Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
28. lis 2010

baby tak máme za sebou teda naozaj 6. chorobu akurát sa vyhádzala

mabe
autor
28. lis 2010

ahojte holky, tak jsem vas prisla kouknout a pozdravit. manza porad sedi u PC a neco dela. nemam chvilku 😠 nebo na navstevach jsme. pripada me, ze vubec nejak nestiham na vanoce-zadnej darek vymyslenej, koupenej. ani adventi venec nemame. 😖 musim s tim neco udelat.
@ellysa je dobre, ze ji mate za sebou. moc pekny pranicka 🙂
@nefertitka holka velka, toto utika 😉
@mili1 my shazujeme knizky z policek 🙂

mabe
autor
29. lis 2010

aahoj holky, tak my jsme nemocinkani. anicka nema teda teplotku, ale rymu - ucpanej nos a kasle trosku. takze budeme doma. 😝 a vysavani nosu je taky parada. 😝 snad to brzo prejde.

mili1
29. lis 2010

Ahojteeee,,, nef baileys je už hotový - už je pomaly aj vypitý 😀 😝 boli u nás včera kamaráti , oslavovali volby ĺebo vyhrali ako poslanci tak sme si dali všetci 😉 musím urobiť další na vianoce 😀
nef potom pridám fotky nejako nemám času ale slubujem že pridám 😉
elly to sú krásne fotky ,,malá je nádhernáááá,,,,,,tie vianočné si ty robila? aj ja chcem 😝 ,,,ako si to urobila?
mab ked len knižky to je fajn , 😀 náš už hádže všetko možné čo mu príde do ruky 😀
Nef ja nemám ešte ani jeden darček a neviem čo kupiť, malému kupime lego a nejaké drobnosti a ostatným fakt neviem

mabe
autor
29. lis 2010

@mili1 to urcite prijde to hazeni. ach jo, anicka chudak ani nechce moc jist. pit ji davam vodu, nevim jestli mam dat cajik teplejsi....vzala si jenom trochu obeda a prsa.

ellysa
29. lis 2010

@nefertitka mali ste po tej šiestej chorobe hnačky, lebo mne malá dnes ale totálne vodou kakala, neviem, či je to z toho, alebo reakcia na ATB, je to tam napísané, že to môže byť vedľajšia reakcia, bože dúfam, že nás zasa niečo nechytá

ellysa
29. lis 2010

@nefertitka mali ste po tej šiestej chorobe hnačky, lebo mne malá dnes ale totálne vodou kakala, neviem, či je to z toho, alebo reakcia na ATB, je to tam napísané, že to môže byť vedľajšia reakcia, bože dúfam, že nás zasa niečo nechytá

mabe
autor
29. lis 2010

@ellysa mozna to bude reakce na antibiotika. ach jo, ty nemoci. my mame nachlazeni a stoji to zaprd. anicka se poradne nenaji, nemuze poradne spat a je mrzuta... 😒

ellysa
29. lis 2010

@mabe no poznám 😒 , chúďatko, musíte len vydržať, aj ste boli u doktora?

mabe
autor
29. lis 2010

@ellysa ja jsem volala rano sestricce a ta me rekla co

nefertitka
29. lis 2010

ahojte....
@ellysa ano mali sme hnacky, vtedy nam kazali davat bio gaja...vraj ma rozbitu mikrofloru z horuciek a tak, tak to chvilu potrva,kym sa da do poriadku,ale super,ked ste uz vyhadzani,uz mate po chorobe🙂 tam ale fakt netrebalo antibiotika:( no ale co uz...istota je istota...
ale aj Nikolka dnes total vodu kakala,tak dufam,ze to bolo len jednorazove 😕
@mabe no chuda Anicka,snad to bude bez teplot...toto zimne obdobie je hrozne na choroby/...
@mili1 ja uz mam tiez hotovy, 3 litre;0) hadam vydrzime do vianoc...2 flasky darujem a 2 si nechame;)

mabe
autor
29. lis 2010

@nefertitka je to hruza, sice jenom nachlazeni, ale....uz jsem byla na ni zla a pak si to vycitam. proste od rana je to boj s vysavanim nosu, splichanim do neho, prebalovanim, prevlikanim a jidlem a porad poplakava. nedivim se ji, ale proste toho je na me nejak moc. aji se trosku poblila, asi jak jsem ji nakapala kapky do nosa, tedka sla spat konecne, uz byla uplne vyslabla. chrci, snad se vyspi.

ellysa
29. lis 2010

@mabe ako keby som nás videla minulý týždeň 😒 , aj ja som to ráno po prebdenej noci nezvládla a zakričala som na ňu a aj pacla po plienke a potom som si aj poplakala, ale tak nie sme stroje, aj my sme unavené, aj keď oni za to nemôžu chúďatká malé

mabe
autor
29. lis 2010

@ellysa je to hruza. vy jste ale mely teploty a bylo to horsi. anicka si normalne hraje, i kdyz mrci casto. ale to odsavani hruza fakt. je to celkem zahul. zitra mela dojt mamka,ale dojde az ve stredu. jesteze mam nahore babicku s dedou, tak tam jednou za dve hodky chodime, tak na pul hodku a ja si trosku odpocnu a pro anicku je to taky zmena.

nefertitka
30. lis 2010

ahojte....

@mabe dufam,ze jej to coskoro prejde...a co jej kvapkas do nosa?a cim odsavas?to odsavanie ani ja neznasam,hlavne kvoli tomu,ze mala sa toho boji...no ale uz si zvykla ku koncu naposledy, este sama povedala ze "papa"...akoze vysavacik papa soplik...a potom mi este nakazala povysavat aj koberec🙂

@ellysa ta 6ta choroba da zabrat,mna porazalo,lebo mala stale okolo 39.6 teplotu a vyssie a nie a nie to zrazit,nanajvys tak na 38.5...a trvalo to 5 dni a vnoci jej to najviac stupalo...

moje male zlate si teraz potichucky obuvalo cizmicky a za chvilu v nich dosla,ze "mamine"...akoze ukazem mamine,ze som sa sama obula...pekne obidve si dala tak ako patria...doteraz si vedela len pravu obut a aj to si tam davala opacnu topanocku🙂 tak som ju pochvalila a este si sama zatlieskala 😀

nefertitka
30. lis 2010

@ellysa a v akom programe si upravovala fotky?da sa stiahnut aj na nete ci nie?lebo jeden co mam doma je o nicom a druhy co som si stiahla je asi pre total profikov,dokonca ani manzel sa v nom nevyzna.... 😝

mabe
autor
30. lis 2010

ahojte,

tak v noci anicka spala celkem dobre, sice kazdy 2h vzhuru, ale napila se a spala dal. vecer moc nejedla chuderka mala. dneska jeste ryma, ale zda se me to lepsi. zitra mozna uz zkusim jit ven, uvidime jaky bude pocasi. teplotu nema.
@nefertitka vzdycky prosplichnu sterimarem a pak vysaju. mame odsavacku na vysavac. a 2x denne nasivin. to je sikulka s tema botama. 🙂

ellysa
30. lis 2010

@nefertitka no to upravovala švagriná a má photoshop, myslím, že sa dá stiahnuť na 30 dní aj zadarmo

mabe
autor
30. lis 2010

@ellysa ahojky, tak jaka dneska?

ellysa
30. lis 2010

my už v pohode aj vyrážky už miznú krpec lozí kade tade po celej izbea vy ako?

mabe
autor
30. lis 2010

@ellysa ja si myslim, ze o trosku lepsi, uz ji z nosu tak netece. chrci porad, ale ani tak uz neslinta jako vcera, takze asi vic dycha nosem. to odsavani hruza, je to boj. tedka spi hodku, tak snad uz to bude jenom lepsi. tedka premyslim nad necim na okna - na tesneni. mame stary okna a dost tahne.

mabe
autor
30. lis 2010

holky, natirate necim rtiky mimiskum?

ellysa
30. lis 2010

normálne jeden krá do ňa po kúpaní a keď má zaparenú, tak častejšie a používam weleda, tá je super a teraz na zimu som kúila zasa balsam proti vetru azime na tváričku od alverde- všetko v DM, tiež odporučujem

nefertitka
30. lis 2010

@ellysa to je teda velka sikulka,ked taka malicka uz lozi🙂 my sme az v nejakych 8 mesiacoch zacinali...

@mabe nenatieram nicim,ale musim jej kupit nejaky kremik na tvaricku proti mrazom...

mabe
autor
30. lis 2010

@nefertitka ja mam krem proti mrazu, ale nevim jestli ho muzu pouzit aji na rty. premyslim, jestli nekoupim anicce nejakou knizku, jako hraci a textilni asi, ne normalni.

bambi7
30. lis 2010

cafte babule ako sa mate?domka si dala polievocku a pojdeme hajat ,boli sme skoro 2hod vonku tak moze ist spinkat 🙂
ja domke davam krem proti mrazu 🙂

no a mame tu coskoro mikulasa 😀 a uz aj budu vianoceeeee...........

no inak vsetko ok tak sa majteeee

ellysa
30. lis 2010

@nefertitka no ešte len plazí

https://www.youtube.com/watch?v=LNdMv2qjOzk

ale už je všade
@mabe my máme od fisher price "ucime sa riekanky" a malá ju zbožňuje http://www.zoznamtovaru.sk/pre-najmensich/4620934/
@bambi7 aj my už buváme, len neviem ako dlho, včera spala až 30 minút 😅

nefertitka
30. lis 2010

@ellysa sikulka,dostane sa kam potrebuje🙂 to srdiecko na ritke je dobre🙂

nefertitka
1. pro 2010

ahojte....
ako nam kraaasne snezi🙂)))))))))cakam,kedy budeme mat dost snehu na zahradke a ideme stavat snehuliaka🙂)))

ellysa
1. pro 2010

@nefertitka 😉

nefertitka
1. pro 2010

@ellysa 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru