Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mili1
10. pro 2010

Ahojteee, nef no krása, ajnáš by už mohol začať rozprávať trochu viac, ale nejako sa mu nechce,,,on vie kričať 😀
Lubi len pekne oddychuj ,,,som rada že si došla , aspon vieme že si poriadku 😉
nef ja budem piect to čo stále, karamelový koláč, šuhajdy, linecke kolieska, burizonove gulička ,,a neviem čo ešte,,
idem pridať fotky

nefertitka
10. pro 2010

@mili1 ona toho nepovie este az tak vela,len same nadavky ako do prcocic-do prcic,peboha,jezi maia,pojaji ma,do keu-do kelu 😝 ..ale vela opakuje....aj jednoduche vety uz vytvara,rano dala tatovi pusu a povedala ze 'tato picha,pojaji ma" 😝 ...no uz sa jej jazycek rozplieta....je toho viac a viac,niekedy az prekvapi,co povie;)

mili1
10. pro 2010

nef ale aj to je dost, náš ešte nič len mama tata atd, tie staré slová, síce minule sa mu podarilo povedat babka ale to bola náhoda,
pridala som nové fotky 😉

nefertitka
10. pro 2010

@mili1 no to je tiez uz velky chlap🙂 peknucky je,krasnu farbu ociek ma....rastu nam,co?🙂Niki kukala fotky so mnou a myslela si,ze to je ona,stale hovorila ze "Niki tam je" 😝
zas sa nam nejak spustili sopliky,uz to fakt asi zacnem pripisovat tym zubkom...

nefertitka
10. pro 2010

@mili1 ale ved ma este cas,ved ok Nikolky je o 5 mesiacov mladsi,ci o kolko...a chlapci vseobecne vraj neskor zacinaju rozpravat....

nefertitka
10. pro 2010

no ale z hentoho "ubim ta" som v siedmom nebi...by som ju doslova zjedla celu ako je,ked to povie 😝

nefertitka
10. pro 2010

jaj a furt este pouziva ze "no bohom aj batohom" 😝

mili1
10. pro 2010

nef verim ti 😉 🙂 je to také zlatučké, aj ja sa už teším na nové slová,
ďakujeme za pochvalu si zlatá, dnes om akurat urobila zasa baileys tak v knihe mam napisane že nefin baileys 😀 😉

nefertitka
10. pro 2010

@mili1 😀 hehe...zlate...
som rada,ze chuti🙂))))a co si pokupila uz za darceky?

mili1
10. pro 2010

chuti velmi 😉 🙂 minule bola u nas navšteva a vobec neprišli na to že to je robený baileys az ked som im to povedala 😀
mam to ešte v original baileys flasi 🙂
darček nemam ešte ani jeden 😀 v sobotu ideme do ke a tam všetko nakupime , a ty?

nefertitka
10. pro 2010

@mili1 tak si ho potom dobre urobila;)))
ja mam pre Nikolku stan,pre mamu a sestru nejake svetre a poznky s goofym a rukavice🙂 pre muza taky kratky kabat,vianocne trenky a este nieco chcem,len neviem co:p este musime nikolke na narodeninky nieco vymysliet

lubica69
10. pro 2010

Ahojte dievčatá
Ďakujem Vám krásne 😀
Ja som dnes bola na endokrinológii ale bola tam taká nepríjemná stará pani doktorka ktorá sa na mňa ani nepozrela a že čo má ona s mojími potratami a že načo ma tam môj gynekológ poslal Takže mi sestrička zmerala tlak a poslali ma domov 😖
Chcem sa Vás teda opýtať akú máte vy skúsenosť resp na základe čoho ste boli odosielané k endokrinológovi

ellysa
10. pro 2010

@lubica69 určite ti mala zobrať krv a urobiť testy, činnosť štítnej žľazy môže mať vplyv na neplodnosť aj potraty, to čo za koza tam bola, dobre by bolo ísť aj inam aj keď už si snáď dosť ďaleko, ale apsoň aby ťa sledovali

ellysa
10. pro 2010

@nefertitka jemine musí byť už chutná 😀
@mili1 aj vy už ako ste naznarástli, to snáď ani nie je možné, že keď som do tejto témy prišla ty si ešte ani nerodila a NIki bola taká malinká 😅 tak to letíííííííííííííííííííí

nefertitka
10. pro 2010

@ellysa mas pravdu,ani mne sa nechce verit,ze uz bude mat mala 2 rocky...a ty si iba nedavno oznamila,ze si tehotna

nefertitka
10. pro 2010

@lubica69 to bolo co za kravu?skus ist k inej

lubica69
10. pro 2010

No veď 21.12 idem k môjmu gyn tak uvidím čo mi povie Neviem či mi aj tam môžu zobrať krv na endokrino parametre ak nie pôjdem aspoň k obvodnej a poprosím ju aspoň na tie základné krvné vyšetrenia 😉

ellysa
10. pro 2010

@lubica69 mne zistili na gynde, že mám vysoké protilátky proti štítnej žľaze, tak asi nejaké základné vyšetrenie vedia spraviť

mili1
10. pro 2010

Elly máš pravdu, uteká to 😉
Lubi to fakt musela byt riadna koza, ved ona je lekarka tak také veci by mala vediet a ako pise elly činosť štítnej žlazy ma vplyv na neplodnost aj potraty, mne to bolo povedané
nef ty si šikulka že maš už tolko darčekov 😉

mabe
autor
11. pro 2010

ahojte, jdu vas jenom pozdravit. tedka jsme byly u nasich na obede. vecer jdu s nasema na vanocni vecirek kouzelniku, nasich kamaradi, moc se tesim. jedu autem, u nas snezi, tak snad nekde nezapadnu.

ellysa
11. pro 2010

ahojte idem sa pochváliť. už nie sme štrbaví, dolné jednotky už sú na špičku von a pekne cinkajú, tak viem prečo je posledné noci mrzutá

mili1
12. pro 2010

Elly gratulujeme ku zubkom.
Tak už máme darčeky, ešte nám treba pre svokru a mamku a môjho a už je všetko nakupene 😉

mabe
autor
12. pro 2010

ahojte, tak vcerejsi vecer uplne super, akorat dneska jsme KO. a to jsem byla v posteli i vykoupana 0:08. nemohla jsem usnout - plno zazitku. dopo jsme jely k dedovi, pak k tchanovcum na obed a nechaly jsme jim anicku na 3h a jely do shoppingu nakupovat. koupily jsme plinky anicce a ja si koupila boty na zimu takovy hodne trekovy. do tech mych me teklo. no, anicku jsem tam nechtela nechavat, na tchanovce neni tak zvykla jako na nase a jeste u nich. 😒 vzdycky kdyz me tam vidi jit na zachod, tak uz rve. tentokrat jsme se vytratily nenapadne a ona si hrala a vubec nervala - nebyla ruda a fotky taky mame jako dukaz. 😀 jakmile jsme se ukazaly, tak pak zacla rvat, asi si uvedomila, ze jsme byly pryc a to uz jsem nemohla ani na ten zachod. jinak vecirek super, byl tam i ten co byl v cesko slovensko ma talent, jak se rezal, jestli vite. delal to stejny. je to iluze, ale hnusna az je lidem zle.
@ellysa obe dve? nam tedka roste druhej rezak.

ellysa
13. pro 2010

@mabe no to ste mali pekný víkend, áno obe jednotky spodné, už sú von

mabe
autor
13. pro 2010

dobre ranko, tak anicka v noci porad hekala a budila se. no a aji jakoby zase mela rymu. nic neteklo, ale rano jsem vysala takovej ćhuchvalec hlenu. snad to nic nebude. ma zvysenou teplotku trosku, ale to bude asi tema zubama.
@ellysa vy se mate, ten nas druhej zub jeste neni venku.

nefertitka
13. pro 2010

ahojte...

@ellysa gratulujeme k zubkom🙂

nefertitka
13. pro 2010

dneska uz ideme s Nikolkou ozdobit stromcek,stale ho spomina z Tesca,tam sa od nich nechce ani pohnut,tak si spravime uz aj doma,ved Vianoce su tu uz coby dup🙂))

mabe
autor
13. pro 2010

ahojte, tak my jsme dosly pred chvilku z mesta, ale koupila jsme akorat kalendar, nic jinyho. trosku jsem se rozkoukala, snad neco poridime zitra. jdu s mamkou na vanocni trhy.
@nefertitka pekny strojeni 😉

nefertitka
14. pro 2010

cafte...
kde ste vsekty,co nakupujete,periete,upratujete a peciete, ci co? 😝

mabe
autor
14. pro 2010

ahojte, tak anicka zase ma rymu. v noci chrcela a porad se prevalovala, vzdychala a budila se - to nam totiz roste zub dalsi. dneska nakonec nikam nejdeme s mamkou, budeme doma. jeste jsem anicku nemerila, ale je nejaka tepla a hlavne umrcena. premyslim, jestli volat dr. nebo mozna az zitra. proste ji tece bilej sopel. tedka jsem ji dala poklicku a kastrol a zabralo to a mam cas na kone 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru