Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
24. lis 2010

my vlastni baracek zacneme stavet snad uz na jare. jak bude stavebni povoleni

mabe
autor
24. lis 2010

@lubica69 tak to je super, ze uz jste doma. jen tak dal 😉

bambi7
24. lis 2010

cafte babulky moje

elly prajem skore uzdravenie a drzte saaaaa...

no vonku uz je zima ale chodime von stale doobeda asi na 1,5 hod a potom ideme k nam alebo ku kamoske na caj aj s deturencami 🙂 a poobede idem aspon na hodku....

tak pekny vecer prajem

mabe
autor
25. lis 2010

dobre ranko, tak ja uplne bez energie, byla jsem na koncertu. sla jsem spat sice o pulnoci, ale jsu jako kdybych prisla stata k ranu. za chvilku jdeme cvicit s anickou a pak k nasim. zkusim mamku popohnat ven a ze bych si zdrimla u nich. pak k zubakovi a k tchanovcum. je toho dneska hodne.

bambi7
25. lis 2010

cafte babule no kde ste?uz behate a nakupujete darceky?????? 😀

no teda tak sa hlasim aspon ja .....inak klasika ako vzdy boli sme vonku potom zacalo prsat tak som sla este do obchodu a bolo....a navarila som a poobede som sla este na hodku s domkou von....
ta keca stale opakuje ma kamosku emku a stale len ema ema ......je podarena

tak pekny vecer

mabe
autor
26. lis 2010

dobre ranko devcata, tak noc celkem v poho, anicka vstala 2x a vstavaly jsme v 7h. tedka teda cekam, ze si pujdeme v 9h zase lehnout. 🙂 mela jsem jit s kamoskou ven, ale nejak citim krk. manza je nemocnej, tak aby se to u me nerozjelo. radsi budu doma a skocim jenom pres poledne nakoupit. tedka tam jsou 2C. 😝 jinak anicka u vseho stoji. uz ji nechavam samotnou, kdyztak si vzdycky gecne na zadek. manza rikal, ze uz aji jednou stala sama, jenom teda na vterinku. 🙂
@bambi7 zadny vanocni nakupovani jeste neni. nejak me to jeste nedochazi. uz by pomalul melo, ze? 🙂

nefertitka
26. lis 2010

ahojte....
@mabe mne uz to pomaly zacina dochadzat🙂

nefertitka
26. lis 2010

@ellysa elly,ako sa ma mala?dufam,ze uz lepsie....snad sa vam to nezhorsilo...
inak ma nam cez vkend vraj snezit,juuuj🙂 tesim 😀

mabe
autor
26. lis 2010

@nefertitka no me pomalicku taky. vubec nemam vymysleny darky 😝

mabe
autor
26. lis 2010

ahojte, tak jsme byly venku a teda zima. trosku citim nachlazeni, snad se to nerozjede. koupila jsem anicce backurky do kocarku a do sedacky.

ellysa
26. lis 2010

ahojte tak sme prišli od doktora, boli sme tam hodinu, bol veľmi milý videl v akom som stave-spala som dve hodiny.malá má stále horúčku, že inak nič len trolinku začervenené hrdielko a zúbky to isto nie sú,vyfasovali sme atb a je to podozrenie na šiestu chorobu, povedal,že ak to za pár dní neprejde a budem mať pocit doslovne,že mám iné dieťa, tak ideme do viedne do nemocnie na pár dní na testy , dúfam,že to prejde

nefertitka
26. lis 2010

@ellysa ak to je 6ta choroba,horucky budu trvat tak do 5 dni a potom sa ti vyhadze a bude dobre...my sme ale hnacky nemali pri tom,skor potom....no dufam,ze to prejde,nech nemusite ist do nemocnice:(
a preco vam dal ATB ak je to podozrenie na 6tu chorobu?tam su vam naprd platne

ellysa
26. lis 2010

@nefertitka no dal nám aj atb, že už to trvá dosť dlho a len povedal, že to môže byť aj to, že sa nemáme zľaknúť ak sa vyhádže, hnačku nemá len stále horúčky a je mrzutá, plačlivá, v noci ju len na rukách nosíme, no hotová som, ale že hrdielko má len trolinku začervenané, že jednoducho nie je chorá nejak moc, asi sme po očkovaní niekde niečo chytili, dúfam, že nebudeme musieť do nemocnice

ellysa
26. lis 2010

@nefertitka a ešte rozmýšľate, že pôjdete ku hraniciam? sa teraz celkom začalo stavať aj v kitsee aj v hainburgu aj vo wolfsthale a my rozmýšľame nad domčekom v prellenkirechen všetko to je do 20 km od BA

mabe
autor
26. lis 2010

@ellysa chuderka malicka. tak snad to prejde po tech ATB.

holky, tak nam vcera konecne prislo oznameni o zahajeni stavebniho rizeni ohledne baracku. podavaly jsme to 25.10., no mely toho holky asi moc. 4.1. bude verejny ustni jednani na pozemku. je tam pozvano spousta dotcenych lidi. premyslim, jestli tam nejit aji s anickou, ze by pani na urade a lidi trosku zmekkly, kdyz uvidi dite. mel jste to nekdo? co se tam resi nebo jak to vypada? jsem z toho trosku nervozni, do ceho budou rypat a tak.

bambi7
26. lis 2010

cafte babulky ako sa mate?no dnes uz bola zimaaa ale pohoda zatial uz sa tesim na snezenieeeeeee

zajtra ideme k nasim a poobede na vianocne trhy skocime 😉

mabus no tak to prejde a su vianoce uz treba pokukovat po darcekochhhhh 😀 co kupujete deturencom?ja ani neviem co domke ma tolko hraciek a hra sa tak 5 minut a koniec ta by len von chodila a nepotrebuje uz nic 😀

ale kupim jej stan kde sa bude hrat a objednala som jej stolik a stolicky a na nich rucne malovane macko pu.....a uz neviem co kupit poradteeeeee.....
ta babiky nemusi iba auta a lopty 😀 a tch mameeeeeeeee

bambi7
26. lis 2010

a elly drzkame palce a skore uzdravenie prajemeeeee

mabe
autor
26. lis 2010

anicka mela prvni karambol s krvi. jak stoji u policek s knizkama a vytahuje je, tak ji jedna podklouzla a triskla se do pusy o policku, takze ma trosku rozseklej rticek. chuderka mala. anicce asi nejakou hracku nebo spis si koupim knizku rikadel a u toho cviceni formou hry, jak delame na cviceni. dostane toho mooc od ostatnich. budeme na stedrej den u tchanovcu i s nasema jako kazdej rok. bude to super.

bambi7
26. lis 2010

caf mab juj neboj vsetko bude ok,
domka ma stale nieco teraz ma modru bradu ta mala bt chlapec 😀 .......
a prajem dobruuu noc

nefertitka
27. lis 2010

bre ranko...uz nam sneziiiiiiiiii🙂 uz sa viac dostavam do vianocnej nalady 😀
@bambi7 aj Nikolka len lopty a balony a auta ....a motorka ...babika?to jej vobec nic nehovori,aj sa nas pytala neurologicka,ci uz sa hra tak,ze cese babiky,krmi ich a tak a ja ze nie,ju babiky total nezaujimaju...
my mame ten stan pre nu a dalej tiez nevieme🙂stale spekulujeme,stolicku uz ma...no neviem...
@mabe chuda male, ale to sa stava,neni ro urcite posledny uraz,neboj🙂 ale nie vazne, niekedy sa tie sidla nedaju ustrazit...
@ellysa uz je lepsie?a ano stale rozmyslame nad tym,len sa nemozeme pohnut,nedari sa nam predat tento byt,aj ked na zimu nam celkom vyhovuje,vyjdeme len na zahradku a mozme stavat snehuliaka;))

ellysa
27. lis 2010

@nefertitka no noc bola trolinku lepšia, do 5.00 ako tak buvala, samozrejme nie stále, mrnkala prehadzovala sa, od vtedy ju už muž musel len na rukách držať a tak v polosede spal, ale sa mi zdá, že už má trošku aj lepšiu náladu, ale na tú 6. chorobu to nevypadá-už trvajú horúčky dlho, skôr chrípka-kašle a soplíkuje, tak ideme na ATB, dúfam, že pomôžu aj keď viem, že sú strašné svinstvo ale bojím sa, že ak jej ich nedám prerastie to do niečoho väčšieho

ellysa
27. lis 2010

@nefertitka no noc bola trolinku lepšia, do 5.00 ako tak buvala, samozrejme nie stále, mrnkala prehadzovala sa, od vtedy ju už muž musel len na rukách držať a tak v polosede spal, ale sa mi zdá, že už má trošku aj lepšiu náladu, ale na tú 6. chorobu to nevypadá-už trvajú horúčky dlho, skôr chrípka-kašle a soplíkuje, tak ideme na ATB, dúfam, že pomôžu aj keď viem, že sú strašné svinstvo ale bojím sa, že ak jej ich nedám prerastie to do niečoho väčšieho

mabe
autor
27. lis 2010

ahojte, tak manza je u nasich a ja zatim doma. anicka jeste spi, ale za hodku musime vyrazit - jede nam nizkopodlazka az k nasim a dalsi pak az za hodinu. venku je snih, u nas v doliku zatim chodniky dobry, ale u nasich 5cm rikal tatka. a psala to i pavlinka, takze jsem zvedava, co kocarek... 🙂 dame si obed a pojedeme zase zpatky. manza je autem, ale nevzal sedacku 😀 😝 , takze bude muset jet domu sam.
@ellysa atb urcite zaberou, i kdyz chapu, ze bez nich by bylo asi lip. hlavne, ze je to lepsi a trosku jste se vyspinkaly. prcina mala 😖

nefertitka
27. lis 2010

@ellysa tak jej ich radsej nasadte,ved lekar vie co robi...drzim palce,nech co najskor zaberu...je to strasny stres,ked ma clovek chore dieta,jednak sa onho boji,nevyspi sa poriadne...ja by som bola najradsej,keby ochorela tak 2x do roka a staci,ale u deti byva normalne ze aj 4 - 6 x do roka ochoreju.My ked aj chodime do tesca na nakupy,tak radsej ideme skoro rano,kym tam este neni vela ludi,ale uz asi aj to stopneme,tam sa moze nikolka kadecim nakazit...aj do vozika ked ju davam,tak vsade,kde ho mze chytat ho utieram dezinfekcnym gelom,vyzeram jak sprosta,ale noaco,radsej,akoby mala potom nejaky bacil spapat...aj ked neviem,ci to utieranie zabera,no ale lepsie ako nic...
aj by sme chceli ist vianocne trhy kuknut,ale ked si tam zas predstavim ten natresk ludi,no neviem....

nefertitka
27. lis 2010

a dnes uz varim salka na baileys🙂 nech sa pekne mesiac odlezi🙂)))

nefertitka
27. lis 2010

pridavam 2 fotky,uz som davno nepridala,aby ste videli aku uz mame velku slecnu🙂

ellysa
27. lis 2010

@nefertitka no veru, to je už poriadna slečna 😉

mili1
27. lis 2010

Ahojte,,, nef je už velká slečna krásná 😉 🙂 pekné vlásky má 😉 😉 , ako to uteká, nedávno bola taká maličká a už je z nej riadna kočka
elly prajem rýchle uzdravenie, nech atb zaberu, určite pomôžu kedsu stale teploty, my sme mali tiež tu šiestu chorobu ale teploty sme mali len prve dva dni,
Nikiho tiez nezaujímajú hračky , on sa hra s autičkami maximalne 5 minút a potom so všeličím možným, hlavne s mojimi hrncami a vareškami, povyťahuje zo šuflíkov všetky naberačky ktoré tam mám, so všetkým trepe , už nám obitú aj kuchynskú linku a môj že všetko zničime, ale s niečim sa musí hrať 😀 😝
elly a skusili sme tu chamomilu vulgaris davam mu na noc 5 guličiek tak tento týžden je už lepšie, klop klop,,,
dobru noc

ellysa
28. lis 2010

kuk pridala som album 🙂

nefertitka
28. lis 2010

cafte....

@ellysa krasne fotky,musim aj ja nieco porobit take;) a potom pouzijem ako vianocnu phladnicu🙂
dnes som bola zhanat darceky v avione a nic som nekupila:( hruza...nic sa mi nepacilo...ach jaj....

inak elly tie rozky som chcela Nikolke kupit,dala som jej ich v obchode na hlavu ale nejak sa stratili🙂
@mili1 uz mas baileys hotovy?🙂

nefertitka
28. lis 2010

a mili dakujem🙂 rada by som tiez videla nejake aktualne fotky maleho..... 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru