Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

lubica69
1. lis 2010

Ahojte dievčatá
Ako sviatkujete?
My sme boli na hroboch včera a predvčerom tak dnes len doma
Sarlot to ja by som dievča brala 😀 Ale je mi to v podstate jedno 😀 A som aj rada,že mi je zle lebo aspoň viem,že je všetko OK 😀

ellysa
1. lis 2010

babule, už rozmýšľate, čo drobcom pod stromček, ja nejak vôbec neviem, čo malej, tých hračiek je toľko, už sa aj pre niečo nadchnem a potom aj odchnem...

ellysa
1. lis 2010

mabe vy máte toho koníka, som ho pozerala, ale tam je že vhodný od 3r 😒

mabe
autor
1. lis 2010

ahojte,

tak jsme byly u dedy na navsteve. tedka si anicka hraje s tatkou. dneska mela na obed ryzi s mrkvi a na presnidavku trosku kojeni a jablicko jedno. chutnalo ji to, i kdyz bylo kyselejsi. a kojo potom uz nechtela. zkousela jsem to pred hodinou a nechtela, tak za pul hodky bude mit posledni. asi je to tim prikrmem, ze?

@ellysa ona anicka ho ma jenom na drzeni do stoja, a sem tam ji tam dame. sedi v predklonu, drzi se za usi a ja ji houpam, ale fakt malinkato. vetsinou si ho dava manza pod hlavu, kdyz lezi s anickou na zemi.. chceme anicce koupt nejaky kostky nebo takovy ty ruzny tvary do krabice na davani a tak.

lubica69
1. lis 2010

@ellysa my sme kúpili Sebastiánkovi LEGO lebo doteraz sa hral len s Duplom No pre menšie bábo neviem poradiť 😅

mabe
autor
1. lis 2010

@lubica69 tak vy lego to je jasnacka

lubica69
1. lis 2010

@mabe 😀 veď uvidíme A vy ako?

nefertitka
1. lis 2010

ahojte...
ako sa tu mavate?my sme boli u Nikolkinej prababky na Kysuciach,bolo fajn...este by som ostala...

boli sme dedkovi a jeho bratovi na hrobe...uz je to 7 rokov,co dedko umrel,to tak leti...babka je uz na tom kadejako,asi ju vezmeme k nam,teda k mojej mame do BA,aj ked nechce ist a drzi sa tam zubami a nechtami,asi ju budeme musiet zobrat nasilu...sama tam uz fakt nemoze byt,minimalne na zimu...aj nam vravela,ako minule padla na dvore a nemohla sa postavit,tak tam lezala pol dna:(cela je este stale dotlcena... to takto nemoze byt...o nejaky tyzden,dva tam mama ide tak jej poviem,nech ju zbalia a zoberu...
@ellysa to ma mrzi s tym autom...a snad ste nezamiesali 😅 ked hej,tak bude druhe babo , no 😝 aj ked ja si to tak skoro neviem predstavit...
my sme inak malej uz kupili na vianoce stan a este jej kupime hlboky kocik....neviem ti zatial poradit,co takemu mrnusovi,my sme mali prve vianoce s Nikolkou,az ked mala rok...

ellysa
1. lis 2010

no veď práve, ono ju asi nezaujme veľmi nič-bude mať 7m, ale tak niečo by tam mala mať, možno tiež niečo také ako písala mabe
lego je super, s tým sa určite dobre sebastiánko vyhrá, my sme už minule obzerali s mužom, aké sú nádherné
môj stále sníva, že si kúpia vláčik, ale neviem, či by ju to ešte bavilo
a môjmu to vôbec neviem, čo kúpim, on nechce nič a jemu sa ťažko kupuje, parfum má už 5 rokov jeden, oblečenie si kupuje z donútenia, tak to už ma fakt nič nenapadá, minulé roky som mu kúpila vždy niečo drahšie-korčule, GPS, ale teraz si chceme dať len malé darčeky

mabe
autor
1. lis 2010

@lubica69 chci neco jako kostky, skladacky pro anicku
@nefertitka starym lidem se z domovu nechce, ale bude to pro ni lepsi
@ellysa anicka ma nejradsi - podlozku pod mys, obal od vitaminu - muze do neho hucet, papuce,...chceme neco na skladani.manzovi taky nevim. 😒

bambi7
1. lis 2010

cafte babulky no ja pojdem do dracika a uvidime co ma napadne chcem urcite lego je od roku a pol......a uvidime.....

mabus malej kup tie kocky .....a daku hracku s hudbou alebo nieco co bude sa dat tahat a kde moz e nieco skumat 😉 urcite nieco vyberiies si sikulka 😉

no a elly malej olivinke no ta je este take mimco tej aj daka dobnost bude stacit 😉 a dokup dake hryzatko pekne to sa spotrebuje 😀 🙂

no a je po pondelku ale to ideeeeeee jaj coskoro su vianoce uz sa tesimmmm
na silvestra ideme na chatu aj kamoska ide aj jej muz jasne a mala tak sa budu babulky ihruskat a bude kopec snehu tak nam bude dobre 😉
ja chcem mojmu kupit parfem ten ich ma dost ale ma ich rad 😉 co sa tesim a daku lyziarsku bundu a nohavice mu kupim a dake oblecenie....mne kupia nasi lyz bundu na vianoce tak budeme mat obaja......a uvidime co nas napadne---svokrovcom a nasim este nieco doriesim uvidim ......a svagrovi dame peniaze kup si sam 😀

bambi7
2. lis 2010

cafte babulky zasa prvaaaaa 😀

bambi7
2. lis 2010

dnes bola zla noc moc sne nespal domka mala teplotu a soplik tak sa stale budila uvidim ci su to zubky zasa alebo co.....chuda moje ......
tak von nepojdem uvidim co bude ....budeme sa ihruskat domka v teplucku 😉
a co dnes varite?

nefertitka
2. lis 2010

cau bam🙂
ta chata bude super,aj my chceme nieco podniknut,ale az na novy rok,ak vsetko dobre dopadne s tym CT a tak:(
ja uz som inak kupila Nikolke lego,take s tymi vacsimi kockami,uz si pekne robi kominiky,vzdy ju posadim na nocnik,dam jej lego a sedi a sklada🙂
inak bam,elly,dame niekedy to stretko?

bambi7
2. lis 2010

caf nef jasne mozeme dat to stretko bola by som rada 😉 teraz mam domku choru a robim este stuzkovu tak bud koncom novembra alebo zac dec moze byt? tesim sa na vas babulkyyyy 🙂

nefertitka
2. lis 2010

v pohode bam,hocikedy,donesiem ti aj to bebe tv ak to este chces🙂

nefertitka
2. lis 2010

a co je Domke?

nefertitka
2. lis 2010

jaj ,nejak som prekukla,uz som precitala,chuda,asi niekde prechladla

nefertitka
2. lis 2010

ja dam asi upiect kuracie stehna,k tomu nejak uvarim Nikolke tekvicu,som kupila a zemiacik...no a ja si dam tiez z toho🙂

mabe
autor
2. lis 2010

dobre ranko devcata, tak my mely s anickou budicek v pul seste a tedka jsme si na pul hodky zchruply obe dve. chvilku hrat, najest a pak pojedeme asi na hrbitov. sice tam bude plnooo duchodcu, ale to neva. zkusim zavolat mymu tatkovi, jeslti tam taky nechce jit. odpo tchanovci, takze mame dost nabito.
@bambi7 urcite nejaky kostky a tahaci taky. uvidime. od babicky teda od jeji prababicky dostane takovy jakoby vozik s cislama a obrazkama hracima ruzovej 😀 chudacek domca, snad to nic nebude. sopel je hnus, hlavne anicka se boji vysavace, takze to bylo velky trapeni. uz se tesim moc na chaloupku do jeseniku na jaro nebo leto, v zime tam nepojedeme jsou tam spartansky podminky - netekouci voda, topeni v kamnech, od zeme hrozna zima. a a nicka uz nevydrzi asi jkao v lete jenom na stole. 🙂
@nefertitka a jak sedite na nocnicku, dobry?

holky, odkdy jste davaly na nocnik?

mabe
autor
2. lis 2010

ja mam pro sebe na obed sekanou a anicka od vcera ryzi s mrkvi domaci a pak jablicko rozmixovany, jenom se po nem vcera zaprasilo. 🙂

nefertitka
2. lis 2010

@mabe ja ju tam sem tam dam,ale este to stale nechape,nejak to nesilim,od dvoch rokov zacneme intenzivne....

mabe
autor
2. lis 2010

@nefertitka praveze tchyne porad, jeslti uz mame nocnik a ze ji ho chtela koupit v jednom obchode, ale oni ho uz zrusily. porad ze jakmile zacne sedet, tak pujde na nocnik. uz me s tim trosku sere, rekla jsem ji v nedeli, ze ji nebudu do niceho nutit.

bambi7
2. lis 2010

no uz som tu

bambi7
2. lis 2010

no asi niekde prechladla chuda moje ......
ja asi spravim palacinky a bude polievku este mam

nef jasne aj bebe tv a dakujem

bambi7
2. lis 2010

jaj nocnik mabus ved je este malicka a vsetko postupne a nech svokra vydrzi 😉

mabe
autor
2. lis 2010

@bambi7 ja vim, ona by porad po ni neco chtela novyho. jsme u nich a to je porad honem, tak lez, delej. rikam ji pokazde nech ju, ona se rozkouka a poleze atd. 😝

mabe
autor
2. lis 2010

myslim, ze je anicka sikovna dost, ne?

nefertitka
2. lis 2010

@mabe jasne,ze je sikovna,na nocnik ma teda fakt este cas....to je jak moja svokra ta abola tiez do vsetkeho hrrr...nedovol nic z toho co nechces ani ty

bambi7
2. lis 2010

jasne ze je sikovna cela maminkaaaa

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru