Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
1. únor 2011

@mabe presne aj my tak červená čiarka, nevadí, že sú sušené, aj jej také dávam stále, aj sušené marhule, hrozienka, broskyne, len ich pred podávaním treba buď tri minúty povariť, alebo nechať stáť na noc vo vode a premyť,aby nenafukovali, ja keď jej to povarím, tak jej to zmixujem aj s vodou v ktorej sa varili a dám jej to do bieleho jogurtu, alebo vločirk, alebo ryžovej alebo hocijakej obilninovej kaše a je to mňa, a aešte aj zdravé

mabe
autor
1. únor 2011

@ellysa aha, tak ja to taky udelam 🙂

mabe
autor
1. únor 2011

ahojte, tak anicka jeste vzhuru. zitra jdu na masaz odpo a budou hlidat tchanovci, snad to bude ok vsechno. vyzvednou si anicku a pak si ji manza vyzvedne jak pujde z prace. snad budeme mit klidnej vecer, deda si meril cukr a zase ma moc. tak je na nervy a my z neho, co bude. 😒

mabe
autor
2. únor 2011

dobre ranko, tak zase nic moc, anicka se budila. dopo budeme doma a po obede pujdeme ven, aby se anicka vyspala nez prijdou pro ni tchanovci a ja pujdu na masaz. 🙂 deda uz je celkem v poho, tak snad to bude uz dobry.

mabe
autor
2. únor 2011

anicka se kouka na vceli medvidky, hrozne ji to bavi. aspon jednou denne shlidne dva dily. rikam si, jestli to je pro ni dobry, ale kdyz ona to ma strasne rada.

ellysa
2. únor 2011

@mabe ja si myslím, že jejt o neublíži, neboj, aspoň máš chvíľu pokoj, v dnešnej dobe tomu už ťažko zabrániš

mabe
autor
2. únor 2011

ahojte, tak jsem zpet z masaze. doma nikdo, manza jeste u tchyne s anickou, takze si davam cerstvej rohlicek s nivou a salamkem a cajik v klidu a jdu juknout v klidu na vas. jak dojdou nakrmim a jdu plavat.

@ellysa ja se pritom stihnu aspon vykakat v klidu 😀

bambi7
2. únor 2011

cafte babulky .....

dnes sme boli trochu vonku uz je domke lepsie aspon nema teploty este trochu soplik a je ......ale bude to asi zo zubkov stale dava prstek do pusi a ze bobo ma.......
uz mi povie ubim ta akoze lubim ta 🙂 je podarena aj ked je to certttttttt 😀 stale beha a beha a ked si chcem dat kavu uz krici ze pod sem .......a ukaze v detskej ze haci akoze mam tam sediet.......

dnes ma tak boli hlava a chrbat ....ani spat sa mi nechce....tak kukam aspon co je tu nove......
dnes bola vonku taka zima sla som len s domkou do obchodu a mala som dost......

no idem este kuki tv tak dobruuuu noc

mabe
autor
3. únor 2011

dobre ranko, tak dneska v noci se anicka vzbudila jen v 2, 5h na kojo. ja teda spala jako zabita z toho plavca, ale kdyby byla vzhuru tak ten rev uslysim. tedka uz tady zive, vstavala s manzou v 6h a pak spolu snidaly a mamka vstavala v 7:30h. za chvilku jdeme na anicciny cvico a pak asi do babykavarny uvidime.
@bambi7 to je teda rozumbrada 🙂 a to lubim jeee 😉 me vcera mooc pomohla ta terapie a plavco na zada. v patek jdu s kamoskou na power yogu, tak jsem zvedava a chci jit v nedeli na 3h workshop power yogu, uvidim jeslti tam bude volno

ellysa
3. únor 2011

@mabe super, no my noc nafigu, stále mrnkala a prehadzovala sa , dnes máme cvičenie a potom už musím upratať, lebo máme doma bordel

mabe
autor
3. únor 2011

@ellysa to byla jenom jedna noc, uvidime co ta dalsi a sla spat v 21h. ja bych teda sla radeji spat, i kdyz jsme spala, ale jsu zbita z plavca

mabe
autor
3. únor 2011

ahojte, tak tedka jsem se vratila ze cvica a babicka ze bude volat sanitku dedovi. predevcirem mu bylo zle vecer, tak jsem domluvila s nasema, ze s nim zajedou vcera dopo k dr., on to rano odvolal,ze je mu dobre a tedka uz je mu zase zle. 😖 tak jsem zalarmovala manzu, ten ho muze odvest jenom do 14h a mamka dojede a pojede s nim. tu sanitku jsem jim zatim rozmluvila, deda normalka chodi mluvi, proste je mu spatne, ale to ma z te chripky. jak byl pred 14d nama v nemocnici, tak podepsal reverz po 3 dnech kvuli babiccce, ja ho chapu, ze ma o ni strach, ale toto by si usetril. vzdyt se o ni starame my. 😒 no proste stari lidi, diky za vykecani. snad nevypadam jako potvora, ja ho chapu, ale...

mabe
autor
3. únor 2011

vcera me na te terapii rekla ta maserka, ze ty bolesti v krizi mam emocni a ne fyzicky... 😒

nefertitka
3. únor 2011

ahojte....

@bambi7 ze je to super pocit,ked ti povie to ubim ta? 😀 ja to mozem pocuvat stale dookola🙂 nasa je tiez taky cert, tiez len beha a nenecha ma nic urobit,vsade musim byt pri nej,tiez si len odbehnem zobrat napriklad pit a uz mama mama..poviem vam pravdu,niekedy mi to az vadi,lebo chcem,aby bola aj trosku samostatna, lebo fakt nic nestihnem urobit,ale tak sa ju snazim do vsetkeho zasvatit,nakladame pracku spolu, vzdy ju zapne,vesiame spolu a tak, aj mop mi bere z ruky🙂 a prach strasne rada utiera,takze aspon takto stihnem nieco porobit, a taka je zlata,ked umyjeme dlazky,sadne si na koberec co mame pod stolikom pred telkou a povie "umyte,nemozeme odit, musi ususit;)))

zajtra ideme k ocnej po 4 mesiacoch zas:( drzte palce,nech s anic nezhorsilo...boze neznasam to...
no a o mesiac operacia palceka ☹ manzel sa strasne trha,ze tam s nou chce ist on, tak ho asi necham, ale samozrejme,ze tam budem stale pri nich,ako sa len bude dat, a mam nakazane im kazdy den nosit navarene domace jedlo 😀 ...ja neviem, vy by ste co urobili?pustili by ste vasich muzov,keby tak velmi chceli?viem,ze s nou tam bude v dobrych rukach,aj v nemocnici nam povedali,ze nie vzdy idu matky,ze vela krat idu aj oteckovia s detickami do nemocnice, ale mam z toho zmiesany pocit,ze nebudem stale pri nej...teda hlavne v noci..aj ked viem,ze s manzelom sa nemusim bat,ked tam ide s nim...aj mi vsetci z okolia vravia,ze ked tak velmi chce,nech ho necham....on sa strasne o nu boji,ako aj ja, hlavne tej narkozy;( hlavne ked "uzasna"svokra namiesto toho,aby nas povzbudila,tak ma reci,ako sa z nej nemusi prebrat a podobne...az mi mraz beha po chrbte...a pri tom v narkoze bude dokopy 30 minut,nebude to velky zakrok,len narezu slachu na palceku...vsetci ostatni vravia,nech sa nebojime,ze deti su odolne a vsetko lepsie zvladaju aj sa zotavuju ako dospeli,len ta svokra furt omiela taketo veci..a potom kvoli nej mi to stale strasi v hlave...uz nech je to za nami...

nefertitka
3. únor 2011

@mabe ako je dedovi teraz?

mabe
autor
3. únor 2011

@nefertitka jee, taky se na to tesim, jak me to anicka rekne. anicka si zatim sem tam sama hraje, ale vetsinou se ji musim venovat, nebo aspon s ni sedet na koberci. deda nakonec dostal codein a neco proti kasli a poslaly ho domu. vzaly mu krev a udelaly RTG a EKG, takze je zkontrolovatnej. byla jsem tedka nahore a on jedl jahody se slehackou, takze je mu dobre.
@nefertitka tak at zitra dopadne kontrola dobre. ja bych asi doma nevydrzela, nebo se stridejte. vsak uvidis. probere se neboj. to je chvilkova narkoza. tchyne by si ty poznamky mohla odpustit

mabe
autor
3. únor 2011

holky, porad nejak nevime kam na prodlouzenej vikend na hory. nemate nekdo tip? procitam ruzny diskuze,ale nevim. 😒

mabe
autor
4. únor 2011

dobre ranko devcata, tak anicka usla normalka a za 1,5h se probudila a uz byla odpocata. takze jsme hodinu nosily, v posteli blbla az odpadla. dopo jsme doma, pak jdeme po o ven s kamoskou a na 17h jdu cvicit power yogu s kamoskou, jdu poprve tak jsme zvedava.

mourinka29
4. únor 2011

Ahojte holky,mužu na vás dotaz?já měla MA sice jednou loni,ted jsem měla těhu v pohodě,ale musela jsem ho ukončit z duvodu VV ☹ .Ale vidím,že tady už máte všechny miminka,tak se chci zeptat,absolvovaly jste nějaká vyšetření?nebo jste to nechaly tak,protože to byla prostě jen náhoda,jak řekli mi,Moc děkuji za odpověd 😉

bambi7
5. únor 2011

cafte babulky .....

mourinka ahoj hej bola som na vysetreniach a aj babule.....na genetike,endokrinologii,hematologii....a krvne vysetrenia ako chlamydie ,rubeola toxoplazmoza atd,,,,,, mne to zobrali po druhom missede skor to nerobia ale zalezi od lekara dost a ked mas znameho tak o to lepsie vsetko sa potom da 🙂
tak drzim mocccc palce nech si coskoro tehulkaaaa a potom mamina 😉

no babule kde ste?

bambi7
5. únor 2011

a dobruuu noc idem pokukat net paaaaa

mabe
autor
7. únor 2011

dobre ranko, taky jsem nejak celej vikend nestihala. v patek v noci zase sanitka pro dedu. nemohl dychat a motala se hlava, tak v 2h sanitka. dr. byl nastvanej, ze deda ma normalni virozu - kasle a vola zachranku.nechal ho teda prevest do nemocnice, tam mu udelaly zase vysetreni jako 2x predtim a poslaly ho domu. tedka jede s nim mamka k jeho dr., protoze si furt stezuje 😖 . uz aby mu nejaky prasky zabraly a byl zdravej, jinak bude porad chytat nerva, ze se mu neco stane.pak samy navstevy a vikend pryc. anicka ma rymu, mozna od zubu, je to pruhledny z jedne dirky a porad is kouse ty ruce, jeste ten zub vrchni nevylezl svina. dopo jsme doma a odpo razime ven, je tam krasne.

mabe
autor
7. únor 2011

tak mamka dosla s dedou. on jedl ty prasky uplne jinak nez mel. 😝 mamka mu v tom udela poradek a bude 😖

bambi7
8. únor 2011

cafte babulky no kde ste? co mate noveeeee?

dnes bolo krasne vonku jaj slniecko pekne svietiloooo ,
jaj uz nech je leto...

inak nic nove a kde ste ?

mabe
autor
8. únor 2011

@bambi7 ahoj bambi, tady to zije, ze? ja su tady uplne sama. anicka ma rymu a me skrabe v krku. koupila jsem si mullerovy pastilky a piju caje s medem a citronem. snad se to nerozjede ani u jedne z nas. jo, a zase jsem urvala lozisko u kocarku. takze zitra odpo to tatka hodi do prodejny a budeme bez kocarku. 😒 muzu jit s nositkem s ancou,ale to neni ono. 😒

nefertitka
8. únor 2011

ahojte....

@mabe joj, dufam, ze nebudete chore, ved Anicka len nedavno vyzdravela... teraz je vsade vela chripky, treba sa tomu vyhybat ak sa da.... a dedo v pohode?

@bambi7 este nie si tehu? 😉 ci uz vyberate dovolenku?🙂
a inak ak vsetko pojde dobre,tak budeme byvat v Petrzalke, konecne;) na Budatinskej oproti Tescu...drzte palce...
veru,nech uz je leto bam, len musim trosku zhodit dovtedy...snad sa podari, mne ta zima este az tak nevadi,lebo leto bolo velmi teple a dlhe, ale ked uz je vonku sem tam tak pekne a teplo,tak uz ma clovek lepsiu naladu z toho a tak🙂a vadi mi,ze poriadne ani nebol sneh...

kde mame elly a mili a lubicu a vsetky vlastne?

mabe
autor
8. únor 2011

@nefertitka no, zatim druhej den ryma, zadna teplotka, tak snad to bude dobry. koupila jsem ji sterimar s medi a nasivin sensitive, splicham ji respiran na mokrou plinu. no je to asi vsude, tak na nas nekdo kychl nebo to mame v baraku. deda dobry, vcera mamka zjistila s dr., ze deda bral troje antibiotika naraz. jako malej. 😒 takze mu to mamka rozdelila do krabicky a snad uz to bude ok.

bambi7
8. únor 2011

cafte mabus skore uzdravenie prajemmmmm

nef drzim palce na byvanie a to budes skusok od nas 🙂

mabe
autor
8. únor 2011

@bambi7 dekujuu, vy jste v poho? jee, to vam zavidim ten kousek

ellysa
8. únor 2011

čaute babuľky, no ja sa nehlásim máme ťažké dni, malá aj ja máme chrípku, takže hrôza, už tretiu noc nespí, len grcia a horúčkuje a plače ☹
@nefertitka dúfam, že vám to výjde, my sme byt ešte stále nepredali, potom sa už konečne môžeme aj stretnúť, ku Tescu to mám 20 minút autom 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru