Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
12. lis 2010

dobre ranko devcata, tak ja nevim, co je spatne, ale anicka byla zase 3x vzhuru a 3x papala. nevim, jestli to neni hladem, nebo opravdu zubama. tedka si hraje a za chvilku vyrazime k nasim na obed. dneska na ni budu sama i vecer, tak uvidime. vcera sla spat zase az v 22h. kdy vam holky chodi prdolky spat?

sarlotta
12. lis 2010

@mabe to je těžko říct čím to je, uvidíš jestli to tak bude déle, tak je to hlad, roste rychleji... pokud se přidá kakání vícekrát denně tak zoubky 😉

my chodíme spát kolem 7večer.. ale přes den nif mof... jen si hryže ruky 😝 a hulázňá, vyžaduje společnost... venku hnusně, se mi nece s kočárkem, ale stejně pka kolem poledne musím už, aby spala 😉

mili1
12. lis 2010

Ahojteee,,, nemám čas tu ani príst, chodím na ten kurz angliny a ked mám čas tak sa učím,,,, 😀
bambi ty si šikuka 😉
My sme boli u zubára s malým,pekne otvoril usta ale ked mu dala dnu zrkadielko začal plakat ale stihla všetko pozriet,,,, ja som bola na preventívku, mám tri kazy tak jeden mi aj urobila a na ostatné ma objednala,
Inač sa mame dobre az na tie noci,idu nam dalšie zubky,,,, zase vstane a nechce spat,,a ráno je už hore o 6., doteraz spaval do tej 8,,,mám dost... 😒
Nef , lubi ako sa máte?
mab asi su to zubky,,,myslim
sarlotka ahojjjj,,,,pekne rastiete 😉

mabe
autor
12. lis 2010

@sarlotta my kakame vickrat denne. rano poradnej narez, to tak mame vzdycky a pak takovej trosku prujmicek. prave nevim, jestli nezacit davat kase uz tedka vecer nebo jestli treba ma zizen, tak ji pres den zkusit dat napit cajicku. zatim ho nedavam.
@mili1 no uvidime.

mabe
autor
12. lis 2010

tedka jsme se vratily od nasich a uz budeme doma. sem tam svitne slunicko,ale jinak zima.

ellysa
12. lis 2010

ahojte
@mabe no môže to byť asi hocičo, zuby, rýchly rast, hlad, už jej dávaš aj desiatu nejaké ovocie?
oliv stále zle zaspáva zase, asi majú nejaké svoje obdobia 😒 a nejak nechce papať, napapá sa v noci potom okolo 9.00 potom o tej 12.00 dávam príkrm a potom chce papť až okolo 16-17.00 no a na noc, nie je to málo? cez deň papá tak 120 ml na noc tých 180ml

mabe
autor
12. lis 2010

@ellysa davam ji obed, a presnidavku kolem 16h, jenom teda ovoce. tak jsem dneska zkusila kasi. tedka se vzbudila s placem, ale to jsou asi zuby. no to teda papa malo podle me, ale ja se moc nevyznam. ja nevim, kolik toho vypije anicka, kdyz je kojena. my jime hodne. 6,9,12,15,18,20 a nekdy 24,2. na zuby se predtim budila, ale ja dala dudlik a spala a tedka neusne az nakojim, tak proto zkousim kasi.

bambi7
13. lis 2010

cafte babulky tak vsetko porobene .....jaj a mozem oddychovat a zajtra zehlenie 😀
mili jaj nasa stava kazde rano o 6,15 .......neboj to je zvyk 😉

ani neviem co zajtra uvarit no uvidime ,,,,moj ze rezne 😀 tak asi to 😀 daku polievku spravim a bude

no a co mate na plane?

lubica69
14. lis 2010

Ahojte dievčatá Ako sa máte?Čo máte nové?Ja som od stredy v nemocnici lebo som začala krvácať Našli mi hematom tak len lezim Sebastianko je zas chorý berie ATB a je doma s mm ktorý je tiež na PN chorý Tak sme komplet rodinka maródi

mili1
14. lis 2010

Ahojteee,,, Lubi tak sa držkaj a prajem rodinke rýchle uzdravenie 😉
bambi niky predtym tiež vstaval o 6 neskor sa mu to posunulo ,,,už som si odvykla tak skoro vstávat 😀
ja som varila kuraciu polievku a karbonatky so zemiakovou kašou ,,,malý to ma velmi rad 😉
Zajtra sa chystám do mesta kupit si nejaký kabátik lebo už potrebujem a nemám žiadny na zimu, teda mám ale už chcem niečo iné 😀 :-a ešte malému niečo pokupit ,,,
bam príd aj k nam požehliť 😀
kde je nef????

ellysa
14. lis 2010

@lubica69 och jaj, prajem všetkým skoré uzdravenie a ty sa drž

lubica69
14. lis 2010

Ďakujem Vám krásne 😉

mabe
autor
14. lis 2010

@lubica69 drzim pacle, at je vse za chvilku v poradku a sebik je co nejdriv zdravi a s maminou

holky, jsem nejak nervni s tema prikrmama. tak my mesic jedeme zeleninku a tedka ji ovoce tyden. vse zatim rozmixovany. posledni dva dny jsem ji zkusila dat kasi, ale budi se stejne 3x v noci, asi ty zuby. maso jsem zatim nedavala. nevim, jestli muzu porad ty prikrmy mixovat nebo uz mackat?to maso normal chlazeny nebo bio nebo sklenicky ze zacatku? taky uz psaly dalsi mesic pecivo, to jako na kousky nebo jak? nechci delat hysterku, ale nejak jsem z toho nervni. chci proste vse ok, vsak uz jsem to nekolikrat resila. 😀 😝

ellysa
14. lis 2010

@mabe podľa mňa už môžeš kľudne aj mäsko aj my už papáme, zatiaľ som jej kúpila morčací krk normálne v obchode a robila som jej vývar do toho zeleninku a potom rozmixovala na takú krémovú polievku-to má najradšej, teraz som kúpila kuracie mäsko z domáceho chovu a dala ho variť do vody a potom pomixovala a dala zamrziť do nádobiek s ľadom, potom vyklopila do sáčku a teraz jej sem tam pridám keď varím zeleninku
chlebík mslím, že jej môžeš dať napríklad striedok bieleho pečiva do polivočky rozmočiť alebo jej trhaj také veľm malinké kúsočky, podľa mňa to už spapá, alebo namoč do čajíku alebo niečoho, čím to zmäkne, ja oliv stále mixujem ale viem, že niekto nemixuje vôbec a hneď len pučí...
a napríklad už jej môžeš dať tie kukuričné chrumky, nech si trochu požužle

ellysa
14. lis 2010

@ellysa inak Oliv som dnes pozerala ďasienka lebo na dotyk som dole cítila hrbolčeky a má tam dve biele čiaročky ešte pod ďasienkom, tak neviem kedy to výjde

bambi7
15. lis 2010

dobre ranko babulky
lubi drzzzzteee saaaaa a skore uzdravenie rodinke....

mabus ja som davala kuracie morcacie maso pomixovane az do roku mala nechcela vobec pomackane treba skusat a netrap sa ked nebude chciet pomackane ....to pride nic sa neboj
a vo flastickach domka vobec nic nechcela kazde dieta je ine ale kludne skus....a masko kludne uz davaj ....
a kukuricne chrumkydomka tiez papala a este aj papa predtym neslane teraz take uz nie 😀 teraz jemne slane

tak pa zatial a mabuska nebojkaj robis vsetko dobre a neboj vsetko pojdeeee

ellysa
15. lis 2010

dobré ránko ja trochu nevyspatá, nie kvôli olivinke, tá buvala od 19.30-7.30 s jednou pauzou na papanie ale môj sa vracal z lyžovačky o pol noci, tak som ho čakala, už aj šiel do práce, malú už nevidel 5 dní, keď príde ju vypučí od lásky

a asi nie som v tom, začínam špiniť, fuuuuuu som rada, ešte je moc skoro, možno tak o rok 🙂

mabe
autor
15. lis 2010

ahoj holky, tak jsme se vratily ze cvica. koupila jsem anicce sklenicku lesni plody. tak at ma zmenu od jablek a hrusek. v lete to bude lepsi. jeste ji to budu mixovat a uvidime. diky za nazory. jinak me prekvapila jedna mamina na cvicu, ma o 14 dni starsi holcicku a ta uz ma vsechny jidla a koji jenom rano a vecer. 😕 ja kojim po kazdym jidle. ona anicka nesni jeste plnou davku.
@ellysa krupky uz davame a sem tam aji rohlicek, tak 2x do tydne anicka ho uplne rozzmoula.
@bambi7 diky, ja jenom aby mela vitaminky ktery mam mit a ziviny

mili1
15. lis 2010

Ahojteee,,, mab aj ja som mixovala do roka lebo všetko iné papal ale masko vypluval tak som mixovala, teraz uz papa všetko ,,,my sme papame varene sem tam som mu kupila flasticky napr. telacie maso take nekupujeme,,,
ellyja som dnes tiež nevyspatá, 😒 malý sa v noci zobudí a chce sa hrat 😒

ellysa
15. lis 2010

@mili1 zasa má teké obdobie???? a nevieš prečo, či sa stalo niečo tak ako minule, Oliv mala takéto noci už dva krát a trvalo to chvalabohu len pár dní 😕
dnes som vyskúšala novinku pridala som do polivočku lyžičku ovsených vločiek a chutilo 🙂

@mabe u nás teraz vyšiel špeciál časopisu mama a ja - výživa od narodenia do školského veku, je to tam všetko pekne popísané, plus recepty, nevyšlo to aj u vás?

a odkedy ste dávali tie chrumky?

mabe
autor
15. lis 2010

@ellysa ja uz ty krupky davam tak dva mesice. podivam se na casopis. asi z toho delam moc velku vedu, ale rada bych to delaala dobre.

ellysa
15. lis 2010

@mabe tak už by hádam mohla aj Oliv, nie? V sobotu má 6m

mabe
autor
15. lis 2010

@ellysa urcite. pak dam vzdycky anicce vodu na zapiti. nejlepsi je to venku. kdyz se ji tam nelibi, uz jsme hodne dlouho venku, tak ji vrazim krupku a je klid 🙂 . nekdy rano ji dam rohlik starej kousek a muzeme se v klidu nasnidat. 🙂

ellysa
15. lis 2010

a kupuješ v normálnom obchode alebo nejakom bio? budem musieť popozerať,viem, že tie nesolené je problém zohnať

mabe
autor
15. lis 2010

ja jsem to koupila v DM. jsou to biovyrobky. bez soli, bez prichute.

sarlotta
15. lis 2010

arlotta ahojík holky, jdu jen na kuk... nestíhám, malý je marod 😔 , ,,jen" zelená rýma a suchý hnusný kašel.... ale nechala sem si ho teda doma 😉 dopolko tu byla babi, tak to uteklo a teď už čekáme na tátu

no ale máme naušničkyyy, když už sme tam byli všichni slečna řvala jak lev.. no však taky je lvíček... ale pak usla v kočárku.. asi na protest 😎

mabe
autor
16. lis 2010

dobre ranko, tak anicka spala od 20h a vstavala 2x za noc. takze dobry. vstavala v 6:15. pocitam ze za chvilku si zase lehne. ja su rozlamana ze vcerejsiho myho cvica. cvicily jsme na bricho a silene me boli. 😀 😝 dneska jdeme na obed k nasim. ukazu se od nich.
@sarlotta krasny nausnicky 🙂

bambi7
16. lis 2010

dobre ranko babulky akurat varim polievocku a kuraci perkelt.....s haluskami
no potom ideme von, a zajtra je volno teda aspon bude tato doma

sarlott super ze mate uz nausnicky parada

inak domka uz opakuje vsetko musim davat pozor co poviem

😀 a papa sama aj pit sama sama......
co mate dnes na plane?

ellysa
16. lis 2010

ahojte babule, Oliv spinkala od 19.30-6.30 a jedno papanie, ale aj to tak v polospánku, takže tiež fajn
@mabe ja som ráno robila brušáky, musím so sebou niečo robiť, ja po pôrode priberám 🙄
@bambi7 presne to isté sa chystám variť aj ja, ideme sa obliecť a do obchodu a na malú prechádzku a potom budem variť 🙂

mabe
autor
16. lis 2010

@bambi7 my mely jit k nasim, ale nevyjde to.tatka volal, ze je trosku nachlazenej, tak nechceme nic riskovat. tak jsem zalarmovala kamosku, tak uvidime.
@ellysa no, boli me to bricho dost.
anicka ma dneska jeste ze vcerejska brokolici, petrzel, brambor.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru