• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

16. ledna 2017 
autor
@ellysa gratulujuu. my mely vcera 9m :astonished: :grinning:
20. pro 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe ano vieme, gratulujemeeee, za chvíľu bude Anička bežkať
20. pro 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ellysa jej elly, ja som to pouzivala,mam rada tu vonu,teraz mam Harem z LR cosmetics a to voni presne tak isto...dobre si si vybrala;))
20. pro 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy uz mate take velke deturence...to snad neni ani pravda:slight_smile:
blahozelam k vyrociam,my budeme mat o par dni uz druhy rocik,,,to je sila
20. pro 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nefertitka no to je taky sila :slight_smile:
20. pro 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, tak zitra jsem mela jit s kamoskou do klubu naseho na koncert kamarada, ale padlo to. manza ma vanocni vecirek s klukama z basketu a me se nechce nechat anicku s nejakou babickou. sice uz to s nima umi, ale ne jeste na noc a ju tedka trapi zuby, ale i tak. proste na nocni hlidani se me ju jeste nechce nechavat. zaroven bych teda hrozne rada sla, protoze kamose jsem nevidela dlouho a vim, ze tam urco bude na ten koncert. :unamused: vsak treba za mesic se uvidime, ale trapi me to. asi su moc uzkostliva matka nebo ja nevim. :confounded: dik za svereni :wink:
20. pro 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte babulky no teda uz mame velke deturence a gratulujemmmm tiez...

no ja napecene suche mam v sobotu som urobila co sa dalo a cez vikend kedmoj pride som robila.....takze napecene 5 druhov a este spravim marlenku a ovocnu roladu v stredu a je vsetko hotove.....kapra kupil dnes mm takze aj to uz je.....a vo stredu este pobehame darceky :grinning: domke mame len este nieco dokupit....

a inak objednala som mojmu na vyrocie sice uz bolo v oktobri ale neva :grinning: hodinky tak sa tesimmmm sice ma ale tieto su paradne tak sa tesim....jaj :slight_smile:

no dnes sme boli vonku klasika potom spanok a teraz beha a skace a skace,......

tak pa babulky
20. pro 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kuknite do albumu ak stol som jej kupila a dala namalovatttt tak sa tesim celu izbicku mame macko pu :wink:
20. pro 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bambi7 krasnej stul :slight_smile: . to se ji bude libit. ja nepekla, nejak to neumim a stejne na to nemam s anickou. jsem rada, kdyz vecer uvarim. sice si umi sama aji hrat, ale...
20. pro 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mabuss aj s domkou sa neda ja robim vecer ked pride mm inak nemozem :grinning: :grinning: :grinning: ale vsetk ide :wink:

a ako sa mate?
20. pro 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe
@bambi7 no ja pečiem s malou, muž chodí neskoro ale len rýchlovky a na etapy
20. pro 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,,, babule ja nič nestíham
elly aj ja pečiem s malým ale dnes bol u svokry tak som toho porobila dost, už mam všetko upratané, okna som uz umyla skôr, napečené mám 3 druhy a ešte zajtra urobim šuhajdy, dnes som ozdobila stromček , chcela som taký fialový len nikde som nevedela najst fialové gule ,,, :unamused: darčeky uz mame nakupene a ja som si ešte pôjdem vybrať :grinning:
prajem vám pekný večer :wink:
20. pro 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holčinky:slight_smile:
20. pro 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarlka to je nádhernééé
20. pro 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte, tak noc zase nic moc. snad uz ten zub vyleze.
@ellysa ses sikulka. :slight_smile:
@sarlotta krasny - dekujeme
@bambi7 co noveho? anicka u vseho stoupe, chodi kolem nabytku, uz se jenom o nej opira, leze ze sedacky na zidlu a na stul, do schodu. proste je to certisko. a co snazenicko? drzim palce, at to vyjde a dobre dopadne. :wink:
@mili1 no ty teda ses taky sikovna, musim te pochvalit taky. :grinning: ja jeste 3 darky. ve ctvrtek chceme jit s manzou, ale zase bude mit po vanocnim vecirku, tak nevim.
21. pro 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarlotta jeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ďakujeme, aj my Vám prajem krásne sviatky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ellysa jaka byla noc? me prichazi prvni MS :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. pro 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe noc celkom fajn, dali sme dole celú stenu postieľky a pritisli k našej posteli, takže vlastne spala s nami a nestisli sme sa tak bola spokojná, mrnkala v noci ale vždy som ju chytila za rúčku ona sa ku mne pritisla a bol pokoj, keď sa ukľudnila vždy sa mi otočila ritkou a spala na druhej strane a keď zasa mrnkala zasa sa prilepila na mňa, ale celkom sme sa vyspali, asi sa naozaj chce len mojkať.
jaaaaaaj prvá MS a rovno na sviatky, si mohla lepší čas vybrať, ja mám pravidelne už asi 5 mesiacov, tak som zvyknutá, rozbehla sa hneď ako odišlo mlieko
21. pro 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ellysa to ja porad kojim, ale tedka uz tak 3-4x za den, takze se to asi spousti. zatim porad nic, ale je me divne. manza sel na basket a pak vecirek a anicka spi, snad ji to vydrzi.
21. pro 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko devcata,
tak noc teda des. anicka se budila po hodine, pak si jeste rekla, ze v 2h spat nebude hodinu. manza dosel v 3h a strasne chrapal. tedka jsem s ni trosku spala, ona jeste spinka. nic se me dneska nechce. pujdeme odpo asi na chvilku ven a pro pecivo, tot vse. rikala jsem si, ze bych sla dneska jeste na darky, ale pujdu zitra az s manzou autem.
22. pro 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, my noc ako vždy ani dobrá ani úplne zlá, ja som tiež dnes nejaká lenivá, urobila som griláž a keď malá zaspí, chcem je pliesť čiapočku inak nič, ja zajtra ešte tiež pôjdem dokúpiť potraviny, upracem a možno aj šalát urobím, môj robí aj na Štedrý deň v Rakúsku nie je sviatok a teraz majú toho strašne veľa, chodí do roboty o 5:00-20.00, no des, on robí s potravinami tak preto... takže všetko musím &vládnuť sama, stromček budeme zdobiť až na štedrý deň poobede, nesyíham sama
22. pro 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte...
@sarlotta dakujeme za krasne blahozelanie:slight_smile: to sa ti podarilo :wink: aj vam krasne sviatky...
vidim,ze bam toho nastihala najviac:slight_smile: ja nestiham nic,dnes tu bola doobeda moja sestra,tak som nieco stihla,nejake upratovanie,ale napecene mam len vanilkove rozky a polovicnu davku bebe guliek,druhu dnes,ked dojde muz...a suhajdy fakt neviem kedy...fuhaaaa...
@ellysa no to mas fakt o hubu,ja som taka stastna,ked moj muz dojde o 17tej domov...niekedy chodi aj neskor,ale chvalabohu nie casto...
mna nejak dost zacalo skriabat v krku,dufam,ze neochoriem na sviatky :confused: ...to by nebolo bohvieco a este aj kramy cakam:(
moja mama kupila nikolke kresielko:slight_smile: take je to zlate,take ruzove,bude mat vlastne;)))))
22. pro 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nefertitka no máš pravdu, som hotová, už ma bolia všetky kosti, odišli obe zápästia, mám dosť, ale tak vydržím ešte zajtra a pol dňa v piatok a potom budem týždeň u našich, tak sa s Oliv hádam trošku pohrajú ale dnes som stihla ešte toto
22. pro 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babulky, uz som tu nebola 100 rokov. Mame sa fajn, Samko ma 9 zubkov, je mileny. velmi rychlo rastie.
Prisla som Vam vsetkym zazelat krasne Vianoce plne pohody a stastia.
:wink:
22. pro 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aanda aj vam krasne sviatky a ukaz sa castejsie:slight_smile:

@ellysa krasna ciapocka,si sikula...ja take veci neviem....
22. pro 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte, tak manza je pryc a anicka usla po koupani u mazani. nakojila se jenom trosicku, snad ji to vydrzi.
@ellysa krasna zidlicka a samozrejme oli :wink:

@nefertitka ja se taky tesim az manza dojde domu, chodi kolem 18h, ale rano se male venuje tak 1,5h
22. pro 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ely krásna čiapka, ty si šikulka :wink: :slight_smile: Babulky ja uz mám všetko hotové uz len zajtra nakúpit a to pošlem mojho, dnes som ešte urobila vianočné svietniky pre sestru a svokru :wink:
Ak by som už neprišla tak Vám prajem krásne Vianoce a bohatého Ježiška......drobčekom vela vela darčekov
mab dakujem za pochvalu :wink:
22. pro 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,,,,
aj ja vam chcem popriat krasne vianoce, bohateho jeziska ...ziariace ocka drobcekov a moc sa neprejedzte:slight_smile:)))

dnes sme boli inak na tej ortopedii,tak 4.marca musime ist na operaciu s tym palcekom:( 4 dni tam budeme dokopy...vraj by sa to nemalo odkladat,lebo neskor uz nezarucia,ze by to este slo napravit...

23. pro 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte, tak jsme byly nakupovat. byly jsme pryc 2h a mame vse. ani moc lidi nebylo. :grinning: akorat se nam pos* kocarek - lozisko v kolecku. takze jsme bez neho. budto si koupime novej sportak nebo si koupime od zname tchyne v bazaru nejakej starsi. bez kocarku to asi nepujde, nez nam ho spravi. zase co s dvouma kocarkama. :unamused: na anicku mam nositko na zada, takze kdyz nekam budu chtit jit na chvilku, tak muzu, ale... :confounded:
jo, a anicka jela poprve voziku a strasne se ji to libilo a byla hooodne dulezita. tedka usla po kasi, tak jsu zvedava, jestli bude spat dal nebo co...ja musim zehlit, mam tam aspon tri pracky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@nefertitka jeje, no neda se nic delat. bude to mit aspon za sebou, to zvladnete holky.
23. pro 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek