Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
6. kvě 2012

@martusinek tak tak, len odpočívať a bude to fajn, hlavne nech prejdú tie prvé mesiace

martusinek
8. kvě 2012

Ahojky holky, už se mi to od té doby nestalo, tak jsem si oddychla. Cítím se skvěle. Pořád mám hlad a jsem jako bezedná🙂. Manžel se mi směje, že nepřiberu 10kg, ale nejmíň 50kg🙂. Polehávám a odpočívám. Doktorka mi zakázala uklízet a cokoli dělat, tak uklízí manžel a v neděli mi přijela mamka a vyžehlila mi koš prádla a umyla okna. Moc mi to pomohlo, je zlatíčko. Manžel mě hodně hlídá a včera se na mě zlobil, že jsem neležela, protože jsem byla na poledne u doktorky a pak jsme sháněli něco po městě a doma jsem ještě večer ukazovala mamce, jak se pletou košíky z pedigu. Byla jsem unavená a košík ani nedopletla, oni mi to zakázali a poslali mě spát. Lehla jsem do postele a ani nevěděla, jak rychle jsem usnula. 🙂 Měla jsem teď trošku starosti, doktorka mi ze stěrů zjistila nějakou bakterii a dala mi na to Dalacin, vyděsilo mě to, aby to miminku neublížilo, ale projela jsem net a našla článek od porodníka z Motola, měl tituly za i před jménem a psal, že je riziko pouze v případě neléčení, že pak hrozí předčasný porod. Psal ale, že v prvním trimestru je léčba jen velice opatrná. Doktorce ale věřím, je skvělá a pečlivá. Snad to s miminkem zvládneme. Ve čtvrtek jdu na další ultrazvuk a těším se i bojím naráz.

martusinek
8. kvě 2012

@ellysa Děkuji za reakci, určitě budu odpočívat, jsem dost unavená, takže pospávám, jen výjimečně a občas mám dny, kdy jsem spíš akční (třeba jako včera), ale i tak jsem opatrná, nikam nechvátám a vždycky si beru pití a svačinu🙂.

nefertitka
16. kvě 2012

ahojte, zijete?🙂

mabe
autor
16. kvě 2012

ahojte, tak my mame nemocny obdobi. anicka uz kaslala, kdyz jsme jely na dovcu, tam mely dva kluci zanet stredniho ucha. tak anicka si to taky dovezla a jeste zanet prudusek. takze jsme na atb a na ucho zatim kapky, zitra jdeme na ko. 😝

nefertitka
16. kvě 2012

@mabe no super, tak rychle uzdravenie prajem a inak bolo dobre?
u nas je to tiez vselijake, teda u mna, hrozne bolesti chrbta mam, vcera na CT mi zistili vysunute 2 platnicky na krc. chrbtici, plus mam nejak pozvacsovane uzliny a dost vela a ani chora som nebola. Aj na ORl som bola a vraj mesiac pockame, co sa s nimi bude diat

mabe
autor
16. kvě 2012

@nefertitka bylo uplne bezvadne, vubec jsem o anicce nevedela. bylo tam 9 deti a anicka ve svym zivlu. akorat odjizdely jsme s kaslem mirnym, tak byla asi imunita mensi a chytla vsechno. tak snad bude brzo fit, zitra jdeme na ko s uchem,tak snad nebudou dalsi atb. tyden jsem si uzivala, tak tedka musim preckat par dni doma, ale nejsem na to zvykla. 😝 😀 a to manza dneska basket po praci, zitra tenis a v patek basket a v sobotu celej den turnaj tenisovej. ja bych potrebovala si jit zacvicit. jejda, a co ti muze byt? tak snad te to brzo prejde. me taky boli zada, ale to mam z toho jak necvicim, uz jsem nebyla tri tydny a je to na nich znat.

ellysa
17. kvě 2012

ahojte babule, ako sa máte? my sme s malou na orave na prázdninách, v nedeľu oslavuje to moje bábätko dva rôčky, ako to rýchlo letííííííííííííííííííííí, ja dnes očakávam mrchu a nejak tajne dúfam, že nepríde a na druhej strane sa strašne bojím...
inak sa všetko točí okolo bytu, už máme objednanú kuchyňu, byt sme stále nepredali, tak som z toho nervózna, ale tak hádam sa zadarí.

pekný deň

mabe
autor
17. kvě 2012

dobre ranko devcata, tak v 11h jdeme na ko s tim uchem, tak snad to bude lepsi, ale moc si nemyslim, anicka dneska v noci spatne spala. sla spat az s nama v 23h, coz je co rict na ni a vstavala v 6:30h. tedka si lehla ke kouzelne skolce, tak mozna vytuhne a v noci byla porad vzhuru. no, hlavne at ji s tim neco udela, at uz ma pokoj od ucha.
@ellysa toto leti, ze? jeee, vy uz se snazite na dalsi? tak to drzim palce, at to vyjde brzo 😉

mabe
autor
17. kvě 2012

ahojte, tak anicka konecne usla po obede. na kontrole dobry, ousko je lepsi, takze kapat uz jenom 3x denne 1 kapku misto 4x denne podvou kapkach, do druhyho to nevlezlo a ko za tyden. takze paradni. akorat predstava do stredy doma, brrr
zitra snad cviceni pokud nebude mit manza basket.

nefertitka
20. kvě 2012

ahojte....

@ellysa drzim palce aj s tehotenstvom aj s bytom 😉 ....
a vsetko naj Olivii k narodeninkam, nech je zdravucka a nech ma sup sup surodenca 😉
@mabe uz je lespie Anicke?

Ja uz mam taku trocha cestovnu horucku, o dva tyzdne ideme uz na dovcu🙂 sa tesssiiiim🙂

nefertitka
20. kvě 2012

@bambi7 vy kedy idete?

mabe
autor
20. kvě 2012

@nefertitka ahojky, anicka se neciti vubec nemocna, coz je blby. uz ji to doma nebavi. ve stredu jdeme na ko na ORL i na detsky, tak snad uz budeme moct chodit pak ven. je to k nevydrzeni. vcera teda mely anicku tchanovci a dneska po hokeji pujdu na kolo si odfrknout.

nefertitka
20. kvě 2012

@mabe a drzite nam palce? 😝

mabe
autor
21. kvě 2012

ahojte, tak nas standartni den doma. vetsinou pohadky, anicka u niceho uz nevydrzi, nechce si delsi dobu hrat. jeste zitra a ve stredu kontroly na ORL aji u detske, tak snad uz to bude dobry. i kdyz anicka porad jeste kasle sem tam,ale nesipe, tak snad to bude ok.
vcera jsem si pekne zasportovala. sla jsem na kolo - cca 25km, jela jsem pres cely brno k nasim a zpatky, fyzicky unava, ale psychicky bezvadny.

@nefertitka drzela jsem palce 😉

ellysa
21. kvě 2012

@nefertitka no tak mrcha neprišla, baby držte palce, veľmi sa bojím, na druhej strane si hovorím, že mám aspoň Oliv

nefertitka
21. kvě 2012

@ellysa tak nebudem este gratulovat, nech nezakriknem🙂 ale moc drzim palce...

ellysa
21. kvě 2012

@nefertitka tak tak možno o tri mesiace

kockacz
21. kvě 2012

@ellysa Moc drzim palce ! 🙂 Jsem po 3 potratech a ted jsem neplanovane otehotnela. Mrska neprisla a na testu duch. Taky mam strach, ale doufam, ze by to mohlo dopadnout. Psychika je dulezita 😉

mabe
autor
22. kvě 2012

@ellysa jeee, gratulujuuuuu, potichoucku tuk tuk tuk. drzim moc moc palce. 😉 ja to tak taky brala, ze mam aspon anicku, jak to nevyslo. ALE TO NENI TVUJ PRIPAD! 😉

ellysa
22. kvě 2012

@kockacz no poznám, tiež som z toho nervózna, ja mám asi výhodu, že kvôli malej sa moc nestíham sledovať, k doktorovi idem 4.6., ty kedy?
@mabe presne tak sa ukľudňujem, ale nechcem to už zažiť...
vám už prišli výsledky z Prahy? my sme mali ísť teraz o mesiac, ale teda to asi zrušíme...dnes by som chcela ísť tu v rakúsku k svojej lekárke na odber , nech mi urobia hematologické testy, musím sa objednať na endo a zajtra budem volať hematologičke na sk, či si mám zasa pichať injekcie, asi mi povie, že áno, ale netuším, ako to bude brať gyn. v AT, on si myslí, že mi nič netreba, tak neviem, j to teraz trochu zložitejšie, ale asi si budem pichať injekcie ak mi to prikáže moja hematologička a nejak ho presvedčím, že je to aj pre môj lepš pocit...

mabe
autor
22. kvě 2012

@ellysa jasnacka, ze to nikdo nechce uz zazit, uz to vsechno stacilo. urcite to dobre dopadne. 😉 naprosto te chapu, ze mas strach, ale je fakt dulezity myslet pozitivne. ja dokud nekrvacela, tak jsem byla ok. pak uz to bylo tezky myslet pozitivne. nam dosly vysledky uz pred mesicem. vsechno je ok, akorat ja mam mirne zvyseny krevni testy na neco....jako na srazeniny ci co. je me doporuceny brat pred tehu anopyrin a prvni tri mesice tehu. je to davka jako kdyz letis letadlem nebo tak nejak. proste jenom pro sichr. jinak nastesti nemam zadny protilatky proti spermosum nebo plodu, coz jsem rada. u sve gynekolozky jsem s tema vysledkama jeste nebyla, stejne chci tehu az po cervenci zkouset. takze mam cas. a ty nemusim na tu imunologii? brala si prasky, abys byla tehu nebo i v tehu? nam teda jeste napsaly, ze mame dojit cca v 15tt jeste jednou.

mabe
autor
22. kvě 2012

@ellysa ja bych dala na tvoji hematologicku. ja jsu rada aji za ten anopyrin se pojistit. u anicky jsme nic nemela a vse bylo ok, takze to u me nebude tak horky se srazeninama. ale je pravda, ze kdyz se tehu nepovedlo, tak jsem hematomy vzdycky mela.

ellysa
22. kvě 2012

@mabe práveže som brala prednison pri malej, tak sa bojím, či to nebude teraz kvôli tomu stratené, no uvidíme 😕

mabe
autor
22. kvě 2012

@ellysa a ty jsi to brala na tehu, ne?

ellysa
22. kvě 2012

@mabe brala som ho dva mesiace pred tehu a potom ešte do 16tt

mabe
autor
22. kvě 2012

@ellysa a nechces si tam zavolat, jestli nemas dojet? a co tvoje gynekolozka na to?

ellysa
22. kvě 2012

@mabe asi to už necháme tak. my sme to aj tak chceli rušiť teraz, lebo nemáme na to finančne,kvôli bytu, by sme si to museli platiť sami a hovorili, že je to okolo 9000 korún...už to buď bude alebo nie, doktor hovoril, že vie o Prahe, že on si myslí, že prednison mi nepomohol, že to je skôr pre páry, čo nemôžu otehotnieť, on hovoril, že to máme skúsiť, že tie dva MA mohli byť náhoda, ale oni sú tu všetci takí, nechcú moc predpisovať lieky, všetko má byť prirodzene

mabe
autor
22. kvě 2012

@ellysa aha, to jsem nevedla, ze byste si musely za to platit. my nic neplatily, jakto? ja si prave rikala, ze prednison je na otehu. urcite vsechno dobre dopadne 😉 verim 😉 a myslim na vas 😉

ellysa
22. kvě 2012

@mabe no lebo vám to preplácala poisťovňa a my sme ako samoplatci, nám by to poisťovňa nepreplatila

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru