Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

safea7
12. led 2012

@mabe Taky si neumím předtavit,že se zas začnem snažit,ale prostě to za to stojí a příroda snad konečně bude stát při nás mabe 🙂

mabe
autor
12. led 2012

@safea7 neda se nic delat, nez verit, ze mimco prijde, presne jak pises. kdyz chceme dalsi mimco, musime to zkusit.

safea7
12. led 2012

@mabe Přesně tak a mz to zvládnem na sto procent!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mabe
autor
12. led 2012

@safea7 😉

ellysa
12. led 2012

@mabe myslím, že vy v čechách, ak vám to odporúči gynekológ to máte preplatené, ale nie som si celkom istá, my sme si to platili, lebo sme sa sami objednlai ako samoplatci, nie na odporučenie lekára, je to UPMD v prahe oddelenie imunológie, iba urobia pohovor s oboma, mne brali krv a manžel odovzdal spermie, a potom nám poštou poslali výsledky s odporučením liečby...
ja tiež neviem, či to bolo práve to, čo zabralo, že sa tretie tehu vydarilo, niekde som aj čítala, že môže žena produkovať pri ovulácii "zlé" a "dobré" vajíčka-tiež je to nejaká choroba a jednoducho keď práve oplodní spermia to zlé dojde k potratu-inak je to celkom logické,ale žiaľ nedá sa to ževraj liečiť

mabe
autor
12. led 2012

@ellysa diky za popis. uvidime, jestli nam neco najdou. mozna to byla fakt ta infekce oparova. treba nebyla jeste prelecena. 😖 no, az tak v lete si necham udelat dalsi vysetreni, tedka to mam jeste v sobe. vcera byla u me kamaradka, co ma stejne staryho chlapecka a je tedka v 5m a zase me to bylo lito ☹

nefertitka
12. led 2012

@ludmilaka ano, moje oddelenie sa prestahovalo do ineho mesta pocas mojej MD a bola som na dobu neurcitu, akonahle mi skoncila materska tak mi poslali vypoved a pritom tam bolo v tej dobe,ked som sa hlasila,ze chcem nastupit spat do prace od januara celkom aj dost volnych inych pracovnych pozicii...uz od augusta som im sporadicky volala...

nefertitka
12. led 2012

a to co bolo dnes za pocasie?uz zacala jar? 😝 ...aj rano ma o pol siestej nejaky stebotajuci vtak zobudil 😀

martinakl
12. led 2012

Ahoj holky, tak pisu, jak jsem dopadla dneska na UZ. Moc toho videt nebylo, jen gestacni vacek a zlute telisko. Pry uz by melo byt videt embryo. Muze to mit pry vic pricin, ale nejspis to bude tim, ze mimi je proste o par dni mladsi, nez se spocita podle MS. COz je asi pravda, cyklus predtim byl 34 dni, tak je to mozny.. Za dva tydny jdu zas. Hlavne, ze to snad neni zase mimodelozni.

mabe
autor
12. led 2012

@martinakl tak drzim palce na dalsi ko

nefertitka
12. led 2012

@martinakl drzim palce aj ja;)

mabe
autor
13. led 2012

dobre ranko, tak dneska zatim slunicko, pujdeme s anickou za chvilku ven - hodit dopis do schranky a rohliky, standart. po obede prijde mamka moje, ja jdu odpo konecne cvicit power yogu, uz se moc tesim, ze zase zacnu pro sebe neco delat po dlouhe dobe a pak rovnou na sraz se stredni. manza ma vecer basket, ale bude hlidat mamka. 🙂

mabe
autor
16. led 2012

dobre ranko, anicka mela o viknedu teploty, kasel a ryma nic, vypada to na zuby. dneska uz bez teploty. nemerila jsem ji, ale je normalne "studena". nechce jeste nejak moc jest, tak asi ji fakt boli. v noci se porad nimrala a hekala a po namazani calgelem spala lip. zitrejsi ocko jsem zrusila radsi a pujdeme az za tyden. dneska budeme doma a zitra pokud to bude ok, tak zajedeme k nasim.

mabe
autor
16. led 2012

jinak jsem premyslela nad dalsim vysetrenim. dr. rikala, ze by nas poslala do prahy na imunologii, jestli nemam protilatky proti spermiim. v pondeli jdu na kontrolu po revizi, tak se ji na to asi uz zeptam a necham se tam objednat co nejdriv. nejakou dobu se na to ceka a nez budou vysledky, at to mame z krku. do dalsiho tehu ze nehrnu,ale vysetreni muzu mit hotovy, ne?

bambi7
17. led 2012

cafte babulee ako sa mate?no konecne sneziii boli sme vonku sankovat sa a stavat snehuliaka
ina vsetko ok uz sne sa zacali snazit tak uvidime kedy sa podari tak zatial pa babule

mabe
autor
17. led 2012

@bambi7 bambi, ahoooj, drzim moooc palecky kocko moje 😉

nefertitka
18. led 2012

ahojte,

@mabe Anicka uz v poriadku?
@bambi7 drzim palce🙂
aj my sme boli vcera vonku, sankovat, snehuliakov sme postavili troch a vsetky nam niekto zbural:( neviem, komu to vadi.Dnes sa to uz topi;(
dnes v noci sme museli volat policajtov, o tretej si na 6tom ozraty chlap pustal na plne gule hudbu,mm tam siel, dotycny mu povedal,ze stisi, nestisil,tak sme volali, este sa osopovatl,ze co sme si to dovolili. Total som nevyspata. On ked sa ozere, tak sa cely dom trasie a uz mi to ide na nervy

mabe
autor
18. led 2012

ahojte, zdravim od nasich. tak jsem neco pokoupila v tescu, tedka jsme po jidle, anicka si hraje s babickou a dedou, troubi na trychtyre. 😀 za chvilku pujde spat a pak hura do kavarny. 🙂
@nefertitka anicka mela teploty jenom o vikendu, tedka je uz v poradku.

nefertitka
19. led 2012

cafte..
to mame zas dnes pocasie,co?mozme akurat tak zas trcat doma 😠

ellysa
19. led 2012

no veru, hnusne je, ja idem rýchlo začať upratovať,kým malá pozerá rozprávky, lebo potom bude nervná,že sa jej nevenujem. U nás začalo obdobie vzdoru, taaaaaaak mi to lezie na nervy, keď pre všetko reve 😕

ellysa
19. led 2012

@nefertitka úžasný sused, ja sa už teraz trasiem koho my vyfasujeme do nového bytu, hlavne cez záhradku, aby sme také fuchtle ako vy vtedy neschytali 😅

nefertitka
19. led 2012

@ellysa tak uz to prislo?uz si mala uvedomuje svoju osobnost a skusa? 😝 vlea trpezlivosti prajem 😀
no jezis, take fuchtle fakt dufam neschytate,som rada,ze ich uz vyse pol roka nemusim znasat,no len tu sme zas vyfasovali ine

mabe
autor
19. led 2012

ahojte, tak mame v baraku trosku dusno. babicka nahore ma vic kanalu a v ni jsou aji ty detsky. anicka pokazde kdyz tam prijde, tak ji babicka nebo deda pusti pohadky. ja uz jim parkrat rikala, at ji to porad nepousti a oni, ale...blabla. dneska rano to doslo tak daleko, ze anicka ani nesnidala a chtela po me pohadky, kdyz jsem ji rekla, ze ne, ze se musi nasnidat a pak jdeme cvicit, ze budou az odpo, tak otevrela dvere(to dela tedka druhej den) a rekla babika pohadky. kdyz jsem ji rekla, ze ne, tak strasnej vyrval. tkaze jsem pak babicce rekla, ze ma anicka utrom od pohadek, at ji pokazde ty pohadky nepousti, ze se pak taklhe vzteka a vymysli si, at to neni pro ni pak automaticky, ze nahore se diva na pohadky a bude me tam utikat a ona, ze to je teda dobry, ze oni to odskacou a dal se se mnou nebavila. je pravda, ze jsem ji to rekla, kdyz jsme se oblikaly na schodech na cviceni,a le je jsem byla z te anci tak vytocena, ze jsme ji to chtela rict hnedka. tedka jsme dosly a uz nebylo ani uuu z vrchu, coz vzdycky dela, kdyz slysi ancu. tak je asi urazena.

nefertitka
19. led 2012

@mabe no poznam taketo veci, treba si povedat svoje a za svojim si stat a nema sa preco urazat

mabe
autor
19. led 2012

ahojte, tak uz jsme byly nahore u babicky. nejdriv byla trosku odmerena, ale pak dobry. oni maji televizi zaplou celej den, je to babicky zivot, jak nemuze chodit ven. tak jsme tam dosly, bylo tam zrovna sama doma. anicka si vzala suchar, to muze, ma tam u babicky svou misku a v ni suchary. pak babicka rikala, at si vezme knizku (u babicky ma houpaciho kone, knizky, pastelky, omalovanky,...)a cetly si a deda zhasl televizi, pak anicka strikala na kvitka a pak rekla po pul hodce domu sly jsme. takze asi to pochopily. ja jsem jeste babicce rikala, ze chci anicce zredukovat tv, protoze rano nechtela jest a chtela tv a kdyz jsem ji rekla, ze ne, tak rekla, ze pujdeme k babicce. ze to bere automaticky, ze tam ma tv a babicka ji rekla, ze musi jest a dal jsme se o tom nebavily, tak snad...
ja se chystam s kamoskou posedet na 18h a zjistim, co a jak na te socialce(ona tam dela), abych mela vyrizeny, ze treti rok muzu zustat doma.
jinak me anicka spadla venku, jak jsme sly cvicit pusou na obrubnik. sedrela si trosku ret, ale ma trosicku ustiplej zoubek. asi to neni nic hroznyho, kdyz nebreci, ze by ju to bolelo,ale je to smula. 😝

mabe
autor
20. led 2012

ahojte, tak anicka uz spinka, byla dost unavena od babicky a od dedy. ja jsem taky dost nadrena ze cvica, dala jsem si pekne do tela.
holky, co je na zadni rymu? anicka chrci pres nos, z nosu netece ani nic nevysaju a kasle sem tam. anicka dneska zase spadla, pro zmenu ma odrenou bradu. kdyby ji ale muj tatka nedal nohu pod nos, jak padala, tak nastavil nohu, tak by mela zase rozbitej nos a mozna aji zuby.

mabe
autor
20. led 2012

vidim, ze si pisu skoro sama 😀

nefertitka
23. led 2012

@mabe chuda Anicka, ale tych padov este bude🙂 poznam na mojom loptosovi...
na zadni rymu je dobry Sinupret, to je ak chrci,ze ma zaschnuty hlien,ktory nevyteka von, alebo ak je zahlienena a moc nekasle, ze jej to stoji niekde dole, tak je dobry Solmucol...to viem, lebo to sme naposledy davali Nikolke, som sa pytala v lekarni a dali mi ten.Tiez mala nieco podobne
ako ste vikendovali?
inak Nikolka uz ovlada celu abecedu, velke tlacene pismena....vobec ju to neucim, to ma z toho svojho pocitaca;) ja som tak na nu hrda a teraz sla skladat slovo z pismenok na maghnetickej tabuli a ze mama chcem napisat fejo(fero), a sama si povedala,ze potrebujeme F, potom E...a dalej uz nevedela, ale aspon tie prve dve pismenka vedela ake ma dat...ona asi fakt bude inteligentna;)

nefertitka
23. led 2012

a vcera bola Niki s tatom na hokeji zas, ze nechela ist ani za svet domov;) a ze Satan sa na nu usmial heh,sedeli vedla hracov za plexisklom

ellysa
23. led 2012

@nefertitka zlatunkáá, a aké má dlhé vlásky 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru