Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
10. led 2011

@ellysa myslis, ze nemam teda kojit? dr. rikala, ze muzu

mabe
autor
10. led 2011

@ellysa nevim, z ceho to muze byt, ze by z toho jogurtu? dala sem ji ho predevcirem do vecerni kase pulku 😖

ellysa
10. led 2011

no ak ti povedala lekárka tak koj, my sme na UM možno je to rozdiel, len on mi vtedy hovoril, že práve z mliečka sa jej to ešte môže zhoršiť 😒

ellysa
10. led 2011

@mabe to môže byť aj nejaký vírus vo vzduchu, myslím si že z jogurtu by to nemala mať

mabe
autor
10. led 2011

@ellysa me se prave dr. ptala, jestli kojim nebo davam mliko. tak jsem rekla, ze kojim a ona kojte. ale zakuckava se me jenom po mliku. 😒 takze ji ho dam jenom nutne na noc a hotovo.

ellysa
10. led 2011

@mabe no skús to tak a len teda tú rýžu a max mrkvičku , aby mala trošku dietku, možno suchý rožok

mabe
autor
10. led 2011

ja mam uvarenou mrkev zvlast a ryzi. tedka se probudila, zakaslala a vykaslala mliko s hlenama. dr. rikala, ze neni zahlenena, ani v krku nic nema, tak jestli treba sopel z nosa polyka, i kdyz ji netece ven nebo ja nevim. 😖

nefertitka
10. led 2011

ahojte....

@mabe skus to mliecko fakt obmedzit,to by sa pri hnackach nemalo vobec,alebo len trosku...

@ellysa aj nasa spava kadejako a to uz ma 2 roky...posledne dve noci sa o polnoci vypytala k nam a tam sa furt hadzala a vytlacala nas z postele,rano uz o pol siestej byva hore,aj o piatej,takze som permanentne unavena..chcela som dospat dnes cez den,ale zas vrtali,musela som ist s nikolkou prec,chuda,taka bola z toho zas vyklepana,strasne to hucalo,ani sa nehla asi pol hodku,triasla sa...sa bojim,ze sa jej raz nieco stane z toho...

elly,my uz planujeme dovolenku,pozerame uz first minuty,su celkom dobre zlavy,ale uvidime,nakoniec mozno vezmeme last minute nejaky, ale chceme niekam ist,setrime stylom, ze predame kocik, z manzelovej odmeny a tak,inak sa neda,ale chceme ist k moru,ak sa bude dat,asi by sme zas chceli Grecko,uvidi sa...a vy?

mabe
autor
10. led 2011

@nefertitka dam jenom na noc a rano. v noci zkusim ji nedat. tedka ma 38C,ale hovinko uplne tvrdy, kasle trosku

ellysa
10. led 2011

@nefertitka my by sme na pár dní chceli rakúsko-zell am see-alpy ale je tam aj jazero, a asi talinsko a ja pokukujem po nejakom dvojdňovom nákupnom výlete do londýna, ale uvidíme, čo bude

nefertitka
10. led 2011

@ellysa skvele plany🙂 to jazero si pamatam,ze uz si spominala🙂

zuzana_1
10. led 2011

ahojte...
chcem sa vas len spytat, ked ste prekonali prvy missed, dali ste si povysetrovat vsetko, co sa dalo a aj napriek tomu sa to stalo druhykrat?

sarlotta
10. led 2011

@mabe nene klidně koj, MM má jiné složení a právě přiložením dítka k prsu se přes sliny dostane informace a v těle matky se vytvoří mlíčko vhodné při nemoci... zkus kojit častěji menší množství a dávat odříhnout, odsávat soplík.

jinak kojit při průjmech i při nachlazení se může.

UM je něco jiného. to průjem zhorší.. tam se doporučuje rýžový odvar dát pít.

sarlotta
10. led 2011

@zuzana_1 genetické vyšetření se dělá až po druhém missed, bohužel. drž se, ať je mimuško zdravé 😉

ellysa
10. led 2011

@zuzana_1 nie ja som bola na vyšetreniach až po druhom MA a potom to už vyšlo, držím palčeky, nech je bábo v brušku aspoň 38 tt 😉

zuzana_1
10. led 2011

@ellysa a co ti zistili vysetreniami? bolo nieco vobec v neporiadku?

mabe
autor
10. led 2011

@sarlotta tak me zase ublikla po kojeni. 😖 asi te sopel ji tece do zaludku a pak jak se hodne nakoji, tak to v ni skrouka a zacne kaslat a hotovo.

ellysa
10. led 2011

@zuzana_1 no zistili:
zvýšené protilátky proti štítnej žľaze-len ma sledovali
hraničné hematologické hodnoty: celé tehu som si pichala injekcie
na imunulógii zníženú bunkovú imunitu (alergiu na spermie) do 16 tt som užívala Prednison
plus duphaston

mabe
autor
10. led 2011

@ellysa tak co vy, spite? my uz od 20h a zatim se neprobudila. ja dneska vysavala nos jenom 2x, ono ji z toho nosu moc netece, asi ma rymu vzadu. zitra se polepsim, i kdyz nic asi nevysaju.

ellysa
10. led 2011

no spí ale prehadzuje sa, ta som pri nej

mabe
autor
10. led 2011

@ellysa tak u nas se uz taky prehazujeme, zakrikla jsem to

zuzana_1
11. led 2011

@ellysa aj si brala pred tehu lieky na tu imunitu? a ako dlho si sa musela liecit na tu stitnu pred tehu? lebo aj mne zistili hypofunkciu autoimunitnu, a brala som lieky asi mesiac a zistila som,ze som tehu..tak sa bojim ako to zasa dopadne :(

mabe
autor
11. led 2011

dobre ranko, teda dopoledne, tak noc nic moc. anicce se spatne dychalo, takze vzdychala, kaslala a brecela kvuli zadku. jakmile jsme nakojila - 3x za noc, tak se pocurala a rvala, jak ji asi prcka stipala, takze umyt, nechat uschnout a uspat. tedka jsme spaly 1,5h. teplotu uz nema, ale vic kasle, jak se ji rozjela ryma. zase je to dobry, ze ji tece a jde to pryc. takze vysvame - anicka rve, pak prebalit, nechat 15 minut zadek rozdelanej a koupila jsem zasyp aviril, tak to zkusime zaprasovat. ten kasel je asi od toho jak ji tecou hleny do krku, protoze dr. rikala, ze zahlenena neni ani nema cervenej krcek. minule jsme to pri ryme tak nemely, tak to snad tak bude. kdyz to zitra bude stejny, tak zajdu za dr. znova. vcera kamaradka porodila holcicku, tak nas tatka vcera oslavoval s kamosama a prisel az v 4:30, takze se tedka trapi v praci. rikam si, ze treba koncem tydne pujdeme ven i s rymou, nebo me doma slehne. 😒

bambi7
11. led 2011

cafte babulky ako sa mate?domka spinka tak mam chvilocku tak som tu 😉
u nas vsetko ok .....kasika

a co mate dnes na plane?co ste varili?ja som spravila sosovicovo zemiak privarok a je tam este aj polievocka .....

mab skus jej dat ten imazol krem teda pastu na zadocek.....no skus zasp mne sestricka povedala vtedy ked domka malo to co anicka zo zubkov ze zasyp nie ten vysusuje a moze mat este aj trhlinky ako to vysusi kozu ....ale skus...nam hned zabral ten imazol a na 2den bolo lepsie na 3 den super.....drzim palceeee

paaa

mabe
autor
11. led 2011

Ahoj holky, tak manza jde na basket a anicka uz spi. teplotku nema, kasle porad stejne, snad zitrek bude lepsi. zitra prijdou nasi rano, mamka bude hlidat a s tatkou pujdu po nakupech. potrebuju jit ven a koupit si gate a tatka boty.
@bambi7 dala jsem ji ten imazol, tak uvidime. drzim palce na snazenicko 😉

bambi7
12. led 2011

ahojte babulky ako sa dnes mame?
no ja uz poupratane naverene a pojdeme von a potom ku kamoske.....na kavicku...

domka uz keca snazi sa 😀 inak nic nove....akurat papa povedala mi mama haci papat 😀 je to dobre uz sama povie 😀

mabuska dakujem si zlata .....slniecko moje a pekne natieraj 2 X denne a pockaj coskoro bude dobre .....ono na 3 den uz bude dobre...a pozdravujeme anickuuuuu a drzkame palce

a co babule co mate nove?
a pekny den prajem

nefertitka
12. led 2011

@bambi7 sikulka to je🙂
ja som sa dnes zas tak nasmiala na malej🙂 pozerava stale dokola Madagaskar,jej naj rozpravka momentalne,dosla za mnou a ze: "mama puti jebu" niki papa jodujt sama a bude tutat jebu pitom,duho netutala🙂" - mama pusti zebru, niki bude sama papat jogurt a kukat pri tom zebru,dlho nekukala 😀 normalne ze dlhu rozvitu vetu povedala 😝

bambi7
12. led 2011

cafte domka spiiii

nef caf no niky je bohova a ta zebra ako povie je super 😀 😀 😀

nefertitka
12. led 2011

@bambi7 no ved,hlavne ked povie ze "tam jebu" ako ze tam pustime zebru....a aj chleba je jeba....

nefertitka
12. led 2011

bam, mili ako vyzerate na tom s nocnikom?u nas zatial nic moc,niekedy sa posadi,vycika,ale nie sama od seba,iba ked ju tam dame my a niekedy sa vzpiera a nechce tam ist ani za svet,sice povie ze cika a kaka sa do nocnika,ale nic z toho

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru