Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mili1
9. čer 2009

Ahojte babulky, kde ste? nejako to tu zanedbavate 😒
Bambi kde si? Mab a ostatné ? my sme dnes boli po prvy krat vonku v kociku a malemu sa tam pacilo 😵

bambi7
9. čer 2009

cafte babule tak ako dnes?

super mili ze malemu sa vonku paci aj nasej tam spi jedna radost 😉

bambi7
9. čer 2009

vcera sme mal tazku noc stale plakala a plakala nevedela zaspat ale dnes zatial ok uvidime vecer 😀 inac vsetko ok,dnes dam dake fotky malej ako narastla 😵 je taka nasa peinceznaaaa

bambi7
9. čer 2009

aky ste mali den babulky?

mili1
9. čer 2009

Ahoj bambi ako sa mate?

mili1
9. čer 2009

Bam my sme mali tiez zlu noc, maly sa stale budil a nechcel spinkat 😒

bambi7
9. čer 2009

ahoj mili 😉 nasa vrieskala 3 hodiny v kuse 😀

bambi7
9. čer 2009

neviem co mala za den,no uvidime dnes uz je okupana ,teraz papa

boli sme vonku 2,5h a potom este hodinku

mili1
9. čer 2009

Nas neplakal len stale mrncal nijako mu nebolo dobre a bol aj napapany 😒

bambi7
9. čer 2009

mili niekedy mrncia len tak od unavy .....nasa nevedela zaspat a plakala ale ziadne slzy 😀 no uvidime dnes

niekedy ju boli aj brusko tak asi tak ale vcera bola taka ze nevedela zaspat....

a ty ako a maly?

mili1
9. čer 2009

My sme boli len hodinku a potom som ho nechala vonku na dvore v kociku a spinkal pekne
Inac ako sa mas ty?

bambi7
9. čer 2009

ja v pohode mne je super....az na chrbat co sa ale lepsi neviem co to bolo......
ale inac sa mam okkkk

mili1
9. čer 2009

Ja sa mam celkom v pohode, sem tam ma boli to podbrusko ale da sa ....

bambi7
9. čer 2009

a si unavena ci aj si pospis?pomaha niekto?

mili1
9. čer 2009

Bam tieto dni sa dalo, niektore dobre spinka, potom sa napapa a zasa spinkal ale ine dni nie, no a ja ho kojim tak musim vstat , som unavena ale vydrzim, sem tam aj moj vstane pomaha,
a cez den neviem spat
A ty?

mili1
9. čer 2009

Lid a Leni este neporodili?

bambi7
9. čer 2009

ja vstavam cez noc kazde 3h ako kedy od 4H rana kazde 2h ....da sa pohoda teraz zasa zacala mrncat neviem preco na vecer zacina 😒 ale neva snad ju to prejde.....

ja cez den tiez nespim nechce sa mi a ked by som sla je hore tak sa neda 😀

mili1
9. čer 2009

No , ja tak isto ako pises , ked by som sla spat neda sa a cez den neviem spat 😒

bambi7
9. čer 2009

no dako zvladneme 😀 a co mate na plane cez leto idete niekam l?

mili1
9. čer 2009

Nie my nejdeme nikam tento rok , mozno na zopar dni - vikend niekde tu na Sk
a vy idete niekam ?

bambi7
9. čer 2009

ideme len tu na slovensko na chatu na tyzden a slubila som lid ze prideme k nim ......

a teraz som citala ze marcelka ma uz mimco tak gratulujemmm 😉

mili1
9. čer 2009

Tak ked pojdes pozriet lid cestou sa zastavte u nas 😉 😉

bambi7
9. čer 2009

to mam po ceste? 😀

mili1
9. čer 2009

Urobite si otocku 😀 😀 ale mohli by ste niekedy dojst 😉
Tak dobre bam, idem uz robit veceru, zajtra sa zastavim tak sa zatial majte 🙂 🙂

bambi7
9. čer 2009

ok aj ja idem zehlit 😉 tak paaaaa a drzte sa

ellysa
10. čer 2009

Dobré ránko Babule!
Ako sa máte? 🙂 Ja nejak nestíham, máme toho celkom dosť. Včera som stihla ísť aspoň dať sa ostrihať, scvakala ma dosť nakrátko, alr tak však dorastú 😉 .
V noci ideme do Prahy,zajtra máme to vyšetrenie. Neboli ste tam niekto? Na čo sa mám pripraviť 🙂

nefertitka
10. čer 2009

ahojte....

nefertitka
10. čer 2009

dospavate?🙂 citala som,ze ste mali zlu noc....no my tiez 🙄 clovek by povedal,ze uz prespinka skoro celu noc ale ona nie,ona sa zobudi,ze je hladna a potom si potrebuje este 2 hodiny robit bublinky zo slin a vyzadovat si pozornost...ach jaj 🙂

sarlotta
10. čer 2009

Ahojík holky, přeju hezký den🙂
Info od nás :
Malý má neštovice takže 14dní samotka...venku už je zase hnusně, takže to tolik nevadí....konečně drahý zprovoznil satelit, tak ho trochu zabavím i při tom ležení. Teploty nemá, pupínků cca 30 tak jsem spokojená, že to nemá žádný hororový průběh))

No a na genetice to bylo šup šup...pokecali jsem s doc...jakože máte v rodině nějaké genet.zatížení..NE. Berete nějaké léky ... NE léčíte se s něčím.. já lehce vyšší cukr a manža lehce vyšší cholesterol. Nějaké operace, alergie. OK nabrali krev a pápá lálá.. výsledky Vám pošleme za 6týdnů. Budou dělat vyšetření karyotypu a vyšetření trombofilních mutací.

Ještě sem se dozvěděla, že když jste nachlazení nebo si dáte nějaký vitamín před odběrem, tak pak jim to pomaleji roste a výsledky jsou za dýl.

K vitamínům, doc doporučil kys. listovou, calibrum nebo femibion, že je to vcelku jedno a když sem říkala, že manža jí selen, zinek..tak říkal, že víc už opravdu udělat nejde.

mabe
autor
10. čer 2009

Ahoj holky, tak jsem zpet. 🙂 Bylo to uzasny. Psychicky uplne parada, fyzicky - boli me hodne ritka (kostr). Kazdej den jsme ujeli cca´250km. 🙂 Nedele - prijezd, pondeli - nemecke passau, utery - hostice u volyne (slunce seno, ...), streda - cesta domu pres rakousko. 😉 Tedka jsem vstala a jsu uplne grogy - byla jsem vyzmrzana a unavena. Do soboty beru ten Utros. Tentokrat vubec nespinim. 😉 Az me to pripada divny. V sobotu udelam test (zazrak by to byl), jak rikala dr., a kdyz bude negativni tak prestavam jest utros a kdyz ne.....Ale vubec tomu nic nedavam. Musim to udelat, ale podle dr. 😉

Co tady noveho?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru