Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
14. dub 2011

dobre rankoooo

benkovamartina supeer ze sa podailoooo

mili ja som chcela tiez pevnu rucku je to urcite lepsie na manipulaciu to je jasne 😉 len to skladanie som chcela aby bolo skladnejsie do vysky ako do sirky .....tak som zobrala golfac 😉 aby zostalo v kufri auta miesto 😉 a do lietadla je golfac pre nas lepsi 🙂
tak daco vyberteeeee 🙂

a co mate na plane babule?

vonku prsi a prsi vcera sme boli u nas s kamoskou tak dnes k nim....pojdem na kavu a babule sa zahraju ak nebudu chciet aby som ich nahanala 😀

tak pekny den

ellysa
14. dub 2011

@mili1 no treba si ho ísť niekam vyskúšať, on sa ľahučko manévruje, jasné, že golfáč moc nie je na jazdenie jednou rukou, potom ak chceš spojenú rúčku tak skús pozrieť nuna buggy, stojí nejak 160 EUR, ak chcete kočík naozaj len na dovolenku a prípadné presuny je podľa mňa ideálny a skladá sa na úplnú placku

http://www.nuna.eu/pepp

je tu aj sidkusia o ňom na koníkovi, ja ako kočíkový maniak čítam všetky a na nunu sú skoro samé pozitívne reakcie

mabe
autor
14. dub 2011

dobre ranko, tak vcera jsem se krasne vyplavala. s kamoskou vyrizene, rekla jsme ji co a jak a ona rekla, ze nepojedou a at se tim netrapim, je me to lito. dneska dopo doma, pak v poledne jedu s kamoskou se podivat na lekci plavani pro ancu, bude hlidat tatka a odpo k tchanovcum.

mili1
14. dub 2011

Ahojte, elly je velmi pekný, aj cena je primeraná, páči sa mi, manzel ale nechce aby tie kolieska hrkali, skor by chcel chcel gumené, este nejaký porad 😉 elly ty si fakt maniak, 😀
bam my máme dost velký kufor takže to skladanie velmi nepozeram, aj doma mame dost miesta, dam ho do garaze 😉
ale nech sa lahko sklada 😉
uz tyzden kukam tie kociky , je ich tolkooo ze fakt neviem 😀 musime ist vyskusat do kosic , u nas moc velky vyber nie je 😒 chcem vyskusat a potom objednám z netu 😀
aj u nas prsi a je riadna zima tak vonku nejdeme , pojdeme poobede 😉

bambi7
14. dub 2011

cafte babule

no mili najlepsie je vyskusat kocik 😉 a potom uvidis.....

no vonku je zimaaa boli sme u kamosky aspon bola chvilku vonku a potom sa zahrali a bolo.....teraz spi tak mam chvilku

a zajtra piatok ale to ideeeeee co mate na plane cez vikend?
my ideme do rakuska do SCS nakupovat tak sa tesimmmm konecneee zmena 😀 😀 domka bude u svokrovcov inak by sme nekukli nic 😅 ta by to bojkotovala hned a poslednu dbu sa moc nechce ani autom vozit no hodinku to ano ale 2H uz nieeeeee 😝

no a to by som sl aj do chorvatska ale jedine lietadlom.....domka by uz rano jacalaaaaaa tak uvidime ze kam.....

tak pekny dennnn

ellysa
14. dub 2011

@mili1 no ako píše bambi njlepšie odskúšať, skús to peg perego sí naozaj ide ľahúčko a nehŕka, ona sa ale musíš zmieriť s tým, že takéto buginky hrkajú asi všetky, nie tak, že by si šla ohluchnúť, no ale nie je to veľký šporťák na gumených kolesách 😀

mabe
autor
14. dub 2011

ahojte, tak anicka uz spi. u tchanovcu radila, porad behala sem a tam. 🙂 mamka me tedka rikala do telefonu, ze nemam s ancou chodit ani pristi ctvrtek plavat, ze chceme jet v sobotu na dovcu. zepry je to jeste brzo po nemoci, co rikate?

bambi7
14. dub 2011

cafte

mili ako pise elly oni rkaju trochu vsetky ved su to kociky na leto a na dovolenky na presun......... 😉

mabus nic sa nestane ked nepojdes plavat je hnusne pocasie aby nenachladla anicka pred dovolenkou 😉 ved to dobehnete keby bolo aspon teplejsie 🙂
uz sa tesis zeee?

elly ako sa mate?

ja som kukala nove kociky od jane kolekcia 2011 a pre dievcatko krasna farba na kociku jajjjjj no uvidime kedy sa zadari a co bude v kurze 😀 potom kupim kocik 😝

a co mate v plane cez vikend?
a dobruuu noc

mabe
autor
15. dub 2011

dobre ranko, tak dneska sviti slunicko. po obede razime s kamoskou ven, uz se tesim.manza jde na basket rovnou z prace a pak do hospody, takze budeme dneska sami az do noci, snad me neslehne. 🙂
@bambi7 tesim se na dovcu, snad nebude snih na horach 😀

mili1
15. dub 2011

Ahojte, bam tie jane kolekcia 2011 sú krásne, čierna aj hneda aj tie ostatné farby su super, velmi sa mi páčia, aj trojkolka, 😉 🙂
elly, bambi diky za radu, s tymi kolieskami mate pravdu , pokukam a kupim, uz mi sibe z tych kocikov, 😀
Svokra sla s malym do obchodu 😉 mam volno 😀 navarene mam , este upratat a chcem nieco upiect
Bambi my cez vikend klasika domka, pozriet mamku a potom ideme pozriet tie kociare 😉

ellysa
15. dub 2011

@mili1 ešte ma napadol cybex calisto

bambi7
15. dub 2011

cafte babule.....

mili drzim palce urcite vyberiete dobre......ja som nechcela do golfacu moc investovat ved ten kocik ma byt na presun na dovolenku a tak ak je treba 😉

mabus no super aspon si oddychnete a bude tam krasneeee clovek ked vidi tu prirodu jaj a hned je mu lepsie 😉

no dmka spi .....
a zajra idem nakupovatttttttttt uz mam nakupnu horucku 😀 😀 😀 😀 😀 tesimmmmmmmmmmmmmmm sa
hned naberiem energiu na rok 😀 😀 😀
no potom pojdeme na dobry obed a bude.....

tak vam prajem pekny dennnnn

nefertitka
15. dub 2011

ahojte,

@mabe ja by som buduci stvrtok kludne isla plavat uz,aj ked je to pred dovolenkou...nemyslim si,ze z 1 plavania ti prechladne a ma byt uz aj pekne vraj...

@bambi7 co mi kupis? 😀 😀 😀 😝

mabe
autor
15. dub 2011

ahojte, tak jsme byly u kamosky a pak na vychajde, anicce uz se v kocarku nebilo, tak jsme sly domu. jinak bysme jeste byly klidne venku. je pravda, ze jsme byly pryc od 11h. zitra jdeme s kamosema na zahajeni plavebni sezony na prehrade, parnikem zadara. no, mozna tam bude plno lidi, tak pujdeme na obed a prochajdu, snad bude pekne. dneska jsu celej den na anicku sama, manza jde rovnou z prace na basket a pak na pivko. snad anicka pujde brzou spat. naposledy spala v 15h, tak snad to vyjde. 🙂 musim jit za anickou, vecer doctu

mili1
15. dub 2011

elly tak tento je ako stvorený pre nás 😉 🙂
bam ani ja nechcem moc investovat ale mne sa páčia len tie drahšie 😀
bambi príjemné nakupovanie, aj ja velmi rada nakupujem a potom sa viem takkkk tešiť 😀
mab pekný výlet 😉 🙂

mabe
autor
17. dub 2011

ahojte holky, tak my byly vcera s kamaradama venku cely od 10-15h a potom jsme jely k nasim a sla s mamkou do nemocnice za tatkovou tetou na ldnku. venku bylo krasne. byly jsme na otevirani plavebni sezony, 3 parniky jely zadarmo, tak si predstavte kolik tam bylo lidi. jasnacka, ze jsme se tam nedostaly. tak jsme sly pesky kolem prehrady, navstivily jsme tri hospudky, daly si obidek a cestu zpatky jely uz za penize parnikem. super den. dneska jsme s ancou dospavala, spaly jsme dopo 2,5h a pak s manzou koupit boty, mel slevu 25procent a pak s anickou v detskym lunaparku.
anicka ma tvaricky trosku spaleny ze vcerejska, i kdyz jsem ji namazala. ona je proste choulostiva na tu plet, ma to takovy cerveny a hrozne suchy az popraskany. nemate tip nekdo na nejakou kosmetiku? pripadne na neco na opalovani pro deti naleto, nejlip ve spreji...diky

bambi7
17. dub 2011

cafte babulky

no nakupene mam domke sme pokupovali veciiiiiiiiiiiiiiiiii bolo super

potom sme si dali vieden.rezen cez pol taniera a bolo 😝 😀

no mabuska ja pouzivam pre domku len vichy detske 50ku faktor ,,,,pred 10 dnami som skusila niveu detsku sensitiv a domka mala samu vyrazku ....chuda moje tiez nemoze cokolvek no je citliva na krem ako ja....ale vichy je super natiera sa paradne.....
raz som skusila aj biodermu ale viac nam vyhovuje vichy lepsie sa rozotiera aspon ja som viac spokojna ........
mabus a drzim palce nech ma tvaricku ok tak paaaaaaa

nefertitka
18. dub 2011

ahojte

@bambi7 tak ste mali super den🙂
@mabe a vidim,ze aj vy🙂
my pouzivame Eucerin 50tku, je to na citlivu plet detsku, dokonca sa odporuca aj pre deti s ekzemikom(co sme my), ale v spreji nepoznam nic....

nefertitka
18. dub 2011

@bambi7 a uz ste dali Domku zaockovat proti tej Hepatitide A?

nefertitka
18. dub 2011

@mabe a cisto kremik iba ako kozmetika, nie s faktorom je dobry Sebamed

sarlotta
18. dub 2011

Ahojík holčinky, hezké pondělíčko přeju. Tak mi měli 6.tou nemoc, takže od úterý do čtvrtka horečky 39, furt sme sráželi a furt se to vracelo nahoru, tak i zábalíky sem dávala, aby sem malou necpala pořád čípkama 😅 no a v pátek vyrážka na bříšku a drsné tvářičky a v sobotu už nic 8-o 😉
Navíc u nás minulý týden zástup u doc, tak malé i moč kontrolovala doktorka a crp – krev jí brala z prstíku, bobášek můj prťavý dělala minulý týden a ok , takže fakt jen něco virového.
No a o víkendíku sme courali po venku, pže bylo 25st a krááááásně, pivčo, kafčo, houpačky.. malá je miluje, strašně se řehce když se houpe a vykládá hooopy, hoooopy 😎 😎

bambi7
18. dub 2011

cafte babule

nef ja som skusala na seba eucerin na pigm.skvrny a mala som na neho reakciu tak domke som uz ani nekupila.....
s vichy som max.spokojna a maju ho aj v spreji.....ale pouzivam mlieko a na dovolenku sme mali spra

a domka je uz zaockovanaaaa tesim sa uz 9dni 😀 nic jej nebolo a o 9-12 mes preockovanie a hotovo.....

no konecne spi a mam chvilku pre seba tak papam polievku a este pojdem robit slivkove gule a aj zemiakove gule s udenym a kyslou kapustou a bude
polievku som robila vcera koli domke ta musi mat polievku kazdy den.....tak ma slizikovu 😝

a co vy babulky ?dnes je krasneeeeeeeeeeeee

mabe
autor
18. dub 2011

ahojte, tak my byly do tedka s mojim tatkou venku od rana. jsu nejaka utahana jako kote 😝 . asi uz budeme doma, uvidime, po odpo spanku aniccinym. zitra jedeme k nasim, ja pujdu k ocni a nasi s ancou ven, streda cvico, ctvrtek plavco, patek nasi a v sobotu huraa. tak kazdej den neco, to je dobre.

@nefertitka sebamed jsme mely a dosel nam. tak jsem premyslela, jestli zase ten. ja mam pletovy krem v tube, ale ten se me zda sice mastnej, ale tuhej a pak jsme mela v takovym spreji.
@nefertitka
@bambi7 takze rikate vichy? mrknu na to. ja myslela ve spreji jako potom na cely telo proti slunicku

mabe
autor
18. dub 2011

@bambi7 aha, takze ctu ze vichy je aji ve spreji...mrknu se na to.

bambi7
18. dub 2011

mabus to treba asi tie krem vyskusat kaazdej sedi nieco ine ja mam dost citlivu plet a domka tiez ........

tak babule peknyyy den

mabe
autor
18. dub 2011

@bambi7 no, mrknu na net a uvidime, neco zkusim, ma to otresny
jinak ja ji mazu 30faktorem, nevi jestli to staci a tedka jedeme na ty hory, tak prave ji chci neco na slunicko horsky

bambi7
18. dub 2011

mab ja davam domke 50ku do 3 rokov by sa podla lekarov ani opalovat nemalo a ta detska pokozka je citlova....aj ked jasne ze sa opali dieta aj vonku ale ja by som dala 50tku.....

tak paaa

mabe
autor
18. dub 2011

@bambi7 diky, vidis a me daly v lekarne 30

bambi7
18. dub 2011

to sa nic nestane lepsie ako nic nenatret....ale na hory 50 daj a ja davam domke stale .....ved sa nemusi opalit 😀
a inak ani mna to opalovanie uz nebavi ako predtym nepoviem pri mori ale inak..........alebo pri kupani v bazene u nasich inak nie 😀

tak uz idem naozaj 😀 pekny den

a kde je elly?

ellysa
18. dub 2011

ahojte, ja nejak nestíham, celý víkend sme boli na výletoch, malú sme tak zmorili, že včera vprvý krát prespala celú noc 😀

@mabe nám lekár odporučil biodhermu s minerálmy 50 tku, neobsahuje žiadne alergény
ja kúpim ten, momentálne mám s touto kozmetikou výborné skúsenosti, malá má už týždeň exém na líčku, nič nepomáhalo a včera nám v jednej lekárni odporučili taký krémik od tejto značky a už to má omnoho lepšie

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru