• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

16. ledna 2017 
boze od rana musime pocuvat old mc donald had a farm:slight_smile: uz mi sibe z toho...
inak som celkom milo prekvapena z Nikolky,vraj dieta do 3 rokov nepozna farby...hm..neviem,ci je to tak,ale to nase uz pozna zltu a oranzovu...vzdy ked vidi nieco zlte,tak povie zuta:slight_smile: a oranzova je javavava alebo jabababa :grinning:
2. lis 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko babule, my noc celkom fajn od 20.00-7.45, hore bolo okolo 1.00, ale to som len pošuškala a spala o 3.00 papať, potom o 6.00 som si ju zobrala k sebe a ešte sme buvali, ale dnes je nejaká umrnkaná
no jasné rada by som sa stretla :slight_smile: len sa treba dohodnúť, že kedy
in ak ja som rozmýšľala nad tým darčekom pre môjho a rozmýšľam, že mu kúpim taký poriadny drevený vláčik, on o tom roky hovorí, že si kúpi vláčik, keď bude dieťa a bude sa s ním hrať, tak neviem, nie je to moc infantilné?pýtalqa som sa ho, či niečo chce a on že nič.
2. lis 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no aj niky je sikulka :slight_smile: jaj musim ist domka place tak paaaa
2. lis 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ellysa je to super napad podla mna...neni to infantilne,podla mna mu s tym spravis velku radost
2. lis 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babulky,,, nejako nemám čas,,,cez víkend sme boli pozriet kolegu a potom na cintoríne,,, :wink:
mab moja svokra začala spomínať nočník uz ked mal malý 7 mesiacov tak som jej povedale ze to ma čas a potom uz s tym prestala :unamused:
elly ja si tiež myslím že to je dobrý darček,,,môj si chcel minule kupit maličký model motorky ktorú ma :wink:
bambi prajem rýchle uzdravenie :wink:
nef nikolka je šikulka ked uz pozná farby, jedna známa mi hovorila že jej malá ma ešte len 2 roky a už pozná všetky farby,, ;
My sa máme fajn,,,idem urobit palacinky a potom pôjdeme na prechádzku,,, :wink:
2. lis 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
My chceme tiez malému kupit na vianoce lego,,,
2. lis 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nefertitka ja som nejak nepostrehla, to je niki taká šikulka, pozná farby? wow? ja som to synovca nevedela za pána naučiť a to mal hádam 3 roky
2. lis 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili1 ja sa už teším na budúci rok, tiež kúpima nejaké prvé lego a budeme sa všetci hrať :grinning:
2. lis 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ellysa ona pozna iba oranzovu a zltu zatial:slight_smile:
2. lis 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte, tak jsme zpatky. anicka jedla az tedka od 9h. uplatila jsem ji teda kouskem kurky a dvema krupkama. :slight_smile: a zvladla to, akorat nechtela zeleninu, asi chtela i hodne pit. byly jsme s tatkou na hrbitove a pak v bauhause na podlahy se podivat k nasim. za hodku jdeme jeste na dalsi hrbitov s tchanovcema, k nim nakonec nejdeme, protoze tchan je nemocnej.
2. lis 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nefertitka je moooc sikovna
2. lis 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe Anička už krásne papá a dávaš jej papať okrem mliečka len raz denne, či už viac?
Oli to tiež celkom pekne ide, ale vyprdla sa mi na výživy tak varím , najviac u nej ide keď uvarím vývar-morčací, kurací do toho zeleninku ako polievku a zmixujem to na takú riedku kašičku, dnes zjedla plný tanierik (detsky)
@nefertitka aj dve sú úspech, šikulka
2. lis 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ellysa ja davam od vcera krome obeda aji svacinku. mela jablicko a dneska taky bude mit, akorat se nam to nejak posunulo. :confused: polivky jsme jeste nevarila, zatim jsem zkusila samotnou zeleninu. maso jeste nedavam.
2. lis 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte babulka no ja som zacinala v 5mes....lebo som nekojila zemiacik mrkvicka a tak postupne vzdy 3 dni som skusala a sla dalej a maso som dala najprv len vyvar z masa a v tom bola zelenina odskusana a tiez 3 dni a potom maso :wink: ale kazda postupuje ako uzna ja som postupovala takto :grinning: lekarka poradila :stuck_out_tongue_closed_eyes: moj je alergik a dost teda tak pekne opatrne aby domke vsetko sadlo :grinning: a potom jedla a jedla co bolo super

2. lis 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, ja cetla, ze anicka by mela snest na obed 150g zeleniny, ona sni 75g a tvari se, ze ji to staci, pak samozrejme kojco. jablicko snedla pekne. mam ji pridat nebo netlacit? jejda,tak to maso musim pridat.
2. lis 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
mabus masko jej postupne pridavaj teda vyvar :wink:

no kde ste babulky?
2. lis 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambi7 no ja som začala už keď mala 4 a pol mesiaca, takže všetko, čo jej teraz dávam má už odskúšané, v podstate doteraz sme skúsili zemiak, mrkvu, tekvicu, karfiol,brokolicu, cukinu, a to tak nejak striedam, vývar yy morčacieho mäska a to mäso som aj obrala a zmixovala a dnes som prvý krát skúsila jabĺčko a chutilo. skúsim teraz pomaly pridať špenátik a zelenú fazuľku a z ovocia hrušku a banán, mäso chcem ísť kúpiť kuracie od gazdov.

@mabe podľa mňa jej daj toľko koľko chce, ja vždy keď vidím, že ju to už nebaví prestanem a niekedy si dám možo dve lzyžičky, ak chceš mám v počítači knižku s receptami pre detičky, je to roydelené presne podľa mesiacov, podľa mňa super, nemusíš vymýšľať-pošli mail adresu ak chceš, aj baby ak chcete, sú tam recepty aj pre dvoj ročné detičky
2. lis 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes je deň kedy sa zapaľujú sviečky za nenarodené detičky, tak zapáľte aj za tie naše
2. lis 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pozerám, že sú tam recepty do jedného roka, tak asi len pre mabe a sarlott to bude
2. lis 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ellysa to by bylo supeeer. dekuju moooc. ja jsu totiz z toho trosku nervozni, ze jsem ji dala zatim jenom 4 druhy zeleniny a ryzu a brambor a nic vic. ze neumim nejak vymyslet. :unamused:
@bambi7 jenom vyvar nebo aji vyvar s masem?
2. lis 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
anicka lezi, snad uz bude spat, manza na basketu, tak snad se to nepokazi. byly jsme s anickou celej den venku, akorat 1,5h doma mezitim, tak je asi unavena ze zazitku :slight_smile:
2. lis 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
mabus ja som jej dala varit zeleninku aku lubi a dala som jej tam maso ale to som vybrala potom len nech je tam ten vyvar a po 3 dnoch som jej uz aj maso nechala :wink:
2. lis 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bambi7 aha, ja asi z toho delam hroznou vedu, ale chci to udelat co nejlip. bojim se, ze ji davam toho malo a malo druhu. ona po zelenince uz moc pit nechce, tak snad ji to staci, ale aby mela vitaminky a nestradala.
2. lis 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jasne ze chces pre anicku vsetko naj :wink: daj lej tam kusky maska kuracieho take kocky a potom ich vyberies ten vyvar a aj zeleninku v tom urobis len maso vyberies :wink: a za 3 dni ked bude v pohode zvladat tak nechas uz aj maso a pomixujes :wink:
2. lis 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ako robis zeleninku len tam das masko :wink: nech je tam citit aj maso :grinning:
2. lis 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som to tak robila a papala a papala a dala som aj 2kvapky oliv oleja zeleninku masko uvarila a pomixovala
2. lis 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ak nieco budes chcet poradit som tu mabuska slniecko pre teba :wink: idem kuki tv tak paaaaa
2. lis 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bambi7 ty ses zlaticko. ja anicce davam kapky olivovyho oleje do vseho. peknej vecer
2. lis 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, čo sa dnes Oliv naučila http://www.youtube.com/watch?v=9AsKUpQ9m4U
2. lis 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ta je teda sikovna, ja cucim :slight_smile:
2. lis 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek