• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

25. června 2017 
autor
elly, beru. Tedka jsem chvilku lezela a ted budu na chvilicku na netu, ale chce se me mooooooooc spaaaaaaat. Delam si sekanou a koupila jsem si okurecky, mnam. Uz mam na nu chut. Tedka si to dam s rohlikem a az dojde manza, tak udelam brambory. :slight_smile:
21. črc 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, pár dní jsem tu u vás nebyla, páč si tedka marodím s angínou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
víkend byl ve znamení 40stupňových teplot,vlastní slinu jsem nepolkla, dnes už je to celkem dobrý, antb. asi už zabrala :wink:
jsem tu hlavně abych okoukla, co novýho u naší maminy mabe .. a vidím, že je vše jak má :slight_smile:
to je moc dobře :dizzy_face:
mabuško hezky odpočívej a v těhu je na todle mírný nachlazení dobrá i vincentka do nosu, a pak jsou supr ty propolisové pastilky -propolky se to tuším jmenuje. Může se to v těhu a je to propolis s medíkem a vit, C. no mně to vždycky dělalo dobře :slight_smile:
21. črc 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a z vitamínků mi doktor v těhu psal acidum folicum, nebo jak se to píše, má to bejt ta listovka s béčkem a pak ještě gravital vit. , ale já to střídala obden s tím femibionem, je drahej, ale taky jsem na něj slyšela samou chválu, tak co by člověk pro mimi neudělal :sweat_smile:
a z čajíků vím, že těhulky můžou zázvorovej, ten je dobrej na nachlazení (s medem a citronem) a taky na nevolnost, vaří se i malým dětem, třeba namísto kinedrylu před cestou.
Pak taky prodávají, třeba v lékárně, už čajíky bylinkové namíchané, určené pro těhotné.
určitě je dobrý se tam fakt poptat
:slight_smile:
21. črc 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. črc 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale že bych se pod to všechno podepsala.. to netvrdím :confused:
21. črc 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mabe dobrú chuť, len pekne fazuľku nakŕm, aby podrástla :wink: , ja som mala na obed špenátovú polievku a kuracie soté s ryžou a k tomu všetkému dávali ešte jeden kopček zmrzliny, tak mám teraz brucho ako balón (teda mám ho aj inak ako balón-ale teraz obzvlášť).
farmarska prajem ti skoré uzdravenie, len pekne ležkaj a lieč sa, a inak dobrá fotka- aj keď ti na nej asi nie je najlepšie :grinning:
21. črc 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, já jsem taková hračička a fotky v pasu si měním vždycky podle momentálního stavu :grinning:
to aby všem hned bylo jasné, která uhodila :grinning: :grinning:
21. črc 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj farmarko, diky za vycerpavajici info. :slight_smile: Ja jsem jenom trosicku nachlazena, nechtela jsem to podcenit, aby se to nerozjelo, tak jsem zustala radsi doma. Zitra jdu na endo, tak se pak stavim do lekarny a neco koupim. Fotecka paradni. :grinning: Uz mam velkej hlad a ta sekana, ne a ne se upect. Jeste tak pul hodky to chce. Jinak se mam dobre, ale chce se me spaaaaaaaaaaaat. Napapkam se a lehnu. Uz se tesime. :slight_smile: Verim, ze to tentokrat bude dobre.

elly, nakrmim, az se ta sekana udela potvora jedna. :wink:
21. črc 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte....
mabe uz ti je lepsie?citala som,ze pijes cajiky,radsej to s nimi neprehanaj....par hrncekov neuskodi,ale nie 2 litre radsej prosim ta...
videla som,ze aj Lid nas dosla pozdravit, som rada,ze sa maju fajn a vytesuju sa z maleho :grinning: ...jaj mne ten cas tak leti...to je hrozne,nedavno sme sa vsetci snazili,uz mame babatka,podaktore otehotneli,a su tu nove babule,co sa snazia...o chvilu sa ani nenazdam a budem mat vnucatka :grinning:
vsetkym novym drzim palceky...zas sa urcite ani nenazdam a budu vsetky rad radom rodit:slight_smile:
21. črc 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nefi, ja myslela, ze caj je ok. Tak ja uz tomu nerozumim. Piju ovocnej s medem.
21. črc 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mabe, čaj je ok. :dizzy_face:
a dostatek tekutin taky!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
bud v klídku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. črc 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jak to ta nef myslela? Ja prave tedka druhej den piju hodne, at to nachlazeni vycuram. :grinning: Je pravda, ze chodim furt na zachod az hruza.
21. črc 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
omezim teda to C, nebudu vsude davat citron.
21. črc 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mne lekar zakazal vela cajov,ze len par salok denne....a hlavne nie zeleny a cierny,ovocny je najlepsi...ale ako pisala aj bam predtym,kazdy nieco ine zakazuje a vsade pisu nieco ine, tak ja uz neviem...ale radsej by som pila ovocne zriedene dzusiky,Lucku a tak...
21. črc 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som pila tak 2 salky caju denne...na radu lekara
21. črc 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mabe přesně jak píšeš, hodně pít a z těla vyplavit škodliviny :wink: :slight_smile:
21. črc 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to ja mam uz dneska treti ovocnej caj s medem :confused:
21. črc 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to skus striedat,vela pit treba,ale skus aj dzus napriklad;) Ale to je len moja rada,samozrejme si urob,ako ty uznas za vhodne :wink:
21. črc 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dzus taky piju. Dam si 4 x 0,5l caje ovocnej a jeden rano cernej a jinak dzus. Tedka sem cetla, ze ne litry cernyho, zelenyho a bylinkovy. Tak to nepiju.
21. črc 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: a ako sa citis?
21. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre, trosicku nachlazena, ale nesmrkam, jenom tak trosku zalehla. Dneska zitra doma a bude to ok. Jinak jsem hroozne unavena. Tedka jsem nasla detsky caj s ovocem - je tam napsano, ze je bez kofeinu od 9 mesicu - to bych mohla, ne? Zitra si koupim caj pro tehotne a bude to. :slight_smile:
21. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nemuzu se dockat na pondelni UTZ. Uz se moc tesim. Snad to bude ok, ja tomu verim.
21. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidis,dobry napad;)podla mna detsky cajik urcite nemoze uskodit;)

jej no ja si pamatam,v takom 6tt som videla bit srdiecko:slight_smile:)) je to nadherny pocit;) a bude to ok neboj,citim to v kostiach:wink:
21. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ NEF
mab jasné, že to bude v poriadku neboj, už tam bude malá bodka a možno aj srdiečko :wink:
21. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, moc se tesim, treba uz srdicko bude. Jak uz jsem psala, jeste jsem mimiska nevidela. Sice to mam potrvrzene z krve a testu, ale dukaz jeste nemam. :confused: Jdu uz vytahnou sekanou nebo umru hladem.
21. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj elly....
21. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj mabe,nieco uz urcite uvidis;)
21. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
musim ist,male sa mi zobudilo:slight_smile:
21. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeeeeeeeeemine to hádam nie, utekaj sa najesť :grinning:, teda neutekaj, pekne opatrne :grinning:
21. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
nef pozdrav malinkú, inak dnes idem zasa na kupko, tak sa tom možno aj niekedy stretnem. Ak pôjdete niekedy do Brucku, daj vedieť, aké to tam je :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek