• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

16. ledna 2017 
Ahojte babulky, kde ste? nejako to tu zanedbavate :unamused:
Bambi kde si? Mab a ostatné ? my sme dnes boli po prvy krat vonku v kociku a malemu sa tam pacilo :dizzy_face:
9. čer 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte babule tak ako dnes?

super mili ze malemu sa vonku paci aj nasej tam spi jedna radost :wink:
9. čer 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcera sme mal tazku noc stale plakala a plakala nevedela zaspat ale dnes zatial ok uvidime vecer :grinning: inac vsetko ok,dnes dam dake fotky malej ako narastla :dizzy_face: je taka nasa peinceznaaaa
9. čer 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
aky ste mali den babulky?
9. čer 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj bambi ako sa mate?
9. čer 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bam my sme mali tiez zlu noc, maly sa stale budil a nechcel spinkat :unamused:
9. čer 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mili :wink: nasa vrieskala 3 hodiny v kuse :grinning:
9. čer 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
neviem co mala za den,no uvidime dnes uz je okupana ,teraz papa

boli sme vonku 2,5h a potom este hodinku
9. čer 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nas neplakal len stale mrncal nijako mu nebolo dobre a bol aj napapany :unamused:
9. čer 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
mili niekedy mrncia len tak od unavy .....nasa nevedela zaspat a plakala ale ziadne slzy :grinning: no uvidime dnes

niekedy ju boli aj brusko tak asi tak ale vcera bola taka ze nevedela zaspat....

a ty ako a maly?
9. čer 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
My sme boli len hodinku a potom som ho nechala vonku na dvore v kociku a spinkal pekne
Inac ako sa mas ty?
9. čer 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja v pohode mne je super....az na chrbat co sa ale lepsi neviem co to bolo......
ale inac sa mam okkkk
9. čer 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja sa mam celkom v pohode, sem tam ma boli to podbrusko ale da sa ....
9. čer 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a si unavena ci aj si pospis?pomaha niekto?
9. čer 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bam tieto dni sa dalo, niektore dobre spinka, potom sa napapa a zasa spinkal ale ine dni nie, no a ja ho kojim tak musim vstat , som unavena ale vydrzim, sem tam aj moj vstane pomaha,
a cez den neviem spat
A ty?
9. čer 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lid a Leni este neporodili?
9. čer 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vstavam cez noc kazde 3h ako kedy od 4H rana kazde 2h ....da sa pohoda teraz zasa zacala mrncat neviem preco na vecer zacina :unamused: ale neva snad ju to prejde.....

ja cez den tiez nespim nechce sa mi a ked by som sla je hore tak sa neda :grinning:
9. čer 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No , ja tak isto ako pises , ked by som sla spat neda sa a cez den neviem spat :unamused:
9. čer 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dako zvladneme :grinning: a co mate na plane cez leto idete niekam l?
9. čer 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nie my nejdeme nikam tento rok , mozno na zopar dni - vikend niekde tu na Sk
a vy idete niekam ?
9. čer 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ideme len tu na slovensko na chatu na tyzden a slubila som lid ze prideme k nim ......

a teraz som citala ze marcelka ma uz mimco tak gratulujemmm :wink:
9. čer 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ked pojdes pozriet lid cestou sa zastavte u nas :wink: :wink:
9. čer 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mam po ceste? :grinning:
9. čer 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Urobite si otocku :grinning: :grinning: ale mohli by ste niekedy dojst :wink:
Tak dobre bam, idem uz robit veceru, zajtra sa zastavim tak sa zatial majte :slight_smile: :slight_smile:
9. čer 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok aj ja idem zehlit :wink: tak paaaaa a drzte sa
9. čer 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko Babule!
Ako sa máte? :slight_smile: Ja nejak nestíham, máme toho celkom dosť. Včera som stihla ísť aspoň dať sa ostrihať, scvakala ma dosť nakrátko, alr tak však dorastú :wink: .
V noci ideme do Prahy,zajtra máme to vyšetrenie. Neboli ste tam niekto? Na čo sa mám pripraviť :slight_smile:
10. čer 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte....
10. čer 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dospavate?:slight_smile: citala som,ze ste mali zlu noc....no my tiez :rolling_eyes: clovek by povedal,ze uz prespinka skoro celu noc ale ona nie,ona sa zobudi,ze je hladna a potom si potrebuje este 2 hodiny robit bublinky zo slin a vyzadovat si pozornost...ach jaj :slight_smile:
10. čer 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky, přeju hezký den:slight_smile:
Info od nás :
Malý má neštovice takže 14dní samotka...venku už je zase hnusně, takže to tolik nevadí....konečně drahý zprovoznil satelit, tak ho trochu zabavím i při tom ležení. Teploty nemá, pupínků cca 30 tak jsem spokojená, že to nemá žádný hororový průběh))

No a na genetice to bylo šup šup...pokecali jsem s doc...jakože máte v rodině nějaké genet.zatížení..NE. Berete nějaké léky ... NE léčíte se s něčím.. já lehce vyšší cukr a manža lehce vyšší cholesterol. Nějaké operace, alergie. OK nabrali krev a pápá lálá.. výsledky Vám pošleme za 6týdnů. Budou dělat vyšetření karyotypu a vyšetření trombofilních mutací.

Ještě sem se dozvěděla, že když jste nachlazení nebo si dáte nějaký vitamín před odběrem, tak pak jim to pomaleji roste a výsledky jsou za dýl.

K vitamínům, doc doporučil kys. listovou, calibrum nebo femibion, že je to vcelku jedno a když sem říkala, že manža jí selen, zinek..tak říkal, že víc už opravdu udělat nejde.
10. čer 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak jsem zpet. :slight_smile: Bylo to uzasny. Psychicky uplne parada, fyzicky - boli me hodne ritka (kostr). Kazdej den jsme ujeli cca´250km. :slight_smile: Nedele - prijezd, pondeli - nemecke passau, utery - hostice u volyne (slunce seno, ...), streda - cesta domu pres rakousko. :wink: Tedka jsem vstala a jsu uplne grogy - byla jsem vyzmrzana a unavena. Do soboty beru ten Utros. Tentokrat vubec nespinim. :wink: Az me to pripada divny. V sobotu udelam test (zazrak by to byl), jak rikala dr., a kdyz bude negativni tak prestavam jest utros a kdyz ne.....Ale vubec tomu nic nedavam. Musim to udelat, ale podle dr. :wink:

Co tady noveho?
10. čer 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek