Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
18. pro 2011

cafte babule tak aj ja som chora vracala som celu noc a domka 1X tak uz je to lepsie tak nef skore uzdravenie

vonku je pekne a ze december a ja trcim doma

mabe
autor
18. pro 2011

ahojte holky, tak vcera me uz pobolivalo v krizi a trosku pichalo v brichu, dneska rano jsem zacla mirne krvacet. tak premyslim, jestli je to ok a telo se jenom cisti, nebo jak....asi radsi zitra zavolam dr. a poptam se, jestli nemam dojit radsi na kontrolu. snad to bude ok a uz to vsechno skonci a ja muzu dal....
@bambi7 jejda, co vas to postihlo.... 😖 tak brzke uzdraveni na svatky

jitulik24
18. pro 2011

Ahoj holky, právě jsem narazila na tohle téma a přišla jsem vás všechny podpořit. Sama jsem přišla dvakrát o mimi. Poprvé ve 21tt a podruhé v 6tt. Ta bolest byla hrozná a já jsem se pořád obviňovala a nechápala proč se to stalo. Už jsem ani nedoufala, že budu někdy mámou. A přece jsem se dočkala. Těhotenství jsem měla od začátku rizikové a nervy v kýblu jestli se zase něco nestane. Nestalo a 30.5.2011 se nám narodila zdravá holčička. Je to těžké, ale nevzdávejte se. Já už jsem to chtěla vzdát a ten měsíc, co jsem začala uvažovat o adopci jsem otěhotněla. Moc moc držím palečky, zasloužíte si být konečně šťastné.

mabe
autor
19. pro 2011

ahojte, tak my jsme dneska u nasich. zitra dopo vyrazim na nejaky darky. chybi mi skoro vsechny. snad to stihnu. mam je uz skoro vsechny vymysleny.
krvaceni stejny jako vcera, zada uz neboli, fakt to vypada na cisteni delohy. 27.12. jdu na ko do nemocnice, tak se znova poptam, jestli je to ok.

mabe
autor
20. pro 2011

ahojte, tak nakonec jsem par darku nakoupila vcera u nasich odpo. tedka jsem udelala vyzdobu na okna, koupila jsem si vcera hvezdu vanocni a jeste par ozdubek dam na kvitka a bude uz vanocni naladicka. pak tak kolem 10h pujdeme s anickou ven na chvilku a po spinkani taky. vecer jdu do divadla s mamkama - na bolka polivku, tak se tesim. anicku bude hlidat svagrova manza ma zapas basketu a zitra dam anicku asi tchanovi, ma dovcu a ja pujdu do mesta jeste neco pokoupit, ono s anickou by to slo hur.
@renys ja to takhle nikdy nemela po tech dvou revizich, ale asi tedka telo bylo uz roztazeny po anicce, tak se chova trosku jinak. me jenom prekvapilo, ze po revizi nic a za 3 dny to zaclo znova. neni to nijak dramaticky ani zadny krece, bolesti zad uz taky ne, teplota taky ne, takze jsu trosku klidnejsi. v utery jdu stejne do nemocnice na ko. ja jenom, ze bych uz rada mela klid....

holky, trosku se bojim toho co bude v breznu. mam rodicovskou na dva roky. rikala pani ze socialky, ze pak staci, kdyz zamestnavatel napise, ze souhlasi abych byla dal doma a oni pak budou platit socialni a zamestnavatel zdravotni nebo jak to je...snad me to sef napise, nechci anicku nekam davat, chci si ji uzit. ja myslela, ze to vyjde s tehu .....a nevyslo...hlavne abych nebyla nezamestnana, no i tak by se to asi nejak udelalo. kazdopadne chci byt s anickou jeste rok a ne nikam ji davat.

mabe
autor
20. pro 2011

ahojte, tak jsem tedka dorazila z divadla. svagrova hlidala, manza je na zapase, anicka uz spi, tak si dam cajik a rohlik s klobaskou a pujdu spat. bylo to super - polivka, plodkova, lasica, vasaryova, herfortova. 🙂

mabe
autor
20. pro 2011

holky, dneska jak jsem jela do divadla, tak jsem na vlastni oci videla lidi na namesi v brne, jak stoji u fontany a davaji svicky Havlovi. kdyz to vidite v televizi, tak to neni takovy jako na vlastni oci. bylo to fakt silny. plno lidi, horici svicky, ....je me z toho lito, ale je pravda, ze uz byl hodne nemocnej. ☹

mihsulka
20. pro 2011

@mabe
@jitulik24
@bambi7
Ahojky nikdy jsem si nemyslela a neprala byt v takovehle skupine a ted kdyz ji vidim mi to stejne neda. Nejprve cervenec, tei prosinec...mame to dvakrat za sebou, druha revizka je za nami a nezbylo nic nez smutno ☹ Kdyz vas tu ctu, alespon me to rozptyluje a doufam, ze v lete se nam zadari. Do tretice to uz preci vyjit musi ☹ ...mozna jste se o tom nekde bavily zpetne, ale nechavate si neco vysetrovat? Moc dekuju

bambi7
20. pro 2011

cafte babulky ako sa mate?
mne je uz lepsie len som este trochu slaba.....domka dva dni ok a najedla sa a dnes vracala este ma chuda ten zaludok podrazdene.....no chudatko moje......

mihsulka to mi je moc luto je to tazke viem ....ale uvidis aj ked teraz to tak nie je bude lepsie ......
moccc drzim palce......

no vysetrenie je potrebne po 2misssedoch urcite....no cim skor sa objednajte s muzom na genetiku nic sa neboj len vam zoberu krv obom a budete sa rozpravat o chorobach v rodine.....potom velmi dolezita je hematologia vela ludi ma nieco zo zrazanim ani nevie o tom...../ja napriklad nemam nic a aj tak mi dali injekcie kedze nam nic nenasli tak ze pre istotu..../dalej..treba zobrat krv na toxoplazmozu, rubeolu ,boreliozu, cytomegaloviruas,chlamydie.....snad som nic nezabudla......

neboj vsetko bude ok uvidis len sa nevzdavaj a objednaj sa cim skor na genetiku tam sa caka a tu hematologiu....daj vediet ako si dopadla a prid pokecat mne to tiez velmi pomahalo a su tu super babule

bambi7
20. pro 2011

mabuska slniecko ako sa mate?myslim na vas.....

nef ako niky uz je ok a ty?babule coskoro su vianoce ale to ideeeeeeee

nefertitka
21. pro 2011

ahojte,
ja som stale chora, ale uz som z najhorsieho vonku, bola som v lekarni, popisala som im, co mi je a vraj asi zapal hrtana, tak som si davala Bioparox a od kasla Stoptussin a uz je to lepsie, teploty mi trvali dlho, Niki je tiez este nejaka huhnava, ja stale kaslem, ale pojdeme dnes von pred dom aspon, lebo SNEZIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII...huraaaaaaaaa 😀

nefertitka
21. pro 2011

nikolka stoji pri okne a taha ma von....nechce sa odtial pohnut;) moje zlate...

mabe
autor
21. pro 2011

ahojte, taky koukame na pruvod a za chvilku pujdeme ven. dneska mame bilej poprasek a snezi. pujdu si koupit barvu na hlavu a pecivo, odpo prijde kamoska me ostrihat, obarvit a anicku taky ostrihat. jinak nic v planu nemame. do mesta pujdu az zitra, anicku si rano vyzvedne muj tatka a budou ju mit na celej den. ja si skocim do toho mesta a pak si poklidim.

@bambi7 ahojky, no trapi me trosku jeste mirny krvaceni po revizi. 4 dny po revizi nic a pak to zacalo. snad se to brzo zlepsi. chtela bych uz aby ta kapitola byla za mnou. chapes. ale myslim, ze to zvladam celkem dobre. mam anicku. je teda jasny, ze to mam porad v hlave, na to se nezapomina, ale chci jit dal a venovat se anicce. tak snad budete na vanoce uplne zdravi holky.
@nefertitka to je dobre, ze uz je to lepsi. u nas taky snizek pada, taky pujdeme na chvilu ven.

mabe
autor
21. pro 2011

ahojte, tak anicka je uz taky ostrihana, vypada jako kluk. 😀 proste to ma nakratko. vsechny kudrlinky sly pryc. mela to plstnaty a nedalo se to cesat, tak sly pryc. nejdirv se nechtela vubec strihat, rikala nechcu, ale pak jsme ji pustily krtka a bylo ji to jedno. 🙂 ja su taky ostrihana, nabarvena, cela nova. 😀

mabe
autor
22. pro 2011

ahojte, tak jsem konecne zpatky z mesta. skoro vsechno nakoupeny. jeste pojedeme s manzou odpo do makra. jsu uchozena... 😝

bambi7
22. pro 2011

caft e babule tak uz mam vsetko hotove a uz som si dala aj biely obrus este dam organzu posipem vlockami a bude aj dekoracia nam 😉

no mam napecene suche asi 6 druhov a robila som tortu s parizskou slahackou a bananom a zajtra urobi este falos.marcipan a bude hotova....
potom som spravila take podobne kolace len klasiku nie torty svokre a mojej mamce.....
a este marlenku a pagace tie klasika syrove a nivove tiez premamcu a svokru teda vlastne som skoro vsetko robila trojmo 😀 celkom pohoda 😀

darceky som akurat domke pobalila takze zajtra ma to este caka,,,,,

mabuska pekne oddychuj trosku....
inak domka uz spi cely den bola hore a pomahala mi zlatko moje pekne sa motkala pri kolacoch a miesala a tak......tato je na firemnom vecierku tak uvidime kedy pride .....isiel autom teda pitie u nas nehrozi ....jedine tak pripitok na silvestra 😀 😀 😀 tak pekny piatok paaaaa babulky
a keby som uz nebola tu tak stastne a veseleeeeeeeeeee babulky moje

bambi7
22. pro 2011

babule sorry za chyby pisem rychlo a ani nekukam tak prepacteeeee

mabe
autor
22. pro 2011

@bambi7 uz mam jenom mirny spineni, tak snad uz to bude dobry. ty ses tak sikovna. ja jdu zitra s anickou jeste na ocni na kontrolu a koupit vetvicky misto stromku, stromek se nam nevleze. zitra uz je manza doma, takze parada a pristi tyden taky celej, tak se uzijeme. nas tatka je taky na firemnim vecirku.

mabe
autor
22. pro 2011

Devcata, mozna se tady jeste zitra ukazu, ale kdyby ne:

VESELE A KLIDNE VANOCE, UZIJTE SI JE A STASTNY NOVY ROK, AT JE LEPSI NEZ TEN LETOSNI 😉

nefertitka
23. pro 2011

ahojte
nas tato uz bol na firemnom vecierku tiez, ale mali ho 9.12.
ja vam tiez vsetkym prajem stastne a vesele a stastny novy rok🙂a veeeeeeeeeeeeeeeela darcekov

aanda
23. pro 2011

@nefertitka
@mabe
@bambi7
@mili
Vsetkym zelam krasne a carovne Vianoce, stastny novy rok 2012. Nech sa Vase sny stanu skutocnostou, nech su Vase rodiny zdrave a stastne a nech su Vase domovy plne lasky, porozumenia a spokojnosti.

silvia371
23. pro 2011

Ahojte, vcera som absolvovala kyretaz po druhom MA, prvy som mala v januari tohto roka a druhy teraz....po prvom mi zistili trombofilne mutacie, teraz som uz pichala fraxik, no zial nepomohol, malo to rovnaky priebeh ako pri prvom, od zaciatku tehu spinenie resp. krvacanie, akcia nabehla ale na prelome siedmeho a osmeho tyzdna sa prestalo vyvijat....uz sa mi to nezda ako nahoda a rada by som absolvovala aj dalsie vysetrenia.....bez nich sa obavam pustit do dalsieho snazenia.....viem musim verit, no je to velmi tazke kedze este ziadne mimi nemame ☹

mersy
23. pro 2011

Ahoj holky,
po první dceři jsme o mimčo 2 x přišly - 11TT a 12TT.
pak se nám narodil zdraví a úžasný kluk. Vydržte podaří se to...... 🙂

mabe
autor
23. pro 2011

ahojte, ja mam poklizeno. mozna jeste vecer vyzehlim a manza bude balit darky. jde mu to lip. 🙂 anicka me spala po ceste domu od dr. spala pul hodky a to do 10:30h., takze uz je ko. ted se s manzou koupe a pak urco odpadne, budeme mit aspon vic casu na pripravy zitrejsi. v 13h jdeme z domu pro nase jedeme, pak k dedovi na 2h a pak k tchanovcum na 17h na vanoce. 🙂

mabe
autor
23. pro 2011

@silvia371 je me to lito, ale ver ze bude lip. ja taky byla dvakrat tehu a MA, pak se me narodila holcicka Anicka a tedka jsem pred tydnem znova sla na revizi. ja si uz myslela, ze se me to nestane a zase...je to tezky, ale ver.

mabe
autor
23. pro 2011

@mersy ahoj, dekuju, zes prispela a tak nam dodala zase dalsi energii. hlavne me, kdyz se po dceri zase nepodarlo

silvia371
23. pro 2011

@mersy @mabe dakujem....dufam, ze cas to vsetko vylieci a raz ma bude cakat ten nadherny pocit....mam 30 rokov tak dufam, ze sa este dockame....

mersy
25. pro 2011

podaří se to holky 🙂
teď na podzim jsme se rozhodli, že ještě jedno mimčo chceme...
Jen doufám, že to nebude trvat tak dlouho jako u malého... (5 let snažení je dost 🙂
ale stálo to za to. Vydržte

mersy
25. pro 2011

jo 30 není vysoký věk, to vyjde.
Mě je 33 a ještě do toho chci jít, jen nevím , jak dlouho budeme čekat............
vím, že je to o nervy, ale říkám si , že to prostě vyjde a jinou možnost nepřipouštím 😀

mabe
autor
27. pro 2011

ahojte holky, tak ja jenom na skok nez se anicka vzbudi. mame do silvestra taku doma,t ak mame porad neco, ani se doma neohrejeme. za chvilku jdeme na navstevu ke kamaradum a zitra jedeme na vysocinu za snehem s anickou sankovat. 🙂
dneska jsem si byla pro vysledky histolky - nic nenasly jako obvykle. dr. me udelal pro jistotu UTZ kvuli tomu spineni a krvaceni, drzi se me to porad, takze vsechno ok. nic tam nezustalo, akorat je videt, ze tam mam zbytky krve, takze to musi vyjit nebo to vyjde az s MS.

jinak vanoce uplne super. travily jsme je u tchanovcu aji s nasema, anicka porad jenom delala jeee, rozzareny ocicka. kazdymu nosily darky. pak to aji nevydrzela a pomahala rozdelavat. vydrzela do 22h, pak teda po ceste domu rvala a rvala nez usla, jak mela zazitku aji jeste ze spani. takze vanoce super.

25.12. jsme ji nechaly vecer hlidat mou mamkou a sly jsme s kamaradama na pivko, byla jsem rada, ze jsem se dostala zase nekam jinam a 30. bude u tchanovcu spat a my jdeme na kolaudacku a predsilvestra, na silvestra uz budeme spolu vsichni doma. budu po asi 2,5 letech pit, tak jsu zvedava. 😀 potrebuju se trosku odreagovat od trablu, ale snad to neprezenu. 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru