Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
20. pro 2010

@ellysa gratulujuu. my mely vcera 9m 😲 😀

ellysa
20. pro 2010
ellysa
20. pro 2010

@mabe ano vieme, gratulujemeeee, za chvíľu bude Anička bežkať

nefertitka
20. pro 2010

@ellysa jej elly, ja som to pouzivala,mam rada tu vonu,teraz mam Harem z LR cosmetics a to voni presne tak isto...dobre si si vybrala;))

nefertitka
20. pro 2010

vy uz mate take velke deturence...to snad neni ani pravda🙂
blahozelam k vyrociam,my budeme mat o par dni uz druhy rocik,,,to je sila

mabe
autor
20. pro 2010

@nefertitka no to je taky sila 🙂

mabe
autor
20. pro 2010

holky, tak zitra jsem mela jit s kamoskou do klubu naseho na koncert kamarada, ale padlo to. manza ma vanocni vecirek s klukama z basketu a me se nechce nechat anicku s nejakou babickou. sice uz to s nima umi, ale ne jeste na noc a ju tedka trapi zuby, ale i tak. proste na nocni hlidani se me ju jeste nechce nechavat. zaroven bych teda hrozne rada sla, protoze kamose jsem nevidela dlouho a vim, ze tam urco bude na ten koncert. 😒 vsak treba za mesic se uvidime, ale trapi me to. asi su moc uzkostliva matka nebo ja nevim. 😖 dik za svereni 😉

bambi7
20. pro 2010

cafte babulky no teda uz mame velke deturence a gratulujemmmm tiez...

no ja napecene suche mam v sobotu som urobila co sa dalo a cez vikend kedmoj pride som robila.....takze napecene 5 druhov a este spravim marlenku a ovocnu roladu v stredu a je vsetko hotove.....kapra kupil dnes mm takze aj to uz je.....a vo stredu este pobehame darceky 😀 domke mame len este nieco dokupit....

a inak objednala som mojmu na vyrocie sice uz bolo v oktobri ale neva 😀 hodinky tak sa tesimmmm sice ma ale tieto su paradne tak sa tesim....jaj 🙂

no dnes sme boli vonku klasika potom spanok a teraz beha a skace a skace,......

tak pa babulky

bambi7
20. pro 2010

a kuknite do albumu ak stol som jej kupila a dala namalovatttt tak sa tesim celu izbicku mame macko pu 😉

mabe
autor
20. pro 2010

@bambi7 krasnej stul 🙂 . to se ji bude libit. ja nepekla, nejak to neumim a stejne na to nemam s anickou. jsem rada, kdyz vecer uvarim. sice si umi sama aji hrat, ale...

bambi7
20. pro 2010

ahoj mabuss aj s domkou sa neda ja robim vecer ked pride mm inak nemozem 😀 😀 😀 ale vsetk ide 😉

a ako sa mate?

ellysa
20. pro 2010

@mabe
@bambi7 no ja pečiem s malou, muž chodí neskoro ale len rýchlovky a na etapy

mili1
20. pro 2010

Ahojte,,, babule ja nič nestíham
elly aj ja pečiem s malým ale dnes bol u svokry tak som toho porobila dost, už mam všetko upratané, okna som uz umyla skôr, napečené mám 3 druhy a ešte zajtra urobim šuhajdy, dnes som ozdobila stromček , chcela som taký fialový len nikde som nevedela najst fialové gule ,,, 😒 darčeky uz mame nakupene a ja som si ešte pôjdem vybrať 😀
prajem vám pekný večer 😉

sarlotta
20. pro 2010

Ahojík holčinky🙂

mili1
20. pro 2010

sarlka to je nádhernééé

mabe
autor
21. pro 2010

ahojte, tak noc zase nic moc. snad uz ten zub vyleze.
@ellysa ses sikulka. 🙂
@sarlotta krasny - dekujeme
@bambi7 co noveho? anicka u vseho stoupe, chodi kolem nabytku, uz se jenom o nej opira, leze ze sedacky na zidlu a na stul, do schodu. proste je to certisko. a co snazenicko? drzim palce, at to vyjde a dobre dopadne. 😉
@mili1 no ty teda ses taky sikovna, musim te pochvalit taky. 😀 ja jeste 3 darky. ve ctvrtek chceme jit s manzou, ale zase bude mit po vanocnim vecirku, tak nevim.

ellysa
21. pro 2010

@sarlotta jeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ďakujeme, aj my Vám prajem krásne sviatky 😀 😀 😀 😀

mabe
autor
21. pro 2010

@ellysa jaka byla noc? me prichazi prvni MS 😝

ellysa
21. pro 2010

@mabe noc celkom fajn, dali sme dole celú stenu postieľky a pritisli k našej posteli, takže vlastne spala s nami a nestisli sme sa tak bola spokojná, mrnkala v noci ale vždy som ju chytila za rúčku ona sa ku mne pritisla a bol pokoj, keď sa ukľudnila vždy sa mi otočila ritkou a spala na druhej strane a keď zasa mrnkala zasa sa prilepila na mňa, ale celkom sme sa vyspali, asi sa naozaj chce len mojkať.
jaaaaaaj prvá MS a rovno na sviatky, si mohla lepší čas vybrať, ja mám pravidelne už asi 5 mesiacov, tak som zvyknutá, rozbehla sa hneď ako odišlo mlieko

mabe
autor
21. pro 2010

@ellysa to ja porad kojim, ale tedka uz tak 3-4x za den, takze se to asi spousti. zatim porad nic, ale je me divne. manza sel na basket a pak vecirek a anicka spi, snad ji to vydrzi.

mabe
autor
22. pro 2010

dobre ranko devcata,
tak noc teda des. anicka se budila po hodine, pak si jeste rekla, ze v 2h spat nebude hodinu. manza dosel v 3h a strasne chrapal. tedka jsem s ni trosku spala, ona jeste spinka. nic se me dneska nechce. pujdeme odpo asi na chvilku ven a pro pecivo, tot vse. rikala jsem si, ze bych sla dneska jeste na darky, ale pujdu zitra az s manzou autem.

ellysa
22. pro 2010

ahojte, my noc ako vždy ani dobrá ani úplne zlá, ja som tiež dnes nejaká lenivá, urobila som griláž a keď malá zaspí, chcem je pliesť čiapočku inak nič, ja zajtra ešte tiež pôjdem dokúpiť potraviny, upracem a možno aj šalát urobím, môj robí aj na Štedrý deň v Rakúsku nie je sviatok a teraz majú toho strašne veľa, chodí do roboty o 5:00-20.00, no des, on robí s potravinami tak preto... takže všetko musím &vládnuť sama, stromček budeme zdobiť až na štedrý deň poobede, nesyíham sama

nefertitka
22. pro 2010

ahojte...
@sarlotta dakujeme za krasne blahozelanie🙂 to sa ti podarilo 😉 aj vam krasne sviatky...
vidim,ze bam toho nastihala najviac🙂 ja nestiham nic,dnes tu bola doobeda moja sestra,tak som nieco stihla,nejake upratovanie,ale napecene mam len vanilkove rozky a polovicnu davku bebe guliek,druhu dnes,ked dojde muz...a suhajdy fakt neviem kedy...fuhaaaa...
@ellysa no to mas fakt o hubu,ja som taka stastna,ked moj muz dojde o 17tej domov...niekedy chodi aj neskor,ale chvalabohu nie casto...
mna nejak dost zacalo skriabat v krku,dufam,ze neochoriem na sviatky 😕 ...to by nebolo bohvieco a este aj kramy cakam:(
moja mama kupila nikolke kresielko🙂 take je to zlate,take ruzove,bude mat vlastne;)))))

ellysa
22. pro 2010

@nefertitka no máš pravdu, som hotová, už ma bolia všetky kosti, odišli obe zápästia, mám dosť, ale tak vydržím ešte zajtra a pol dňa v piatok a potom budem týždeň u našich, tak sa s Oliv hádam trošku pohrajú ale dnes som stihla ešte toto

aanda
22. pro 2010

Ahojte babulky, uz som tu nebola 100 rokov. Mame sa fajn, Samko ma 9 zubkov, je mileny. velmi rychlo rastie.
Prisla som Vam vsetkym zazelat krasne Vianoce plne pohody a stastia.
😉

nefertitka
22. pro 2010

@aanda aj vam krasne sviatky a ukaz sa castejsie🙂

@ellysa krasna ciapocka,si sikula...ja take veci neviem....

mabe
autor
22. pro 2010

ahojte, tak manza je pryc a anicka usla po koupani u mazani. nakojila se jenom trosicku, snad ji to vydrzi.
@ellysa krasna zidlicka a samozrejme oli 😉

@nefertitka ja se taky tesim az manza dojde domu, chodi kolem 18h, ale rano se male venuje tak 1,5h

mili1
22. pro 2010

Ely krásna čiapka, ty si šikulka 😉 🙂 Babulky ja uz mám všetko hotové uz len zajtra nakúpit a to pošlem mojho, dnes som ešte urobila vianočné svietniky pre sestru a svokru 😉
Ak by som už neprišla tak Vám prajem krásne Vianoce a bohatého Ježiška......drobčekom vela vela darčekov
mab dakujem za pochvalu 😉

nefertitka
23. pro 2010

ahojte,,,,
aj ja vam chcem popriat krasne vianoce, bohateho jeziska ...ziariace ocka drobcekov a moc sa neprejedzte🙂)))

dnes sme boli inak na tej ortopedii,tak 4.marca musime ist na operaciu s tym palcekom:( 4 dni tam budeme dokopy...vraj by sa to nemalo odkladat,lebo neskor uz nezarucia,ze by to este slo napravit...

mabe
autor
23. pro 2010

ahojte, tak jsme byly nakupovat. byly jsme pryc 2h a mame vse. ani moc lidi nebylo. 😀 akorat se nam pos* kocarek - lozisko v kolecku. takze jsme bez neho. budto si koupime novej sportak nebo si koupime od zname tchyne v bazaru nejakej starsi. bez kocarku to asi nepujde, nez nam ho spravi. zase co s dvouma kocarkama. 😒 na anicku mam nositko na zada, takze kdyz nekam budu chtit jit na chvilku, tak muzu, ale... 😖
jo, a anicka jela poprve voziku a strasne se ji to libilo a byla hooodne dulezita. tedka usla po kasi, tak jsu zvedava, jestli bude spat dal nebo co...ja musim zehlit, mam tam aspon tri pracky. 😝
@nefertitka jeje, no neda se nic delat. bude to mit aspon za sebou, to zvladnete holky.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru