Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

aanda
6. lis 2010

ahojte babulky, uz som tu nebola tyyyyzdne. Samko uz chodi sam. je to velky chlapec, je velmi sikovny... to asi kazda mamina chvali svoje deturence, ze????? 😀 😀 😀

chcem vas poziadat o radu... dnes sa mi zadarilo 😖 oprala som toaletak spolu s vecami, nechapem, ako sa toaletny dostal do bubna pracky, asi ma trafiiiiiiiiii... kupila som si 2 nove tricka a su z nich dve chlpate handry 😢 😢 😢 co s tym mam urobit ☹

aanda
6. lis 2010

@lubica69 gratulujem k tehotenstvu ... velmi sa tesim a drzim palceky 😉

aanda
6. lis 2010

@lubica69 no, tak az teraz citam dalej.... drzim palceky, aby bolo vsetko ok....

lubica69
6. lis 2010

@aanda ďakujem moja Fakt si tu dávno nebola No tie tričká len nechať vyschnut potom poriadne oprášiť a zas oprat

bambi7
6. lis 2010

cafte babulky co nove?

no dnes bolo krasne boli sme u nasich naobed bola polievocka a kacica 😀 a domka si pobehala po zahrade a bolo sli sme domkov a sla spat tatom a spali 2,5hod.....a ja keby som chcela tak cez tyzden pospi do 2h 😀 ale aj to je u nas uspechhhhhhh 😀
no a poobede sme isli do auparku pokukala som si lyz.supravu aj mm aku by som chcela a v rakusku chcem este pokukat....dostala som od nasich peniaze nech si kupime aj mm na lyzovacku sankovacku teda bundu a nohavice 🙂 inak super den.....
tak paaaaa a vy ako?

ellysa
7. lis 2010

@bambi7 aj my sme boli včera poobede v auparku asi tak okolo 16-17.00 😀

mabe
autor
7. lis 2010

ahoj holky, jdu vas v rychlosti pozdravit. tak posledni dve noci paradni, anicka neplakala, budila se jenom 2x na jidlo a to bez nurofenu a ostatniho potrebnyho. pres den je videt, ze ji to trapi. tre si hlavicku na bok a aji ousko si chyta a ty prsty zurive do ruk a vsechny veci. ma ten jeden zub vic vylezlej, ale jeste neni celej a druhej se zatim neukazal, i kdyz tma ma carku. vcera jsem byly celej den pryc a dneska jsem celej den uklizela - poradnej uklid. zitra dopo tady mam mamku, pak k pribuznym a k dedovi, dojdeme az vecer domu. kdyz budu mit cas stavim se, zatim pa. jdu se najist, od obeda jsem nic nejedla a koupacka, uspavani.
@ellysa vy jste byly i s malou?

ellysa
7. lis 2010

@mabe kde mslíš? v auparku? ano aj s Oliv
baby dnes bude u nás prelomová noc, prvý krát bude spať vo svojej postieľke, doteraz síce tiež spala v postieľke ale mali sme celý jeden bok odmontovaný a pritisnutý k našej posteli teraz bude celá zamrežovaná už, uf, si neviem predstaviť ako to bude, teraz som ju len pohladkala chytila za rúčku dala cumlík, si neviem predstaviť ako budem skákať, ale už si musí zvykať

mabe
autor
7. lis 2010

@ellysa vy jste byly i s ni? a jaka tam je voda?ja si nedokazu predstavit jit jeste s anickou do bazenu s lidma. budes ji mit u sebe v pokoji, ne? ja prostrkuju ruku mrizema a drzim ji za rucku, kdyz je treba. tak drzim palce, at to zvladnete

ellysa
7. lis 2010

@mabe jaj ty si myslela, že sme boli v aquaparku 😉 , nie nie aupark je obchodný dom 😀
ale chystáme sa aj do aquaparku s ňou, ale to je špeciálne celé vybudované pre detičky tu v rakúsku, takže tam sa vody nebojím, inak aj tam odkiaľ som máme nový aquapark a starý rodičia sa s ňou chcú ísť kúpať a tiež neviem, či ju tam zobrať, aj keď tam bývajú aj kurzy pre bábätká, ale predsa len... aj keď na druhej strane asi treba budovať nejakú imunitu

mabe
autor
8. lis 2010

@ellysa aha, ja myslela aquapark 😀 .imunita je treba ale...

tak u nas prsi a prsi, noc byla v poho, sem tam anicka hekala, ale spala. dneska jdeme poprve v desti se sportakem. chtela jsem koupit plastenku na sportak, ale pan v obchode rikal, ze se da pouzit ta na hlubokej, tak jsem zvedava, snad nebude anicka mokra. 🙂 jinak anicka kdyz si stoupne za ruce, tak si chce hnedka sedat. vypada to, ze zkousi kontrolovatelny sednuti. vcera se zvedla v lednicce a uz o zidle a tak.

mabe
autor
8. lis 2010

@ellysa jaka byla noc?

ellysa
8. lis 2010

@mabe no ste na najlepšej ceste k sedeniu, som čitala, že dieťa si sadne, keď sa už dvíha samo na nôžky, takže to každú chvíľu čakajte a Anička už lozí?
😉
noc bola celkom v pohode, keď som ju uložila do postieľky hneď sa narvala na stenu, kde som predtým bola ja a začala mrnkať, som sa bála, že tam nebude chcieť byť, no potom zaspala a papala až o 4.30, potom sa začala mrviť o 6.00, keď muž vstával do práce, ale to sa vždy, tak som ju vzala k sebe a buvali sme do 8:00, dúfam, že to bude tak pokračovať, ale ja som mala taký zvláštny pocit, že som ju od seba oddelila, ale asi si zvykneme obe

baby mne je od včera strašne zle, hnačkujem vraciam, krúti sa mi hlava, bojím sa aby to nenachytala aj Oliv a hlavne aby som s ňou nepicla o zem alebo tak, dosť mi je biedne, v stredu má prísť moja mama, muž ide na lyžovačku, neviem, či jej nezavolám nech už príde zajtra

mabe
autor
8. lis 2010

@ellysa anicka lozi uz od 16.10 a vstava od 22.10.tedka uz vstava u nabytku, staci se trosku chytnout, ale jeste se kolibe.jejda, co by ti mohlo byt? ja mam taky nejaky tlaky uz delsi dobu, asi to pocasi. rikala jsem manzovi, ze kdybych vedela, ze nejsem tehu, tak si myslim, ze jsu.

trosku mam nervy, jak anicka dava hlavicku na stranu. jakoby ji bolelo ousko, ale kdyz ji na neho chytam tak nic. ze by to bylo od zubu, jak ji boli dasne, tak se otirala. je to takovy otirani.

sarlotta
8. lis 2010

ahojík holčinky🙂 tak sme naočkovanííííí 😀 😀 😀 slečna dostala do každé nožky jeden pichanec hexu a synflorix, zrudla a řvala chvilku, ale nebylo to hysterické jak jsem se obávala 😎 😉 tak dobré. držte paleček aby nebyla teplota 😉
vážíme 5750g a měříme 59cm.. ve 3,5měs. Jinak ok, panu doktorovi se líbila, papulka naše 😵
Vybírala jsem naušničky , příští týden půjdem.... etě nevím jestli zelený kamínek ve zlatě nebo fialový kamínek ve zlatě 😲 😀 😀

nefertitka
8. lis 2010

ahojte...
@ellysa jejda,ak mas crevnu chripku,tak to mala moze chytit,ak si len zjedla nieco co ti nesadlo,tak nemoze...by som sa bala aj ja...radsej si fakt niekoho zavolaj....
@mabe uvidis,o chvilu uz Anicka bude hacat,najprv krivo,nabok,bude sa podopierat rucickou,ale potom o chvilu si uz sadne rovno...nam si Niki sadla po dvoch tyzdnoch od zaciatku lozenia...

@sarlotta a akej farby ma mala ocka?skus podla toho vybrat farbu,my sme vybrali modru, aj ocka ma modre...ale stale ich nema,tie nausnicky myslim 😝

buduci utorok ideme k nejakemu docentovi neurologovi,nech sa vyjadri,co s Nikolkou,ci CT alebo nie a co si o tom celom mysli,tak sa bojim:(

moja mama inak Nikolku naucila ze tato Robo a mama Eva...a dnes to dieta z nicoho nic ze tato Obo a mama eua 😀

mabe
autor
8. lis 2010

@nefertitka ahoj, ona uz nakrivo sedava a od vcera dokonce sem tam i rovne. 🙂 budu drzet palce na neurologa

mabe
autor
8. lis 2010

@sarlotta gratuluju k ockovani a ke kontrole.at neni teplotka, my ji mely jeden den

nefertitka
8. lis 2010

@mabe dakujem....no sikulka 😀 o chvilu si nebudes krize citit,co budete tolko behat 😀

ellysa
8. lis 2010

@mabe no ja tehu môžem byť, tak na to radšej ani nemyslím 😝 , baby mne Oliv už tri dni nechce spať, bojuje bojuje, oči krvavé a nie a nie spať, potom ju už len na rukách utrasiem a zaspí, neviem, čo robiť ☹ , aj teraz to tak dopadlo

mabe
autor
8. lis 2010

@ellysa ja teda snad ne, sice nejim prasky, ale pouzivame ochranu, tak snad....jako myslis pres den nechce spinkat?
@nefertitka me uz zada boli tedka. uz ju musim mit porad na ocich.

mrknete na foto nenasyty

sarlotta
8. lis 2010

@nefertitka máme tmavě hnědé oči. držím palušek, ať se dozvíš jen samé dobré zprávy 😉

@ellysa no já bych ju dala do kočárku, klidně si ho vem domů a povoz ju doma, to se zase zpraví... jak dlouho pak spí přes den celkem ? můžete mít růstový spurtík nebo zoubky 😅

mě spí malá ve 3,5měs dopolko 45min, po obědě 45min a odpol tak 90min... a nebo jen 2x a to pak odpol i 4.5hod, když je předtím déle vzhůru. Jinak vydrží nespat tak 2hodiny maximálně. večer usíná mezi 6-8hod a pak se budí po 4hodinách už ... při spurtíku i po 2 nebo po 1 hodině, 😝 😝 to byl mazec.

mabe
autor
8. lis 2010

@sarlotta me taky anicka spavala 3x denne tak po hodce. moc tomu nedala, ale za to noci krasny. tedka dopo a odpo po pul hodce az hodce a venku.

ellysa
8. lis 2010

no mne potom malá spí cekom dlho, len ako keby nechcela zaspať, ako keby si to uvedomovala, že zaspím, tak sa nebudem hrať alebo, čo, ona pospí dokopy cez deň tak 3-4 hodinky a spí väčšinou dva krát, včera napríklad doobeda spala len pol hodinu ale večer potom 3

ellysa
8. lis 2010

už som asi našla, čo jej kúpim na vianoce http://www.bombahracky.sk/hracky-pre-najmensich..., u nás stojí 34 EUR a chcem ho asi v ružoej, aj keď v tejto by potom prípadne mohol byť aj pre chalana a inak rakúšania píšu, že od 6m

sarlotta
8. lis 2010

@ellysa to vypadá moc dobře 😉 pěkná hračka

mabe
autor
8. lis 2010

@ellysa tak toto dostane anicka od prababicky na vanoce. uz je to na poste 🙂

mabe
autor
8. lis 2010

teda neco podobnyho, urcite to nemumi nemecky 🙂

bambi7
8. lis 2010

cafte babulky ako sa dnes mame?boli sme doobeda u kamosky dala som si kavu a mala sa hrala s kamoskou take su podarene....a teraz sa hrame a hrame....

no moc sa dnes von neda ked stale prsiiii 😠

nefertitka
8. lis 2010

elly,pekny darcek🙂
nam nejak zacali zas sopliky:( a trosku uz aj teplotka vystupila, znova po 2 mesiacoch:( to uz ju akoze nemam bravat von medzi ludi ci co?dufam,ze to nebude take hororove ako naposledy

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru