Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
7. lis 2011

@nefertitka krásna, už má vlásky ako ty 😀

rodičia môjho muža sa tiež nebavia, jeho otec nesmel byť na našej svadbe, inak by neprišla svokra, ale vedia navzájom, že sa navštevujeme a tolerujú to-už toto sa mi zdásmiešne, ale to čo robí tvoja svokra je priam choré, chudák tvoj muž 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

mabe
autor
7. lis 2011

ahojte holky, zdravim vas od nasich. prijely jsme k nim rano, pak vylet a tedka anicka spi po obede. pak jeste pujde na prulizky a pak az navecer domu, takze peknej den. v patek jdeme s manzou na koncert na Monkey business a JAR, uz jsem vam to psala, a mela hlidat moje mamka anicku u nas doma, ale bohuzel jedou k tete na slovacko(tatkovi to tak vyslo s pracou). takze jsem pozadala tchanovce, aby anickuk pohlidaly. a tchyne hnedka: jasne, anicka muze u nas byt a vy si pro ni prijedte az v sobotu na obed. tak jsem ji znova rekla, ze chci aby ji hlidaly u nas doma, ze neni zvykla u nich spat. minulej tyden ji mely na celej den a nechtela tam spat ani po obede. a ona zas, ze nee, ze bude spat u nich. tak jsem znova oponovala. pak do toho tchan, ze uz se tesi, jak tam bude anicka spat a ze ji tam mame nechat uz v tu sobotu aby si zvykla a porad rypaly. pak tchyne nakonec rekla anicce, vsak si to mamka rozmysli. NEROZMYSLIM. preci jim nenecham anicku, kdyz tam nespi ani po obede. a pripada me na to jeste mala, no mozna su moc uzkostliva, nevim. diky za postezovatni.

mabe
autor
7. lis 2011

@bambi7 ahojkyyy, mate peknou aktivitu s domkou. ja premyslim, ze koupim anicce pod stromecek plastelinu Play Doh.

ellysa
7. lis 2011

@mabe ja ťa chápem, tiež by som sa bála malú komukoľvek nechať, nemali by ťa nútiť, na druhej strane, už by si asi naozaj mali zvykať 😅

inak my sme zasa choré, obe 😕 😕

mabe
autor
7. lis 2011

@nefertitka tchyni mas strelenou 😝 😀
nikolka je krasna slecna 😉

mabe
autor
7. lis 2011

@ellysa ja vim, ze by si mela zvyknout, ale nejdriv odpoledni spani a pak az na celou noc. a hlavne, ona to tchyne jako rozhodne a hotovo. kdyby treba zacla: a co kdybys ji tady zkusila nechat na noc....ale to nee, ona hnedka a anicka bude u nas a pres to nejede vlak. 😠

mabe
autor
7. lis 2011

@ellysa jejda, nachlazeni? to ja musim zaklepat, ze uz my jsme od zari fit

ellysa
7. lis 2011

@mabe mne dnes prišiel pre malú stan na hranie na Vianoce, je prekráááááááááááááááásny a dá sa zložiť na takú placku priemer asi 30 cm a odložiť, ešte dostane guličkovú dráhu a máme aj kuchynku, ale asi ju nechám až na dva roky, minule som bola prekvapená, u kamarátky sa stále hrala s domčekom pre bábiky, tak už viem, čo kúpim na dva rôčky 🙂

mabe
autor
7. lis 2011

@ellysa no, my s tim mistem trosku bojujeme, takze neco mensiho. jinak mame misto stanu, tunel

ellysa
7. lis 2011

@mabe aj my máme len dvojizbák, ale neodolala som 😀 , hlavne sa snažíme triediť hračky, momentálne ma čaká tiež triedenie, nechám len s čím sa hrá menšie odložíme,alebo darujeme na charitu

nefertitka
7. lis 2011

dakujem🙂
povedali by ste na mojom mieste svokre,co si o tom myslite, ci by ste radsej boli ticho?ja uz neviem, co robit.
@mabe my sme Nikolke kupili Play Doh,no najprv ju to bavilo,sme modelovali, ale teraz to len trusi po byte, chyti do ruky a druli, to ju bavi najviac na tom:P

ellysa
7. lis 2011

@nefertitka ja by som sa do toho nestarala, ak to vadí mužovi, nech jej povie, že on nemôže za problémy čo majú medzi sebou, ale že je to jeho otec a raz za čas sa s ním proste stretne, nech sa na hlavu postaví...
a ako sa vôbec dozvedela, že bol u vás, nabudúce nech jej to mm nepovie 😝

ak jej to povieš ty, zasa budeš najhoršia

ellysa
7. lis 2011

@nefertitka ale dobre to poznám, neboj, svokor vie zohnať lacné mäso, má kamaráta čo má mäsnu, samozrejme svokre nevadí, keď jej ho môj muž zoženie, ešte sa ho pýta, nech jej ide po mäso a dobre vie od koho je, ale žrať jej ho nevadí, ale na ulici by svokra opľula...

nefertitka
7. lis 2011

@ellysa no pekne....ked uz niekoho nemusim, tak nemusim od neho ani maso,nie?
Boli sme s Nikolkou vonku aj so svokrou, dosiel mangel moj a ta ako sa donho pustila, nech mu okamzite da kluce od jej bytu, ze uz tam nema co hladat, ze uz tam nikdy neni vitany, ze ju podrazil, ked si zavolal otca aj s manzelkou a neviem co, cele som to nepocula, ani som sa nemiesala, ale vre mi z nej zlc a je mi protivna. Nemam chut sa s nou bavit ani ja, ale jediny problem, ktory s tym mam je Nikolka, nechcem ju ukratit o staru mamu, lebo uz si na nu zvykla. Co jej poviem,ked sa jej zas vytrati zo zivota? ta osoba ma so sebou ocividne velky problem. Muz odo mna chce, aby som sa s nou ani ja nebavila, popravde ani nemam chut, ale neviem co mam robit, fakt

nefertitka
7. lis 2011

nebyt nikoklky, tak sa s nou uz nebavim ani ja, co je moc je moc a mna uz to nebavi, stale robi len problemy a rozbroje

mabe
autor
7. lis 2011

@nefertitka ta tvoje tchyne je teda prastena

nefertitka
7. lis 2011

@mabe no to veru je...mam Nikolke vymazavat zo zivota staru mamu?co mam robit?ona sa uz nezmeni, no a mne proste ultimata nikto davat nebude, ani muzovi, sme dospeli a zijeme si svoj zivot, co ona ma dojem, ze aj ked sa osamostatnil a ma dieta a vlastny byt, ze aj tak ju musi stale posluchat??

nefertitka
7. lis 2011

a este nechapem, ze toto cele nevadi jej terajsiemu muzovi, ked stale pocuva od nej o byvalom a ze ho stale dokola riesi...

mabe
autor
8. lis 2011

ahojte, tak ja jsme mela noc....vcera vecer jsem si dala topinkovou pomazanku cesnekovou, pak mliko a to me bylo spatne. musela jsem si vzit nospu a stejne jsem sla zvracet, pak jsem si vzala jeste k ranu. tedka su slaba jak mucha, nemuzu jest, jeste porad me je spatne. celou noc jsem nespala, jak me bylo zle. ja su fakt vul. 😝 nastesti odpo si berou anicku tchanovci, tak anicka bud mit o zabavu postarany.

@nefertitka ja myslela ze nema zadnyho chlapa, proto tak vyvadi. tak to nechapu

nefertitka
8. lis 2011

@mabe no ved prave, vtedy by to bolo trosku pochopitelnejsie ale stale nie pochopitelne...
no na mlieko si davaj pozor, ze na co sa ho napijes...

mabe
autor
8. lis 2011

@nefertitka ja myslela, ze to nezvladnu v noci. me bylo fakt moc zle, pak jak jsem se vyzvracela, tak uz to bylo lepsi. mela sem jakoby sutr v brichu, strasny. tedka jsu slaba, unavena, vysilena.

nefertitka
8. lis 2011

@mabe a urcite to bolo tym mliekom?nenaliezla na teba nejaka crevna chripka?

mabe
autor
8. lis 2011

@nefertitka ja nevim, co to je. tedka uz je me trosku lip od zaludku, ale boli me cely telo. zitra asi jeste povolam mamku, aby sla ven s anickou

nefertitka
8. lis 2011

@mabe bud ti to nesadlo to jedlo s mliekom,alebo potom nejaka viroza, ak ti stupne aj teplota, tak asi viroza...

mabe
autor
8. lis 2011

ahojte, tak tehu to asi nebude. v 17h jsem mela teplotu 38C, dala jsem si pulku paralenu 500 a tedka uz 37,2 a je me o neco malo lip. tedka jdu na druhej rohlik za celej den. trosku me zamzela moje mamka. vim, ze me hlidaji skoro porad, jsou tu pro anicku, ale...tatka volal, ze zitra dorazi oba dopoledne, ze prijedou autem, pujdou s anicou ven a mamka tady zustane do vecera. pak jsem mluvila s mamkou a ona, ze to urcite mam virozu, kdyz mam teplotu, a ze to nechce chytnout, ze uz taky na ni neco leze, ze tady bude jenom dopo s tatkou a pojede domu s nim. vim, ze by to asi mohla chytnout, ale ji o nic nejde, stejne je doma, pracovat se ji nechce,....a ja potrebuju pomoct, aby se anicka neunudila doma. nakonec prijel manza s anickou od tchanovcu, mely ju na odpo a pry si ji klidne vezmou i zitra. tak jsem rada, ze anicka bude mit cinnost a ja se budu moct dat do kupy. myslim, zezitra uz teplota nebude, ale budu asi jeste slaba, kdyz jsem dneska skoro nic nesnedla. tak se me zitrek jeste hodi na hlidani.
je pravda, ze manza mel to stejny minulej tyden a do dvou dnu ho to preslo

nefertitka
9. lis 2011

@mabe som si myslela, ze nejaka viroza, mozno si to chytila od muza, len aby to aj Anicka nechytila...no neviem ak som to spravne pochopila, tvoja mama dojde doobeda a potom odide, no podla mna to uz aj do toho doobedia moze chytit...a ved by nebola pri tebe, ale strazila by Anicku,nie?

mabe
autor
9. lis 2011

dobre ranko, tak ja mam jeste zvysenou teplotu, ale telo uz neboli a mam ukrutnej hlad. delam si ne obed rizoto s kurecim masem a mrkvi, tak uvidime, co to se mnou udela. jsu teda slaba jak mucha, kdyz jsem vcera nic nesnedla. anicka je tedka s nasema venku a odpo jde zase k tchanovcum. jsem za to rada, aspon netrci se mnou doma a ma o zabavu postarany. zitra uz si myslim, ze me bude dobre.
@nefertitka mamka je tedka s tatkou a anickou venku, takze se vevnitr jenom chviklu ohreje. uz jsem domluvila na odpo tchanovce a mam klid. ono je to stejne lepsi. anicka bude aspon cely odpo ode me, takhle by s moji mamkou byla tady. snad to anicka nechytne... 😖

mabe
autor
9. lis 2011

holky, nedokazu si predstavit, kdybych nemela moznost toho hlidani nasich a tchanovcu, kdyz me neco je. starat se o anicku...to teda klobouk dolu, kdo tu moznost nema.

ellysa
9. lis 2011

@mabe no zvykla by si si, ja som takto minule grcala a malá mi do misy pchala lego kocky 😅 , som mala asi migrénu alebo čo, strašne sa mi hlava točila a grcala som...

nefertitka
9. lis 2011

@mabe ja tiez nemam nikoho na postrazenie, ked som chodila na tie rehabilitacie, tak mi ju strazila moja mama a to len preto,ze bola na PN, teraz je v nemocnici s chrbticou. Inak musi prist muz domov z roboty ak je to uz velmi zle. Svokre by som ju nedala.A ta aj tak chodi do roboty.

@ellysa ze lego do misy 😀 😝

Inak nam uz asi zacina obdobie vypytovania sa na vsetko dookola. Jezis to je stale a kto a preco a aky a ja fakt na niektore veci neviem ani odpovedat;)
Vcera zbadala mesiac vonku a ze preco nema oci a usta a nos a my mame 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru