Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
25. únor 2011

tedka dosel tunel pro anicku a objednavam knizky na netu dalsi. sice uz jsem vcera koupila dve leporela, ale jeste s tema zvukama domaci zviratka a posouvaci obrazky vykukujici. 🙂

ellysa
25. únor 2011

@mabe a čo je choručká, či zúbky? nám už ten jeden horný lezie, ešte nie je prerezaný ale už ho úplne vidno, riadna lopata to bude ...
tak už kupuješ Aničke darčeky? To odrážadlo idete tiež kúpiť? My jej tiež asi na prvé narodeninky kúpime odrážadlo,len ešte neviem aké, len nechcem aby mala plastové koliečko, to strašne vonku hrká

ellysa
25. únor 2011

a inak keď ideme von, tak ja malej dávam na pitie kojeneckú vodu ale tú už ani nepreváram

mabe
autor
25. únor 2011

@ellysa neni nemocna. proste spala od 19h,pak se vzbudila a asi chtela maminku. tedka ma takovy obdobi, kdy ji nakojim a chci se jit vycurat, nez ji dame spat a ona u manzi rve. 😖 odrazedlo jeste ne, tedka objednam ty knizky, pak ma puzzle zvukovy, tunel, piskoviste bude mit a chodici kacenku a pak autosedacku a dalsi prekvapka od ostatnich. ona ma takovej trakturek s kterym muze kdyztak chodit. nebo pak odkoupim odrazedlo od kamosky. ty zuby nevim, porad mame jenom dva dole, ma cerveny dasne porad, nekdy vic nekdy min se kouse a navecer uz mrci. nevim, kdy vylezou

ellysa
25. únor 2011

@mabe fíha, to bude šťastná z darčekov? a aké puzzle zvukové, to som ešte nevidela a zaujíma ma to 😀

mabe
autor
25. únor 2011

@ellysa jsou to takovy ty dreveny puzzle na cudlik - domaci zviratka a kdyz to da do spravnyho otvoru, tak to udela zvuk zviratka. nezkousely jsme to, protoze jsme to nerozdelavaly, ale melo by to fungovat 🙂

ellysa
25. únor 2011

@mabe super, niečo také musím aj ja pohľadať

ellysa
25. únor 2011

@mabe inak aj anička je taká veľmi živá? moja stále len vymýšľa, jaší sa, všetko vyhadzuje, niekedy mám fakt dosť, ale zlatá je

mabe
autor
25. únor 2011

@ellysa anicka je uz od narozeni mooc ziva. nikdy nechtela lezet, cvicit jako ostatni deti na zadech. tedka vsechno vyhazuje z supliku, chodi do kose, vsude chodi a ja porad musim rikat nenene a ona se vzteka...ale je to moje prcina. 🙂

mili1
25. únor 2011

Ahojteee, my sme mali zasa zlú noc , neviem či nám idú zúbky ešte nemáme stoličky a ja som total už z toho unavená,
v noci sa maly zobudil akoby už bol vyspatý a nie a nie spat proste chce sa hrat ,,,no čo musíme nejako vydržat
mab aj niky je živý on neobsedí na jednom mieste a stále musí niečo robiť ale to sú deti 😉 🙂
ahoj elly ako sa máte?
kde je bambi, nef a ani lubka sa tu už dávno neukázala 😉

mabe
autor
25. únor 2011

@mili1 clovek nevi, jestli zuby nebo co, ze? nam podle nalady jdou ty dalsi zoubky uz 3 mesice. 😀 anicka je hodne ziva,ale spani dobry. 2x jeste pres den a v noci jde spat mezi 20-21h

mabe
autor
28. únor 2011

ahojte, my uz zaciname chodit trosku aji bez drza. vzdycky mezi nabytkem udela dva krucky a pak se zase pridrzi. kdyz ji postavim bez drza, tak udela ke me aji 5 kroku. 🙂 jinak dneska dopo doma a odpo k nasim, na burzu detskou a pak tatkovi poprat k narozkam.

nefertitka
28. únor 2011

ahojte...

@mabe Anicka je sikulka;)
my mame zas choreho tata, asi ma uz porazi z tychto chorob.No a ked to Nikolka zas chyti,tak to uz ma rovno naozaj a doslova porazi...
od piatku len lezi a bude este od konca tyzdna, isiel k lekarke a na vsetko som total sama a uz teraz nevladzem:(

mabe
autor
28. únor 2011

@nefertitka jejda, tak snad to nikolka nechytne. 😒 uz aby bylo teplo

nefertitka
28. únor 2011

@mabe mi hovor,cakam na to ako na spasenie,uz tej zimy a chorob bolo dost

mabe
autor
28. únor 2011

ahojte, tak manza delal neco na pc, tak jsem se dostala sem az tedka. na te burze jsem nakonec nebyla. dojela jsem k nasim pred 14h, byly jsme se s mamkou tam podivat a rozbity dvere a vevnitr tma, nebylo nic videt. tak jsme se sly projit po sidlisti a uz jsem tam nesla. stejne mam dost veci, jenom me to zajimalo. dneska bylo krasne.

@nefertitka tak jak vam je holky?

mabe
autor
28. únor 2011

holky, anicka se dneska rozchodila u nasich. uz ne sem tam dva krucky, ale normalne se pustila a sla par krucku 🙂

bambi7
28. únor 2011

cafte babulky....

jeej mabus gratulujem 🙂 sikulkaaaaaa

no dnes bolo celkom fajn bola som 2h vonku a potom aj dobre spala 😉 inak vsetko po starom vikend super boli sme gratulovat a v nedelu sme boli na nakup kupili sme domke kopec veci 😉
tak vam prajem pekny den zajtra

mabe
autor
1. bře 2011

dobre ranko, tak anicka vesele pokracuje v chozeni. porad to zkousi....venku sice jenom 1C, ale razime za pul hodky ven s kamoskou.

@bambi7 bylo krasne vcera. taky jsme s nasema byly venku 2x

bambi7
1. bře 2011

cafte domka spi a ja sa najem konene......boli sme vonku 2h tak bude dobre spat 😉

pekny den

mabe
autor
1. bře 2011

@bambi7 ahojky, tak my dneska byly dopo venku. je krasne, pak jsme si daly aji obidek v hospudce, vsak koukni na fotky.

mabe
autor
1. bře 2011

ahojte, tak anicka spinka uz od 19h. ona nespala od toho venku, takze uz byla unavena. manza sel na basket a ja mam klid.zehlit? to ne, udelam to jindy. tedka budu odpocivat. 🙂

mabe
autor
2. bře 2011

dobre ranko, tak za chvilku na cviceni s anickou, pak endokrinologie kontrola - snad to bude ok, pak mamka u nas a vecer divadlo. venku zatim -2c, ale sviti krasne slunicko.

sarlotta
2. bře 2011

ahojík holky🙂
tak já mám dneska narozky🙂 už 2roky je mi furt 30🙂)) 😀 😀 😎 tak si dám vínko až uložím tu ,,divou" zvěř.

Slečna si sedá 😲 😉 , plazí se, houpe se na kolínkách... no je jí všude plno... květináče sem dala pryč, všude deky a polštáře 😉 Papáme masinko, chutná nám, už i vařím mrkev, brambor, žloutek a míchám se skleničkama, nebo i samotné... a dobré - sní všechno 😉
máme v 7měs 7kg a 65cm.

mabe
autor
3. bře 2011

dobre ranko, tak divadlo bylo uzasny. Roden je proste pan herec pro me. ale kdyby clovek nevedel, ze je to umelec, tak si rekne - nejakej houmlesak - zarostlej, vlasy mikado, trosku umasteny... 😀 dneska to na velkej vylet nevypada - holky, tady napadl snih, sice jenom poprasek,ale slunicko nikde, zamraceno a 2C. 😒

@sarlotta gratuluju k narozeninkam a at deticky moc nezlobi mamcu 🙂 mas krasny babulky. ten cas leti, co? uz je to velka slecna. ancika uz 4 den se rozchazi a uz se i pusti nabytku a jde do prostoru. kazdej den je videt pokrok. 🙂

sarlotta
3. bře 2011

@mabe díky, u nás taky ráno poprašek, fuj, zataženo je, hnusně... no snad poslední záchvěv Zimy a bude jaříčko 😀

Anička je šikulinka, za chvilku máte narozeninky.. jéééžiš 😲 😎 😀 😀

mabe
autor
3. bře 2011

@sarlotta snad mas pravdu a jaro bude za chvilicku. jojo, anicka rok toto leti.

mabe
autor
3. bře 2011

ahojte, tak my byla u kamosky a pak domu. tchanovci zrovna dosly, jak se anicka vzbudila a ona rvala a rvala, nechtela se me pustit aspon tak 15 minut. pak teda sla za tchyni si hrat trosicku, ale stejne jsem se nemohla vzdalit. je posledni dny hrozne umrcena a porad chce me - ze by obdobi? nebo dalsi zuby? 😖 aji na manzu mrci u maminky jaks taks.

mabe
autor
4. bře 2011

ahoj holky, tak my byly dneska dopo venku, pocasi nic moc a tedka je nadherne. 😝 anicka spinka, ja si chtela dat taky dvacet, ale nejak nemuzu usnout, i kdyz jsem unavena. za 2h jdu cvicit a pak rovnou do divadla. dneska jdeme s mamkou na stasovou. snad to anca zvladne bez mamky a bez koja na noc. 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru