Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
23. črc 2009

mam fotky pridam po dovolenke 😉

juj tak jej rastie zubok chuda male tak nech je cim skor vonku.....

tie prsia stacia zviazane aj 5-7 dni

nefertitka
23. črc 2009

no tak dobre oslavte;)))

no necham si ich zviazane asi len tak ako pises,neviem si to predstavit 15 dni....

inak tam v cakarni boli same tehotne,vobec im nezavidim v takomto teple take velke brusko mat...uf...sice aj ja som mala,ale nie este az tak velke...

bambi7
23. črc 2009

musim ist place este pridem

mayyyyka
23. črc 2009

baby prosim vas poradte mi niekto...bola om dnes na usg vysetreni a mi povedali ze velkost plodu je na 4 tyzden, ale ja by som mala byt v 6TT...stalo sa to niekomu??? alebo sa mam zacat bat???

nefertitka
23. črc 2009

ahoj mayyyka,nrboj sa,moje ditko tiez vzdy bolo o nieco mensie,,,a rozdiel vo velkosti plodu do 2 tyzdnov je v poriadku..a keby to bolo zle,lekar by sa urcite k tomu nejak vyjadril...co povedal,alebo povedala tebe?

ellysa
23. črc 2009

mayyyka neboj, 2 týždne hore dole je norma. A hlavne keď si ešte v takom včasnom štádiu, možno asi mala ovuláciu trocha neskôr a hneď je to úplne iné. Hlavu hore, určite to bude dobré 😉

mabe
autor
23. črc 2009

Ahoj holky, tak konecne doma. Venku je hic, to je hruza. 😝 A tedka odpocivat. 🙂

mabe
autor
23. črc 2009

Ahoj holky, tak kde jste kdo?

prdecek
23. črc 2009

jj, je to kupa vyšetření a hektolitry krve, ale snad to za to stojí. Doufám, že do konce roku budeme vědět na čem jsme a začneme něco dělat.
Jsem si řekla, že bych možná měla ještě něco zhubnout, mám na to docela dosta času si myslím 🙂

mabe
autor
23. črc 2009

Prdecku, ahooooooj, ty teda budes prozkoumana. 🙂

mayyyyka
23. črc 2009

dakujem trochu ste ma upokojili 🙂 ale aj tak je to cudne...male ma 1,3cm este nebije srdiceko....lekar vravel ze je to 4 tt a 3 dni, ja by som podla menzesu mala byt v 6tt a 0d. no neviem keby sa mi aj posunula ovulka tak by som otehotnela 5 dni predtym ako mi vysli 3 tehotenske testy pozitivne...nemyslite ze takto by mi to test este neukazal??? a este bolasom pred 10 dnami u svojej lekarky a ta vavela ze tam je gestacny vacok..myslite ze je to ok??? o 10 dni mam ist na kontrolu ci babo rastie

mayyyyka
23. črc 2009

podla mna keby som bola fakt v tom 5tt..tak by mi nevysiel tehotensky test pozitivny uz pred 2 tyzdnami :((((((

bambi7
23. črc 2009

cafte babulky ako sa mame? my sme boli vonku po 15h ved to teplo je hrozneeeeeeeeeeeeeee ale mali sme pekny den a vy ako?

ellysa
23. črc 2009

mayyyka však 4tt+3 je už 5tt, takže by to mal byť len týždeň rozdiel. Niekomu sa ukáže srdiečko v 6tt, niekomu v 8tt, nestresuj sa zbytočne, aj keď viem, že čakanie je ťažké.A veľmi sa nad tým nezamýšľaj.´Tie 2tt rozdiel sú naozaj v norme. O desať dní bude srdiečko, uvidíš. 🙂

ellysa
23. črc 2009

ahoj bambi, tak ja som sa potila v práci a potom doma vyupratovala byt a bola na nákupe, teraz sme sa vrátili. zajtra prídu na víkend menželovi kamaráti, tak sa trochu sekáme, lebo ja tým vôbec nie som nadšená, že sa nám tu votreli a manžel to nejde prežiť. Máme týždeň dovolenku a z toho bude u nás do štvrtka návšteva, tak asi viete ako sin oddýchnem-varením a obskakovaním a on to nejde pochopiť, navyše ich veľmi nemusím 😠

ellysa
23. črc 2009

táto návšteva bude do pondelka a potom príde zasa 15 ročný pubertálny synovec, ten mi ale neprekáže 🙂

mayyyyka
23. črc 2009

ellysa..dakujem si velmi zlata ze ma tak povzbudzujes 🙂 amyslis ze je to mozne s tym tehotenskym testom? aby bol pozitivny uz pred 2 tyzdnami???... a

ellysa
23. črc 2009

mayyi, myslím, že môže. Mne vyšiel prvý tehotenský test pozitívny 3 dni pred meškaním mrchy, na prvej kontrole som bola presne o 4 týždne a bábätká(čakala som dvojky) boli veľké na 7tt+3 a doki povedala, že sú také veľké ako by mali byť, takže ako počítam, tak počítam, bolo to podobne ako u teba. Prajem ti, aby fazuľka pekne rástla a potom sa s ňou príď určite pochváliť, jasné 😀

bambi7
23. črc 2009

elly to chapem chcela si si oddychnut a venovat sa jeden druhemu a nie obskakovat navstevu 😠 tak drzkam palce aby si to zvladla.....a uz sa s tm neda nic robit?

ellysa
23. črc 2009

bambi, nie nedá, oni sú z čiech a už sú niekde na ceste sem, no dúfam, že to zvládnem a možno to nakoniec nebude také hrozné. Držte mi palce. 🙂
Ja už som nahovorila muža v septembri na dovolenku a vypadá to tak, že sa akurát na nej budeme môcť posnažiť, takže dúfam, že sa nebudeme len vadiť 😀

mabe
autor
23. črc 2009

elly, budu drzet palecky na snazenicko. a tu navstevu prezij

bambi, vedro az hruza. Byla jsem rada, ze sem zvladla 30 minut v tramvaji domu.

Mayy, jak pisou holky, myslet pozitivne. budu ti drzet palecky.

Holky, nejak uz necitim bricho,nevim, je to dobre, ze neboli nebo neni? Prsa mam teda nality cim dal vic a boli na stisk. Uz se nemuzu dockat pondelka. Zitra po praci na chvilku lehnout a jdeme s rodicema na oslavu rodinnyho kamarada narozenin - hra na kytaru atd. To mam hrozne rada. 🙂

mayyyyka
23. črc 2009

ellysa 🙂 dakujem fakt si ma ukludnila...

mabe
autor
24. črc 2009

Dobre ranko devcata, tak jsem chtela jit na 6:30, ale nakonec me z postele vyhnal prujem, tak aspon muzu jit o v 14:45h domu. Aspon si na chvilku zdrimnu, abych na te oslave chvilku vydrzela. Meli jste taky prujem? Nekdo psal, ze to muze byt z te listovky. Ja jdu vzdycky rano a sem tam pres den. Tak si rikam, ze to asi neni nejaky infekcni nebo neco.

mabe
autor
24. črc 2009

Tak co devcata, jeste spite? Ja jsem uz unavena jako kote. 😝

ellysa
24. črc 2009

ahojte, baby aj u vás bola taká hrozná búrka v noci, ja som nič také ešte nezažila, fuj, hrozné to bolo

mabe
autor
24. črc 2009

elly, u nas to tak hrozny nebylo

ellysa
24. črc 2009

mabe, ja som mala pocit, že je snáď koniec sveta a to ešte nás to zobralo len okrajom, najhoršie to bolo ževraj na Záhorí. A túto noc sa to má ževraj opakovať, no dúfam, že nie 😨

Už si napapaná?

farmarska
24. črc 2009

ahojda holčinduldy
já se právě vrátila z města...
byla jsem na tý kontrole, první od té popotratové doby a dle vyšetření mudra jsem uplně v pořádku!!
vevnitř jsem uplně vyčištěná,žádná revize, všechno krásný, tak hurá do nového snažení 😀
jen musím ještě ve středu ráno na krev, abychom věděli co dělaj hormony, jestly už klesly.
Dále mi napsal zase ten dup(něco) že mám začít brát vždy 20DC.. do další mrchy. Tak nevím, snad to k něčemu bude Nevíte, co to jako má s tím mým tělem dělat? No mirax??..
Jo a pak nás objednal na imunologii do HK, ale nejbližší termín, je až 21září Tak jsem na něj vykulila oči a on rychle pochopil a řekl mi, že se nemusím bát, že to klidně můžeme zkoušet už ted, že to tam bude jen tak pro sichr 😉
holky mám vélkou radost 🙂

ellysa
24. črc 2009

farmarska, tak to je super 🙂
no s tou imunológiou je to tak, že aj nám vyšli nie úplne dobré výsledky, ale dvaja lekári sa zhodli na tom, že imunologický faktor nemusí byť príčinou potratov. Ja som síce aj tak začala brať liek, čo mi naordinovali, ale len kvôli psychike, že som urobila pre ďalšie tehotenstvo maximum 😉 . Takže čakám, že na jeseň tu budú už samé tehule 😀

mili1
24. črc 2009

Ahojte babulky,,,,ja nejako nestiham ani zit, dnes som zavarala zasa marhule a robila lekvar - prvy krat tak som zvedava co z toho bude a ci sa bude dat jest 😀
Boli sme v poradni maly ma 5400g - lekar povedal ze pribral az az - vraj na 4 mesacne babo 😉 ved ked furt len papa 😀 dnes bol u nas brat s malou neter - tak maleho pochvalili ze je uz riadne velky 😉
Bambi prajem prijemnu dovolenku 😉 oddychnite si vsetci .....
ellysa no super ze si prehovorila manzela na dovolenku 😉 aspon si odychnete
mab drzim palce na mrnuska....len ho opatruj....aj seba...
farmarka drzim palce pri snazeniiiii - nech to coskoro vyjde 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru