Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
5. čer 2011

ale mam kadejake pocity, to uz je za 5 rokov, co sa stahujem do 5teho bytu, najprv u svokry par tyzdnov,potom garzonka v podnajme, potom jednoizbak, teraz tato Devinska a teraz Petrzalka,ale dufam,ze to uz je naposledy,aj som si tu uz celkom zvykla...len ta vzdialenost mi vadi a uz aj chceme pre Niki izbu, toto je len 2izbak. Som zvedava,ako to zvladne ona, toto tu uz vola domov ☹

mabe
autor
6. čer 2011

ahojte devcata, nedocitam zatim, jdu vas jenom pozdravit. mely jsme se bajecne, o anicku se vetsinou starala mamka s tatkou, takze vegac a ja jezdila s mazou na motorce na vylety. 🙂 akorat spani naprd, anicka moc nechtela spat v cestovni postylce, takze spala se mnou na jedne postely. 😝 jinak super, uz umi pejska a kocicku a vic zvatla a chozeni se taky zlepsilo. no vsak napisu jeste vic. tedka jdu za manzou a vybalovat veci, anicka uz spi. hodim i nejaky foto zitra. mejte se

mabe
autor
7. čer 2011

dobre ranko, byly jsme v jesenikach na chalupe s nasema. kazdej den vylety, no super. holky, ta anca je cim dal tim vic vzteklejsi, porad rika nee a vzteka se kvuli vsemu. 😝 hazim par fotecek. tedka spinka, pak udelame jidlo a na 13h jdeme na ockovani.porad nevim, jestli koupit golfac. znama ma CAm portofino v bazaru za 1000lkc. tedka mame ten nerozkladaci golfac, nositko a sportak. s golfacem v zime asi jezdit nebudu a pak dalsi leto, snad uz bude chodit sama. tak nevim.

mabe
autor
7. čer 2011

jezis, vzdyt ty jeseniky jsem uz psala 🙂

mabe
autor
8. čer 2011

dobre ranko devcata, tak anicka dneska trhla rekord ve spani, spala az do 8:30h. vcera mela teplotu po ockovani, tka jsem si myslela, ze bude mit aji tedka, kdyz tak dlouho spala a ne. dopo pujdeme ven a odpo ke kamosce na barak, snad nebude prset, vecer jdu plavat. 14 dni jsem nic nedelala a tak me boli zada.

mabe
autor
9. čer 2011

ahojte, tak u nas prsi. byly jsme tedka s anickou chvilku venku, koupila jsem ji v masne maso cerstvy. je tam aji celkem zima. odpo si vezmou anicku tchanovci a ja konecne zacnu zehlit ty hory pradla po dovolene. anicka dopo nespala, takze to vypada na jedno spani jako vcera, treba uz se to lame, uvidime.
holky, povidam si tady sama se sebou 😝 😀

mili1
9. čer 2011

Ahojte, mab uz som tu 😝 😀 aj u nás prsí kazdy den a maly by len furt vonku chcel byt, kazdy den si chodi zberat jahody do záhrady, ze mnam mnam pritom hovori 😀 no podareny je, kazdy den hovori cim viac slov, ale papat samemu sa nejako nechce 😒 4
nef tak mas čo teraz robit 😉 ale snad si odýchnes na dovolenke... 🙂

mabe
autor
9. čer 2011

@mili1 ahojky, tak to anicka me porad nekam taha, vetsinou ke dverim a chce jit ven uz po snidani. 🙂 papka uz sama lzickou vetsinou, sice ji to trva dyl, ale sama se obslouzi, co nejde lzickou, tak vezme rukou. vzteka se cim dal tim vic, asi vzteklona po me. 😀

holky, manza uz trosku tlaci na pilu, ze bych chtel delat "tonika". ja porad nevim, rikala jsem si az tak po lete v zari. porad mam to spineni po ovulce. uz me to nebavi, musim se objednat k dr., minule pred ancou me dala sarapis a pak utros po ovulce. tak uvidime.

mabe
autor
9. čer 2011

ach jo, tak mam po nalade. byla jsem na velke a zase krvacim. myslim, ze jsu tesne po ovulce a zase toto. vzdycky to tak mam aji bricho trosku boli. ja si myslela, ze cim dal po porodu, tak se to zlepsi. 😒

ellysa
9. čer 2011

@mabe veru zájdi k doki, ak chcete plánovať bračeka aj môk muž by už chcel,ale ja chcem počkať ešte do zimy

mabe
autor
9. čer 2011

@ellysa zajdu, minule jsem pojidala sarapis tri mesice a pak utros a do trech mesicu jsem byla tehu

mabe
autor
11. čer 2011

kdo by mel zajem, nas baracek budouci http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/mabe/album/...

nefertitka
13. čer 2011

ahojte, tak uz sme prestahovani, zvykame si na nove, chuda Niki stale spomna domov....ale aj sa jej tu paci zaroven si myslim...este sme bez kuchyne a bez skrine vstavanej,tak tu mame neporiadok, ale 12 dni z toho aj tak budeme na dovolenke, uz v sobotu ideme 😀

nefertitka
13. čer 2011

@mabe nejak mi to nejde otvorit,ten vas dom

mabe
autor
13. čer 2011

@nefertitka tak znova http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/mabe/album/...
jee, tak at se vam dobre bydli a nikca si brzo zvykne 😉







bambi7
13. čer 2011

cafte babule ako sa mate?ja nemam teraz moc casu sem prist ale myslim na vas 🙂

no co nove?

nef super ze us byvate parada a dovolenka jaj aj ja chcemmmmmm 😉

domka rastie uz keca vsetko ale to uz davnejsie.....stale chodime von klasika .....
tak paaaa

ellysa
14. čer 2011

@nefertitka gratulujem k novému bývaniu a prajem nech ste spokojní 🙂 a aj peknú dovolenku, hneď by som šla 😀

ako sa máte babule
my sme boli teraz na predĺžený víkend u starkýchm, dobre bolo, len môj ocino je v nemocnici, tak si malú nemohol užiť
Olivia už začína trošku bľabotať, pár sloviek ale všetko chce opakovať a začali sme používať látkové plienky, stále dookolo mala zaparenú pišuľku atie kvasinky, ako teraz máme týždeň látkové, tak nič, klop klop

ellysa
14. čer 2011

@mabe ani mne tam nič neukáže, nemáš to nejako bloknuté,alebo čo?

mabe
autor
14. čer 2011
mabe
autor
14. čer 2011

@bambi7 nazdarek, tak jak se mas koceno? anicka zacina byt peknej rostak vztekaci se a ma svou hlavu. jinak lita, porad by taky byla venku, musi porad neco vymyslet. snazenicko probiha? 🙂 my asi tomu nechame prubeh do zari, tedka mam porad jeste cykly divny, od ovulky spinim, jako pred tehu, to jsme brala sarapis a pak utros. tak uvidime co me rekne dr.

ellysa
14. čer 2011

@mabe wow krásny,to môžem iba snívať,aký veľký je?

mabe
autor
14. čer 2011

@ellysa 195m2 aji s garazi a technickou mistnosti

mili1
14. čer 2011

ahojte, mab ani mne sa to neda otvorit 😒
Ako sa máte babulky? my sme dnes sli na prechádku tu na ulicu no a svokra ze co mu nedám riadne nohavice, mal nové tepláčky ze idem medzi ludi , nahnevala ma 😒 co jej je do toho ze co mu ja obleciem 😠 mala som dost
inac sa mame dobre 🙂
nef prajeme krásnu dovolenku 😉
bambi, elly ako sa máte?

mabe
autor
14. čer 2011

@mili1 uz by ten odkaz mel jit. je to tvoje vec, co mu das na sebe

ellysa
14. čer 2011

babulky, ak chcete otvoriť ten mabe album, trea sa prihlásiť po svojím heslom a nickom, lebo to hodí na cz koníka a tam sa treba prihlásiť, všimnite si, že nie ste keď na to kliknete

nefertitka
15. čer 2011

ahojte,
dakujem vam🙂 no zvykame si...ale je to vsade ovela blizsie ako predtym,je to vacsie a hlavne mame hned pod oknami tesco🙂 doteraz sme to mali daleko do obchodu
uz sa tesim na dovcu,
@bambi7 vy sa nechystate nikam?
@mili1 preboha ved to je tvoja vec,co mu oblecies, ved pre dieta su teplacky aj tak najlepsie....

ellysa
15. čer 2011

@mili1 ja malej stále obliekam len tepláčky alebo legínky, však je to najpohodlnejšie, nohavice a šaty, len keď ideme na návštevu aj to niekedy ani to nie, nič si z toho nerob

mabe
autor
15. čer 2011

ahojte, tak jsme se vratily od zubare s anickou. absolvovala prvni prohlidku. ani moc neplakala a pani dr. rikala, ze uz bysme mely pouzivat kartacek, nejak jsem to jeste nezavedla. a posledni tri dny anicka krasne spinka uz jenom jednou po o 2-3h a pak jde kolem 20h spat a spi tak do 7-8h. jsem moc rada. me teda dneska boli v krku, asi nejaky nachlazeni, snad to neprejde v nemoc. mela jsem jit s kamoskou na celej den ven, ale budu tedka doma a pak s anickou pujdeme asi na hriste na chvilku. ji se moc libi mezi detma. vcera se koukala na chlapecka, jak leze na skluzavku a lita a jezdi na kole,....
tchyne je od nedele marod, mela pry teplotu a tresavku, boleni hlavy a to pred 14 dnama mela kliste a trosku flek. dr. ji vzal krev a predbezne vysledky rikaji, ze neco ma v tele zvysenyho a v patek budou podrobnejsi, snad to nebude nic vaznyho. preventivne dostlaa na mesic atb. pry
@ellysa diky za radu

mabe
autor
16. čer 2011

dobre ranko devcata, tak dneska v krku boli a boli. stav nic moc. no ale neda se nic delat a musim s anickou ven, ona uz doma nevydrzi. zitra snad bude lip, kdyz ne, tak pujdu k dr.

nefertitka
16. čer 2011

ahojte..

@mabe no snad nebudes chora, Nikolka vcera poobede tiez strasne soplila,normalne jej kvapkal z nosa sopel, myslela som,ze budeme rusit dovolenku,ale (klop klop klop) dnes nema ani sopel zatial ani teplotu ani nic,tak snad to bude ok...som z toho cela nervozna

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru