Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
23. pro 2010

babuľky idem Vám zapriať krásne Vianoce, ak sa už neukážem, hlavne veľa šťastných chvíľ s rodinkami 😀

mabe
autor
23. pro 2010

holky, pekny vanoce vsem prejeme s anickou 😉

lubica69
24. pro 2010

Ahojte dievčatá
Prajem Vám a aj vašim rodinkám čo najkrajšie prežitie vianočných sviatkov Hlavne veľa pohody 😀
A všetkým Evičkám a Adamkom všetko naj naj naj k dnešným meninkám 😉

nefertitka
24. pro 2010

ahoj lubica🙂 dakujeme pekne a ja obzvlast k meninam🙂)))

bambi7
24. pro 2010

ahojte stastne prezitie vianocnych sviatkov prajemeee .......

a aj k meninkammm......paaaa

mabe
autor
25. pro 2010

ahojte holky, tak uz toho mam docela dost - tech oslav. anicka si vcera vanoce uzila. delaly jsme jeziska s nasema a tchanovcema, my sly do vedlejsi mistnosti a oni rozsvitily svicky a prskavky a zhaslo se. pak si anicka stoupla u hromady darku a nevedela co s tim. potom si sedla do zidlicky a ja ji rozbalovala a ona porad jenom houkala. akorat spanek mela uplne divnej, byla cela rozhozena. tchan me trosku zamrzel, ale dneska zase dobry. oni totiz maji postylky pod skrinkou a ja si ji vytahla, kdyz jsem anicku davala spat vcera odpo. a pak jak jsme sly domu, tak me to vycital, proc sme ji vytahovaly, jeslti si myslim, ze je spatne pridelana, proc by padala a tak. tak jsem mu slusne rekla, ze nechci nic riskovat. trosku me to zamrzelo, ale byl napitej... dneska jsme byly u manzove babicky s tchanovcema cely odpo, zitra u nasi babicky s nasema a tetou a pak jeste manzova druha babicka. no je toho dost, ale je to pekny. 🙂

mabe
autor
27. pro 2010

ahojte holky, tak dneska jsme byly reklamovat kocarek, ozvou se nam a vymeni nam lozisko za 200kc - to lozisko neni v zaruce. 😖 hlavne, ze bude kocarek do tydne a ne az za mesic. dneska prijdou tchanovci jeste k nam tedka, zitra obed u nasich atd. proste kazdej den az do silvestra neco mame a mame doma tatku, tak si ho uzivame. 🙂

nefertitka
28. pro 2010

ahojte..
tak ako ste prezili sviatky?ako sa mate?
my sme mali super vianoce🙂 veela darcekov;) a Nikolka bola taka strasne podarena,ze fakt uz len kvoli tomu mi to za to stalo🙂)) cely den sme jej vraveli,ze pride Jezisko a necha darceky pod stromcekom a ked ich tam zbadala,tak to fakt stalo za to,vrhla sa na to,snazila sa trhat papier a stale len jeeeeeeeeeeej dajcety,dajcety🙂))akoze darceky🙂jezisko doniesou, a stale dokola;) a urobili sme jej na stedru veceru lososa,tak aj na to vravela ze jezisko doniesol🙂 a teraz si kazdy den hlada darceky podstromcekom,lebo potom jej dala este stara mama na dasi den,dnes sme mali narodeninky,tak zas dostala darceky , tak si asi chuda mysli,ze ich bude stale dostavat;)

@mabe aj my mame doma tata 6 dni,tak si ho tiez uzivame;)

a mohlo by nam poriadne nasnezit, chceli by sme sa ist sankovat;)

mili1
29. pro 2010

Ahojte,,, nef gratulujeme Nikolke k narodeninám a prajeme hlavne vela zdravíčka 😉 🙂
Ja hovorím že tie vianoce sú hlavne pre detičky ,,,lebo tak sa vedia tešíť 😉 🙂
Aj Nikolasko chodil stále pozerať pod stromček lebo som mu celý den hovorila že Ježisko donesie darčeky,
Všetko začal otvárať a trhať, bol zlatučký, a tie natešené očká to bola krása pozerat, najviac sa potešil koníkovi na ktorom sa hojdá a ešte ked išiel spat tak zo sna robil ako koník ,,,zlaté ,,
Nef u nás už nasnežilo 😉 sa chystáme sánkovať 😉
Aj my máme doma ocka celý týžden ale dnes už odišiel pracovať, išiel robiť mojej mamke obkladačky a dlažku

ellysa
29. pro 2010

@nefertitka gratulujeme Nikolke, to už je veľká slečna 😀 😀

agenturaberuska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nefertitka
30. pro 2010

ahojte,dakujem vam za gratulacie,teda Nikolka🙂
@mili1 zavidim vam ten sneh,aj ja cheeeeeeeeeeeeeem

a co planujete na silvestra?ja sa obavam,ako Nikolka prespi tie delobuchy,ach jaj....

mabe
autor
30. pro 2010

ahojte holky, jenom v letu vas chci pozdravit. tatku mame doma, takze porad neco podnikame a nejak nemam cas na vas. 🙂 chapete 😉 tedka jsem je vyprala ven a jdu uklizet v klidu. odpo jedeme ke kamaradum, maji dve holcicky 2,5r a 4m.
@nefertitka gratulace nikolce 😉 na silvestra jeste nevime, mozna k tchanovcum budou tam mit svoje kamarady,je legrace, uvidime.

nefertitka
31. pro 2010

ahojte, prajem Vam vsetko dobre do Noveho roka;)

lubica69
31. pro 2010

Ahojte dievčatá
Tak aj ja sa pripájam k prežitiu štastného nového roku a v novom roku 2011 len to najlepšie 😀 😀 😀

ellysa
1. led 2011

babuľky všetko dobrééééééééééééé do nového roka, podľa mňa vypadá na pohľad veľmi simpaticky, takže snáď bude pre všetky ešte krajší ako predchádzajúci 😉
@lubica69 no ty už máš krásne tt, teším sa z teba, ešte neviete, čo to bude? a mená sú už vybraté? a to krvácanie je už ok?

mili1
1. led 2011

Ahojte, aj ja vam prajem Štastný a úspešný Nový rok a všetko dobré 😉 🙂
My sa ideme s malým sánkovať,,,

nefertitka
1. led 2011

ahojte,pripajam 2 fotky z oslavy🙂

mabe
autor
1. led 2011

ahojte, vsechno nej do noveho roku. 😉
my byly u tchanovcu. anicka usla v 22h a vzbudila se v 23h a uz neusla. takze si prvniho silvestra s nama uplne uzila. usla doma az v 2h. proste bylo tam hodne lidi a nechtelo se ji spat.
@nefertitka no to je princezna. 🙂 jak uz je velika holka
@mili1 u nas neni snih, jinak bysme taky sly

mabe
autor
2. led 2011

ahojte, tak ja tedka pecu kacenu s bramborem, knedliku uz bylo dost a polivcicku delam kureci. manza je s anickou venku a za chvilku dojde tatka, mamka ma pry strevni problemy, tak aby anca neco nechytla. dneska tatka posledni den doma. na jednu stranu jsu rada, ze uz jde do prace 🙂 a na druhou ne. jeste chci umyt koupelnu a anicce vytridit maly veci, at v tom mam poradek.
vidim ze to tu zije 😀

lubica69
2. led 2011

Ahojte
Nef jej malá je krásnučká A už veľká fešanda 🙂
@ellysa ďakujem krásne Zatiaľ ešte nevieme tak uvidíme 😀

bambi7
3. led 2011

cafte babulky a vsetko dobre do noveho rokuuuuu

no a nikolke prajeme vsetko najjjjjjj

no vianoce u nas tiez vela darcekov a domka len pozerala a rozbalovala a na druhy den kukala pod stromcek ci tam zasa nieco nebude 😀

a v stvrtok sme sli do makova na silvestra kopu snehu a tak boli sme s kamosmi a ich malou sabinkou a bolo nas spolu super babule sa hrali bolo tam dost snehu tak si to uzili......

jaj tak to ide coskoro bude zasa leto 😀 no a ideme sa uz konecne aj snazit o babo nejako sa nedalo 😅 ale uz ideme na vec 😀 a ked sa nepodari ideme na dovolenku 😀

tak sa majte krasne

bambi7
3. led 2011

cafte babulky a vsetko dobre do noveho rokuuuuu

no a nikolke prajeme vsetko najjjjjjj

no vianoce u nas tiez vela darcekov a domka len pozerala a rozbalovala a na druhy den kukala pod stromcek ci tam zasa nieco nebude 😀

a v stvrtok sme sli do makova na silvestra kopu snehu a tak boli sme s kamosmi a ich malou sabinkou a bolo nas spolu super babule sa hrali bolo tam dost snehu tak si to uzili......

jaj tak to ide coskoro bude zasa leto 😀 no a ideme sa uz konecne aj snazit o babo nejako sa nedalo 😅 ale uz ideme na vec 😀 a ked sa nepodari ideme na dovolenku 😀

tak sa majte krasne

nefertitka
3. led 2011

ahojte,,,,
dakujeme vsetkym za gratulacie;)

baby,povedzte,aj vy ste tak pribrali cez sviatky? 😕 😅
ja som jak nenazrata,vkuse cele dni len nieco jem a hlavne vecer pri telke mi najviac chuti 😅 budem musiet na jar zas zahajit nejaku dietu abo co 🙄 uz mi traja ludia povedali,ze som pribrala,strasneeee....
@bambi7 prajem uspesne snazilkovanie;)my ideme na dovolenku....teda dufam🙂

mabe
autor
3. led 2011

@bambi7 ahojy, drzim palce 😉
@nefertitka ja nic nepribrala

mabe
autor
3. led 2011

holky, odkdy jste davaly boticky. my teda zatim backurky na doma

mili1
3. led 2011

Nef aj ja som priprala 😒 musim zhodit, chystame sa lyzovat tak dufam ze tam to zhodim 😀
mab my sme mali topanočky ak mal maly 11 mesiacov
bambi uspešné snazilkovanie, verim že čoskoro budeš tehulka 😉

nefertitka
4. led 2011

@mili1 pri lyzovani sa super chudne,tam to ide rychlo,my nemozme ist lyzovat ak chceme nieco usetrit na letnu dovolenku:(

@mabe boticky az ked sa uci chodit a doma je aj tak najlepsie vraj naboso...

nefertitka
4. led 2011

poradte mi prosim vas,co uz mam robit zas so svokrou,uz sa akoze po dlhej dobe zas bavime,ale zas si robi stale po svojom,x milion krat sme jej povedali,ze ked chce prist na navstevu,nech chodi po tretej poobede,ze tak nikolka vacsinou spava, od tej jednej do tretej v priemere,ako kedy a ona sa stale trepe skor! aj dnes zas volala,ze dojde o druhej!A KED JEJ aj poviem,nehc pride o tretej,aj tak si spravi po svojom,co uz ju nemam vpustit dnu,ci co?nikolka spava tak,ze je bud vonku alebo vo svojej postielke,zvykne sa po hodine zobudit,potom si ju vezmem este na velku postel a tam zvykne zaspat,lenze uz musim byt pri nej,no a vtedy sa vzdy dotrepe svokra,vzdy ju zobudi!

bambi7
4. led 2011

cafte babulky .....

mabus ahoj ako anicka? mab ja som domke davala na doma obuv protetiku na doma alebo kamoska kupila papucky u batu.....domka ked je v ponozkach tak len pada .....smyka sa to na parketach 😀 a ortoped povedal ze aspon do 2 rokov by malo mat dieta fixovanu nozicku....
ale je to na kazdej 🙂

nef ja by som jej povedala ked pride osobne ze si rada ked pride ale ze po 15 h inak mala nebude spat a ty si lahnes s nou zavres a stavas az ked stane nikolka a ked nic tak nech tvoj muz povie razne je to jeho mama ......
😉

a co ste robkali ?boli ste niekde?

nefertitka
4. led 2011

bam ja uz som jej milion krat vravela ako to je a ona si robi po svojom a ked jej povieme,ze po tretej,tak celej rodine rozprava,ako jej rozkazujeme,kedy a ci moze prist...a mna to uz total nebavi

my sme neboli nikde...len tak sme sli na navstevu k svokre,k mojej mame,k muzovmu otcovi a tak....a co ste vlastne podostavali na vianoce?🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru