bude tepleji.

ellysa
29. říj 2010

@mabe ch jaaaaaaaaj hádam to bude dobré, peknú prechádzku prajem
ja mám tak blbý mesiac, neviem či sme s mužom zasa nezamiešali a dnes som nabúrala v auparku nové auto 😠 ☹ 😒

bambi7
29. říj 2010

cafte babulky juj elly to auto ma mrzi a druhe jej super 😉 ak bude 🙂

no ja som poupratovala a urobila kolacik a zajtra ideme k babke do partizankeho ,,,,,,,inak vsetko po starom.....

mabe
autor
29. říj 2010

ahojte tak sama doma, manza je na basketu, dite jsem snad uspala. 🙂 tedka delam sekanou, mam udelanou polivku na zitra, zitra jenom dodelam rajskou a bude knedlik. zitra rano jedu s dedou a mamkou po hrbitovech a k pribuznym na navstevu, pak obidek a hura s anickou ven. byly jsme s tim sportakem a ani nemukla. a to byla vyspana, spala 2h. do hlubokyho by uz nesla. dokonce i na chvilku usla. no uzasny. 🙂 mrknete na foto 🙂
@ellysa jejda, a moc?

mabe
autor
29. říj 2010

@bambi7 nazdarek, ja jeste musim umyt zem a anicce podlozku

mabe
autor
29. říj 2010

@bambi7 tedka jsem koukala na tvy fotky a neuveritelny - ty ses teda kocka mamina. 😉 a domca je mooc pekna 🙂

mili1
29. říj 2010

Ahojte babulky, nejako vás nestíham, malý chce byt furt pri mne aj ked varim taha ma za nohavice , este aj na zachod spolu chodime 😀 a ked nieco zle urobi hned sa chce pritulit je taky mamičkyn maznačik aj ockov ,,, 😉 🙂
Dnes sme kupili vetrovku na zimu aj topanočky uz mame uz len overal nam treba a bude
lubi tak ako hovoriš len nech je babo o.k 😉
elly auto ma mrzi ,,, 😉 🙂
mab ahoj ,,,
nef verím že nika bude o.k...

mabe
autor
29. říj 2010

@mili1 my to taky tak mame. anicka leze za mnou jako pejsek a drzi me za nohy, akorat na kolinkach. vstava zatim jenom v postylce a u neceho co se dobre drzi. my byly poprve ve sportaku dneska. parada. 🙂

bambi7
29. říj 2010

cafte domka spiii a mam chvilku pre seba a idem spat 😀

mabus krasna fotka a ako si anicka krasne sedka no parada ......a dakujem za pochvalu no snazim sa 😀 😀

mili to poznam aj mi spolu chodime na zachod 😀 este aj tvaletak trha 😀

tak pekny vecer babulky moje

mabe
autor
29. říj 2010

@bambi7 nedekuj, nedekuj, je to proste tak. 🙂

mabe
autor
29. říj 2010

@bambi7 anicka zacla brecet a natahovat , kdyz me nevidi. ze by zacala maminkovatet?

mili1
29. říj 2010

Bambi aj u nas podobne celý dotrhá a pohadze do zachoda a stale chce splachnut 😀
aj vam pekny večer a dobru noc prajem

lubica69
30. říj 2010

Ahojte dievčatá
AKo sa máte?
Fu mne bolo včera tak hrozne zle 😅 Ale dnes je už naštastie lepšie 😀
Pri Sebastiánkovi mi vôbec nikdy nebolo zle takže pre mňa novinka 😀
Čo máte nové?

ellysa
30. říj 2010

@lubica69 tak to je super, určite sa bábinku dobre darí
kuknite video z plávania

https://www.youtube.com/watch?v=xrqd_JN61bE

-Moravcová bledne závisťou 😀

mabe
autor
31. říj 2010

Ahojte, tak mame za sebou oslavu mamcinych narozenin. bylo to celkem v poklidu - 9 lidi, akorat anicka to mela perny. Dneska jsme byly zase venku v lese, bylo krasne - byly jsme v okoli noveho bydliste budouciho. je tam nadherne.

@lubica69 to je dobre ze je ti zle 😉
@ellysa ta byla spokojena 🙂

sarlotta
31. říj 2010

@lubica69 možná to bude děvčátko🙂 mě taky při malém nebylo nic a u slečny sem blila do 16tt 😉 drž se těhulko 😉
@mabe taky sme dneska slavili, mamča má narozky 1.11. 😉

@ellysa hlavně že se ti nic nestalo, jsou horší věci na světě...drž se🙂

bambi7
31. říj 2010

cafte babulky moje co mate nove:
no dnes sla domka spat o 20h posun cassu 😀 🙂 tak dobre.....boli sme dlho vonkua tak....

elly mala je podarena super a co druhe minco ako?

ahoj sarlot ako sa mate?

lubi drzzza sa ale je to dobre znamenie ked t je zle 😉 len vydrzzzzzzz a len tak dalejjjjj 🙂

a mabus slniecko co nove,
tak dobru noc babulky

mabe
autor
1. lis 2010

jdeme na chvilku ven sami, kamoska nejak zklamala. odpo jdeme k dedovy a jdu koupit listky na ctvrtek na JAR a Monkey Businees, dvojkoncert, uz se moooc tesim. 🙂
@bambi7 mame se dobre, anicka je aktivka a porad neco vymysli, je to takovej raubir malej. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru