Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
28. bře 2012

dobre ranko, tak anicka se kouka na skolku, dopo budeme doma, chci varit teleci na houbach s bramborem, pak spat a v 14h bysme mely jit venk s kamoskou. anicka se budila v noci placem, neco ji trapilo, ale tedka vypada v pohode.

nefertitka
28. bře 2012

Ahojte....
tak ma napadlo dnes, myslite, ze v Turecku sa mame obavat hnaciek?

bambi7
31. bře 2012

cafte babule ako sa mate?uz som tu dlho nebola ale dako som nemala cas.....ked bolo pekne tak sme boli stale vonku staleeee a teraz ideme s kamoskou na kavu vzdy poobeda a pridem domov okolo 14 hod a tak ....
a uz mam svadby tak moc nemam cas pisat
a ako sa mate co je tu nove?
tak pa babulky

ellysa
31. bře 2012

ahojtem aj ja som tu už dlh nebola, tiež nejak veľmi nestíhame, začali sme už predávať byt, tento týždeň som stále upratovala, lebo sme mali záujemcov, zatiaľ to vypadá dobre, dvaja čo boli majú záujem, len uvidia čo banka...
tak momentálne sa všetko točí okolo tohto a nového bytu 😎

mabe
autor
1. dub 2012

dobre ranko, tak vcerejsi oslava svagrovych narozek v pohode, dneska mame volno. vyzenu manzu s anickou dopo ven, trosku poklidim, uvarim a odpo pojedeme spolu za dedou asi. anicka uz ma rymu celkem v poho, nekasle,sem tam ji vytece. 🙂
@bambi7 ahojky, u nas nic noveho, cekam na vysledky z imunologie. pak se uvidi.
@ellysa jee, to se mate, my zatim hledame byt, snad to brzo vyjde.

mili1
2. dub 2012

Ahojte baby..Ako sa máte? dlho som tu nebola tak som vas prišla pozdravit. My sa máme dobre, chodíme do škôlky a ja do roboty.
Maly je v pohode, už si zvykol na škôlku, vo štvrtok mi povedal že ho bije v škôlke jedno dievčatko a ja som to nemyslala važne, ale naozaj to bola pravda , lebo v piatok nam povedala aj pani učitelka že ho bilo dievčatko 😠 tak mu ocko nakazal že sa nema nechat bit a vratit dievčatku. : ja som som mu povedala že nech jej povie že to nemôže a taktiež povedat pani učitelke, nech jej pekne povedia čo môže a čo nie 😠 a ked nebude počuvat tak dat zopar po zadku 😅

mabe
autor
2. dub 2012

@mili1 ahojky, mame se dobre. anicka je dablik, vsude beha, vsechno bere do ruky, ...vsak to znas. takez chodime domu jako prasata 😀

mabe
autor
3. dub 2012

dobre ranko, tak anicka v noci pokaslavala, trosku knucela, ale tedka ji tece z nosu sem tam a obcas zakasle. za chvilku jedeme za kamoskou ven na dopo, pak k nasim na obed a spani a pak tam necham anicku a jdu cvicit. 🙂 cestou na cviceni se stavim na trhu a koupim nejakou zeleninku a ovoce od pestitelu. vcera jsme byla v albertu a teda hnus nejvetsi co tam maji. 😝
holky, ja uz se divam po briskach a po maminach s dvouma detma a moc me to tahne k dalsimu tehu, ale chci jeste pockat na vysledky umunologie, pak v cervenci stitnice a preventivka na gynde a pak to nechame uz asi byt. jako strach mam porad, aby to nebylo jako driv - spineni, krvaceni,.., ale kdyz to nezkusim, tak nebudu mit dalsiho prcka. anicka ma moc rada deti, tak me to zacina byt lito, ze je jedna zatim. v tom kvetnu jedeme 5 rodin do srubu na tyden do beskyd a vsichni maji po dvou detech, tak me to asi bude trosku lito. a kamoska rikala, bud rada, my vam budeme zavidet ten klidek. 😀

ellysa
3. dub 2012

@mabe aj ja už chcem veľmi druhé, chceme ísť tiež ešte do prahy, ale ešte sme sa ani neobjednali a potom po výsledkoch tiež začneme, moja sa až tak k deťom nemá, ona sa skôr hrá sama, deti sa akoby bojí, ale aj tak by sa jej už súrodenec zišiel, nech nie je sama

mabe
autor
3. dub 2012

@ellysa vis, ale ten cervik v hlave...zase muzu byt trosku klidnejsi, ze s anickou bylo vsechno v poho

ellysa
3. dub 2012

@mabe my to isté aj muž sa toho bojí, že sa to znova zopakuje, ja som tiež na nervy už teraz, ale ako píšeš, ak to neskúsime druhé mať nebudeme

mabe
autor
3. dub 2012

@ellysa no vis, me ten prosincovej pokus moc nepovzbudil, ale co uz...kdyztak se to zase stane 😖

bambi7
3. dub 2012

cafte babule

mabus drzkam moc palce nech je vsetko ok myslim vysledky slniecko moje 😉

elly aj ja sa uz tesim na druhe dufam ze na dovolenke sa podari.....inak sa mame dobre domka stale ze mami uz budem mat coskoro 3 roky ze?a zacne budem mat oslavu a zacne co jej mame kupit ta ma zoznam toho 😀 😀 ale je podarena ja dost rozpravam ale ona este viacej 😅 😎 ale ja som rada

tak babulky majte sa krasne pekny vecer

mabe
autor
3. dub 2012

ahojte tak anicka konecne spi. posledni dny chodi az kolem 21h spat vecer a to spani po obede jsem vam psala, proste bez toho dudliku, to trva dlouhooooo
zitra pujdeme za kamoskou ven, podle pocasi dopo nebo odpo, melo by prset . vecer jdu s mamkou, tchyni, svagrovou do divadla na Rodena s Krausovou, mam je strasne rada, uz sem na nich byla trikrat a jsou super.

@bambi7 ahojky, dekujuuuuuu 😉

nefertitka
6. dub 2012

Milý zajko ráno vstal, vajíčka si pohladkal, korbáčik si vyleštil a veľmi sa potešil. Hurá – je tu Veľká noc, práce bude moc a moc. Prajem peknú Veľkú noc 🙂

mabe
autor
7. dub 2012

ahojte devcata, tak ja jeste barvim dalsi varku vajicek. jsme dve, takze pro kazdyho chlapa dve 🙂 prvni varka me moc nevysla, jeste se mam co ucit, tak snad ta druha bude lepsi. dneska jsme byly u dedy na obede - upekl nam kacenu, poprve a bylo to uplne vyborny, ja udelala zeli a byla to mnamka, pak jsme byly s anickou venku dokud nezaclo prset. mozna jeste zkusim upict vanocku, uvidime. 🙂
zitra jedeme rano s nasima autem - k te tete do uherskyho brodu a v 17h vlakem domu, snad to anicka zvladne, jak uz bude unavena, tak aby nebyla protivna.

ellysa
11. dub 2012

@mabe už máte výsledky z prahy? ja som nás dnes konečne objednala, na 22.6, fú aj sa bojím aj sa teším, že už budeme zasa pokúšať osud 🙂

ako sa inak máte?

mabe
autor
11. dub 2012

ahoj, jsu z toho cela nervozni, maji dorazit kazdym dnem. rikaly mesic a my jsme tam byly 19.3. 😝 . snad bude vse ok. mam stejny pocity, ja teda jeste pockam na ko v cervenci se stinici a pak asi srpen uz to necham. jinak dobry, akorat su nejaka nachlazena - prudusky, takze kaslu a chytla me asi migrena. nastesti si za chivlku anicku berou tchanovci, tak muzu jenom tak cucet na telku, teda chci zehlit, vysat, umyt zem,... 😀 ale nemusim anicce nic vymyslet. 😀 manza je od po pryc, dojede zitra ze skoleni vecer, tak uz se tesim.

nefertitka
12. dub 2012

ahojte...
vidim, ze sa uz pomaly zacinate zas snazit o druhe mimco🙂 budem drzat palec...

@mabe my sme tiez same, teda, muz dnes aj zajtra rano odchod z domu do roboty a z roboty navecer na hokej, takze dva dni v podstate s nami ani nebude...snad Nikolku zvladnem sama... ona je take zdivena, ze az, a fakt postupujucim vekom je zivsia a zivsia a skusa naschvaly a pokial az moze zajst...dnes trieskala vsetko o zem, 2x si zas tresla hlavu, vcelku dost, lebo naco by ona davala pozor...
predvcerom chytila taky hysak, ze som normalne nechapala, ona ma svoje Slovan tricko a ine nechce nosit, dala som ho do pradla, lebo bolo spinave a ona ine nechce a ona chce len hokejove a rev najvacsi, odmietla som ustupit, normalne tak plakala strasne, ze sa az zadusala, kaslala, napinalo ju, normalne som myslela, ze sa zajde....este takyto plac na mna doteraz nespustila.Som sa normalne zlakla a musela som jej ho obliect aj spinave.Este ked ho mala na sebe, tak trvalo asi pol hodinu, kym sa uplne ukludnila, ale take tazke dychanie s tazkym preglganim a vzlykave vzdychy trvali veru este dost dlho. Prvy krat som spravila to, ze som zavrela za nou dvere do izbicky a povedala jej, nech sa tam vyplace, ze ju taku skaredu uplakanu nechcem vidiet, ale nezamkla som ju ani nic, po par sekundach si otvorila, ale aj tak som sa z toho citila blbo. Po zadku jej nechcem davat....ale asi zavedieme nejake tresty uz, ziadna telka, alebo co....to takto nejde. Ked zvysim hlas, tak sa mi smeje. Krpec jeden maly drzy 😝

nefertitka
12. dub 2012

a inak si pamatam, ze aj ja som mala svoje oblubene tricko so Sandokanom a ine som ani za svet nechcela 😝

mabe
autor
13. dub 2012

dobre ranko, tak me dneska nic moc, sem tam kaslu, ale prisla MS, takze me boli bricho a je me tak divne. jsu rada, ze si anicku vezme tchan v 10h na celej den. 🙂 ja budu dneska lenosit, i kdyz se chystam na koupelnu a zachod a vysat. 🙂
@nefertitka ty mas teda peknyho dablika 🙂 no, tak vidim ze taky mate vzdorovy dite. u nas to neni zatim az tak. kdovi, kam to dojde. 😀

ellysa
13. dub 2012

ahojte, tak dnes nám prišiel list, že 7.8 . nám odovzdávajú kľúče od nového bytu, sa teším, ešte predať tento náš

mabe
autor
13. dub 2012

@ellysa jee, gratulujuu a tise zavidim 🙂

ellysa
13. dub 2012

@mabe aj vy sa dočkáte, ja zasa závidím ten váš pozemoček 😀 , my budeme mať 30 m záhradku, no rozmýšľam, čo na ňu nasadím-žartujem, budem rada ak tam dáme stôl a stoličky 😀 😀 😀 😀

mabe
autor
13. dub 2012

@ellysa jako myslis pozemek za brnem nebo tu zahradku dedovu? uvidime, kam se upichneme, ja kazdej den sjizdim realitky, jsou tam veci, ale nic co by me zaujalo. tedka cucim na 5+1, ale ve 4 patre bez vytahu, coz je zase neprakticky

usacek79
13. dub 2012

ahojte baby, tiez som po dvoch MA, tak sme obcas nakuknem a musim povedat, ze som si teraz len tak pre zaujimavost klikla na vase fotky a veeelmi ma tesi, ze drviva vacsina z vas ma potomka! 😵
silno ste mi dvihli moju inak aj tak celkom dobru naladu 😉 nech sa dari!

mabe
autor
13. dub 2012

@usacek79 ahoj, proto tady ta diskuze je 😉 , aby pomohla ostatnim, ze do tretice vseho dobreho. 😉

ellysa
13. dub 2012

@usacek79 myslím že asi všetky z tejto témy už máme po jednom, raz to príde 😉

usacek79
13. dub 2012

parada baby, fakt ste mi ziarivymi prikladmi 😉 sice budem na treti pokus uz na fraxiparine, ale aj horsie veci by som obetovala 🙂
@mabe
@ellysa

mabe
autor
13. dub 2012

@usacek79 jsme radi, jeslti jsme ti dodaly dalsi sily 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru