Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

sarlotta
5. pro 2010

Ahojík holky, hlásím, že si nás čerti neodnesli)) ani malého kupodivu

Jinak malý je doma, nemocný, tak sem na Vás neměla vůbec čas. Měl strašný kašel, úplně se mi dávil i zvracel jídlo.. tak sem kolem něho létala... už se to lepší... ale ještě dostane další antibiotika a byli sme i na alergologii a dostal foukátko, že má asi nedohojenou sliznici po infektu - co měl angínu předtím - no a z toho ten neskutečný kašel. 😒

Mrzne až praští..-10 v noci a přes den -6... takže vylézám s malou dopolko do obchodu a odpolko na půlhodinky na procházku, naštěstí funguje babička, tak je u nás pečená vařená
Dneska sme pekly perníky 😉

No a co je novéééééééééééééééééééééééééhoooooooooooooooooooooooooooooo

Šarlotka se dneska překulila sama ze zad na bříško no a samozřejmě ji to nadchlo, takže to teď dělá furt )))) šíííleně se snažíí a mrčí a kńourá si u toho)) je úžasná šikulka 😎

mabe
autor
6. pro 2010

dobre ranko devcata,
tak ryma se zda lepsi. sice jsem ji vysala, ale uz takovy tekutejsi hleniky a nejak moc ji to netece. u kojeni teda chrci, ale jinak dobry. dneska jeste doma a zitra snad vyrazime ven, ale hlasi ledovky. 😖 dneska dojde mamka kolem poledne, tak zase budeme mit zabavu.
@sarlotta to je sikulka 😉 tak at vas ty nemoci opusti

nefertitka
6. pro 2010

ahojte...

@sarlotta to uz je taka sikulka mala?🙂 no teda...a ta choroba,no dobre vam do dalo zabrat co?ale chvalabohu uz je to lepsie...

@mabe na to chrcanie je dobry sinupret...
mne dnes nikolka zjedla krem,asi tak vo velkosti fazule,dufam,ze jej nic nebude...sidlo jedno 😕

mabe
autor
6. pro 2010

@nefertitka ono je videt, ze jeste v nose neco ma. ale uz to netece tolik a neni to hustej hlen

mabe
autor
6. pro 2010

@nefertitka ono je videt, ze jeste v nose neco ma. ale uz to netece tolik a neni to hustej hlen

nefertitka
6. pro 2010

@mabe to je dobre,ze sa to lepsi,nam ked uz prestala soplit,tak chrcala a povedali nam,ze jej hlieny netecu von nosom ale zatekaju do bruska...

nefertitka
6. pro 2010

no a dnes sa nam sneh uz topi:(

mabe
autor
6. pro 2010

ahojte, tak mamka sla s anickou ven. ja se najim a odpocnu si chvilku. premyslim, jesti jsem ju dost oblikla. ma bodycko s dlouhym, tricko s dlouhym rukavem, svetr a lehci sustacku a ve fusaku. snad to bude stacit. je tam 5C nad nulou.

mabe
autor
6. pro 2010

@nefertitka ma pry ale zase zmrznout

ellysa
6. pro 2010

@sarlotta jej Sarlot je sikulka 😀
@mabe tak super že už lepšie, my stále hroná nádcha a spať ani náhodou, dnes mi spadla z postele, ach jaj 😒
@nefertitka a aspoň nejaký dobrý protivráskový? 😀

mabe
autor
6. pro 2010

@ellysa jee, taky se ji tam libi, ze|? 😉

nefertitka
6. pro 2010

@ellysa z oriflamu, olivovy s bambuckym maslom:Pasi jej chybaju tuky...pekna stolicka,moze si o chvilu kreslit v nej🙂

mabe
autor
6. pro 2010

holky, uvazuju, ze zitra pujdu normalka dopo ven. uz me to doma neba. pokud teda nebude ledovka. koupim anicce hlubsi lzicku, misticku na stolecek a podivat se na nejakou vyzdobu.

bambi7
6. pro 2010

cafte babulky ako sa mate ?

domka konecne dnes nemala teplotu po 5 dnoch.......ale strasne kasle zajtra ideme zasa k lekarke tak sa uvidiiiii

inak nemame nic nove ani von nemozeme ist a domka nosila snehule po byte 😅 a nechcela ich dat dole....
a dnes na mikulasa sa tak tesila moje zlatko krasne 🙂
tak vam prajem pekny vecer

mabe
autor
7. pro 2010

dobre ranko, tak noc nic moc, asi nam zacina dalsi zub. anicka zase dava hlavu na bok a kricela vecer u toho a v noci se porad budila revem. uz mame uplne tuhy hovinka. je to legrace, jak to ma vtlaceny mezi pulkama. 🙂 v poledne pojedeme do mesta do DMka pro plinky a podivat se na namesti na vanocni trhy.
@bambi7 chuderka mala, tak at uz je lepsi. ta zima je mazec. ani si to neuvedomis, dokud nemas deti

ellysa
7. pro 2010

@bambi7 no chúďatenko, nech už vám to prejde, my stále soplíky a navyše začíname chrchlať už aj my dvaja s mužom 🙄

mabe
autor
7. pro 2010

@ellysa ty nemoci teda. ja uz dobry. byl v nedeli naznak a nastesti tuk, tuk zatim nic. anicce uz ven netece. rano jsem ji teda vysala jeste neco, ale zatim dobry.

mabe
autor
7. pro 2010

@ellysa tedka cekam az bude chtit spinkat a pujdu si s ni lehnout. ta noc teda vypadala.

nefertitka
7. pro 2010

ahojte...
my tiez v noci spavame kadejako,stale sa prehadzuje,budi,asi jej idu zadne stolicky...
nech sa vam drobci co najskor uzdravia....
@bambi7 co dostala Domka na Mikulasa?🙂

nefertitka
7. pro 2010

@bambi7 ozaj,chcem sa spytat,vy este nejak vyuzivate kocik?

mabe
autor
7. pro 2010

ahojte, tak jsme byly venku. a ja blbec se bavila s cizim clovekem - cigosem. sly jsme zapadlyma ulickama do intersparu a on s vozikem bordelu ze smetiste, neco se me zeptal a ja slusne dvakrat odpovedela a pak uz chtel penize, pry 17kc pro manzelku na inzulin. tak jsme mu rekla, ze ne, ze sama potrebuju. nastesti sel dam, sice pomalu, ale sel a ja to vzala zpatky a sla nakoupit do kauflandu. mam z toho ale blbej pocit a snad ho uz nepotkam. klidne me mohl okrast, nikdo v tech ulickach nechodi. 😝 ja blbec, fakt. bbych si naliskala. 😠

ellysa
7. pro 2010

@mabe no už tadiaľ radšej nechoď 😕

mabe
autor
7. pro 2010

@ellysa ono se jinudy neda, kdyz chci jit do sparu. proste je to ulicka, kde malo lidi chodi. a je to lokalita tech nasich obcanu...

ellysa
7. pro 2010

@mabe 🙄 no tak to je nafigu, tak tam radšej choď vždy ešte s niekým

mabe
autor
7. pro 2010

@ellysa byla to moje chyba. nemela jsem mu odpovidat

mabe
autor
7. pro 2010

@ellysa byla to moje chyba. nemela jsem mu odpovidat

mabe
autor
7. pro 2010

tak anicka spinka a tatka na basketu. jsem na netu a pak telka. musim vymyslet neco babickam, furt nevim jestli ty kalendare nebo co.

nefertitka
8. pro 2010

caute...
mna porazi,bam,mili ako varite drobcom?ja nemam ako, nevie sa sama zahrat, a ked,tak robi same nebezpecne veci,leze na gauc,chce odtial skakat a podobne...jendo obycajne jednoduche jedlo varim na etapy jak sibnuta...ked ju dam do postielky,tak odtial vylieza,bojim sa,ze vypadne...a aj tak tam vydrzi len 10 min.. nanajvys...s nicim sa nechce sama zahrat,furt musi byt niekto pri nej...

mabe
autor
8. pro 2010

@nefertitka to mas teda fusku. to ja varim anicce chvilku a ona sama jeste nedokaze delat takovy veci, i kdyz uz sama popochazi kolem nabytku, tak ji nechavam. zatim si sedla jenom na zadek, kdyz spadla.

mili1
8. pro 2010

Ahojte,,, nef ja varim doobeda len polievku aj to ma taha za nohavice a chce aj on variť 😀 sem tam sa pohra s hrncami a vari aj on ,,,a ked zaspi navarim druhe tak aby kym vstane bolo navarene a potom sa aj napapa, alebo varim take lahke jedla co sa s tym nemusim piplat ,,,
Niki v postielke nevydrzi ani 5 minut
mab ahojjjj

mabe
autor
8. pro 2010

@mili1 ahojky

holky, anicka se naucila hazet balonek na hop 🙂

nefertitka
8. pro 2010

@mili1 my sa musime napapat pred hajanim,inak by hajala malo....asi jej to zacnem vecer varievat alebo co...

@mabe sikulka 😉
no co uz mate darceky pokupene?

Nikolka je taka unesena z toho Mikulasa v Tescu,ze kazdy den to spomina;)))

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru