Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
10. dub 2011

@nefertitka 37,5C v zadku. takze zatim je to dobry.

nefertitka
10. dub 2011

@mabe no ako je?

mabe
autor
11. dub 2011

dobre ranko, tak anicka mela v noci 38,1C pod to to nespadlo. dala jsem panadol, protoze byla ubrecena a nemohla spat. tedka jeste dospava, coz neni obvykly, tak jsem zvedava jaka bude teplota. k dr. s ni rozhodne jdu, at se radsi podiva. zavolam tedka sestricce az se vzbudi a domluvim se, kdy to bude nejlepsi dojit, treba ji vezmou krev.uvidime.

ellysa
11. dub 2011

@mabe taká horúčka a soplíky,môžu veru byť aj zo zúbkov, anička ešte nemá horné, však? lebo nám sa tlačili mesiac so strašnými soplami a aj horúčkou, teraz už má aj ľavú dvojku hornú a ide aj ďalší vľavo hore, dole má len dva

snáď nebudete choré ☹
@mili1 všetko naaaaaaaj, môj muž má meniny dnes, ani som mu nič nekúpila, tak mu aspoň niečo dobré navarím
inak keď príde návšteva tak všetko dávme na vysoký stôl,lebo tiež by sme len zbierali po malej

a šerblík, no my sme už malej šerblík kúpili ale vôbec sa naň nechce ani len posadiť, tak nútiť ju nebudem, možno v lete u svokrovcov na chalupe to trošku pochopí

mabe
autor
11. dub 2011

@ellysa ahoj, ji se klubou tri naraz vrchni. ale ze to trva od patku a akorat vzdycky dopo neni teplota, ale odpo uz je pres 38c, teda v zadecku, takze vlastne zvysena..mam strach, aby to zase nevylezlo jak v sobotu, to me bylo fakt zle. mame jit ve ct na prvni plavco, tak nevim. 😖 i kdyby prestaly ty teploty

ellysa
11. dub 2011

@mabe no choď radšej k lekárke a uvidíš, čo vám povie, ale na to plávanie asi nie,nešla by som a asi ani lekárka vám to neodporučí, predsa len je telíčko oslabené, aby niečo viac nechytila

mabe
autor
11. dub 2011

@ellysa ja to taky tak vidim, ale pak mame zaplacenych 6 lekci a tedka nemuzeme, pak za tri tydny dovca, nevim ani jak se to nahrazuje, a uz aji u me vznikla myslenka to zrusit. zase tam budu chodit s kamoskou a chci to zkusit.

mabe
autor
11. dub 2011

tak ma anca 38,3c 😒

mabe
autor
11. dub 2011

ahojte, tak jsme zpatky z venku. byly jsme s mamkou u dr. a v ordinaci jsme ani nebyly. jsou tam dve ordinace a nase pani dr. tam nebyla, takze ty dve cekarny mela na starost ta jedna dr. v nasi cekarne tri deti nachcipany. dala jsem ancu s mamkou do izolace, aby neco nechytla. sestricka vysla, tak sem se ji ptala a ona, ze toho je dneska moc a ze je to na dlouho, tak jsem s ni povidala a ona, ze pokud se to do zitrka nezlepsi, tak mame dojit. zitra uz tam bude ta nase dr. panadol ji jeste muzu dat pokud bude mit nad 38,5c v zadecku. rikala, ze to vypada na ty zuby jak jsem ji to popisovala. tak uvidime, snad jsem to nezanedbala, kdyz jsem sla domu. tedka ma 38,4c. panadol mela naposled v noci v 3h.

mili1
11. dub 2011

Mab asi to budu tie zubky, ale radsej zajtra skoc nech sa na nu pozrie odbornik 😉
elly dakujem 😉 aj tvojmu muzikovi všetko najlepšie 🙂
elly aj my davame na vysoky ale aj z tade to ztrhne, vylezie na stoličku a už je tam, on sa dovtedy tam točí kym to nerozbije alebo nevyleje 😀 a šalky uz musím nakupil lebo tie uz rozbil asi 6 ked nie viac

mabe
autor
11. dub 2011

@mili1 zitra tam urcite zajdu.

nefertitka
11. dub 2011

ahojte,

@mabe takze ziadne zlepsenie?...no uvidite,co zajtra u dr. , je to hrozny pocit,ked ma clovek chore dieta.... 😒 , drzim palce,nech sa to uz zlepsi

@mili1 aj ja gratulujem🙂

dnes mi nikolka povedala,ked som ju nechcela pustit na smyklavku,lebo tam bolo vela deti a strasne sa blaznili(bala som sa,aby ju nezhodili) ze "jeeeeezis mamaaaa,ytim z teba pojazku🙂)) 😀 😀 😀 (chytim z teba porazku)..mna trafi z nej raz,fakt 😝

bambi7
11. dub 2011

cafteee

mili vsetko najjjj

nef no mala je zlata 😀 aj mne domka povie ze jezissiiiii aminka akoze maminka.......je to podareneeeeee

mabus ako?snad uz lepsie....drzim palceeee

ja pozeram este veci na nete next-stranku chcem nieco objednat......inak dnes sme boli vonku klasika na hojdacke a tak....uvidime snad zajtra nebude prsat.....a co mate nove babule?

elly ako sa mate?
no idem spat tak dobru noc

nefertitka
12. dub 2011

dobre ranko...

@mabe uz je lepsie?

@bambi7 zlate su ked nieco take povedia,ze? 😉 je to inak az neuveritelne,co vsetko si take dieta pamata a to mozes nieco povedat iba raz niekedy🙂
ja kazde rano a vecer natieram Nikolke ekzemiky kremikom a ona mi dnes rano zapoti ze "mama este nenatrela ichtyolom" 😀 ..... nie kremikom,ale rovno ichtyolom heh

uz sa inak tak strasne tesim k moruuuuuuuuuuu....uz si normalne odratavam tyzdne a dni🙂

mabe
autor
12. dub 2011

dobre dopoledne, nejak jsem se dneska jeste nedostala na pc, mam tady myho tatku, tak jsem zehlila. jeste tady bude pul hodky a pak musi do prace. anicka uz od vcerejsiho vecera nema teplotu tuk, tuk. snad to uz bude ok. zadna vyrazka, takze sesta nemoc se nepotvrdila. nevim, jeslti muzu jit zitra cvicit s ni a v ten ctvrtek asi radsi plavco odlozim. dneska nam odepsala pani ze stavebniho uradu, ze nam poslou uzemni rozhodnuti, tak snad se baracek nekam pohne. 🙂 myslite, ze muzu s anickou odpo na chvilku ven? je tam 20c.

mili1
12. dub 2011

Ahojte,,, nef, bambi dakujem 🙂
Nef mala je zlatučká, Niky este toho vela nenahovorí, ale uz opakuje vsetko, vcera mi povedal vtácik akoze tácik a ostatné slova , velmi sú zlaté tie detičky 🙂 a všetko si pamataju

nefertitka
12. dub 2011

@mabe no super,tak to bola nejaka virozka;)
co ja by som za to dala,keby Nikolka mavala tepltoy okolo 38 "iba"...ta mava 7 dni vkuse nad 39 a nicim to nejde zrazit, a este sa aj modlim,aby neochorela akurat ked pojdeme na dovolenku,ale snad nie, v lete toho neni az tolko ako v zime
kludne s nou chod von,ked nema teplotu...

@mili1 ona tiez este nerozprava perfektne,ale naucia sa🙂 potom usta nezavru a bude to len preco preco🙂

mabe
autor
12. dub 2011

@nefertitka a co to cviceni zitra a ve ctvrtek plavco?myslis, ze jenom ven do kocarku nebo ji nechat aji behat..

sarlotta
12. dub 2011

Ahojík holky, tak my sme furt venku, bylo nádherně o víkendu🙂 včíl už se to kazí jaksik 😒

A byli sme s malým v pedagogicko-psych poradně kvůli odkladu do školy, pže má v červenci 6roků a já jsem nechtěla ho dát , tak konečně mi potvrdili, že NENÍ hyperaktivní.. což jsem ráda, pže to do mě hustí mamina i tetina co se narodil pomalu🙂)) pže on je prostě živé dítko a rychlé s jeho chozením v 8mi měs🙂)) ale jinak je normální🙂

no a je kreativní, inteligentní, má představivost a velkou fantazii, špatně drží tužku 😅 a nepozná pravý a levý v prostoru jen na sobě to pozná🙂 tak máme i co pilovat.. ale vcelku dobré neee🙂)) a že doporučuje děti do školy až od 6,5roku, kdyby byl narozený v lednu tak by ho doporučila do školy 😎
😉
a nějaké fotečky z výletků

mabe
autor
12. dub 2011

@sarlotta ahojky, tak si pekne uzivate, to je dobre. my tedka byly nachlazeni, takze vyletovani nic moc.

nefertitka
12. dub 2011

@mabe moze si kludne aj pobehat, to sa aj odporuca,ked dieta uz nema horucky,zobrat ho von, hlavne na chladnejsi vzduch...na plavanie by som ais nesla

mabe
autor
12. dub 2011

@nefertitka ja si taky rikam, ze plavco nee, zitra zkusime jit na cvico, neni to nijak narocny

bambi7
12. dub 2011

cafte .....

mab super tesim sa ze je uz lepsieeee 🙂 a to plavanie by som nesla...ale von ked nema teplotu tak ano.....drzte saaaa

nef a kedy idete na dovolenku?super no uvidime ci pojdeme ........ked nebudem tehu tak aj hejjjj isla by som 😀

boli sme vonku ale zacalo prsat ........no neva
tak pekny dennnn

mabe
autor
12. dub 2011

@bambi7 ahojky, tak ven nevim, tedka se uz nejak zatahuje, zkusime to a uvidime. my jedeme na dovolenou uz pristi sobotu - do jeseniku - 4rodiny a 5 deti. jsu zvedava a zaroven jsem nervozni, jak to bude fungovat a tak. jaka tam bude anicka, jak bude spat,...

ellysa
12. dub 2011

@sarlotta krásne fotočky a máš doma šikulku, teda dve šikulky
@mabe na plávanie radšej nie, predsalen je imunita dosť oslabená aj to cvičenie si rozmysli, aby tam nebolo nejaké dieťatko choré a znova niečo chytíte,ale na čerstvý vzduch určite áno, keď nie je horúčka

mabe
autor
12. dub 2011

@ellysa uz jsem plavco omluvila 🙂

mabe
autor
12. dub 2011

tak u nas prsi, takze venek dneska nehrozi

mili1
12. dub 2011

Ahojte, sarlotka vy ste uz velky, 🙂 krásne fotky , 🙂 mab plavat by som nesla,
aj u nas zacina prsat,
Babule ja chcem kupit sportový kocík, ten je uz dost malý co mame, myslite si ze ho este vyuzijeme? poradte
neviem teda ci kupit alebo nie, chodime vacsinou peso len sem tam ked ideme daleko tak ho dam do kocika 😉

nefertitka
12. dub 2011

@sarlotta som zvedava,ci Nikolke nahodou tu hyperaktivitu nepotvrdia 😀 ...pekna rodinka;)

aj tu uz prsi:(
@bambi7 ideme 1.6., tak ako minuly rok, bolo tam tak akurat teplo, neboli velke horucavy...

@mili1 co ja viem, ja uz kocik neriesim, uz mi nanho pripada Nikolka velka, podla mna kocik tak do 2 rokov a potom uz mi to pripada divne...to je ale moj nazor,nikdy som nemala rada pohlad, ked velke dieta sedelo v kociku namiesto toho,aby slo samo...tak ale kazdy podla seba

mabe
autor
12. dub 2011

nakonec jsme byly venku hodku

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru