Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
21. črc 2009

tak uz jsem napapkana 🙂 , tedka chvilku kouknu na telku a pujdu si lehnout. Zacnou se me urco zavirat ocicka. ja uz zacinam mluvit jako MY. Rikam manzovi, MY si jdeme lehnout atd.Snad tim nic nezakriknu.

ellysa
21. črc 2009

Mabe verím, že sa bojíš, ja budem taká istá, ale musíš myslieť pozitívne, psychika robí strašne veľa.
nepremýšľaj nad tým, čo sa môže stať, ber to tak ako to je a že všetko, čo sa stane tak má byť . Ja už verím tomu, že keď myslíš negatívne, privoláš si to-mne sa to v poslednej dobe potvrdilo.
Staraj sa pekne o fazuľku a teš sa, teraz sa nemáš prečo strachovať, všetko je tak ako má byť 🙂 Popspinkaj si, potrebuješ to, pozri si niečo pekné, prečítaj dobrú knihu...rob, čo máš rada a čo ťa odpúta od zlých myšlienok...

sarlotta
21. črc 2009

Ahoj holčinky🙂 pár dní sem Vás vynechala, tak nakukuju jak se máte 😉

Mabe jak je těhulinko ?

Ellysa a co u Vás nového🙂

Já jdu 23.7.09 na operaci s kýlou... tak držte palečky🙂)) včera jsem si to domluvila, na co nejdřív, abych se nestihla bát🙂))))

mili1
21. črc 2009

Ahojte babule,,,mab ja sa tesim s tebou na pondelokkkk,,,,ja som sa velmi tesila ak som videla bit srdiecko,,,ale stale som sa bala kazdej kontroly,,,po case to preslo ...a pomohlo mi aj to ze som tu chodila ,,, bambi mi davala vela pozitivnej energie aj vsetky ostatne ...
My sme to povedali nasim na zaciatku ale ostatní to nevedeli az pozdejsie ....bala som sa😒 ale oni to uz aj tusili
elly no dufam ze sa spanok zasa upravi....uz som bola taka rada ze ho to preslo a teraz znova 😒
Sarlotka tvoj maly je zlaty .... 😵 kukala som fotky .....drzim palce na operaciu - nech to dobre dopadne ......
Nef aj mne to ide hrozne rychlo doma ...som sa cudovala ked som dnes pozrela do kalendara 😒

sarlotta
21. črc 2009

Ahojky mili, děkuju za palečky i za pochvalu🙂 letošní léto to je jen okamžik... taky mám ten pocit, když člověk neleží celé dny u bazénu, tak to utíká šíleně rychle.... ale snad bude srpen lepší a užijeme si sluníčka se svými sluníčky 😎 😀 😀

aanda
21. črc 2009

Mabe 🙂 🙂 🙂 velmi drzim palceky..... velmi sa tesim....

mabe
autor
21. črc 2009

Elly, mozna sem se nejak spatne vyjadrila, ale ja jsem stastna a nejsem nijak vystresovana. Verim, ze to bude ok. 😉

Sarlotko, je me nadherne, jsem teda moooooooc unavena, ale jinak mimisek nezlobi - zadny spineni a tak. Jim 3x denne utros a je to ok. V pondeli jdu na kontrolu, uz se na neho tesim.

Andy, ahooooj, dekuju. 😉 Ty uz mas pekny tt. 😉

Mili, jak jsem psala, ja myslim pozitivne. 🙂

mabe
autor
21. črc 2009

sartloko, budu drzet palecky na kilu 😉

bambi7
21. črc 2009

cafte babuleeeeeeeeeeeeeeeeee mojeeeeeeeeeeeeeeeee

ale mabus co to jasne ze bude vsetko okkkk ved ako inacccccccccccccccc 😉 tak nebojkaj bude tam srdiecko ja to viemmmmmmmmmmm len pekne hladkaj brusko nech ten mrnus vieee ze ho tu cakameeeeee

bambi7
21. črc 2009

aanda ze 29t no parada drzkajte sa 😉

elly nic sa nbojkaj len ber tu liecbu co navrhli budes ok a aj ty budes coskoro tehuuu,myslim ze skor ako sa myslis 😀

mabe
autor
21. črc 2009

Bambi, ja to uz samozrejme delam. 😉 Hladim brisko a mluvim na mimiska. Jak je hodnej, ze nezlobi. 😀

Porad tomu nejak nemuzu uverit. Opravdu se to povedlo? A za par mesicu budu mit malyho rvounka doma? 😀

ellysa
21. črc 2009

mabe tak top má byť 🙂
bam beriem ťa za slovo 😉

mabe
autor
21. črc 2009

holky, ja su zase na mekko. To tehu me dava zabrat. 😀

MAM VAS RADA 🙂

bambi7
21. črc 2009

mabuska aj my teba 🙂

a jasne ze sa vsetko podarilo ja to viem mam tusaka 🙂

a elly no jasne 🙂

mabe
autor
21. črc 2009

to je uplne krasny. rikam si, jak to tady zvladnem v tech dvou pokojich bez dveri. Manza bude stavet barak a mimisek plakat. Aby se manza vyspal a tak. 😕 A budeme mit narozeninky stejne. Ja je mam 18.3 a mimisek se ma narodit cca 21.3.. Vim, ze je to moc dopredu, ale jenom tak jsem si hrala. 🙂 Snad to tim nezakriknu. 😕

bambi7
21. črc 2009

neboj to ako my ja 29.4 a domi 27.4

mabe
autor
21. črc 2009

tak vam to taky pekne vyslo 🙂

bambi7
21. črc 2009

😀 uvidis vsetko bude ok a budes mat krasnu rodinku a to ze budete v malom km sa postavi domcek to neva hlavne ze budete traja 😉

mabe
autor
21. črc 2009

ja vim, porad nemuzu uverit. Uverim po UTZ. 🙂 Nepredstavovala jsem si, ze to bude tak rychly. Ale je pravda, ze jsem vlastne uz rok a dva mesice od posledniho MA. Ja budu klidnejsi az po tom 8tt - vzdycky se to posr*. Ale je pravda, ze sem mela od zacatku potize.

bambi7
21. črc 2009

dobre idem daco robit tak sa zatial majte a oddychujte mam vas rada 😉

mabe
autor
21. črc 2009

ahojky. 🙂

bambi7
21. črc 2009

a mabus tentokrat to dotiahnes do konca 😉 urciteeeeeeeeeeeeeeee

mabe
autor
21. črc 2009

bambi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mabe
autor
21. črc 2009

tak jsem zpet. tedka jsme si pochutnali na sekane s bramborovu kasou a okurky s feferonkama. 😝

sarlotta
21. črc 2009

Ahojky, Mabe únava je normální, tak odpočívej , já chodila v začátku těhu spát kolem 7večer🙂))) prostě jsem usla a hotovka.

mabe
autor
21. črc 2009

Sarlotko, doufam, ze je to priznak prospivajiciho tehu. 🙂

sarlotta
21. črc 2009

mabe určitě🙂))

mabe
autor
21. črc 2009

sarlotko, ja jsem tak stastna a nemuzu se dockat pondelka. Uz ani nechodim na zachod s tim, nebudu spinit?

mabe
autor
21. črc 2009

Tak dneska me manza vyfotil zepredu a ze boku, abysme meli srovnani. A tak jsem mu navrhla, aby se taky nechal vyfotit, ale nechtel. 😀

sarlotta
21. črc 2009

🙂 to je dobré, fotky otce na začátku a na konci těhu🙂))

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru