Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
8. zář 2011

elly do scs chodim aj ja ja tam rada nakupujem 🙂 no ciapku este mam od nextu taku krasnu bola nam velka tak uz bude ok no a kupim este bundu bud v rakusku minule sa mi tam pacila ale malaa uz dve tak kupim teraz este jednu.....no a snehule uz mam vyhliadnute od naturino netreba to uz impregnovat a take chcem su sice drahe ale neva ked treba tak treba.....

no aj termo pancusky su nam uz male tak aj to kupim alebo termo pradlo ked najdem velkost.......

a elly v pandorfe som este nebola ako to tam je a co sa oplati?ja chcem daku bundu sportovu na zimu....min.rok som si kupila v scs v esprite bundu ale taku dlhsiu a chcem teraz este sportovu......

tak babulky pekny den idem makat mam svadbu v sobotu a este aj pozicanie navlekov tak idem este ieco porobit tak pekny den

mabe
autor
8. zář 2011

ahojte, tak my tady mame mamku, ale je ve spatnym rozpolezeni. pry je nevyspana. jely jsme autobusem bez kocarku za dedou na tenis, trosku sprchlo jak jsme tam byly a mamka mrcela po 15min, ze chce jit domu, ze ma hlad, boli ju nohy,...do toho me anca mrcela a vztekala se po ceste, byla asi unavena, takze ja ji porad nesla. 😝 tak toho mam plny kecky. mamka si sla lehnout, anicka taky, tak ja se najim a pujdu se asi taky natahnout. 😀

ellysa
8. zář 2011

@mabe no toto poznám, ja malú bez kočíka nikde neberiem, to ideme hodinu 100 metrov a potom ju aj tak nesiem, ale moja je v kočíku rada

mabe
autor
8. zář 2011

@ellysa anicka v kocarku vydrzi chvilku a pak me v nem stoupne a kdyz ji posadim, tak se vzteka. ona je zvykla chodit trosku, ale jakmile se blizi spani, tak uz mrci vic.

mili1
8. zář 2011

Ahojte,,, bam tak ako hovoris, ked jeden zacne plakat tak vsetky deticky a mne je ich velmi luto a musim odist ☹
ale môj manzel pracuje vedla skolky tak vidi maleho i ked su vonku a uz mi vola čo robi a tak 😉 aspon ho mame trocha na ociach 😀
ano protetetika je najlepšia pre nožky , a hlavne aby vzadu boli vysoke, tie nizke tie nie su dobre, to som odkukala do môjho ,,,topanky on vybera 😀 radsej kvalitne aby sa nepokazila nozka od malicka, lebo vtedy sa formuje,,,aj papuce len kvalitne z obuvi , my sme vcera kupili gumacky pre maleho do zahrady lebo stale je mokry 😀 a cely den v nich chodil, zapacili sa mu 😉
elly, mab to poznám, my daleko vsade len s kocikom lebo potom si uz necitim ruky ked ho nosim cely cas.... 😒
Boli sme v Zoo a maly pozeral zvieratka, velmi sa mu pacili, najlepšie bolo ked chcel vojst do ohrady ku bykom 😀 nevedela som mu vysvetlit ze tam nemože ist ,,,chcel ich len pohladkat 😀 😀

bambi7
9. zář 2011

dobre ranko babule

mili no super ze mas info o malom 🙂 domka miluje tiez gumaky ked prsi uz sa obuva a dava si prsiplast a berie svoj dazdnik lebo vie ze moze skakat po vode 😀 ked ma gumaky ma to dovolene 😀
no zajtra mamsvadbu tak mam este dnes skocit pre kvety a spravit dekoracie a snad uz bude vsetko......

inak nic nove......a co mate dnes na plane?
domka stale chodi peso,kocik sme predali ta prejde ......tak pekny den

ellysa
9. zář 2011

@bambi7 no na športové veci je to tam super, len odporúčem nechoď tam v sobotu, to je tam strašne veľa ľudí tlačenica, najlepšie sa kupuje cez týždeň doobeda, ja tam chodím tak, keď som tam bola prvý krát a v sobotu, som sa zaprisahala,že nikdy viac, že tam nič nie je, ale keď si to môžeš v kľude popozerať, dá sa hocičo povyberať, aj oblečenie, kozmetika, alebo aj veci do domácnosti. Skúste však je to kúsok.

mabe
autor
9. zář 2011

ahojte, tak byly jsme dopo zase pesky v parku na pisku. cestou tam sla sama, vezla si kocarek s pejskem a zpatky uz jsem ji samozrejme nesla. zitra jedeme na sumavu, tak budu vecer balit, asi sbalim nejaky teply veci, spis teda vic teplych veci. 😀 budeme tam asi do stredy nebo ctvrtku.

nefertitka
10. zář 2011

ahojte,

@mili1 to je super, ze ho manzel vidi z prace🙂 takze malemu sa tam celkom paci, co?
my tiez pouzivame gumaky, hlavne ked bolo to uprsane leto, tak sme takto travili cas vonku, prsiplast, gumaky a skakanie po mlakach🙂 to ju hadam nikdy neomrzi.

vcera sme boli s Nikolkou po polroku u ocnej, tak dioptrie ostavaju, terc zrakoveho nervu bez progresie, ale skulenie sa jej vraj vyrazne polepsilo, takze som stastna, ze aspon nieco. A bola sikovna, uz tak nerumazgala ako vzdy, pekne drzala na vsetko, a dostala naramok za odmenu, mohla si vybrat aky sa jej paci a este taku malu plysovu hracku. Tak teraz chodi a rozprava,ze bola sikovna u dotojky a ze dostala nauamok🙂 a ze jej umyvali ocka a uz ich ma ciste 😉
inak tam v kociku bol taky maly chlapcek a chuda nemal ruky, len kyptiky a na kazdom mal len palec;( tak mi ho doslo luto ☹ hned som si povedala, ze mozme byt radi, ze sme radi.

@bambi7 aj my uz chodime vsade peso, uz dlho, ale kazde dieta je ine...Nikolka je ako ja, ani za svet v kociku, len vsade behat a chodit, uz od minulych vianoc tusim vobec nepouzivame kocik...len sem tam sme ho tak cca do marca este pouzili, ale to bolo zbytocne, ked som ju tam dala, tak som musela strazit ju a este aj tlacit kocik, tak som ho radsej uz nebravala ani. A preco ste predali kocik?Nechceli ste ho pre dalsie?

bambi7
10. zář 2011

ahojte
nef ja som kupovala golfac min.leto koli dovolenke a do lietadla ale golfac by som uz nechcela.......a domka uz tiez dlho chodi peso len sem tam ked som sla nakupit tak som ho zobrala a aspon odniesol nakup 😅 aj ten concord fusion som predala ked bude druhe kupim ......ja som uz mala 4 kociky 😀 a moj ze jasne kupime tak pohoda on ten golfac ani nemal vonku nemal ho rad......

a co mate nove?

ellysa
10. zář 2011

@bambi7 ja mám šiesty kočík a dúfam, že posledný, už ma to menenie nebaví 😀 , mám golfáč-maclaren, ale ide super a malá ho má veľmi rada, hádam ešte ten rok sa povozíme
@nefertitka super, že sa polepšilo

olivii idú očné zúbky, to je hrozné, veľmi to prežíva, už dva týždne som poriadne nespala 😖

bambi7
10. zář 2011

caf elly ja golfac koli tomu uz nie ze sa neda jednou rukou jedine ked tam nie je nik 😀 ale kazdej vyhovuje nieco ine 🙂

a co mate na zajtra v plane

nefertitka
11. zář 2011

@bambi7 my klasika, ja varim a upratujem a Niki je s tatom bohviekde;) zas na nejakom ihrisku...
a vy co porabate babule?

@bambi7 davas Domke papat uz vsetko rad radom?alebo je este nieco comu sa vyhybas?

poobede idem s kamoskou do Auparku a potom do kina, takze dnes mam take volne poobedie...
tri dni ma bolelo hrdlo a hlava, dnes som sa nastvala, dala som si ibalgin a preslo zatial, tak snad to nic nebude..

bambi7
11. zář 2011

cafte babule no dnes som mala trochu volno vyzdoba svadby bola uzasna tak som spokojna........coskoro rbim pre 150 ludi no mam radsej do tych 80 😀 ale pohoda

nef domka uz papa vsetko co lubi 😀 zajtra idem do partizanskeho tak tu nebudem ale prajem vam pekny den

nefertitka
12. zář 2011

@bambi7 no ved aj Nikolka papa vseetko co lubi, ale jasom myslela, ci uz skusas vsetko, napr. aj segedin, alebo bravcove maso, rezen a tak...no ten rezen by som este asi nedala, ale napadol ma;) tak prijemnu dovolenku

@mili1 a ty uz davas vsetko malemu papat?

bambi7
12. zář 2011

nef uz vsetko .....segedin nemusi

ellysa
12. zář 2011

Baby aj ja už dávam Oliv všetko, čo jeme aj my

kammka
12. zář 2011

ahoj ženský,
chodila jsem sem v létě 2010, pak jsem bohužel potratila, teď mám doma už tři pozotivní tetsíky, tak se klepu, co se 20.9. dozvím.. nervy jak špagáty..mám za sebou dva ZT, tak snad...a naše Fanynka se dočká sourozence... 😉

ellysa
12. zář 2011

@kammka držím palce moooooooc

nefertitka
12. zář 2011

@kammka aj ja drzim palce...

@ellysa aj vy uz davate vsetko? tusim uz zacnem aj ja, lebo niektore jedla sa mi este nezdali pre nu vhodne, ale ked pojde do skolky, tam uz bude papat piate cez deviate, takze to uz je jedno...
vy kedy planujete dat deticky do skolky?ci este budete najprv robit surodencov?;)

ellysa
12. zář 2011

@nefertitka no tak niečomu sa ešte vyhýbame aj my, ale také normálne jedlá, nie ťažké, mastné už papá s nami.
škôlka u nás bude od 2,5 roka, vtedy berú, takže ju na pár hodín dáme, asi len doobeda, ja sa plánujem buď zamestnať na polovičný úväzok, alebo pôjdem na úrad práce a na začiatku budem chodiť na kurz nemčiny do viedne, asi,no a potom by sme už radi mali druhé, už chceme ísť na jeseň znova na vyšetrenia do prahy a po vianociach asi začneme...

nefertitka
12. zář 2011

@ellysa a skusala si jej dat uz aj bryndzove halusky?chystam sa robit, tak neviem, ci take moze, ale bryndza je ved zdrava, nie?a chodievas s malou von len v Rakusku?alebo zabludis obcas aj sem niekam?

ellysa
12. zář 2011

@nefertitka no to práve som ešte nedávala, ale Niki je o dosť staršia, určite jej už môžeš ponúknuť, ale na začiatok len málo, ja som mala asi do dvadsiatky odpor k bryndzovým haluškám, že som bola asi v takom veku ako Niki u susedov-mala som tam kamaráta a oni ma nimi prepchali a ogrcala som celé schodisko 😀 😀 😀 , odvtedy som ich naozaj dlho nemohla ani cítiť.
ale kdeže skoro každý druhý deň som v ba, aj zajtra idem do Petržalky, chodíme tam s malou na také cvičenie pre detičky 🙂

nefertitka
13. zář 2011

@ellysa ja len ze keby sa ti niekedy chcelo a budes sem mat cestu, ze by sme sa na chvilu mohli stretnut, niekde na ihrisku alebo tak, alebo kludne mozes dojst aj ku nam 😉
no pekne s tymi haluskami, asi jej dam len jednu dve lyzicky ochutnat najprv🙂

mili1
13. zář 2011

Ahojte,,,nef my už papáme všetko aj halušky a uplne všetky jedla ktoré mame radi my chce aj maly, aj rezne atd.
on chce to čo jeme my tak musíme dať, a lubi všetko nevybera,,,, 😉 🙂
Mame sa dobre, maly uz rano začina plakať ak ide do škôlky, zistil že doma bolo lepšie 😀 je mi luto ale musim ist t do práce ,,,potom je s babkou a je mu fajn... sem tam je doma s babkou vtedy mu je najlepšie,,,,
Bambi príjemnú prácu prajem 😉 🙂
elly, mab, ako sa máte?

nefertitka
14. zář 2011

@mili1 davas ho do skolky len na pol dna zatial, ci tam aj haja?uz si sa zabehla v praci?

mili1
14. zář 2011

Ahojte, nef na prácu som si už zvykla,,,mám na výber? 😀 malý mi chýba,
nef zatial bol len doobeda a atobol len 3 dni a 2 bol doma s babkou, ale ta velmi nevladze, tak ho chceme dat na celý den, len sa mu tam nejako nepáči 😒

nefertitka
15. zář 2011

@mili1 citala som, ze aj najvacsi zarytec proti skolke sa zlomi najneskor tak do mesiaca, a zacne sa mu tam pacit, to je doba, dokedy si zvycajne zvyka a potom je to uz vraj fajn. Ja stresujem zo skolky uz teraz a to ide az v januari:( stale je so mnou, cele dni a zrazu ju mam dat medzi cudzie deti a ucitelky, ach jaj, snad to zvladnem...ale bojim sa toho uz teraz.Ale co sa da robit,ze? ked nie sme milionari a musime chodit do prace:( 😝

mabe
autor
15. zář 2011

ahoj holky, tak jenom v cuku letu, musim uklizet po dovci. vcera jsme se vratily z te sumavy s tchanovcema. bylo to fajn. vzdycky jsme se potkaly nekde na kopcu - oni na kole, my autem a pak pecha s anickou a nahore jsme si to vymenily a my jely zpatky na kole a oni s anickou. 🙂

mabe
autor
15. zář 2011

@nefertitka tak to je dobre, ze ty ocicka ma nikca lepsi 🙂 . ja si taky rikam, jak jsem stastna a muzu byt vdecna, ze anicka je zdrava, kdyz to vidim kolem.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru