Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
7. říj 2011

@mabe
@bambi7 my tiež čakáme nech prestane pršať a pôjdeme do kaluží ale na daždi nie, ja som nachladnutá a bojím sa, že ničo lezie aj na malú lebo kýcha

mabe
autor
7. říj 2011

ahojte, tak my jsme byly 1,5h a anicce se to moc libilo. sice sem tam mrcela, byly jsme bez kocarku a docela pochodovaly, ale kaluze bezvadny. viz foto v albu 🙂

mabe
autor
7. říj 2011

tak u nas prsi uz hodne, takze odpo s anickou ven nejdeme. trosku pokaslava, snad to nic hroznyho nebude

mabe
autor
7. říj 2011

ahojte, tak manza sel na zapas a anicka tedka krasne usla, huraa. 🙂

bambi7
7. říj 2011

cafte babule akurat som este domke poobjednavala dake veci na oblecebie a 83 eur fuc....no este next daco a bude na zimu vsetko......uz sa tesim na snehuliakov ako budeme stavat

no dnes sme boli vonku tak mala bumaky a skakala a skakala ......taka radost....no a poobede sme malovali vod.farbam ,,,,,,je podarena .....cely den nespala nechcela to poslednu dobu sa stava c.asto ale okolo 18h je potom unavena ale dnes nebola a este som sa s nou kupala vo vani a spliechala a spliechala ....a potom mlieko a sup do postele a samozr
ejme som jej povedala rozpravku a spalaaaaaaaaaa 😉

a zajtra ideme na vlacik a na kavicku doobeda nasa miluje jazdu vlacikom tak ideme s kamoskou a jej muzom a samozrejme nasou malou kamoskou emkou......tak pekny den vam prajem teda hned rano dobre rano 😀
necudujte sa sa stale chodim spat okolo 2,,,2,30 kamoska stale ze kde ber 😀 iem energiu ale dako mi to staci ja si oddychnem takto ked je uz tichucko a ja relaxujem 😀 tak paaaaa

mabe
autor
9. říj 2011

ahojte, tak anicka zacla k te ryme jeste kaslat. dneska v noci se porad budila. co radite na kasel? teplotu zatim nema. takze splicham do nosa sterimar, odsavam 3x denne, jitrocelovej sirup na kasel a caj zkousim do ni nacpat. venku teda dneska chvilku byla, kdyz nema horecku tak cerstvej vzduch je dobrej, ne? Snad bude brzo lip.
jinak me ten utros na to moje spineni pomaha, coz jsu moc rada. 🙂

mabe
autor
9. říj 2011

@bambi7 ty mas teda energie. ja ji mam tedka nejak malo, ze by utrogestanem? 😒

katkarv
9. říj 2011

baby,tie co mate za sebou 2xMa a viac.Nezufajte,raz sa to musi podarit,ja som toho prikladom 🙂

nefertitka
9. říj 2011

@mabe no chuda Anicka, na ten kasel ti poradim Sinupret, ten pomaha vykasliavat a je cisto na prirodnej baze, ale zas zalezi, ci ma suchy kasel, alebo vlhky. No nechcem ta strasit, ale ked aj kasle, tak podla mna sa to bez teploty nezaobide:( ale dufam, ze sa mylim...

@bambi7 no teda ty vydrzis tak dlho byt hore?a rano kedy zvyknes vstavat?Ja som zas opak, ja potrebujem dlhy a kvalitny spanok, inak neviem existovat, no dlhy ako dlhy, posledne tri roky spavam maximalne tak 7 az 8 hodin, aj to sa nie vzdy podari. Predtym som zvykla spavat 9 - 10 hodin

bambi7
9. říj 2011

cafte mab anicka ako ?prajem skore uzdravenie......

ja idem z domkou zajtra k lekarke ma teploty 38,8.....uvidime co povie bol vonku na ihrisku chlapec aj 5-6 roc a zoplil poriadne aj som sla prec ale 😠 nechapem ked mam chore dieta ja nejdem na ihrisko....chapem ze doma je tazko ale tak sa prechadzam kde nie su deti..... 😠 ..tak drzte palce

nef stavam o 7,20 .......a staci to a to domka este v noci papa aj 2Xale pohoda

tak pekny vecer

nefertitka
10. říj 2011

@bambi7
@mabe tak skore uzdravenie....

@bambi7 ja to tiez neznasam z celej duse, ked trepu chore deti na ihriska a su si plne vedome, ze moze nakazit aj ine deti, jak keby to naschval robili, ja tiez kolko krat taham Nikolu z ihriska prec, lebo tam niekto dovlecie chore dieta, a chuda Niki nechape, minule sme tak odisli po 5 minutach!
A toto iste byva v skolkach, matky donesu chore dieta do skolky a jasne, ze je tam potom kolotoc chorob...akonahle ucitelka zbada, ze je tam chore dieta, mala by ho okamzite poslat domov

mabe
autor
10. říj 2011

dobre ranko, tak anicka kaslala za noc jenom 3x a teploty zatim ok. z nosu jsem ji uz skoro nic nevysala a kasle sem tam. tak snad uz to bude lepsi. pokud to zitra bude stejny, radsi zajdu k dr. asi. dneska nevim s venkem. mozna az dopo, jak bude tepleji na chvilku. prijde k nam na celej den mamka, takze ancka bude mit o zabavu postarany i tak. 🙂

mabe
autor
10. říj 2011

holky, co davate detem na snidani. anicka posledni dobou nejak uz nechce rohlik s gervaim. potrebovala bych nejaky varianty.

nefertitka
10. říj 2011

@mabe tak snad to nic nakoniec nebude...
my davame parky detske, sunku, tvrdy alebo taveny syr, ine ani nechce, takze to je taka jej klasika...

mabe
autor
10. říj 2011

@nefertitka ja sunku taky sem tam dam, gervais, tvrdej syr, aji maslo sem tam, vajicko, tot vse.

nefertitka
10. říj 2011

jaj no vidis, na vajicko som zabudla, tak skusk nejaky dzem, nespapa ti to?mne to Nikolka nechce:( ani maslo:( taham ju inak von a ze nechce, no popravde ani mne sa nechce ist do 6tich stupnov, asi pojdeme az poobede,ked sa vyhaja tak na hodinku, hodinku a pol...,je to strasny skok z 20 - 25 stupnov zrazu 6, ved to je na choroby ako stvorene. Len vo vnutri sa nejak nudime obidve:P

mabe
autor
10. říj 2011

@nefertitka to ja s anickou dneska nevim, nevim ven. my mame zatim 9,6c. mozna odpo, jestli se otepli na chvilku pujdeme s mamkou. my tady mame nastesti mamku, takze nuda asi nebude. anicka se houpe na houpacce, manza ju povesil na futra, z te tak lehce nesleze.

nefertitka
10. říj 2011

@mabe noma zabavku🙂my uz nevieme, co vymysliet

mabe
autor
10. říj 2011

@nefertitka to se ti nedivim. ja doufam, ze zitra kasel bude ok. ma byt tepleji, tak snad vyrazime ven

mabe
autor
10. říj 2011

tak anicka je cely odpo s moji mamkou nahore u babicky a me to uz prijde takovy divny, ze se o ni nemusim starat. umyla jsem kuchynskou linku poradne i vevnitr, zameteny, umyty vsechno....tedka jim a v 18:30 jdu teda cvicit

mabe
autor
11. říj 2011

dobre ranko, tak anicka v noci uz zadnej kasel. tedka si psikla a trosku ji vytekl sopel, ale uz dobry. tak pujdeme kolem 10h ven na chvilku pro pecivo. ma byt 17C a odpo na hriste se podivat. doma me z toho hrabe. ja jsu z toho utrogestanu uplne nemozna. dneska jsem nemohla vstat z postele. pripada me, ze jak ho dyl beru, tak su cim dal vic unavena, ale zase pomaha.

nefertitka
11. říj 2011

ahojte,

@mabe tak to je dobre,ze je Anicke lepsie, ja mam nejaku nadchu, Nikolka tiez nejak kycha, tak dufam,ze to neprerastie do niecoho hrosieho. Vcera si Nikolka inak pri umyvani ruciciek kychla a 2 krat si pri tom udrela bradu o umyvadlo, teraz tam ma zvnutra chuda velku krvavo hnisavu hrcu...

mabe
autor
11. říj 2011

ahojte, tak my byly s anickou 1,5h venku pesky. pekne tapkala s kocarkem pro panenku a panenkou. normalne dneska ju panenka nejak chytla a ucila ju skladat puzzle se zvirataka a nechapala, proc si to panenka nevezme do ruky a proc to nesklada. pak venku jak anicka slape do kaluzi,tak slapala aji panenku a pak ji do jedne kaluze posadila. 🙂 tedka sly spolu spat. 🙂
@nefertitka chuderka mala, to muselo byt kychnuti. ja taky u sebe citim jakoby nachlazeni, snad me zase z toho nebude nic vic. 😒

mabe
autor
11. říj 2011

zitra jdu rano na endokrinologii se stitkou, tak ji asi reknu, ze uz se chceme snazit. asi me zvysi davku jako pred anickou. a pak se pujdeme s anicou podivat na boty, snad nejaky zimni vyberu.

nefertitka
11. říj 2011

no ako som sa s Nikolkou uspavala, tak som pocula,ze sa jej tazsie dycha nosom....uvidime, ale chora uz nebola od februara, takze asi uz sa tomu tento krat nevyhneme. Ale dufam,ze sa mylim, nemam rada toto hnusne chripkove obdobie 😠

mabe
autor
11. říj 2011

@nefertitka tak snad jenom nachlazeni.

holky,ja vytuhla u anicky v 13h a spala jsem az do tedka. teda ten utros me dava a co budu delat az budu fakt tehu... 😝 😀 anicka spi teda uz 3h. 🙂

mabe
autor
11. říj 2011

ahojte, tak anicka uz spi, coz je super na to ze spala po poledni do 15:30h. zitra musim na tu krev a doufam, ze nebude prset. nemam na golfac polohovatelnej plastenku. pojedu asi s nerozkladacim golfacem a anicce dam tu nepromokavou soupravu. snad se nenachladi vic jeste pokud bude prset.

nefertitka
12. říj 2011

ahojte, tak ako som predpokladala, Nikolka je chora, tak pockame do piatku co a ako a v piatok pojdeme k lekarke ked sa to zhorsi este nebodaj

mabe
autor
12. říj 2011

ahojte, tak jsem byla na te krvi a pak koupit anicce boty. koupila jsem ji tyhle: http://www.detske-boticky.cz/obuv-detska/zimni-... kamaradka rikala, ze je mela a byly super. je fakt, ze jsou uplne lehoucky. 🙂
@nefertitka chuderka mala. tak at se to nezhorsi a je brzo lip

nefertitka
12. říj 2011

@mabe dakujem
Pri akej teplote uz davat diazepam?ani neviem,kolko jej mam dat;(

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru