Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mili1
16. lis 2010

Ahojte babulky, elly zasa mu idú zubky tak myslim ze to je z toho,,, preslo to po lete a tento tyzden znova zacal 😒 ty si spomínala raz nejaké homeopatiká, môžes mi napísat ich názov, uz som zabudla 😒 dnes poviem môjmu nech skočído lekarne
Ja som včera večer do 22 robila gulky so slížikmi tak mame dnes a urobim zeleninovú polievočku 😉
elly tie brušaky by sa zišli aj mne hlavne na bruško ale sa mi nechce 😒
bambi vy uz uplne sami papate? my papame ale nie uplne 😉
včera sa mi ozvala po zopár rokoch kamoška zo školy ktorá byva v UK ze pride na Sk a ci sa nestretneme tak sauz teším
ahoj mab

mabe
autor
16. lis 2010

tak my spinkaly tedka. anicka jeste lezi a za chvilku jdeme ke kamosce. takze se program nasel. 🙂

bambi7
16. lis 2010

cafte babule no domka spi tak mam chvilku 😀

elly aj ja po porode priberammmmm ale uz daco robim nezerem sladkeee 😀 co je moj problem

mili papa domka sama len polievku jej samej nedavam 😀 😝 taku ma radost ked sama tak papa sama aj viac zje ked po polievke za hodku ddostane druhe jedlo 🙂

a kde je nef?

mabe
autor
16. lis 2010

ahojte, holky krmily jste po prikrmech. my zatim mame obed a svacinku ovoce a kojim i po jidle. proste porad stejne, akorat si s ni prikrm. no mozna trosicku min se napije.nevim, jestli je to spravne.

ellysa
16. lis 2010

@mabe áno mabuš, má sa určite ponúknuť aj mliečko, oni asi časom keď spapajú viac prestanú to mliečko vyžadovať ale teraz sa ešte papá príkrm aj mliečko 😉

nefertitka
16. lis 2010

ahojte...
bam,mili tu som🙂))

@ellysa tie chrumky predavaju v kauflande a v terne...inde som ich nevidela...a kludne ich uz malej daj...len pozor,nech si ju celu nestrci do krku🙂 ako to robi Nikolka...

@mabe podla mna zacni masko s flastickami a potom kup normalne kuracie prsia,alebo morcacie a uvar...a pridavaj zakazdym inu zeleninku a mixuj radsej zo zaciatku,aj my sme dlho mixovali...no len potom ked dostala prvy krat roztlacene,to bolo srandy kopec🙂 bud plula alebo drzala v puse,tvarila sa zhnusene a nie a nie prehltnut 😀 ...hlavne ryza jej vadila...neviem preco...
@bambi7 aj my uz si musime davat pozor,co povieme....vcera zopakovala po mojej sestre ze "do iti" 😝 a cez vikend vrtali a ja neviem,ako si to zapamatala,ale asi to ma odo mna, tak zapotila ze "vutat, pojaji ma"...akoze ju porazi 😝 ...no a jezi maia mame na dennom poriadku 😝 ...nehovori toho sice este moc,ale snazi sa a dost fakt opakuje...

dnes sme boli u toho docenta neurologa, csc., prednosta kliniky a pozrel si ju a tak a povedal,ze je to zdrave dieta,ze ak by mala mat nieco v hlavicke,co jej tlaci na ten zrakovy nerv,tak ze by po roku uz nieco bolo na nej badat,hlavne na tom zrakovom nerve a ten sa nemeni uz vyse roka,takze CT je podla neho zbytocne...ze naco vrtat do niecoho a spekulovat,co jej moze a nemoze byt,ze sa normalne vyvija,chodi,rozprava na svoj vek tak akurat,je to zive dieta,tak ze sa nemame stresovat...tak si mylim,ze taky clovek by mal byt skuseny a mal by vediet,co robi,nie?a asi mu uz par deti preslo cez ruky...

sarlotta
16. lis 2010

@mabe určitě to děláš dobře, příkrm a dokojit kolik si řekne 😉 postupně budeš mlíčko ubírat a pak i počet kojení a zlstane Vám třeba jen ranní a večerní kojčo 😉 v ideálním případě...

nefertitka
16. lis 2010

@sarlotta tak uz mate nausnicky,pekne;) my este stale nie 😅
@lubica69 drz sa...hematom sa vstrebe a bude dobre;))...drzim palec...

sarlotta
16. lis 2010

@nefertitka to víš, že by Vám neříkal něco co není pravda... myslím si to samé, bylo by to poznat na ní, není už miminko 😉 je to šikovná holčička 😎 a zdravá 😉

ellysa
16. lis 2010

@nefertitka no tak to je skvelá správa, no vidíš 😀 😀 😀 , tiež vás tá koza nemusela tak strašiť 😠

nefertitka
16. lis 2010

no ved hej,som mu povedala,ze neurologicka povedala,ze moze mat nador alebo cystu na tej casti mozgu,kde sa to este nemusi prejavovat a on na to,ze tak isto mozme mat nieco podobne aj my a hocikto iny...

ellysa
16. lis 2010

@nefertitka keď doktor je niekedy ako mäsiar, oni si vôbec neuvedomujú, že pacient je človek a nie chodiaci chorobopis a má aj strach a nejaké pocity 😒
musí byť malá chutná, keď tak hovorí 😀

nefertitka
16. lis 2010

@ellysa mas pravdu,oni to uz nejak tak beru automaticky a nejak uz ani nevnimaju,ze my "obycajni" ludia mame aj strach a pocity...
no je zlata, dnes rano zas ze povedala ze "mama papa pajky"...a nikdy v zivote som jej neukazovala parok a ani jej ho nenazyvala a ona to sibal jeden odpocula niekedy...

nefertitka
16. lis 2010

a aj opakuje co robim velmi...minule si cesala vlasky s mojou kefou a potom dosla k zachodu a oberala ju,akoze dava prec vlasy🙂a potom povedala ze "mama plaaaaaaa",akoze to mam splachnut 😉

nefertitka
16. lis 2010

idem sa natiahnut,dnes sme mali dlhy a tazky den...rada som vas opat "videla"🙂 dobru noc prajem

mabe
autor
16. lis 2010

@nefertitka tak to je dobre, ze to takhle dopadlo. 🙂 je videt, ze je nikolka zdrava a tak. 😉 jsem moc rada.

ellysa
16. lis 2010

@mili1 tie homeo sú chamomilla vulgaris a pýtaj si označené 30CH a potom keď bude zle tak treba dávať roztok z guličiek 10 guličiek na 10 ml na lyžičku aj každú pol hodinku a na noc mu daj aj viac

mabe
autor
18. lis 2010

ahojte, tak jenom na skok pred cvicem. noc teda hrozna. anicka se budila kazdou pul hodinu a brecela, kroutila se. nekdy stacil dat dudlik a pohladit, jindy hojdat nebo si ji vzit do postele. no des. nevim, jestli zuby nebo brisko. vcera vecer porad tlacila a hodne, uplne u toho hekala. pritom kadila 4x pres den. nevim, jestli ji to delaji hrusky nebo jestli ji na noc nedavat kasi mlecnou a ne ryzovo-kukuricnou. 😒 tak jsu docela znavena. tedka jdeme na aniccino cviceni a pak do mesta nakoupit.

ellysa
18. lis 2010

@mabe fúha tak to bola noc, čo?
ja som sa zasa prišla pochváliť, že zaspávame v postieľke, večer zaľahla o 19.30, zobudila sa o 4.00 na mliečko a potiahla do 8.00, no som sa konečne vyspalaaaaaa

mabe
autor
18. lis 2010

tak to gratulujuuu. jaky jsou homeopatika na ty zuby? mozna to budou ty zuby. tedka zase kakala a mela tam jenom vodu. tak treba ji brisko trapi zubama nebo ja nevim, ale zase tlacila vcera vecer

nefertitka
18. lis 2010

ahojte...

@mabe bude to zubkami podla mna,my sme mali na zaciatku ten isty problem a museli sme Nikolke nasadit dietu...ak ti bude kakat riedko a viac ako 5x denne,zavolaj lekarovi...

mabe
autor
18. lis 2010

ahojky, tak jsem zpet. tak anicka kakala vcera 4x ale tvrdo a dneska uz 2x, tedka mela mekko. myslim, ze asi taky zoubky.
koupila jsem homeopatika
@ellysa jak se to teda bere?
@nefertitka jako myslis tvrdo ze zoubku?

mabe
autor
18. lis 2010

nicmene jsem koupila kasi mlecnou z kojeneckyho mleka od nutrilonu.

mili1
18. lis 2010

Ahojte,,, nef super správa 😉
My mame od včera kolienka s kurčatom a kuraciu polievočku tak som dnes nevarila
elly kamoška mi poradila ešte nejake čipky viburcol tak asi skusime, ale tato noc uz bola lepšia, ďasienka ma uplne červene..chudačik malý.. 😒

ellysa
18. lis 2010

@mabe urob si roztok 10 guličiek na 10 ml, dávaj jej to tak 5-6 krát denne na malú lyžičku, ak budeš mať pocit, že je to veľmi zlé aj každú hodinu
ja som včera oliv kúpila od babylove griska-vanilka a je veľmi dobrá aj mne chutila

ellysa
18. lis 2010

inak baby dnes mi malá pri troche nepozornosti zdrhla do druhej izby, plazí sa poriadne

mabe
autor
18. lis 2010

@mili1 tak vy taky zubiky?
@ellysa v letaku pisou 3x denne 5 kulicek. je mozny ze anicka kaka tak casto od tech zubu?tedka zase tlaci a to si prcla kdyz jsme dosly

mabe
autor
18. lis 2010

@ellysa to je sikulka

mabe
autor
18. lis 2010

v utery jdeme na kontrolu, tak se pak na vsechno pozeptam. ale prujem nema porad. sem tam

ellysa
18. lis 2010

@mabe môžeš jej to dávať aj tak, mne radila homeopatka takto, keď si to tak zobereš, tak je to taká istá dávka, lebo viac ako 15 ml jej nedáš za deň a to je tých 15 guličiek, ja to dávam cez striekačku tých 2,5-3 ml

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru