Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
27. led 2012

@mabe buď rada, že si môžeš od nej trochu oddýchnuť, veri mi anička potom aj s teba cíti, že si kľudnejšia, ja napríklad som večra stratila nervy, Olivia vstala neskoro a na obed nie a nie zaspať, mňa bolela hlava, nakoniec som ju už spať nedala, ale teda aj po zadku som jej šuchla a potom mi to bolo samozrejme ľúto, že som sa neudržala, ale som s ňou non stop sama, muž príde večer, max ju okúpe, každý druhý deň s ňou ide spať, veru by som si aj ja oddýchla trochu a nedá sa 😉

mabe
autor
27. led 2012

@ellysa mas pravdu, ze pak se na anicku moooc tesim a mam na ni nervy 😀 to je skoda, ze ji nemas kam dat, to ja mam hlidaniho az dost a kdybych chtela, tak mam i vic od babicek.

ellysa
27. led 2012

@skirt no hrozné ☹

vidíš a potom budeš rozmýšľať ako pred krpcom utiecť aby si si trochu oddýchla 😀 😀 😀 😀 😀 ako my teraz

mabe
autor
27. led 2012

@skirt ahojky, tak jaka dneska? je ti lip na dusi?

ellysa
27. led 2012

@mabe no nemám veru, niekedy mám už naozaj dosť, naozaj jediný čas kedy mám chvíľu pre seba je keď zaspí naobed, ale samozrejme nevymenila by som ju za nič na svete, a predstava, že pôjde na jeseň už do škôlky je pre mňa nočná mora 😅

no musím ísť tancovať 😀 😀

mabe
autor
27. led 2012

@ellysa a na co tancujete holky? 😀

mabe
autor
27. led 2012

@ellysa ona uz pujde tak brzo do skolky?

ellysa
27. led 2012

@mabe kolo kolo mlynské 😀 😀 100x dookola

u nás sa chodí v 2,5 roku už 🙄 , budúci týždeň ideme na zápis, smutná som z toho, dúfam, že dovtedy budem tehu a nebudem musieť ísť do práce, potom by som ju nechala len na 4 hodiny, čo by sa dalo, škôlku máme 100 m od budúceho bytíku

mabe
autor
27. led 2012

@ellysa dalsi tehu? tak to budu drzet palecky. my jdeme s manzou na tu imunologii 19.3., tak uvidime jaky budou vysledky. dalsi tehu po lete, pokud me to neprepadne driv. 😀 a berou u vas v poho do skolek?

ellysa
27. led 2012

@mabe no ja idem fo februári k novému gynekológovi tu v rakúsku, tak som zvedavá, čo povie , a ak nám to schváli, tiež sa objednáme do prahy no a potom podľa výsledkov začneme 😉

dúfam, že nebude problém so škôlkou, myslím, že zatiaľ zobrali každého, čo poznám, akurát teraz tú do ktorej by sme ju chceli dať pristavovali

mabe
autor
27. led 2012

@ellysa musis jit znova na kontrolni testy? ja si rikam, jesli je mozny, ze s anickou to bylo v poho a jinak se to pos*

nefertitka
27. led 2012

no a nam ju do skolky nezobrali, ale v septembri ju uz hadam vezmu, ale tiez sa toho hrozim... a do roboty som napisala,ze nesuhlasim s vyhadzovom,tak uvidim,co sa bude diat...ale som na druhej strane rada,ze som s nou este doma. aj ked v takomto pocasi nas tu poraza,uz nevieme,co vymysliet.
Ja som tak predvcerom stratila nervy,ked vystrajala cely den vkuse...to uz som po nej normalne az vrieskala,aby sa skludnila a ona na mna zahuci naspat ze "mama nehuc"...no super...

a baby,ked sa vam nepodari tehu,planujete nejaku dovcu v lete?

mabe
autor
27. led 2012

@nefertitka ja tehu asi az po lete. v cervenci mam jit na ster z cipku, tak potom. jinak my jedeme s kamaradama v kvetnu do beskyd do dvou roubenek - 5 rodin, 9 deti - na kola, tak se moc tesime. pak nejakej prodlouzenej vikend s kamaradama a detma pod stanem a pak asi s nasema na chalupu treba dvakrat. jinak zadnou vetsi, ja pocitam ze zacneme na jare konecne stavet

mabe
autor
27. led 2012

@nefertitka anicka taky na me NECH TOHO a tak, kdyz ji neco nakazuju co nechce. 😀

ellysa
27. led 2012

@nefertitka netuším, niekde by sme chceli ísť, ale uvidíme ako bude s bytom, akurát v lete bude finišovať stavba, predávanie nášho bytu, sťahovanie, tak uvidíme

mabe
autor
27. led 2012

@ellysa taky budete mit vytizenej rok a na tu imunologii teda jdete pro zkontrolovatni, jestli je to porad stejny a budes potrebovat prasky? myslis, ze je mozny, ze u anicky ok, ale jinak se telo brani. ja cetla, ze na tu imunologii ma vliv aji autoimunitni zanet stitnice a trombofilie, cozja mam oboje, i kdyz v norme

bambi7
27. led 2012

cafte babule.....
no ja mam v plane ist v aprili este do skotska a v lete ak sa nepodari tak asi turecko uvidime ale tak je zatial plan a ked budem tehu tak nic ale budem sa tesitttt no uvidime.......
co sa tyka skolky ja ani neviem ci mam dat vobec prihlasku ked budem tehu budem musiet zasa lezat musel by sa stat zazrak a prve 3 mes nesmiem bt chora tak co by domka zo skolky doniesla hned by som to mala ja kedze v tehu nemam imunitu a bolo by zasa zle.....este do skolky by ju odniesol moj ale co z nej ?moja mamca nemoze svokrovci robia .....tak asi tak.....

a co mate na plane? pekny den

mabe
autor
27. led 2012

@bambi7 ahoj kocko, ja ma anicku u nasich na celej den. tedka jsem uklidila a odpo budu zehlit, asi si hodim aji trosku slofika. 🙂 jinak me nejak porad srotuje v hlave ta imunologii a asi moc o com ctu, nevim proc si nepockam na vysetreni, totiz ten muj zanet stitnice muze vyvolat protilatky. no musim pockat a tedka to neresit,ale zajima me to.no a co bys delala, kdybys musela lezet? ona se domka nejak zabavi?drzim moc palecky,at je vse ok a muzes si v klidu tehu uzivat 😉

bambi7
27. led 2012

no ahoj slniecko mabuska moja no domka sa zabavi jedine 30 min sama inak stale iba maminka tak jej citam kreslime si a tako bude to tazke ale zvladnem to tako musim no nie? budem lezat cez den teda okolo 10 hod by ju mamca zobrala von keby som bola tehu a potom sa dako zahrame no uvidime.....nechcem mat zasa 6roc rozdiel tak nemam na vyber ale zvladnem tooooooo 🙂

mabe
autor
27. led 2012

@bambi7 ja vim ze to nejak zvladnete, kdyby nahodou 😉 . je pravda, ze anicka taky byla se mnou, kdyz jsem musela lezet a nejak se to dalo a domka je uz vetsi. tak ti budu drzet palecky, at nemas zadny komplikace a nemusis lezet a uzivat si to 😉

nefertitka
27. led 2012

@bambi7 radsej si daj prihlasku,prinajhorsom ju tam nedas,ked otehotnies...a vezmu niekoho ineho namiesto nej...co ked sa vam nebude dlho darit?nepojdes do roboty?

nefertitka
27. led 2012

@bambi7 a my inak tiez Turecko🙂 aj ked len tak tak s peniazmi, ale chceme ist...jak som uz davno pisala, mne more strasne chyba a aj keby som sa mala v niecom poriadne uskromnit, tak by som rada sla....ja more doslova milujem...

mabe
autor
27. led 2012

ja budu mit mozna moznost jet s tchanovcema a anickou k mori. manza asi ne, protoze budeme stavet, ale oni jezdi kazdy rok a radi by jely s anickou. chteji jet s ni sami,ale to ja nechci jeste, nezvladla bych to bez ni celej tyden a jeste tak daleko. tak mozna se me to rozlezi v hlave a pojedu s nema, uvidime

jinak jsem nepsala, co me ta dr. napsala - beru plno pilulek:
rano - sipkovy sirup+C, brusinky, sarapis
poledne - echinacea kapky na procisteni, hliva ustricna, zinek+c
vecer - sipkovy sirup, sarapis

a jak budu vedet po MS, kdy mam ovu, tak budu brat 12 dni utros. manza bere selen+E

skirt
27. led 2012

@mabe ahojky ani moc ne .. nejak se mi jeste vic pritizilo, protoze tady place furt jedno miminko vedle :( .. je to hrozne :( ... uplne me prepadla uzkost a chci uz to mit za sebou a jit domu a byt aspon s martinem :( ... porad me natahuje do place ..

ellysa
27. led 2012

@mabe fíha, máš nejakú prírodnú doktorku 😎 , musím aj ja popozerať nejaké sirupčeky
@skirt ach moja, naozaj sa ti trošku uľaví až budeš konečne doma, teraz je to najhoršie, držkaj sa 😒

skirt
27. led 2012

@ellysa uz aby to bylo .... kdyz si predstavim ze bych se mela jeste nekdy pustit do toho snazeni znovu tak je mi zle :( ... a to mimčo zase brečí .. a všude ty těhule ... ale vybrala jsem si sama, že chci čekat ... achjo :(

mabe
autor
27. led 2012

@skirt naprosto te chapu, ze chces to mit za sebou a byt doma. ja kdyz posledni tri tydny lezela a krvacela, tak jsem si rikala, ze by asi bylo lepsi, kdyby uz byl konec a ja mohla zacit fungovat zase normalne a hrat si s anickou a tak.....drz se holka

mabe
autor
27. led 2012

@ellysa moje gynekolozka je proti antikoncepci a dalsim chemii. vzdycky me radeji pise alternativni lecbu, vitaminky a pokud by nezabraly, tak normal prasky nasazeni. ten utros je u me nezbytnej. ja myslela, ze to zkusime zase bez neho, sledovat BT a pak se uvidi, jestli bude porad kratka LF, ale ona rekla ze uz to nasadime rovnou, at jsem na tehu pripravena. ona totiz nevidi duvod, proc se nesnazit po trech mesicih, to ja chci pockat dyl

nefertitka
27. led 2012

@mabe ja som este nevidela gynekologa,kt,by bol proti antikoncepcii...fiha 😉

nefertitka
27. led 2012

dnes od poobednajsieho spanku mame zas divoke chvile, zasa sa nevie zmestit do koze a muz siel na hokej a ja musim tahat zas cely den....musim niekedy niekam najblizsie vypadnut aj ja z domu,trocha sa odreagovat

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru