Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

sarlotta
13. bře 2011

@mabe já kojila malého do 18měs 4x za noc... pak jsem to zrušila, prostě sem mu nedala, ať brečel jak chtěl.. trvalo to týden... nemá cenu ju nechat brečet a pak jí to prso stejně dát.. to je na nic.. jen se ujistí v tom, že se jí vyplatí brečet třeba hodinu, dvě.... dej si večer panáka a v noci nekoj... mlíčko pak ráno odstříkej a vylej... nebo ji nech na noc babičce, manžovi.
Jinak je to trápení obou.
Celkem sem malého kojila 2,5roku... ale v noci už ne a jen když sem potřebovala, na cestách a večerní kojení sem si nechala úplně na konec🙂)) nikdy se po mě nesápal v obchodě když už byl velký, kojili sme jen doma, na dovolené , u rodiny v soukromí.

mabe
autor
14. bře 2011

ahojte holky, tak my tedka prisly. byly jsme v lese z kopce do kopce - 12km. jsu dost nadrena, anicka se vezla, pak byla v krosne, trosku si capkala venku v capackach zatim. no byla z toho vykulena, vsude klacky, kaminky, moc se do toho nehnala a stala u nas nebo jenom za ruku. 🙂 bylo nadherne, pozdeji hodim foto.
holky, musim jit . jdeme papat a dneska jdu na power yogu - to jsem nejak neuvazila delku vyletu, takze jsem zvedava, kolik toho zvladnu.
zitra jdu koupit anicce konecne boticky. 🙂

nefertitka
15. bře 2011

ahojte...
to mame pekne pocasie na chvilu,ze?🙂hned sa clovek citi lepsie psychicky🙂

vo stvrtok nastupuje Niki do tej nemocnice a vpiatok by ju mali operovat a v nedelu pustit...drzte nam palce 😕

mabe
autor
15. bře 2011

dobre ranko, tak jsem dneska uplne mimo - cely telo unaveny, taky dostalo vcera zahul. 😀 za 2h jdeme do mesta s kamoskou, tak snad neco koupime. chci si koupit podprdu, tricko nejaky a gatata a anicce boty, to je priorita.

@nefertitka tak at to dopadne dobre a nikca je co nejdriv doma.

ellysa
15. bře 2011

ahojte babule, bola som u našich tak som sa neozvala, ako sa máte? my už sme urobili prvé krôčiky, ale zatiaľ len opatrne a sem tam ale noci stále nafigu 😅

mabe
autor
15. bře 2011

@ellysa ahojky, tak to gratulujuuu k prvnim kruckum. u nas se lita a pak anicka pada dozadu na prcku, prohne se a spadne. uz si hodne troufa, dneska jdu koupit boticky prvni, aby mohla capat po venku. my v noci vstavame 2-3x porad a to ji dam jenom kolem pulnoci a kolem 3h kojo a pak uz nic.

ellysa
15. bře 2011

@mabe no krásne, my ideme dnes prvý krát von, tak že nebude spať v kočíku, pôjdeme na ihrisko, som zvedavá, či sa jej to bude páčiť, nakŕmiť kačičky pri rieke a tak...ja som jej už kúpila také botasôčky aj so stielkou, ale nevie v nich chodiť, sú ťažké, ona je zvyknutá len v takých kožených mäkkých papučkách doma chodiť, ale dnes jej ich dám, nech si zvyká

sarlotta
15. bře 2011

@nefertitka držímeeeeeee 😉 promi%n ani nevím s čím přesně tam jdete 😅 jsu ostuda... ale děti byli nemocní, tak sme vás nedočítala.

@ellysa no supeeeer, šikulka veliká, my začli lozit před týdnem 😀 😎

@mabe tak vyber nějaké super, já se teď zamiloval do jedněch od Sante- v lékárně.. krásné kotníkové sandálky s plnou špičkou jemně fialkové, kožené 😵 😵 😵 ale tak máme čas nooooo

ellysa
15. bře 2011

@nefertitka juuuuuj držím palce
@sarlotta no aj Sarlotka je šikulka 😀

nefertitka
15. bře 2011

@sarlotta s palcekom, skratena slacha,nevie ho vystriet...
dakujem baby;)
dnes sme boli u neurologicky zas, tak nam neverila,ze pozna vsetky farby Nikolka uz, tak ju tam ostosest skusala a pochvalila ju nakoniec, neverila...no co si myslela,ze si vymyslam? 😝 vraj to bezne deti zacinaju rozoznavat tak v 3.roku

inak baby,dosla vam uz materska?resp. rod,prispevok?mne este nie a maju to posielat dnes,vzdy mi to doslo doobeda,za minuly mesiac mi neposlali,vraj zabudli stlacit gombik,ze mi to poslu tento mesiac naraz a furt nist...ked mi to nedojde do zajtra,tak tam pojdem narobit krik, co si myslia,ze budem 2 mesiace bez prispevku?tudle nudle! ked ja sa omeskam s nejakou splatkou niekde,tak koniec sveta,este sankcie mi daju,ale opcane, to nevadi! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

mabe
autor
15. bře 2011

ahojte, tak jsme doma. ja si samozrejme nic nekoupila, ale koupila jsem anicce boticky http://www.dpk.cz/eshop/cap-sirsi/K51008-3K-0206
ma velikost 20. pak jsme ji jeste koupila kuklu na hlavu http://www.branakdetem.cz/merino-kukla-bundles.htm

mabe
autor
15. bře 2011

@nefertitka sikulka nikolka s barvama 😉

mili1
15. bře 2011

Ahojte, nef džrím palce, nech všetko dobre dopadne 😉 malá je šikulka ked uz pozna farby
elly skušali ste na noc camomilu? lebo my ju teraz dávame a spí dobre , ale včera som nedala tak sa zasa zobudil a nechcel spat, akoby bol uz celkom vyspaty, babulky myslite si ze by som ho nemala davat spat doobeda aby v noci spal lepšie? lekar povedal ze to ho prejde ale kedy? 😕 😒
nef mne ma tento mesiac dôjst uz len tych 190 eur, som nadšená 😠 prisla som o necelych 70 eur 😠
ak ti to nedojde chod im povedat , co si myslia 😒
My sa máme fajn, boli sme na prechádzke, krásne svieti slniečko. Už začíname opakovat slova, akože žaba je baba, atddd, je velmi podareny, uz ma vola pekne mama a ocka tato a babku baba 😀

klajosa
15. bře 2011

Baby ahojte. Chcem sa s vami podeliť a spýtať na môj problém. Ide o to, že teraz 4. marca som začala krvácať. Pritom mi vyšli 4 pozitívne testy a 2 týždne mi meškal menzes. Cítila som sa tehotná a z ničoho nič sa začalo krvácanie. Kým som prišla k lekárovi už tam nič nevidel iba zväčšenú sliznicu. O týždeň na to mi zobral krv a HCG bolo nejakých 8 - neviem čoho. Nebola som ani na čistenie ani nič... jednoducho, nič sa nepotvrdilo....
Lenže teraz ma môj doktor zase objednal na krv na 25. deň cyklu a potom na folikulometriu a manžela na spermiogram a máme počkať so snažením aspoň 3 mesiace... resp. kým nebudú všetky výsledky známe.
Postupoval tak aj váš lekár, keď ste mali missed? Podľa vás nie je zbytočné toľko vyšetrení, keď ani tehotenstvo nebolo potvrdené? A čakať tak dlho, kým sa môžme snažiť?

nefertitka
15. bře 2011

@mili1 dakujem...a ty davas maleho spat aj doobeda este?🙂 davaj ho len raz, a uvidis,ze v noci ti bude spat lepsie,uz je dost velky🙂 ja davam Nikolku spat vzdy ked sa naobeduje,okolo 12tej,13tej...a vecer klop klop klop vacsinou pekne vzdy zaspi a v noci sa sem tam zobudi ale zas zaspi...aj ked s prehadzovanim a pytanim sa ku nam a tak...Nikolku davam spat len raz uz od 1 roka asi....no nieco vyse 1 roka mala...

mabe
autor
15. bře 2011

@mili1 ahojky, co je to camomilla, jako homeo? to je na co? na dobre spani? gratulace ke slovum. my mama, nenene, tot vse a pak nejaky dalsi zkomoleniny, kterym nerozumime.
@nefertitka nikolka chtela sama spavat jenom jednou za den? anicka porad spi 2x, kolem 10h a pak kolem 14-15h. vzdycky tak v prumeru hodka.

mabe
autor
15. bře 2011

@klajosa ja bych pockala, az se telo trosku zase dostane do zpatky. u tebe je lepsi, zes nemusela podstoupit revizi, tim padem mas dost sliznice. muj nazor, ze ja bych pockala, aby telo bylo ok.

ellysa
15. bře 2011

@klajosa no s týmto ti neporadím, ale asi si naozaj mala MA, lekár je opatrný, na tvojom mieste by som sa rozhodla podľa toho ako sa cítiš, vidím, že už jdeno bábo máš, tak to mohla byť aj náhoda, držím palce 😉
@mili1chamomillu sme skúšali ale moc veľký rozdiel som nevidela, už spala týždeň pekne a túto noc zasa zle, idú jej zuby,ale takto zle už spáva 4 mesiace
🙄

vy ešte spíte dva krát denne??to je super, ale asi by som skúsila dať ho spať len raz za deň 😉

mabe
autor
15. bře 2011

@ellysa ja si rikam, ze anicce jsou zuby zase uz 2 mesice, ale nevim. porad ji nevylezly

ellysa
15. bře 2011

@mabe no jej už aj vidno zub, ale už tri týždne sa derie a nič
a krásne topánočky si kúpila aj naša Oliv má už 20 tku, no čo žije na veľkej nohe

mabe
autor
15. bře 2011

@ellysa ja vidim zoubky pod dasnama, ale porad nic. zarudly ma dasne,ale nejak se mu nechce.

sarlotta
15. bře 2011

@mabe krásné botičky, zlatučké 😉 ještě nemáte vůbec žádný zub ?

sarlotta
15. bře 2011

@nefertitka jo já jsem si to myslela, že ten paleček🙂 to bude ok, neboj, bude šikulka pak a ty barvičky no úžasné 😉 😉 😉

mabe
autor
15. bře 2011

@sarlotta my mame dva spodni zuby. jeden od 7mesicu a druhej od 9 mesicu a od te doby nic, posledni dva mesice to vypada, ze kazdou chvilu vylezou ty vrchni dva, ale zatim nic.

ellysa
15. bře 2011

@mabe no nám vrchné lezú už mesiac, ľavý je už von, pravý ani za pána

mabe
autor
15. bře 2011

@ellysa no tak my zatim ani jeden. krvavy dasna nahore a takova krvava tecna jakoby mel vylezt ruzek zubu, nejak se jim nechce. 😒 dala jsem foto aniccinych bot novych. dala jsme ji je s manzou odpo a ona chodila srandovne. nevedela co s tim a vetsinou chce se zatim drzet ruk, sem tam jsme ji pustily, ale ujde par kroku a padne, zakopava. 🙂

ellysa
15. bře 2011

@mabe no musí si zvyknúť, Oliv dnes tak isto chodila v botaskách

mabe
autor
15. bře 2011

@ellysa ty ji to davas i kdyz chodi kolem nabytku? nebo uz chodi sama? a jak ji to slo? mozna jsem je anicce dala pozde, ale zdalo se me to tedka akorat.

ellysa
15. bře 2011

@mabe len dnes ich mala , sme boli na ihrisku a chodila za ručičku, doma má také kožené mäkké papučky

mabe
autor
15. bře 2011

@ellysa to jste sikulky. ja anicku vytahla teprve vcera na vylete, asi jsu nejaka pozadu 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru