Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
9. led 2012

@martinakl ja vim, ze to nejde porad, ja mela 2x MA v 8tt dva roky po sobe, pak jsem porodila, tedka ma skoro 2 letou holcicku a pred 3 tydnama zase v 8tt potrat. tedka jsem si myslela, ze me to uz nepotka a bohuzel. nikdy nevime, co se stane, ale musime doufat.

martinakl
9. led 2012

@ellysa
@mabe
Dekuju vam moc za rady a povzbuzeni..
Stejne je hrozny, jak casto se to stava ☹

mabe
autor
9. led 2012

@martinakl je toho cim dal tim vic me pripada, takze ja vlastne i kdyz je to hrozny, muzu byt rada, ze mam aspon anicku

martinakl
9. led 2012

@mabe No snad se taky brzy dockam... Idealne letos v zari 🙂

mabe
autor
9. led 2012

@martinakl drzim palce, dej vedet z UTZ 😉

martinakl
9. led 2012

@mabe Dekuji 🙂 Dam 🙂
Tobe taky drzim palce, at to co brzo vyjde...

mabe
autor
9. led 2012

@martinakl diky,a le ja si dam tedka na cas. snazeni nejdriv v lete, mozna pozdeji

nefertitka
10. led 2012

ahojte, tak my sme uz 2 dni doma, bolo super, skoda, ze sme len tak kratko mohli byt, uzili sme si aspon 3 dni pravej zimy;)pridavam aj fotky

nefertitka
10. led 2012

@martinakl strachu sa nezbavis...to sa ani neda po dvoch potratoch....ale musis sa snazit mysliet pozitivne, vela sa setrit a zabavat sa stale niecim...budem moc drzat palce...ked prejdes do 2.trimestra,myslim,ze si mozes vydychnut a uz vsetko pojde hladko 😉

nefertitka
10. led 2012

@mili1 nejdem do prace,vyhodili ma 😠

mabe
autor
10. led 2012

@nefertitka ahojky, jak vyhodily? ja mam z toho taky strach, mela ybch se vratit tedka v breznu, ael chci byt s anickou doma. 😖 co kdyz nebude dalsi, tak si ji chci do tech trech let uzit. alepotrebuju aby na me pockaly do jejich tri let.

nefertitka
10. led 2012

@mabe no proste vyhodili, ja to ale tak nenecham, chcem to riesit sudnou cestou, mali kopu volnych miest a nikde ma nepriradili...aj na inspektorate prace povedali,ze jednali protizakonne...uvidim,ako to cele dopadne

nefertitka
11. led 2012

baby, Nikolka dostala taky pocitac,ked sa daju ucit pismenka na vianoce a ona sa mi ich normalne skoro vsetky uz sama naucila...ja dodpadavam z nej, teraz mi zacala ukazovat,kt. pismenko sa ako vola 😀 z nicoho nic, ma este aj taku tabulu magneticku a tam si teraz priklada pismenka a pomenuvava ich....moje sikovne 😉 ...ja som na nu taka pysna, ze az 😀

safea7
11. led 2012

Všechny Vás zdravím.Včera jsem v 9tt prodělala svoje druhé zamlklé těhu,bylo to uplně ve stejnou dobu jako před půl rokem,jsem z toho zoufalá.Nevím jak dál,nechápu co je špatně,byla jsem tak opatrná,že víc to snad ani nešlo 😢 Miminko poslali na genet a my půjdeme po šestinedělí s přítelem také.Máte nějaká podobnou zkušenost a víte co se stalo a proč???

nefertitka
11. led 2012

@safea7 to mi je luto....ja som to tiez 2x prekonala ako ty a tiez v tu istu dobu obidva razy. To,ze si si davala pozor nemuselo nic ovplyvnit, nech vam zistia, alebo hlavne resp.tebe, kde sa asi mohla stat chyba a potom treti raz uz budete vediet mozno, coho sa vyvarovat.

mabe
autor
11. led 2012

ahojte devcata, tak odpo jsem mely navstevu kamosku se stejne starym chlapeckem jako anicka. krasne si pohraly, tak anicka hnedka vytuhla, manza na pivu a ja mam klidek. akorat je me trosku lito tehu, kamoska je v 5. mesici, tak trosku zavidim. no, jeste me to bude dlouho drzet.
@nefertitka to je ale sikulka 🙂 . ty deti nas porad prekvapuji, ze? 😀
@safea7 ahojky, mame tady vsechny zkusenost, ze jsem dvakrat potratily a do tretice to vyslo. genetika je super vec, pak jeste hematologie, spermose,...urcite si nech udelat vsechny mozny vysetreni pro jistotou. drzim palce a neboj detatka se dockate. 😉

ludmilaka
11. led 2012

@nefertitka Akože zrušili tvoje pracovné miesto? Si na materskej? Zmluvu si mala na dobu neurčitú?

mabe
autor
11. led 2012

holky, tedka premyslim, kdyz nepremluvim manzu, aby jsme udelaly anicce pokojik a spaly v obyvaku. tak aspon ze bysme vyhodily komodu co mame vedle posteli a misto toho daly detskou postel, aby se anicka naucila spat aspon sama ve sve posteli. postylka uz pro ni neni. tak vybiram jakou velikost, jestl by ji stacila takhle treba: http://www.ourbaby.cz/detska-postel-p1003/

safea7
12. led 2012

@nefertitka Děkuji,taky si myslím,že genetika,nám může pomoct,alespoň budem vědět co víc proto udělat!

safea7
12. led 2012

@mabe Ahoj, my máme spermiogram v nejlepším pořádku,ani s otěhotněním,není takový problém,vždy po půl roce,ale musíme zjistit kde je problém,že nejsem schopná udržet mimi naživu 😢 Děkuju za podporu.

ellysa
12. led 2012

@safea7 treba vyšetriť štítnu žľazu, hematologické vyšetrenia, genetika aj s manželom, plus my sme boli v Prahe na imunológii, tam mi zistila alergiu na spermie a embryjká, takže moje telo ich vlastne zabíja, aby sa chránilo 🙄 , užívala som pred tehu lieky až do 16 TT, netuším, či pomohlo práve to ale pre druhým tehu tam pôjdeme určite znova, nie je to nič hrozné tebe vezmú krv a mažel bude musieť odovzdať spermie, skús sa spýtať tvojho doktora, či by ti tam nedal odporúčanie, mys me si to platili ako samoplatcovia, vtedy nás to vyšlo jekaých 5000 korún

safea7
12. led 2012

@ellysa Dekuju určitě uděláme všechno možné i nemožné.Krev na štítku mi bral po prvním potratu,ta je ok,tak to bude určitě něco jiného 😢 Hrozně se bojím,že to bude zlé ☹

mabe
autor
12. led 2012

dobre ranko, tak my dneska nemame cviceni, cvicitelka je nemocna. takze pujdeme za chvilku s anicku ven koupit plinky, vezmu ji kocarek s panenkou, at se ji lip tape. odpo si ji berou po praci tchanovci,t ak budu zehlit a uklizet poradne.
jinak manza sabotuje postylku, je zasadne proti, pry ji mam naucit do detske postylky. 😝 zepry je to jedno, jde pry o samostatny spani...ach jo, ja si myslim, ze je to krok zpatky, co si myslite vy?
@safea7 ja taky vzdycky otehotnela za mesic, spermose ok, genetika taky, ale 3x se neco potentovalo. tedka po tom poslednim v prosinci udelame jeste nejaky dalsi vysetreni.
@ellysa co se dela na te imunologii v praze? nebo jak to tam probiha? dr. me tam prave v lete nebo teda az budu chtit poslat, tam jsem jeste nebyla, jinak mam vsechno udelany. aha, ted to ctu, takze je to na otocku a stoji to tolik? no, zase pokud bych mela to stejny co ty...ale zase s anickou nebyl problem. 😖

mabe
autor
12. led 2012

@safea7 neboj, na vsechno maji reseni 😉 dulezity je, vsechno proverit, aby se to uz neopakovalo. i kdyz me nic zatim nenasly a stejne jsem po anicce zase potratila. asi to tak melo byt. ono se muze neco malo pokazit u toho oplodneni, treba nachlazeni,...a je to

mili1
12. led 2012

Ahojte, mám dnes náhradné volno trocha oddychujem, malý išiel do škôlky a ja idem poupratovat cely dom,
Nef akože vyhodili? Môžu ťa len vtedy ak zrušia tvoje pracovné miesto, povedz že sa chceš vrátiť na svoje miesto,
niektorí zamestnávatelia su hrozní, ak su ženy slobodné všetko im vyhovuje, ak už majú dieťa tak ich nechcu lebo im to nevyhovuje, mal by sa upravit zákonník práce v prospech nás,
Nef Nikolka je zlatá princezná,
Mab to je riadna škôlka, nie súkromná, 😉

safea7
12. led 2012

@mabe Taky mě to napadlo,protože,poprvé jsem byla nachlazená,od začátku průběžně až do 8tt a teť tak od 3tt do 4tt a pak rýma v 6tt,ale doktor tvrdil,že pokud nejsou vysoké horečky,tak to plodu neškodí,ale teď už nevěřím ničemu.No jsem zvědavá na ten genet rozbor mimi a pak nás,ale určitě jim to tam řeknu o tom nachlazení při obou těhu,ale zas na druhou stranu,před dvanácti lety jsem měla chřipajznu jak blázen a Miriamka se narodila zdravá,ale to mi bylo 21,tak nevím,třeba jsem byla silnější než teď přece jen je mi už 33 😠

mabe
autor
12. led 2012

@safea7 ja tedka mela opar na cipku a asi to nebylo jeste uplne preleceny.jinak si to s dr. nedokazeme vysvetlit. vis, ono staci uplne malinko a hnedka se to pos*...

mabe
autor
12. led 2012

@mili1 ahojky, anicka bude odpo u tchanovcu, tak si taky poklidim a vyzehlim. ja si myslela soukroma, kdyz ho vzaly uz tedka jeste pred tretim rokem.

safea7
12. led 2012

@mabe Asi ano,budu věřit,že to překonáme a nedovolíme už ničemu aby nám mimíska ještě jednou cokoliv vzalo!!!!!!!! 😉

mabe
autor
12. led 2012

@safea7 nezbyva nez verit, ze ta smula se prolomi. ja tedka vubec nemam chut do dalsiho, je to 4 tydny od revize. ale verim, ze po lete, zase zacnu mit chut mit do pokusu.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru