Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
23. lis 2010

@nefertitka no to je už šikulka veľkááááááááááá, nef a neláka ťa druhé baby? neodvážite sa?

ellysa
23. lis 2010

my sme mali včera večer očkovanie , dostala dve injekcie a dnes je strašne mrzutá, stále plače, už mám z toho hlavu ako melón, stále sedím pri nej a hráme sa, chúďa moje a má už 7500 g, tučko náš 😀

nefertitka
23. lis 2010

@ellysa co ti ja viem?ja by som aj chcela druhe,ale necitim sa na to, znova ked si predstavim to lezanie v spitali v tehotenstve a ten katastroficky porod a to ze zas mozem porodit skor:(neviem....
nema teplotku?
my zas mame sopliky,myslite,ze to moze byt spojene aj so zubkami?uz asi 5 dni nikde poriadne nebola,nemala kde ochoriet

ellysa
23. lis 2010

@nefertitka teplotu mala ráno, teraz už nie, ale dala som jej čipku, u nás jej to tiež asi spojené so zubom, no dúfam, že sa to polepší

nefertitka
23. lis 2010

@ellysa a vy kedy asi tak planujete druhe?

ellysa
23. lis 2010

@nefertitka no tak na budúcu jeseň sa asi začneme snažiť, ak sa náhodou nepritrafí skôr, môj chce hneď, ale ja sa ešte na to necítim,pre to čo aj ty, hlavne znova prežívať strach, že potratím 😒

nefertitka
23. lis 2010

@ellysa fuha,ten sa ponahla🙂))a davate si pozor,ci nechavate na nahodu? 😉

ellysa
23. lis 2010

@nefertitka no ja si chcem dávať pozor a muž to niekedy uhrá, že joj nestihol som, takže tak 😀

nefertitka
23. lis 2010

@ellysa fiskus je to 😀

mabe
autor
23. lis 2010

ahojte holky, tak anicka ma 8,30kg a 70cm. pry je trosku baculatejsi. a divily se, ze po priikrmu jeste kojim. pry to nemam delat, nevim. prijde mi, ze kojeni je dobry, ne? samozrejme, ze by prikrm mela jest, ale....jo a sprdly me, ze nedavam jeste maso. mela sem zacit podle kalendare pred 14 dny, chtela jsem se tedka prave zeptat, tak to neni tak strasny, ne? pry jsou zvedavi, jak dozenu ty prikrmy za dva mesice do kontroly - testoviny, jogurt svacinka, pecivo. a jak jste davaly pecivo s maslem nebo samotny nejdriv? sem tam dam anicce na zuzlani.. jeste pry mam kojit v noci jenom 3x, pry v noci 1x staci. anicka pije 2-3x. no mam z toho takovou divnou naladu z te dr.

nefertitka
23. lis 2010

@mabe jezis,to ku komu chodis?vobec neva,ze si jej este nedala maso a kludne mozes kojit po prikrme,nevidim v tom problem, to nasa lekarka nam vzdy vravela,nech Nikolku nekrmime podla ziadnych tabuliek,ale tak ako uzname za vhodne...a v noci si koj kolko sa ti zachce,teda kolko bude Anicka chciet...

Nikolka bude asi chora,dost jej ten soplik tecie a aj dost kycha,asi zas nadcha;(

nefertitka
23. lis 2010

jaj no a este nikolke napriklad davame len suchy chlieb a a rozky,nechce na to nic,uz som to skusala kadejako...maslo ani vidiet nechce...tak ked sa da,zamiesam jej karicku do nejakeho jedla,spenat alebo tak...urcite anicke este nedavaj maslo,len suchy roztek..alebo chlebik...a nic nedohanaj,len to masko uz jej davaj postupne, to je pre nu dolezite kvoli zelezu hlavne...

bambi7
23. lis 2010

cafte babulky

jaj mabus to co je za doktorku?achhhhh netrap sa vobec nic sa nedeje tak jej zacni davat postupne masko a tak a netrap sa ved nic nezameska 😉
a ze je baculatejsia ?a cooooo ved ked zacne behat bude to ine tak sa netrap lepsie ako keby nejedla 😉 si mamca a podla mna robis vsetko tak ako ma spravna maminka tak hlavku hore a netrap sa 🙂

elly no aj nas tato by uz chcel druheeeeee 😀 😀 😀 ale uz sa zacneme aj snazit dako nebolo kedy mala som dost roboty svadby stuzkove..... ale uz mam pauzuuuuu a ideme naa vecccc 😀 😀

ked sa zadari napisem a aj ja mam strach co bude ale co dako zvladneme ved clovek nikdy nevie co bude a mozno bude lepsie vsetko sa da ked clovek chceeeee 😉

no tak vam prajem pekny vecerrrr

mabe
autor
23. lis 2010

@nefertitka chudacek mala, snad ji to co nejdriv prejde. ona tam moje dr. nebyla, byl tam zastup,ale sestricka me to rekla

ellysa
23. lis 2010

@mabe bože ja milujem takýchto tabuľkových 😒 , my sme mali naposledy kontrolu v 4m a teraz najbližšie v 8m, na očkovanie chodíme len tak že prídeme spýta sa či všetko ok, pichne a ideme, ešte ani o príkrmoch sme sa nebavili, takže robím podľa toho, čo som prečítala a bucľatejšia, no neviem, my máme 69cm a 7500g a to je o dva mesiace mladšia
ja viem, že máš z toho divný pocit, ale každé dieťatko je iné čo máš čo doháňať, čo keď jej dáš neskôr, nič sa nestane, no tak bude mať jogurt o 14 dní neskôr, jaj normálne ma to naštvalo, lebo si viem predstaviť ako by to štvalo mňa, to je ako keď nef strašili s tým očkom, dakedy by som ich nakopala ... 😕 🙄

ellysa
23. lis 2010

@mabe jaj tak sestrička, tak z toho si vôbec nič nerob 😉

bambi7
23. lis 2010

cafte babule

bambi7
23. lis 2010

mabus si super mamca a netrap sa kazde dieta je ineeee ,zacni davat maso a potom postupne.....ine

mabe
autor
23. lis 2010

@ellysa my taky tak mely, ale pry cm byla asi mensi. jakoze 1cm nevyrostla ale vic za ty dva mesice. ja z toho nechci delat drama, ale trosku me to zaskocilo a nastvalo.
@bambi7 diky

mabe
autor
23. lis 2010

tak u nas uz se taky spi. uvidime, jestli se jeste probudi nebo ne. kasi snedla celou davku, chvilku jsem ji mela v rukach a uz mzourala, tak jsem ji dala do postylky a snad. 🙂
@nefertitka tak suchej rohlik a chleba uz dostavala 🙂

mabe
autor
24. lis 2010

ahojte, tak my jsme byly taky venku a zimaaaa. u nas padalo neco jako zmrzly kapky. anicka uz dostala i do fusaku bundu. jeste zatim lehci.

ellysa
24. lis 2010

baby dnes sme skončili u dokiho-črevná vyróza, musí byť bez mliečka ☹ ,neviem ako to zvládneme,celý deň ju mám na rukách a plače ☹ ☹ ☹

mabe
autor
24. lis 2010

@ellysa jakpak to? kde jste to vzaly? to mela jako velkej prujem nebo jak jste to zjistily? chuderka mala ☹

mili1
24. lis 2010

Ahojte,,, mab podla mna to nevadi, začni daat už aj masko a čo sa stane ked je to neskôr, 😉 ved sa svet nezruti,
u nas je riadna zima, fuka vietor tak vonku nejdeme 😒
elly to mi je luto , z čoho to dostala ?
bam držím palceky pri druhom, nech sa čím skôr zadarí,,, 🙂
baby aj môj by chcel druhé ale ja chcem ešte trocha počkať ,,,bojim sa toho ležania aj tvrdutia a najviac nemocky 😒
nef čím skôr sa vyliečte,,,,

ellysa
24. lis 2010

no dostala včera horúčku skoro 40, a stále plakala, prdkala, sme mysleli, že z očkovania, ráno sa mi tri krát pokadili, posledný krát už hnačkovo, tak som šla k dokimu a on, že to je bruško, tak teraz nesmie mliečko len čaj, ryžovú kašu a maximálne mrkvu, jablko a banán, len ona je bez mlieka hotová, zaspala len na rukách aj to revala ako tur, lebo kašu nechcela, tak je hladná, ležím pri nej lebo v postielke plakala, ešte som dnes nič neurobila a asi ani neurobím 😒,asi mala po očkovaní oslabenú imunitu

mabe
autor
24. lis 2010

@mili1 u nas je teda taky kosa. jak jsme byly venku tak padaly zmrzly kapky. fuuuj. tak vy taky druhy? 🙂

bambiiii, je to jsem prehlidla nejak. tak drzim palecky 😉

tak nakonec se zidlicky nedockame od pribuznych podedene, takze si koupime, teda tchanovci pry koupi, my si vybereme, ale s mistem je to naprd v tech dvou mistostech, takze premyslim nad timto http://www.baby-car.cz/cz-detail-276824-sedatko...

mabe
autor
24. lis 2010

@ellysa chuderka mala, anicka me taky jeden den kakala 4x, ale horecky teda vubec. mela to asi z mlika a spenatu. at je brzo lip.

lubica69
24. lis 2010

Ahojte dievčatá
Ako sa máte?
Mňa konečne včera po 2 týždnoch pustili z nemocnice Bábetko je ok Rastie Hematón sa zmenšil Krvácať nekrvácam Sebastiánko je stále chorý takže do škôlky až v pondelok Inak nové nič
A vy ako?

ellysa
24. lis 2010

@mabe aj my zháňame stoličku,chceli sme drevenú,ale v tej ešte nevie sedieť a chceme ju používať už teraz, asi to budeme riešiť tak, že od stola jednu stoličku dáme do pivnice a tam bude tá jej, tiež máme len dve izby,ale budúci rok sa nám črtá väčší bytík,alebo domček, len nevieme či ísť na dedinu

ellysa
24. lis 2010

@lubica69 ahoooooj, tak babinko ok? super 😀
no my tiež chorobujeme, nech sa Sebastiánko vylieči skoro 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru