Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
13. únor 2011

@nefertitka ja mam diazepan tabletky, paralen cipky, ale ty jsme mely jednou a jinak sirup nurofen. chuderka mala, to je hrozny... 😒

nefertitka
13. únor 2011

no vyzera sice este dost zle,ale uz zacala lietat po byte🙂 to uz je co povedat,vcera sa ani nehla🙂)) ...to sa stalo prvy krat v zivote...tak hadam uz to pojde len k lepsiemu...ale na noc jej este mozu stupnut teploty,ale hadam uz nie az tak vysoko...ale cela je zahlienena...
inak ked sa citis taka unavena,naozaj ti moze to zelezo chybat...ale asi aj ja mam ten problem, tiez budem musiet navstivit lekara...

nefertitka
13. únor 2011

a som inak rada,ze jej to vyslo na vikend, aspon mi muz pomohol, sama by som bola este v vacsom strese....

a dufam, ze mala Olivia je uz ok, elly sa tu uz dlho neukazala a pisala, ze su tiez chore...

mabe
autor
13. únor 2011

@nefertitka uvidime, co rekne dr. podle krve. tak to je dobre,ze uz mela chut litat, tak treba uz to bude lepsi a lepsi.

mabe
autor
13. únor 2011

tedka to radi ty nachlazeni 😒

nefertitka
13. únor 2011

no to hej, je toho vela, akurat tieto dva tyzdne je chripkova epidemia vsade vraj...zase zacala byt teraz mrzuta a uplakana a mame 38...ale aj tak ju tato teraz uspava, je strasne unavena uz,nebudeme ju kvoli tomu drzat hore a budeme sledovat teplotu pocas spanku...

mabe
autor
13. únor 2011

@nefertitka ja bych ji nechala spinkat chuderku a kontrolovala. vim, jak jsem mela strach, kdyz anicka sla spat s 38C 😝 porad jsme na ni sahaly. tak at je noc dobra a nikca v pohode

ellysa
13. únor 2011

ahojte babuľky, Oli je už v poriadku, len ja som stále chorá, len mňa ničia nervy, mám chorého otca, tiež psychická choroba ako mabe mamina, len on má len depresie a je to sním teraz dosť zlé 😔 , tak ani nič nestíham...
pozerám, že aj vy ste chorí, prajem skoré uzdravenie, však zdravie je naozaj to najdôležitejšie, čo máme.

nefertitka
13. únor 2011

@mabe dakujem...len sme este stale hore, ledva kuka pred seba ale spat ani za svet... a stupa a klesa jej teplota hore dole,nechapem..

@ellysa depresia je vazna vec:( ale da sa z nej s pomocou dostat...tak snad to bude coskoro dobre...
veru tak, aj fyzicke aj psychicke zdravie je to najdolezitejsie...

mabe
autor
14. únor 2011

dobre ranko,

@ellysa o je mel lito. tak at je tatkovi lip. mamka je na tom tedka dobre, jak bere prasky tuk, tuk...
@nefertitka tak jak dneska je?uz je to lepsi?

nefertitka
14. únor 2011

@mabe teploty boli maximalne do 38 v noci...ale teraz strasne sopli,nema skoro vobec hlas a je mrzuta,ale urcite je to uz lepsie si myslim....nasadila som jej Sinupret

mabe
autor
14. únor 2011

@nefertitka a dr. jsi volala? ono to fakt tedka radi.

holky, jak dlouho jste kojily? anicka je kojena 2x pres den, pak na noc a 1-2x v noci. prikrmy ji pekne a trosku pije. nechci ji tedka prestat kojit, ale jenom tak se chci zeptat. treba pres den....

ellysa
14. únor 2011

baby mňa dnes ide poraziť, ukradli mi čižmy spred dverí a ešte som pokazila umyvadlo v kuchyni, som čistila odtok nejakou chémiou a máme kameninové umývadlo a normálne ho rozožralo-je čierne a ostali biele faky, tak ho musíme meniť, do kelu a hlavne teraz keď ho už predávame, no som ja krava

mabe
autor
14. únor 2011

@ellysa to mas dneska teda den 😒

nefertitka
14. únor 2011

@mabe ano volala mabe, ona je zastancom,ze nie k nej chodit,pokial to dlhsie neprechadza, vravela,ze mame dat nieco od kalsu,ze to je maximum,co teraz mozme spravit...a keby sa nelepsilo dlhsie, tak prist

@ellysa no pekne....

mabe
autor
14. únor 2011

@nefertitka tak to taky dela nase dr. tak at to brzo skonci. kdyz my jsme nemocni tak to beru, ale chudaci nase prciny 😒

mili1
14. únor 2011

Ahojte, nef ja som diazepam este nedala, mali sme aj vysokú teplotu ale potom som ju horko tazko zrazila cipkom a zabalmi,sprchou , nam zaberaju lepsie panadolove, ked davam zabaly zabalim aj do deky, tiez sme mali raz triasku som sa bala,
neboli ste u lekara? ja ked volam lekarovi tak nam povie hned príst lebo sa chce na malého pozriet, ked su teploty 3 dni treba ist, radsej sa chodte ukazat čo ak ma zapalene hrdielko atd na to treba lieky,
elly to mi je luto, ja som minule zničila podobne hrniec čistiacim prostriedkom a nerezovú chladničku už dávno ešte sme ju len kupili a umyla som ju hubkou a poškriabala 😒 vtedy ma môj vykričal že všetko zničim ale čo uz 😀 ved stavajú sa aj horšie veci, 😒
nef myslim ze diazepam je len v tabletkach,asi čipky nie su, my ho mame doma v tbl.

nefertitka
14. únor 2011

@mabe no ved prave, radsej by som to zobrala na seba...

@mili1 ved sme volali lekarke, vravela,ze ked to neprejde,resp. sa nezlepsi do stvrtka, tak mame prist...
a co mate inak nove?maly uz rozprava viac?

mabe
autor
14. únor 2011

@nefertitka jojo, to kazda je to hruza, chuderky. tak lepsi dnesni noc

mabe
autor
14. únor 2011

tak jsme vcera umyly anicce vlasky a tedka si namazala banan do hlavy 😀

nefertitka
14. únor 2011

@mabe asi ste jej zabudli dat balzam na vlasy🙂

mabe
autor
14. únor 2011

@nefertitka asi jo 🙂

holky, od zitrka akce v Penny Hamanek za 9,90 a v lidlu sunarka 14,90kc a kase 54,90kc. ja asi koupim hamanka, i kdyz je tam cukr, samotny ji to stejne nedavam nebo jenom pulku s ovocem.

bambi7
14. únor 2011

cafte babulky

inak aj nam zabera lepsie paralen ten je super a ked treba tak kombinujem nurofenom,,,,,,a diazepan ja som uz davala nam aj lekarka povedala ze ked su vys,teploty je to lepsie na prevenciu ........

a nef a mabus ako?

dnes bola vonku zima boli sme vonku asi hodku a potom sme sli do obchodu a domov .....inak vsetko ok

tak paaa

mabe
autor
14. únor 2011

@bambi7 ahojky, anicce rano a vecer vysaju nejaky hleniky, ale tece ji jenom trosicku sem tam, nekasle a teplota neni. ja dobry, akorat trosku mam hleny na hlasivkach. ve ct jdu k dr. na krev, jestli nemam porad malo zeleza jako v tehu. jsem doost ospala.

mabe
autor
14. únor 2011

holky, myslite ze odrazedlo by bylo pro anicku tento rok?

ellysa
14. únor 2011

@mabe no jasné, my tiež kúpime na prvé narodeninky odrážadlo, asi puky wutsch

mabe
autor
15. únor 2011

dobre ranko, tak dopo jdeme s kamoskou ven. akorat jsem se vzbudila a zase ma hleny na hlasivkach. nevim, kdy se toho zbavim. uvidime co me rekne dr. ve ctvrtek, treba me na to neco da ucinnyho.

nefertitka
15. únor 2011

ahojte, tak my stale okolo 38 stupnov a uz je to 4ty den...:( a kasle ako diva...ked to neprejde do zajra,ideme k lekarke...

@mabe hlienov je tazke sa zbavit niekedy, aj 3 tyzdne

mabe
autor
15. únor 2011

ahojte, tak jsme zpet z prochazky. koupila jsem anicce vetsi puncochace, tedka ma, ale kdyz byla ta akce v lidlu a hamanky za 9,90kc. usly jsme 5,5km takze toho mam celkem dost. budeme dneska uz doma, babicka prijde ze shora odpo se podivat na anicku, nebyla s ni uz 3 tydny co je deda nemocnej.

@nefertitka chuderka mala, tak snad vam dr. da neco ucinnyho a hnedka vas to prejde. vy si to teda vyzirate. to nase sopliky proti tomu nic

bambi7
15. únor 2011

cafte babulky

nef jaj 4 den.....ja by som uz sla k lekarke aj keby poedala ze este mam cakat 😠 chuda male.......tak drzim palce
a kasel tra dlho aj nam 9 dni trvalo.....tak sa drzteeee

mabuska a ako je vam?

a co ostatne babule?

dnes sme boli domka a tancovali sme....

tak sa majte krasne 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru