Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
12. led 2011

ahojte, tak ja jenom na skok, anicka me nejak nenecha. infekcni prujem nebyl, stery ok. kasel ma vic, jakoby chtela vykaslat, ale treba hodinu nekasle a pak chvilku jo. ryma se rozbiha. vysavam hleny, jeste ji ty hleny asi drazdi. mame kapat senocad do krku a vysavat nos, zatim je porad bez teplot. snad ten kasel zmizi a je opravdu z te rymy.

mabe
autor
13. led 2011

dobre ranko, tak noc hrozna. anicka porad kaslala a nemohla spat. rano 38,1C, tak jsem pro jistotu skocila k dr., nebyla jsem si jista , jestli kasle z rymy neb je zahlenena. je to pry z rymy, takze odsavat, strikat, kapky na kasel a jeste fenistil na noc. snad to zabere. chudak ona se uplne davi. dr. rikala, ze nemam odsavat casto, jenom rano a vecer, ale...jakej mate na to nazor?

nefertitka
13. led 2011

@mabe chuda male,snad sa jej polepsi co najskor, ja odsavam tak 5 x denne,vraj sa to zas nema robit casto,ale 2x iba rano a vecer mi pripada dost malo,potom jej to bude stekat do bruska a moze vrackat...

mabe
autor
13. led 2011

@nefertitka no prave, ona uz i tak kasle a davi se dost.

nefertitka
13. led 2011

@mabe ked sme Nikolke volali pohotovost v tom septembri,co tak strasne vracala,tak nam povedali,ze je to z nedostatocneho odsavania,predstav si,ked mas nadchu,ze by si sa vysmrkala len rano a vecer...prehanat to samozrejme netreba,ale minimalne kazde 2 hodiny, hodinu a pol by som jej to odsala,hlavne,ked vidis,ze jej tecie soplik von..

bambi7
13. led 2011

cafte babule ....

mabus ked bola domka zahlienena odsavala som podla potreby ....ale ked trebalo tak casto a hned jej bolo lepsie...ked treba tak treba presne ako pise nef suhlasim aj smrkat treba castejsie 🙂
a fenistil som davala aj ja domke na vecer aj cez obed ked sla spat aspon ju to trochu ukludnilo....aj ked spala tak vseliako ved ked je chora tak jasne ze nebude spinkat dobre.....ale neboj bude lepsie drzkammm moc palceee

nef caf k nocniku domka si sadne ale to tak vsetko..... 😀 ona aj povie ze kakat ale zasadne do plienky 😀

tak pekny vecer

mabe
autor
13. led 2011

ahojte, tak anicka ma fenistil, tak uvidime. probudila se po pul hodce. on ji totiz trapi i zub vrchni.

mabe
autor
14. led 2011

dobre ranko, tak noc byla lepsi. prvni hodinu teda kaslala a hekala, ale pak se probudila jenom 3x za noc. zato rano mela zachvat kasle. ja ji nastrikala do nosa a vysala, tak ji to asi protahlo a uvolnilo nejakej hlen a ona 15 minut ho vykaslavala. uplne ruda, oci cerveny, ...tedka zakasle sem tam, tak snad se to bude lepsit. 😒 musime jit dneska nakoupit pecivo, pujdu jenom do malyho kramku u nas, tam moc lidi nebyva. venku prsi, myslite, ze muzu jit? teplotu uz nema. myslim, ze se ji bude dobre dychat na desti.

nefertitka
14. led 2011

@mabe pokial dieta nema teplotu, tak sa praveze pri prechladnuti odporuca,aby dychala studeny vzduch,to jej len pomoze,ale nesmie mat teplotu.
@bambi7 vidim ze aj tvoja aj moje su v tomto rovnake;)nasa bud do plienky alebo na zem pre istotu,ked ju skusim nechat bez nej🙂)))a vobec jej nevadi,ze je pokakana pocikana,tvari sa akoby sa nic nestalo 😝

mabe
autor
14. led 2011

@nefertitka nema teplotu. vcera rano mirne zvysenou a tedka uz zase ne. venku je 9C, aji trosku sviti slunicko, i kdyz poprchava. myslim, ze vlhko ji taky udela dobre i me venek

nefertitka
14. led 2011

@mabe kludne chodte potom, to jej len pomoze....

baby myslite,ze mozme ist s 2,5 rocnym dietatom do Tuniska?myslim kvoli zazivacim tazkostiam, v cestovke nam povedali,ze Tuniska sa nemusime bat,ani Turecka,vraj len Egypta,ale neviem...
tusim aj Lubica bola a boli v poriadku,nie?

bambi7
14. led 2011

cafte babulky

nef kludne do tunisu ked sme boli tak tam mali 1,5roc a pohoda a do turecka chceme ist teraz ak nebudem tehu ...kamoska bola min.rok s malou ta mala ako teraz domka a pohoda tak kludne jasne ze jej nedas pit vodu jedine balenu ale tam je to ok ....ale do egypta vobec by som nesla .....jedine bez domky ale to by som zasa nesla....

a mabus kludne bezte von ked teplotu anicka nema a prajem pekny vikend

nefertitka
14. led 2011

@bambi7 aj my sme chceli ist do Turecka,alebo zas do Grecka,lenze sa nedalo nic najst,to bolo,travili sme na tym velmi vela casu,len v niektorych hoteloch je moznosdt ubytovania traja dospeli plus dieta,k tomu este najst,aby tam boli animacie pre Nikolku a este termin aby vsetkym vyhovoval,uf...ale uz sme nasli,pojdeme sem...ak sa nic nestane:http://seneca.sk/dovolenka/tunisko/skanes-serail-resort-&-spa/1171/
dole su fotky na stranke

mabe
autor
14. led 2011

ahojte holky, tak jsme byly 1,5h venku. sice tak poprchavalo, ale anicka spinkala hodku a pak pul hodky se divala. teplotu porad nema, uz aji min kasle a tece ji min z nosu. jestli je to tim psim sadlem? 🙂 tatku mame dneska vecer doma, basket nema, takze pohoda. 🙂

solinkarka
14. led 2011

Ahojte..neviete mi poradit kolko este budem spinit krv ked som uz 11dni po MA?? ☹

nefertitka
14. led 2011

no mna asi porazi,dnes dame zalohu za Tunisko a ona si tam padne vlada a su tam nepokoje...toto mame zakazdym s nejakou krajinou....

@solinkarka neviem ti poradit,ale nesmies silno krvacat....ja uz som zabudla;(ale hadam 11ty den je este v pohode,ak je to slabe

solinkarka
14. led 2011

@nefertitka akoze neni to silne tak jedna vlozka na den a aj to len trochu...ale tak som myslela ze krv by uz nemala byt 😒

nefertitka
14. led 2011

@solinkarka ja som po potrate tiez dlho spinila,ale bola som 2x cistena v priebehu 3 dni,potom druhom raze uz to ustupovalo,ale trvalo to dlhsie, vraj po potrate sa telo moze spravat tak isto ako v sestonedeli po porode.Rada by som ti lepsie poradila 😕

solinkarka
14. led 2011

@nefertitka dakujem aspon ze si sa ozvala 🙂

sarlotta
15. led 2011

@mabe čtu , že marodkujete... s rýmou určo můžeš ven, zvláš´t když je vlhko, tak to jen prospěje, jen nesmí být teplota... ono zas létají bacily, jak se oteplilo, bohužel... Leden a u nás 13st 😲 😝

Malý mi v sobotu zvracel , já v pondělí celou noc... no děs, běs, pak babička.... uuuuu... naštěstí malá dobrééé 😉 😉 moc jsem se bála... řádí nám tu nějaký střevní bacil... 2denní viroza.

sarlotta
15. led 2011

@mabe ještě hodně na soplík pomáhá, aby ležela na bříšku, aby to mohlo i samovolně vytékat, ale nevím jak ji tak udržíš 😝

sarlotta
15. led 2011

@nefertitka holky plánujete dovolené, jééé závidí, taky bych někde jela... snad nám klapnou Tatry v létě, na podzim...no uvidíme 😉

mabe
autor
15. led 2011

ahojte, tak anicka byla dneska s tchanovcema venku v lese. ja si odpocivala, nejdriv jsem chtela uklizet, ale pak se me nechtelo. ja jela navecer nakoupit a k dedovi. taky uz neco citim, neni me uplne fit, tak budu cajikovat s medem a citronem. manza je uplne zdechlej.
@sarlotta anicka spi sama rada na brise, prospi tak skoro celou noc 🙂 teplotu uz nema od pondelka

mabe
autor
16. led 2011

ahojte, tak to byla noc. anicka spala krasne, vzbudila se jenom dvakrat. ale deda - volaly jsme mu v 22h sanitku. bylo mu uplne zle, jenom lezel a hekal a byl uplne zmatenej. babicka volala pohotovost a pry musi ten operator zavolat do nemocnice a oni si pro neho dojedou, jakoze nejezdi dr. se sanitkou. tak dojela sanitka za 45 minut, a odvezla ho. ten sanitak si vzal cislo k nam, tak babicka cekala v obyvaku do 3h, pak si teda lehla na sedacku a nakonec v 6h sla do patra do loznice - ona je malo pohybliva, chodi o choditku. ja taky cekala a nespala skoro celou noc, abych mohla otevrit dvere. zdaly se me hrozny sny, jak umrel a tak. nakonec deda volal v 7h, ze si nepichl pry cukr vecer, ale on nam tvrdil, ze jo, je cukravkar, takze mel koma cukrarsky. takze je na kapackach a tak. no aspon ho poradne prohlidnou, bude tam par dni. jinak anicka celkem dobry s kaslem a z nosu tece trosku. ma teda 37,7c, ale to je asi i od zubu mirne zvyseny, porad si kouse prsty. odpo s ni pujdu ven, je tam celkem pekne. tak sem se vypovidala 🙂

mabe
autor
17. led 2011

byly jsme tedka venku aspon na hodku a opruz. je tam hnusne dneska oproti vcerejsku se to neda srovnat. chci koupit anicce nejakej klavirek nebo neco - mate nejakej typ? ja premyslim nad timhlehttp://www.mimibazar.cz/foto.php?id=39329590&tab=6

sarlotta
17. led 2011

@mabe bože takový akčák... ach joo, děda by si to měl odškrtávat někde a vy mu to kontrolovat sakriš.. to není sranda 😝
já kupovala malému i malé na Vánoce pianko, je super, pošlu Ti link

nefertitka
17. led 2011

@mabe aj tu bolo dnes hnusne,taka hmla,ze ani na nos som si nevidela...hroza...
uz je Anicke lepsie?to ste fakt teda mali akcak ako pise sarlotta,treba fakt na to davat pozor,aby nezabudal...
@sarlotta no hej chystame sa na dovcu,ale vravim,v ten den,ked sme dali zalohu,tak vecer sa dozviem to o Tunisku...tak sme sa dnes boli pytat v cestovke a povedali,ze ak budu nepokoje aj o 5 mesiacov,tak nam bud vratia peniaze,alebo nam daju nahradu za to iny zajazd,tych istych podmienok a urovne,alebo lepsi,tak to zatial nechame tak,hadam ich to nebude bavit 5 mesiacov

mabe
autor
17. led 2011

@nefertitka ja myslim, ze jo. na ten kasel jsem uz dneska nedavala. kasle jen sem tam, kdyz ji zaskoci sopel. sopel tece taky sem tam, vysavam 3x denne a jeste tam ma chuchvalce, sice pruhledny, ale jsou tam.

babicka rikala, ze ho snad musi kontrolovat. sanitku mu vola tak 1x za 3 mesice. budto si vezme nejakej prasek od ni a udela se mu blbe, nebo tedka si nepichl,...starsi lidi 😒

mabe
autor
18. led 2011

dobre ranko, tak noc u nas celkem v poho. venku teda zase hnus. odpo jdeme s kamoskou ven.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru