Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
3. pro 2010

@mabe

mabe
autor
3. pro 2010

@ellysa no snad se to nezvysi. nevim, jestli je normal, ze ma rymu uz od pondelka. dneska tam mela zase hleny. jak dlouho muze trvat ryma?

ellysa
3. pro 2010

@mabe moja mama hovorí, že leičená nádzha trvá týždeň a neliečená 7 dní, takže tak, aj my s ňou bojujeme ani dýchať nevie noštekom, ani spať, dnes mi vôbec nespala, normálne sa bojím noci

ellysa
3. pro 2010

@ellysa joj koľko preklepov

mabe
autor
3. pro 2010

@ellysa tak to anicka spi celkem dobre. tuk, tuk.

mabe
autor
3. pro 2010

zitra anicce koupim toto http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/7017... . jedeme pro zidlicku, koupime nejakou skladaci. tchanovci koupi anicce klasickou drevenou a kdyztak si ji vymenime.

jinak jsem si nechala udelat tu hlavu na srazik a nejdu, neva budu pekne pro manzu 😀

ellysa
3. pro 2010

@mabe aj my ideme zajtra do ikei a aj pozerať stoličku 😀 , tak daj vedieť, čo ste kúpili, aj ja dám

ellysa
3. pro 2010

@mabe aj ja som na ne pozerala, zajtra vyskúšame

nefertitka
4. pro 2010

ahojte....

@ellysa @mabe , my sme naposledy mali nadchu 3 tyzdne....ale posledny tyzden uz to bolo mierne ale vtedy strasne chrapala zo spanku,co si mysleli,ze mozu byt tie mandle....dufam,ze sa vam drobci coskoro uzdravia...
my teraz sem tam mame sopliky ale nejak jej vzdy zazracne do druheho dna vacsinou prejdu, klop klop klop...

nefertitka
4. pro 2010

@bambi7 aj vam prajem skore uzdravenenie....

nefertitka
4. pro 2010

a vcera sme sa zas valali v snehu 😀

nefertitka
4. pro 2010

nejak mi nejde pridat fotka...hm skusim este raz...

nefertitka
4. pro 2010

nejde,tak skusim neskor;)

ellysa
4. pro 2010

@mabe tak my už máme stoličku, kúpili sme tú antilopu v ikea a spokojnosť veľká, oliv je tam nadšená
@nefertitka ani mne nejde pridať foto, až to pôjde dám

mili1
4. pro 2010

Ahojte,,, teraz som pozerala správy a som riadne nahnevaná na našu vládu, nie aby nám ten príspevok zvýšili ale ešte nám ho znížia a zjednotia . ak dobre chápem tych 256 uz dostanem len 2 mesiace, fakt super,,,bohovské,
ely tak uz máte stolicku ,,,
mab prajem skore uzdravenie 😉

ellysa
4. pro 2010

@mili1 no máme hurááááááááááá
no ja už sa radšej ani nerozčuľujem, sme akurát dnes hovorili s mužom, že na čo nám bola celá revolúcia, nejak mi nedochádza pointa, lebo toto určite nie je lepšie ako to čo bolo 😠

mili1
4. pro 2010

Ano elly máš pravdu, to sme aj my s mojim hovorili, 😠 😒 nieže aby nám prilepšili ešte nam aj zoberu, 😠a pracovala som nepretržite 11 rokov a platila som si všetky poistenia tak prečo by to malo byť jednotné pre všetkych?
a to nehovorim o detskych veciach kolko stoja ved čo je tych 190 eur ved to nie je ani na štvrtinu vecí pre malé dieťa
som velmi nahnevaná , radič.slubovala matkám pred volbami všetko a teraz toto 😒

mili1
4. pro 2010

elly pridaj fotku aku ste kupili 😉

ellysa
4. pro 2010

@mili1 no aj by som pridala, ale na kona sa dnes nedajú dávať foto, ale úplne obyčajnú z ikea,do nášho prdi bytu väčšia nevôjde, ale oli sa v nej páči, až sa bude dať pridám fotky

mabe
autor
5. pro 2010

@ellysa ahojky, tak mi ji taky nakonec mame - cervenou s pultikem. je to uzasna zidlicka a vlastne je taky prenosna. 🙂 dam foto pozdejac. anicka je v ni spokojena a pekne papa, sni skoro vsechno.

me zacla dneska ryma a anicka ji porad ma, tak uvidime kdy to prestane. dneska jdeme na obed k tchanovcum.

ellysa
5. pro 2010

@mabe aj Oliv stále soplíkuje, v noci len chrčí prehadzuje sa, zasa nejdeme na plávanie, aj mne sa tá stolička páči, na papanie a občasné pohranie sa úplne v pohode, ja tiež pridám foto, len teraz koník blbne a nedá sa, my máme bielu

mabe
autor
5. pro 2010

tak foto zidlicky jsou v albu
@ellysa ja uz fakt nevim, co s tou rymou. jak dlouho to muze trvat?

ellysa
5. pro 2010

@mabe krásna , no mne sa fotky už od včera na koňa nedajú dať, ani nef sa nedali, neviem či je slovenská verzia nejak pošahaná 😒
no podľa mňa to môže trrvať aj týždeň aj viac ☹ , my dnes ideme na obed von, mám narodky, tak trochu osláviť 😉

mabe
autor
5. pro 2010

@ellysa jee, tak vsechno nejlepsiii. 🙂 a pekne si uzij oslavu. pry se muze i s rymou ven. tak snad anicce to nezacne jeste vic. je to uplna nadhera takhle papat. 🙂

nefertitka
5. pro 2010

ahojte...

@ellysa vsetko naj prajeme,vela zdravicka,stastnu rodinku a vela radosti z Olivky...dobre oslav🙂
my sme dnes boli v tescu na nakupe a bol tam dedo mraz a Nikolka mu hacala na kilenach🙂 tak sa tesila z toho,aj foto nam spravili🙂)))furt o tom toci, ze hacala dedovi🙂tak to povie,ze hacala dedovi,este hacat🙂))
dobre vonku mrzne,co?

nefertitka
5. pro 2010

@mabe aj 3 tyzdne to moze trvat....

nefertitka
5. pro 2010

jaj a pred chvilou sme skoro odpadli s muzom,nikolka si hadzala kocky z lega po zemi a ratala si, ze eden,da ti,tyli,pat,sedem,devat🙂))normalne si spravne naratala do pat🙂))

mabe
autor
5. pro 2010

@nefertitka no potes koste
@nefertitka to je sikulka

nefertitka
5. pro 2010

@mabe dakujem🙂 uz to je ale trosku lepsie s tymi soplikmi,ci nie?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru