Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
8. lis 2010

@nefertitka no snáď nie, skús to hneď podchytiť ☹ beriete niečo na imunitu?

mabe
autor
8. lis 2010

ahojte, tak jsme se pred hodkou vratily. teda pocasi hnus. takze to byl vopruz, jet hromadnyma prostredkama. a pak nase mamka...zase ma aktivitu, ale mooc velkou skoro jako v breznu nez se zacla lecit. byly jsme s tatkou na ni trosku zly. vime, ze se to bude lecit delsi dobu, ale mamka trosku toho vyuziva, ze rika, vsak beru prasky, ale sama nad sebou by se mela zamyslet a delat veci trosku jinak. 😒 takze mam naladu takovou spatnou.
@nefertitka at se vam to moc nerozjede, chuderka mala. preci musis chodit ven...

@ellysa
@bambi7ahojky holky

bambi7
8. lis 2010

ahojte

nef skus jej kupit kolostrum sirup pre deti je vyborn na imunitu a aj ked nieco sopliky a td zacina a drzim palce popytaj sa v lekarni

mabe
autor
8. lis 2010

@bambi7 ahojky, tak jaka uz spite? my jeste nee, to je asi z toho ze anicka spala po ceste domu. hraje si s manzou a vstava u jeho noh. uz to zkousi bez stabilni podpory, takze furt hlidat.

bambi7
9. lis 2010

dobre ranko babulky 🙂

mabus parada anicka je sikulka
domka uz skace a skace a sla by uz von ale este pockame a pojdeme aj do obchodu 😉 a potom pojdem varit zemiacky a vyprazane pecienky a bude,domka ma este polievku ......jej oblubenu 😉

a zajtra idem makat mam stuzkovu pre 170 ludi tak trosku pomakam 😉 a uz som robila aj adventne vence ukazem vam vecer aj kamoske a este par spravim 😉

no tak pekny den

mabe
autor
9. lis 2010

@bambi7 dobre ranko, dekujeme za pochvalu. je to certik. tak at ti ta stuzkova vyjde.

ellysa
9. lis 2010

@bambi7 ty si iná šikulka ako to stíhaš?
oliv mala zasa večer problém zaspať ale potom spala celkom fajn, len jednoducho pred spaním rev a musíme ju udrncať na rukách, čo do teraz vôbec nerobila, naozaj mám pocit, že si uvedomuje že ide spať a ona to nechce, ale myslela som si že to bude až neskôr 😒
ja idem povysávať a potom tiež pôjdeme von a do obchodu ja budem variť mäsko na prírodno a ryžu, Olivia má tiež polievočku

bambi7
9. lis 2010

elly vsetko sa da aj ked domka stale beha niekedy by mohla aj sediet 😀 jaj a tie vence na vianoce sa podarili uz som daco predala ale nieco pofotim teda aspon jeden vam ukazem a ostatok v sobotu v nedelu dobobim a pofotim

bambi7
9. lis 2010

ja sa tak tesim na vianoce uz som aj kamosku zblbla vianoc.vyzdobou pokupovala jej vsetko na stromcek 😀 ze nech jej spravim uz nech suuuu vianocee

mabe
autor
9. lis 2010

@ellysa ahojky, tak my jsme od 7h vzhuru, dobrej cas. vsak anicka sla spat az v 22h. uz se sudla, tak cekam, kdy pujdeme jeste na chvilku si lehnout a pak ke kamosce na navstevu a asi s ni ven. zatim u nas sviti slunicko, i kdyz je 6C. my uz taky nemame pohodovy uspavani. driv jsem ji po koju polozila a spala. tedka je jeste hodku vzhuru a to jeste se mele a musime ji hladit nez usne.

mabe
autor
9. lis 2010

ja si teprve vcera uvedomila, ze vanoce jsou za dvermi. my to budeme mit jako vzdycky, pujdeme k tchanovcum, tam jsou aji babicky od manzi a nasi tam budou taky. kamoska bude doma, jako prvni vanoce s mimiskem, tak doma. ale ja na tom tak netrvam, ze uz jsme rodina, tak sami. proc ne vsichni dohromady, kdyz jsou vanoce, no ne? je to pekny.

bambi7
9. lis 2010

elly to sme mali aj m s domkou to uspavanie a poviem ti ze az po roku to prestalo a to sme museli s nou poskakovat aby spala .....teraz si s nounieto lahne a zaspi ked vie ze je niekto pri nej a je.....tak hlavku hore bude lepsie....
a ked mi niekto povedal ze ako sme si ju naucili tak mame hned som reagovala 😀 podlka mna to nie je pravda ona od malicka ked mala 2T spala doma iba na mne a vonku ked bol kocik v pohybe inak nie.....aj sme ju nechali revat a nepomohlo ta by revala aj 2h a ja na to nemam ju tak nechat .... 😒 a co dali sme ju teda k nam postielku sme dali jednu stranu dole a spi tam a ked v noci sa zobudi na mlieko chyt ma za ruku a je spokojna ze som tam a spi v postielke dalej .....uz sama stoji pri spalni ze ide tam ha ha 😀

bambi7
9. lis 2010

my sme tiez chodili k nasim ale uz ako mame domku sme sami a na druhy den ideme k nasim a svokrovcom pokukame rozpravky a tak pohodicka

bambi7
9. lis 2010

hlavne si rob elly tak ako sama uznas nie ako radia kazde dieta je ine 😉

mabe
autor
9. lis 2010

ja si rikam, ze sami budeme az na novym domecku. me se libi jak jsme spolu 🙂

bambi7
9. lis 2010

jasne ale ked budete mat svoje uvidis budes chciet samaaa a rodinka 😀 ale je to pekne byt spolu

ale ako mame svoj byt tak som rada domka 😉

mabe
autor
9. lis 2010

tak my mame ty dva maly pokoje bez dveri, ani stromecek tady neni kam dat

bambi7
9. lis 2010

ved budete raz sami a teraz si uzivaj este rodinku celu 🙂

mabe
autor
9. lis 2010

tak ja vyspana anicka jeste dospava. venku krasne sviti slunicko i kdyz je zima. obleceme se a vyrazime 🙂

ellysa
9. lis 2010

@bambi7 no aj ja sa chystám na vianočný veniec, teším sa na foto, budem mať inšpiráciu, som dostala minulý rokm tavnú pištoľ, tak som robila aj minulý rok aj na veľkú noc, ale minulý rok som robila s čečinkou a to už nechcem mi to do vianoc vyplzlo
kde chodíš kupovať materiál? ja chcem ísť do lesa na nejaké šišky ale keď tu nie sú žiadne ihličnany 😅
no s tým spaním uvidíme, ja som sa už pokúšala ju nechať v postieľke ale ona sa tak strašne rozplače, ja nemám nervy ju nechať vyplakať, uvidíme ako bude, možno je to len obdobie

bambi7
9. lis 2010

ahoj elly ja do velkoskladov moj ma zivnost sice aj ja 😀 ale mam pozastavenu 😉

mabe
autor
9. lis 2010

ahoj holky, tak jsme byly pryc az do tedka. paradni, byly jsme u kamosky a pak venku. kamoska ma 6 mesicnio chlapecka a chodi tedka cvicit po porodu za 80kc na lekci a je to i s hlidanim deti. tak jsem premyslela, ze bych taky chodila. je to teda blbou dobu 15:45, coz je manza v praci, takze budto babicky nebo fakt ji nekomu nechat. ale zase mam z toho strach. neni na to mala? 😖 ale zase bych si pekne zacvicila a byla by ve vedlejsim sale, kdyby neco. 😒

bambi7
9. lis 2010

caf mabus jej no to je parada ja tiez chodim cvicit teda sa snazim ak moj pride skor domov .......ja by som hned slaaaaa aspon si zacvicis superrrrr
🙂 no dovarila som a pockam km pride moj z robotky a urobila som muffiny a dala som do nich banan a cokoladu tak a zajtra mozem makat 😉
domka papa jablcko a supku vypluva nabok 😀
tak pa

mabe
autor
9. lis 2010

tak se to vyresilo samo. ozvaly se me z cenapu - sdruzeni kam jsem chodila cvicit, ale zrusila jsem to kvuli cviceni anicky. a maji volny termin v pondeli, takze budu chodit tam zadara a znam tam uz ty maminy. 🙂 zitra dopo jdu na trh a koupim anicce patizon a hrusky.

nefertitka
9. lis 2010

ahojte...

@bambi7 supka sa zle zuje🙂zlata 😀
to colostrum sme uz uzivali na imunitu,ale je to strasne drahe,teda neviem,kolko to stoji v lekarni,ale my sme to mali ce LR cosmetics a tam vysli dve flasticky na 3000 korun....
dnes sopliky neboli,ani teplotka,ale aj tak mam obavy,lebo je nejaka taka malatna a ma leskle ocka...no uvidime...
ale rozhodne nieco na imunitu kupime,asi zas bio gaja...

mabe
autor
9. lis 2010

ahojte 🙂 , holky mame na zubiky mudisan, tak jsem zvedava, jestli bude lepsi nez ten calgel
@nefertitka jaka?

ellysa
9. lis 2010

@mabe aj my máme ten mundisal, mi v lekárni hovorili, že je naj, že na calgel sú často alergické reakcie, ale to je asi individuálne
inak dnes zaspávanie dobré, zaspala pered ôsmou, som ju okúpala už pred siedmou, ja mám pocit, že sme ju kúpali neskoro a ona už bola taká unavená, že bola nervná a už nevedela zaspať, uvidím zajtra

bambi7
10. lis 2010

dobre ranko babulky tak idem makat ozvem sa asi az v piatok aby ste vedeli 😀 tak vam prajem pekny den

brisalek
10. lis 2010

Ahoj, omlouvam se, ale podle nazvu diskuze jsem si rikala, ze mi treba nektera z vas poradi. Jsem podruhe tehotna, prvni tehu bylo na prvni pokus uplne bez problemu. Ted jsem otehotnela neplanovane a necekane. Mela bych byt 7tt+5 den. Byla jsem na UZT pred 14 dny a tam mimi odpovidalo tak 4-5 tt, torochu mensi, ale norma. Vcera uz se to dr. nezdalo, ze nevidi srdicko a ze mam jit na lepsi UZT k Apolinari a uvidi se. Ty tam dnes embryo nasli, ale ma 4mm a odpovida 5tta naznak srdecni akce a mam prijit za tyden.
Stalo se vam neco podobneho a jak to dopadlo???? Muj nazor je, ze zarodek ódumira a nevyviji se, ale jeste tam srdicko je.
Nejak me to dneska vykojelilo. Prvne sok z tehu, premysleni o potratu(protoze mam 16m dcerku a nadalsi se jeste necitim....), pak teda, ze potrat ne a uz jsem si zvykala a zacala se i tesit na mimi. Vcera zase , ze nebude a dnes nejistota....🙂

mabe
autor
10. lis 2010

ahojte, tak se ozyvam az tedka. dopo jsme byly na rinku pro zeleninu a ovoce. koupila jsem cuketu, brambory a petrzel a jabka s hruskama. anicka mela na obed cuketu s bramborem a pazitkou a moc si pochutnala. tedka ji udelam jablicko s hruskou, tu jeste nemela. vecer jdu plavat, uz se mooc tesim.

@brisalek ja nic takovyho nezazila. vzdycky jsem byla na kontrole, kde zjistily konec srdecni akce. ja bych flintu do zita nehazela. uvidis, co bude. treba mimisek muze byt mladsi, ne? me dr. v 30tt rikala dle UTZ, ze je mala o 14 dni mensi nez by mela byt a nakonec me v nemocnici rikaly, ze je ok. i kdyz ty pises, zes byla na lepsim u Apolynare...cas ukaze, to se neda rict, co bude. toto je nevyzpytatelna vec. ja vidim po tech dvou potratech, ze je to strasne krehka, neuveritelna vec. drzim palce, at je vse ok.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru