Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
21. črc 2009

dobra, tak ten hermanek pit nebudu, budu stridat cernej a ovocnej. Delam si ho s platkem citronu a medu a splicham si do nosu sprej Sterimar. Jeste reknu manzovi az pojede domu, at me koupi grep.Nejsu nejak moc nachlazena, ale trosicku jsem zalehla. Mam tady jeste Bioparox, ale radsi nic, kdyz to neni uplne vazny, ze? Proste odpocivat a pit.

bambi, ty ses zlaticko. 🙂 Jasnacka, ze ti napisu smsku. 🙂 Mam te porad ulozenou v seznamu. 🙂 Ja se moc tesim. Vis, jak jsem byla nervozni, ze az budu tehu, tak abych nespinila. Tak zatim mimisek nezlobi. A ja jsem klidnejsi a klidnejsi, ze to bude ok. 🙂 Tedka mam aji takovou dobrou naladu a jsem klidnejsi, ze jsem to rekla sefovi - nemusim mu vysvetlovat, proc porad chodim k dr. Zitra jdu na stitnici - budu mit vysledky krve a uvidime, jestli zvysim davkovani pro mimiska. No a v pondeli UTZ. Uz ho chci videt. 🙂 Ja jsem ho vlastne jeste nevidela. Jenom to mam z krve a testu.

A kam presne jedete? Uz si nevzpominam.

bambi7
21. črc 2009

mabus niekto mi vravel ze grep v tehu nie neviem tusim lekarka tak radsej nepapaj .....

bambi7
21. črc 2009

mozno sa aj grep moze ale aj som to citala ze radsej nie ved pokukaj v google napis tam grep v tehotenstev 😉 pre istotu chapes som tvoj strazca 😀

a jasne ze bude vsetko ok ved ako inac ja tomu verim ....len sa setri moja

mabe
autor
21. črc 2009

aha, tak nic. tak to necham teda na tech cajich s citronem. to jsou veci, co vsechno se nesmi, i kdyz je to ovoce. 😝 JInak me dava mimisek zabrat energii. O vikendu jsem porad spala. vstala v 8h, v 10h na chvilicku zaspala, po obede v 2-4h spanek a v noci spat v 22h. Vcera jak jsem dosla z prace jsem usla na 2h a pak jsme sli spat v 22h a probudila jsem se v 8h. Cetla jsem, ze jakmile pocitim unavu, tak se tomu nemam branit a jit spat. Takze jsem to takhle manzovi vysvetlila a porad spim. 😀

mabe
autor
21. črc 2009

zkusim si to vyhledat. jsem nachlazena asi z toho sobotniho selete. 😖 bylo to venku a i kdyz jsem tam byla 3h, tak velky vedro nebylo. 😖 ponauceni pro priste. vzit si do auta spoustu veci na obleceni a nebo tam vubec nejit.

bambi7
21. črc 2009

to je dobre len oddychuj a aj tie citlive prsia je super znamenie 😉 len sa drzkajte vsetko bude ok 😉

a mas aj dake speci chute?

mabe
autor
21. črc 2009

bambi, ja tomu fakt verim, ze uz to bude ok. 🙂 zitra si musim koupit dalsi listovku, tuto uz mam spapanou a v pondeli se poradim s dr., jestli mam jest nejaky vitaminky. Hodne lidi chvali ten Femibion nebo jak se to jmenuje.

mabe
autor
21. črc 2009

zatim chute moc nemam. spis po ranu nemam takovej hlad jako driv. dopoledne se me blbe ji.ne ze by me bylo zle, ale nemam takovej hlad. ja v tech minulych tehu, taky nemela nejaky chute. ty prsa je teda jedinej priznak a jeste ta obrovska unava. Je to zvlastni ze jsem tehu, ale zatim nemam dukaz. Mimiska jsem jeste nevidela. Ale je to sileny, ze jsem opravdu tehu a snad za 8 mesicu budu mit malyho tvorecka doma - bude to zodpovednost jak blazen. 🙂 no, a skoro brecim sakra. Jo, to je dalsi priznak - plactivost kvuli kravinam.

bambi7
21. črc 2009

mabus akurat som citala o tom grepe vela ludi pise ze sa moze iny ze nie tak radsej vydrz a popytaj sa lekara 😉

no ja som brala len vit B6,kys listovu a duphaston a uvidis sama co povie lekarka ten femibion moze byt ok 😉

raz som brala pocas 1tehu baby-plan a ten nekupuj vela bab boli z neho zaludok a mna bolel 😉

bambi7
21. črc 2009

calibrum baby plan sa to volalo 😀

bambi7
21. črc 2009

mabus len si poplac 😀 ja som plakala stale pri telke pri filmoch 😀 to je dobre znamenie tiez 😀

a co muzik ?

mabe
autor
21. črc 2009

calibrum jsem mela predtim. ja si tedka davam normalni multivitamin calibrum. To me snad nemuze uskodit. ja tu listovku mam s B6 a ten utros - 3x denne. MOzna i z neho jsem vic unavena.

bambi7
21. črc 2009

neboj to sa spravi 😉 na ten calibrum sa popytaj lekarky vsetko teraz radsej konzultuj 😉 alebo sa porad v lekarni

mabe
autor
21. črc 2009

manza me hycka. je hrozne hodnej a pozornej, byl vzdycky ale tedka je to tak nejak vic. 🙂 vcera vysaval, sklizel pradlo, umyval nadobi. 🙂 dneska teda na me ceka horda nadobi - asi az kolem obeda ho umyju. A chci delat odpo sekanou s bramborem.

mabe
autor
21. črc 2009

no, tak tedka jsem jedno calibrum spolkla 😕 . zeptam se zitra na endo.

bambi7
21. črc 2009

no tak to ma byt 😉 super len nech vas rozmaznava zasluzis si tooooooooooooooooooooooooo 😉

bambi7
21. črc 2009

to neva ze si si dala nic sa nedeje 😉

bambi7
21. črc 2009

a co vasi uz to vedia?

mabe
autor
21. črc 2009

nasi to nevi, ja chci pockat po pondelku. Ale je to teda drina jim to nerict. 🙂

Tedka si hraju na netu a nasla jsem jednu stranku tehotenska kalkulacka a ta me vypocitala, ze zacinam 6tt. mimisek by mel mit 2-4mm. 🙂

bambi7
21. črc 2009

no superrr jasne to chapem my sme to povedali po 3 mesiaci

mabe
autor
21. črc 2009

tak to ja takhle dlouho nevydrzim a co ste jim rekli, ze jsi doma na PN?

bambi7
21. črc 2009

no mamina ta vedela a ocinovi som nepovedala nech sa netrapi no bolo mu to divne podla mna aj tusil...a svokrovci nevedeli....

mabe
autor
21. črc 2009

ja jsem tedka spokojena, ze sem to rekla sefovi a muzu s klidem kdykoliv odejit na PN. Jasne, ze tam nebudu cely tehu - to se neda, ale jeste nejakou dobu bych chtela chodit do prace. ONo se to ani moc neda. Jsem na hale a je tam klimoska a v zime tam byva fakt zima. To je clovek furt nachlazenej.

mabe
autor
21. črc 2009

a co dela princeznicka?

bambi7
21. črc 2009

mabus ta spi od 6h 😉 som taka stastna ze spanok sa upravuje klop klop 😉

mabe
autor
21. črc 2009

To je zlaticko. 🙂 Bambi, jdu si lehnout k telce do perinek. Tedka jsem vypila velkej hrnek caje,tak cekam chozeni na zachod. 😀 Dala jsem si utros, tak at me zbytecne nevytece. Jeste se doufam dneska "uvidime". 🙂

bambi7
21. črc 2009

jasne len pekne oddychuj maminka nasa 🙂

ellysa
21. črc 2009

Ahojte
mabe, s tými vitamínmi sa radšej na endo popýtaj, ja mám od mojej kvôli štitnej žľaze zakázané vitamíny, ktoré obsahujú jód- a ten obsahujú všetky tie komplet vitamíny aj femibion. Radšej sa pre istotu spýtaj, ja teraz jem len kyselinu listovú a lactobacily 5- to je na imunitu.
bambi, no zajtra idem k doktorke a pravdepodobne začnem brať ten Prednison, čo mi odporučili v Prahe. Trochu sa toho bojím. Podľa testov mi našli len tú alergiu na spermie, no a po potrate som mala vysoké protilátky proti štítnej žľaze-to sa mi potom ustálilo. Takže asi mám problém s imunitou.
Inak sa snažím jesť ovocie a zeleninu, športovať a cvičím Mojžišovej metódu.A v pondelok idem k jednej pani, čo mi namieša špeci bylinkový čaj. Tak uvidíme.

mabe
autor
21. črc 2009

Ahoj elly, zitra se zeptam. budu ti drzet palecky, at se to vsechno zlepsi. 🙂

ellysa
21. črc 2009

mabuš budeme si navzájom držať palce, všetky 😀.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru