Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
19. črc 2009

mabuska a ako sa citis?

mabe
autor
19. črc 2009

Ahoj holky, 🙂

tak uz jsme doma.

Bambi, kdyz jsem doma, tak lezim, lezim. 🙂 Je me dobre. Zadny velky bolesti a spineni. Mimisek nezlobi. 🙂

Lio, vsechno zatim ok. 😉

mili1
19. črc 2009

Ahojte....my dnes oddychujeme..maly sa nam zacal uz krasne usmievat ...je taky zlaty 😵
Mab aj ja hovorim aby si sa setrila lebo tak ako pise bambi - po tych miissedoch je lepsie odychovat...mne to iste povedal lekar ...lebo maternica je citlivejsia...
tak zatial pa ...prajem krasnu nedelu...

lidus30
19. črc 2009

mab gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem !!!! nech to všetko dobre dopadne! hrozne sa s tebou teším! urobila si mi radosť!!!! pa a posielam pusu 😉

mabe
autor
19. črc 2009

Holky, ja se setrim. V praci se nestresuju, chodim pomalu, pak prijdu domu a odpocivam. 🙂 Nedelam zadnej sport, netaham se s vysavacem, kyblem atd. Ja si rikam, ze delam vse pro to, aby to bylo ok. Je pravda, ze bych mohla jenom lezet. Ale zatim pokud to jde, tak chci chodit do prace.

lidusko, dekuju. doufam, ze mimisek vydrzi a nerozmysli si to. 😉

bambi7
20. črc 2009

dobree ranko ako sa mame?

no a je zasa pondelok zajtramy ptride sestra tak sa tesim a potom ideme na dovolenku

lia
20. črc 2009

dobre ranko 🙂
bambiii,vam bude teda supiššš 🙂 kam idete dovolenkovat??
mabe,tak to ma byt a chodit musis,kym je vsetko ok,bude to pre teba lepsie,ale prvy trimester si davaj velllkkyyy pozoooorrrrrr a potom prechadzky budu super 😉

bambi7
20. črc 2009

ahoj lius ako sa citis?

no ideme len na slovensko pri prievidzu na chatu 😉 aspon si oddychneme 😀

mabe
autor
20. črc 2009

Dobre ranko devcata,

zitra a ve stredu si vyberu prescasy. Jsem trosku nachlazenoucka. Tak abych nic nepodcenila. JInak po pondelku to asi rekne uz sefovi. Nevim, kdy pujdu na PN, tak at je to tady zajisteny.

nefertitka
20. črc 2009

dobre ranko...

na to nachladenie si daj pozor mab...to neni dobre v prvom trimestri

ellysa
20. črc 2009

ahojte!
mabuška dávaj si na seba aj fazuľku pozor 🙂
dnes som volala na genetiku, tak po dvoch mesiacoch mi povedali, že majú zatiaľ len moje výsledky, lebo nestíhajú, ale že ja som v poriadku, tak neviem, čo mi to tá sestrička trepala a manžela ešte nezačali ani robiť, že majú toho veľa+ dovolenky, že on bude mať výsledky až v auguste. Baby však jemu tiež nič nenájdu. Takže tento týždeň idem k doktorke, ešte nie som rozhodnutá, či začnem s tým Prednisonom, aj keď teraz som zas viac naklonená k tomu, že áno 😒 .

mabe
autor
20. črc 2009

nefi, elly, ja mam trosicku rymecku. Ale zvazuju, ze sefovi reknu na rovinu situaci uz ted. I s tim, ze nevim, jak to dopadne. Ale ze si zitra a ve stredu vezmu nahradni volno, abych se dostala z toho nachlazeni. Ach jo, to je prace. 😒

ellysa
20. črc 2009

mab určite si zober voľno, treba oddychovať, je to len nádcha, ale tá sa musí vyliečiť 😉 aby malé neotravoval žiadny vírus. ja osobne, by som to asi šéfovi povedala, kedykoľvek môžeš ísť na PN, tak nech s tým ráta.
Inak baby budúci pondelok ideme s manželom k jednej pani, ktroá mieša ženám bylinkové čajíky aby otehotneli, alebo udržali plod-bola v reflexe. Nemyslím si, že je to nejaká šarlatánka, je to veľmi milá pani, baby čo u nej boli, ju chválili, že jej dali len bombonieru a pár EUR a ani to, že nechcela. Keď už nič bylinky mi nemôžu uškodiť-však vieme aká dobrá je alchemylka 😀

mabe
autor
20. črc 2009

Elly, je to fakt. Lepsi hned vylezet. Ach jo, snad to bude ok.

nefertitka
20. črc 2009

mabe vylez to a nechod nikam,kym ti nebude 100% dobre....

inak nam uz ide prvy zubok🙂))chuda kuse co len moze

bambi7
20. črc 2009

no cafte babule

bambi7
20. črc 2009

ste tuuuu

ellysa
20. črc 2009

tu 😀
ako sa máte?KOnečne je vonku príjemne na prechádzky 😉

bambi7
20. črc 2009

no to je ale mala je u svokrovcom pred chvilkou som prisla 😉 idem si trosku oddychnut 😉 mala vcera zaspala vonku a prisli sme domov a spala a spala dalej ani prebalenie jej nevadilo a spala dalej 😀 vstala az o 2h a to jej narusilo jej rezim a potom uz nie a nie spat a rano len nosit a nosit a placcccccccccccccccccccc....tak som sla von rano uz azaspala v kociku konecneeee 😉 no a svokra nech ju donesiem idu totiz na dovolenku a ze ju neuvidi bude im smutno a zajtra pride sestraaaaaaaaaaaaa moja tak sa tesim 😉

bambi7
20. črc 2009

pojdem este do obchodu nieco navarim a idem si pospat ked mozem 😀

bambi7
20. črc 2009

no a som tu sama tak nic paaaa

mili1
20. črc 2009

Ahojteeeee, elly nebojkaj manzelovi tiez nic nenajdu 😉 a mozete zacat snazilkovat....
Mab tak ako hovori nef vylezkaj to aby to mrnusovi neuskodilo.....nechodievaj nikam a setri sa...
Bambi super ak idete na dovolenku, oddychnite si ,,,,, budes tu chybat.... 😉 a verim ze sa tesis na sestru ked si ju davno nevidela 😉 ja s mojou teraz pretelefonujem cele dni 😉
Moj maly zacal byt zasa zly, uz pekne spinkal aj sam zaspal cez den aj v noci a teraz zasa nie a nie spat 😒 a zasa nechce spat na chrbatiku, zaspi len na brusku 😒
Ja som dnes varila halusky a vecer urobim puding 😝

mili1
20. črc 2009

Lid ahojjjj, zmen si v nastaveni ze mas uz dietatko a chceme janka vidiet , pridaj nejake fotky 😉

ellysa
20. črc 2009

bambi aj ja mám sestru a vždy sa teším, ako sa stretneme na kávičke a pokvákame, býva 300 km odo mňa, ale telefonujeme spolu každý deň 🙂, tak si to s tou tvojou poriadne uži 😀
mili teraz sa to ešte u bábätiek všetko mení, asi mám drobec len zlý deň, neboj to sa za chvíľu zasa všetko zmení... 😀

ellysa
20. črc 2009

lid veru chceme vidieť janka, musíš nám aj ty dať inšpiráciu
mili no idem v stredu k doktorke dovtedy sa rozhodnem, či začnem brať ten prednison, ale v tom septembri chcem určite začať so snažením , ak sa nič nestane 😉

ellysa
20. črc 2009

teda chceme 😀 sama by som to asi nezvládla 😀 😀 😀

mabe
autor
20. črc 2009

Holky, tak uz jsem dominka a delam si papani. Od tedka uz jenom lezim, lezim. Je me celkem fajn, trosicku ta rymecka a hlava boli asi ze zad. Spala jsem uplne natvrdo - vytuhla. Jinak sefovi jsem uz rekla, co a jak. Aby s tim pocital, ze muzu ze dne na den zustat doma. Prekvapila me jeho pozitivni reakce. Byl prijemnej. 😕 Uz se nemuzu dockat na pondeli na fazolku. 🙂

bambi7
20. črc 2009

cafte babulky

mili aj mne budete chybat 😉 a neboj ten spanok sa upravi 😉 nasa mala uz spinka dobre co sa tesim len nesmieme narusit jej rezim 😉

mabuska myslim na vas kazdy den aj ked nepisem som s vami 😉 a pekne lezkaj a oddychuj 😉

ako sa mate inac babulky?

elly ako?

tak prajem dobru noc a babulkam co budu citat rano .....dobre rano 😉

mabe
autor
21. črc 2009

Dobre ranko,

tak hlava uz neboli, rymecka trosku je. Dneska jenom doma, polehavani, sezeni -kdybych lezela celej den, tak nemuzu pak spat bolesti zad v noci. S tema myma zadama proste nemuzu porad lezet. Tedka jsem si byla koupit cerstvy rohlicky a med do caje s citronkem. Holky,muzu hermankovej caj? Jinak piju ovocnej a cernej. Vcera jsem vypila tak 2litry a nestihala jsem chodit na zachod. 😀

Bambi, ty ses moje slunicko. Ja myslim pozitivne a nemuzu se dockat na pondelni kontrola. Prsa mam nafoukly a citlivy na dotek. Manza uz me rika, ty jo ty mas kozy. 😀 A ja mu na to a to je jenom zacatek. 😀 Vcera jsme se koukali na porod a manza rekl, tak to bych nezvladl. A ja jsem mu rikala, ze ho tam budu potrebovat. Je me velkou oporou a s nim se budu citit klidnejsi. 🙂

bambi7
21. črc 2009

ahojte mabuliatka no ste dvaja tak zdravim oboch 😉 ja som pila caj len ovocne al.cierny ziadne bylinkove nie radsej.....vsade pisu inac niekde ze ano inde ze nie.....tak som ich nepila 😉

a aj ja sa tesim ze ides v pondelok ja sice budem na dovolenke ale moc drzkam palce a ked sa ti bude dat posli sms 😉 budem na vas mocccccccccccccccccc mysliettt ako doteraz 😉 ved si to konecne zasluzis 😉 a nebojkaj muzik to zvladne bude aj tak pri tvojej hlavicke a drzat ta za ruku 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru