Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
15. bře 2011

a jsu uplne blba. vcera jsem mela spatne uvazany boty a klouzala jsem v nich dopredu, vysledek: puchyre pod palcema, boli to jak svina a mozna me slezou nehty. uz se me to jednou stalo, kdyz jsem sla turu v blbejch botech. a to jsem tedka mela kvalitni boty, ale jak jsme to s manzou krosily pres les a tak, tak jsem je mela malo uvazany. 😒

mabe
autor
15. bře 2011

holky, premyslim co na dvorek anicce na zem. mame tam stary krivy kachle. videla jsem u kamosky takovy ty tvrdy puzzle, nevim. 😖

bambi7
15. bře 2011

cafte babulky tak uz som tu bola som u svokrovcovu nas sa prerabalo tak a mame uz byt hotov podla predstavvvv a uz nememe co prerabat 😀

a co je tu nove:?
domka uz 😀 keca a keca
tak paaa

kajuska09
15. bře 2011

@klajosa ahoj, ja som mala missed 2 krat, ale az v 12.tyzdni, takze tazko povedat ci tvoj lekar postupoval dobre, hlavne je ze mu to nebolo jedno. A podla mna sa mozete snazit aj po dvoch cykloch. Drzim palce.

ellysa
16. bře 2011

@mabe nie ,len bolo doteraz škaredo

ellysa
16. bře 2011

@mabe fuuuuuu mne tak po dvoch týždňoch vo Švajčiarsku tiež zliezli nechty bleeeeeee,

mabe
autor
16. bře 2011

dobre ranko, tak anicka mela dobrou noc, vstala az v 4h na kojeni. 🙂 dopo jsme doma a odpo s kamoskou ven, ale ma byt skarede, tak uvidime jestli nepujdeme k ni domu.
@ellysa no su blba, ze sem si poradne ty boty neuvazala.

sarlotta
16. bře 2011

princezničky šikovné, se taky těším na botičky, míň už na ty ceny 😅 😀 😀

mabe
autor
16. bře 2011

@sarlotta ta cena je hrozna, ale co nadelas 😖

mabe
autor
16. bře 2011

tak kamoska ma zanet prudusek, takze vyrazime sami ven.

mili1
16. bře 2011

Ahojte babulky, nie, spíme už len raz denne poobede, tak ako vy nef aj my ideme spat okolo 12, asi som to nejako zle napísala, myslela som tak či ho uz nemám dať spavat ani raz, ale myslim ze do vecera by nevydrzal 😉
mab camomila je homeopatikum dava sa detom ak sa prerezavaju zubky, vcera sme spali bez nej a celkom fajn,

sarlotta
16. bře 2011

@mili1 určo polední spánek neruš, i 3leté děti spí ještě ve školce, je to zdravé 😉

mabe
autor
16. bře 2011

ahojte, tak anicka uz spinka a ja cekam, kdy me kamoska vyzvedne na plavco. nakonec jsme jely odpo k tchanovcum, jely - sly jsme teda pesky. anicka plastenku a ja bundu s kapucou. vzduch byl paradni. anicka u tchanovcu porad chodila 3h, vubec nechtela sedet, takze tedka po kasi a koju odpadla. 🙂
@mili1 jo tak tu mame a nejak me nepripada, ze by to pomahalo.

ellysa
16. bře 2011

@mili1 no to nie, to by bol podľa mňa ešte horší

ellysa
16. bře 2011

@mabe no teda, to je šikulka, že tak sama prešla

bambi7
17. bře 2011

cafte babulky ako sa mate dnes?

mabus mala je sikulkaaaaa

elly ahojky ako sa mate? a mili nef?

tusim som vam ani nechybala 😀

vonku prsi a prsi tak pojdeme asi kamoske na kavu a bude babulky sa zahraju a ja si pokecam 😉 a co mate vy na plane?

tak pekny den

ellysa
17. bře 2011

@bambi7 ahojky, no to máš super plán, mňa dnes čaká upratovanie 🙄 , sa mi nechce, ale čo narobím, máme bordel hrozný,malá len chodí a všetko vyhadzuje, musím jej už znova veci pretriediť aj hračky a pôjdeme dať na charitu,lebo sa nemáme kde pohnúť

a som sa zabudla pochváliť, už sme si zajednali bytík ale až budúci rok v lete ho dostavajú, 3 izbový s predzáhradkou, tak sa teším už rozmýšľam akú kuchyňu si dám urobiť 😀

a pomaly rozmýšľam čo malej na rôčik kúpim, veľmi rýchlo to ide

vy sa už snažíte? 😉

sarlotta
17. bře 2011

ahojík holky , tak malá se začíná přitahovat do stoje, bere to nějak hopem🙂))) jak k něčemu doleze tak se na to sápe, propne nožky, zadek vystrčí 😀 😀

mabe
autor
17. bře 2011

ahojte holky, tak anicka teda dneska radila. jely jsme s nasema do olympie centra nakoupit. maji tam takovy ty vrtulniky a auticka hrajici a hybaci. anicka tam chtela jit, tak jsme ji tam daly. ja si rikala, ze se treba bude bat a ona nic, strasne se ji to libilo. jak jedna jizda skoncila, tak znova. takze byla dvakrat. pak chodila sama po obchodech, z obchodu, no proste zivel. uz je videt, jak je velka, uz to neni lezici miminko. a to nemela jeste ty botky, ja nevedela, ze bude chtit takhle uz chodit. nejaky foto v albu 🙂

ellysa
17. bře 2011

@sarlotta moja tiež tak už stála 😀

mili1
17. bře 2011

Ahojte babulky,,,,bam chýbala, ja som ťa už hladala - pozri dozadu 😀
elly my sme kupili na rok trojkolku 😉 super ked uz mate nový bytík 😉
mab anička šikulka 😉 Niky je taký istý, ten neobsedí ani minutku 😉 dnes sme boli vonku a videl bager a cely den hovoril badel 😀 😉

mabe
autor
17. bře 2011

@sarlotta tak gratuluju k pomalickymu stavani. utece to jako voda a budes ji honit vsude 🙂
@mili1 je to s nema legranda, ze? ja vim, ze anicka chodi doma sem a tam,ale ze v nakupnim centru se vrhne vsude a nespadne po chvilce....a uz chtela jako velka na parnik se svezt. 🙂
@bambi7 nazdarek, kde se toulas kocko....cas utika jako voda. jak jde snazenicko? 🙂

mabe
autor
18. bře 2011

ahojte devcata, tak my mame manzu doma. byly jsme koupit tu autosedacku a pak ve sparu pro veci anicce. maji 25% slevu na kojeneckou vyzivu. tedka delam obidek- zavitky kureci smazeny plneny s bramborovou kasi. odpo pujdu cvicit. jo, a dneska jsem zase o rok starsi. 😝 😀

mabe
autor
18. bře 2011

ahojte holky, tak manza na basketu, anicka spi a ja si davam hermelinek s pivickem. takova samotna oslava. 😀 koukam na telku a zabalim jeste anicce knizecky k narozkam, ma jich asi 6. 🙂 dopo jedu k tem nasim jim pomoct s pripravou a v 14h to vypukne. anicce dam saticky poprve. 🙂

ellysa
18. bře 2011

@mabe tak nech sa vám vydarí oslava 😀 ,ako to utieklo, neuveriteľné

mabe
autor
18. bře 2011

@ellysa ahojky, dekujeme, jsem zvedava. prave se chystam podivat na fotky a trosku si to pripomenout. touhle dobou jsem lezela v posteli v nemocnici a nemohla usnout, anicka se uz vykopavala, bolelo me bricho a mela jsem strach co bude, jak ten cisar bude vypadat.

sarlotta
19. bře 2011

@mabe gratulkáááááááááááááá Aničce 😎 😎 😎 😎 😎 to jsem ráda, že sem to neprošvihla 😀 😀 😀 😀
Aňulko srdíčko, všechno nejlepší k narozeninkám a hodně štěstíčka a lásky 😉

Mabe a Ty jsi měla včera narozky ??? tak taky přeju štěstíčko, ale to už Ti tam běhá 😎

ellysa
19. bře 2011

@mabe heeeeeeeeeeeeeeeeeeeepyyyyyyyyyyyyyyyyyyy brrrrrrrrrrrrrrrrrrrzdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej obom!!!!!! 😀 😀 😀

bambi7
19. bře 2011

cafte babule som tu na skok

mabuska slniecko vsetko najjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj 🙂 🙂 🙂 kočky nase

nefertitka
20. bře 2011

ahojte...

@mabe vsetko naj obom a hlavne vela zdravicka🙂)) neni ani mozne,ze anicka ma uz rok 😉

my sme uz odvcera doma... vsetko dopadlo viacmenej dobre...v pondelok ideme na kontrolu a na prevezy...nemoze chuda pouzivat pravu rucicku,ale vraj cca za tyzden by uz mohla...tak uz len nech sa pekne rana zahoji.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru