Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
24. kvě 2012

@nefertitka jasnacka, zkuste to, urcite to bude pro nikcu super. ja s anickou jeste pockam. 🙂

mabe
autor
25. kvě 2012

dobre ranko, tak dneska konecne uz ven, huraaa. jeste ne mezi deti, ale to neva, aspon tak. pujdeme s anickou prochazkou k rece na kacenky a pak skocime do obchodu cestou domu.

martusinek
25. kvě 2012

Ahojte holky, moc děkuji za vaše reakce. Včera jsem byla na kontrolním ultrazvuku, kvůli tomu hematomu...a světe div se, zmizel. Jupíííí!!!!!! Mám moc velkou radost. Mimčo už má 3,1 cm a je krásně živé a čilé, ale stydlivé, protože si hlavičku schovávalo ručičkama. Mám hroznou radost a také mě potěšilo, že můžu vařit. Uklízet nesmím, mám polehávat a nic nemám dělat dál, ale to neva, hlavně, že jsme s mimčem v pořádku. A co vy? Co dnes máte v plánu? Co budete vařit?

mabe
autor
25. kvě 2012

@martusinek gratulujuuu, to je parada. moc moc jsem rada a drzim pesti na dale. 😉 ja konecne dneska muzu jit s anickou ven, vcera dobrala atb, takze jdeme k rece dat kacenkam a nakoupit do intersparu. odpo asi na motorku ,uvidime. 🙂 i kdyz uz je hematom pryc, tak se stejne setri prvni tri mesice urcite. 😉

martusinek
25. kvě 2012

@mabe Děkuju, neboj, budu se šetřit, moc to miminko chci a stojí mi to za to. Dnes večer přijede moje mamka a pomůže mi uklidit, protože Jiří sice uklidí, ale je spousta věcí, které nevidí a mě to tahá za ruce. Mamka se rozhodla, že přijede, aby měla jistotu, že nebudu nic dělat. Budu jen ležet a odpočívat. Odpoledne si lehnu na zahradu na lehátko a budu si číst a užívat sluníčko. Moc vám přeju, abyste si s Aničkou užily procházku. musí to být pro děti těžké, být doma, když je venku pěkně. Zatím papa

mabe
autor
25. kvě 2012

@martusinek dobre delas s maminkou 😉

mabe
autor
25. kvě 2012

ahojte, tak anicka uz je vyspana, dede triskl s dverma od dvora jak sel ven, spala hodku, no aspon pujde spat treba brzo vecer.

mabe
autor
25. kvě 2012

devcata, tak ja mam naprosto luxusni vecer, no teda bez manzela, ale zato anicka uz spinka. 😀 asi ju dnesek venku uplne vystavil. odpo jsme byly na hristi, tak se vyradila. 🙂 takze mam poklidnej vecer.

nefertitka
27. kvě 2012

ahojte....ako vikendujete?co dobre varite?
my este nieco cez tyzden a hura na dovcu;) tesim tesim🙂 len som pozerala pocasie a v obdobi, ked tammame prist tam bude 37 stupnov 😕

mabe
autor
28. kvě 2012

dobre ranko, tak dneska dojde mamka pred obedem a bude tady celej den. anicku nevidela 3 tydny, byla v nemocnici, pak mi nemocni, tak se moc na ni tesi. ja uz delam obed - peceny kure a kureci vyvar.
@nefertitka jee, ja ti zavidim dovcuuuu 🙂

mabe
autor
28. kvě 2012

holky, ja strasne vcera dostala chut na dalsi dite. sly jsme od svagrove z grilovacky a anicka radostne behala po chodniku a manza s ni blbul a ja si rikala, jaky by to bylo super vezt kocarek s mimcem. dokonce sem si rekla, ze treba dalsi pokus nemusi vyjit, ale za pokus to stoji. 🙂 za 14 dni jdu na ko k dr. s vysledkama z imunologii a chci prodebatovat to moje spineni uprostred cyklu, ejstli je to fakt ovulka nebo co. mam strach aby to nebylo neco vaznyho, jsu vylekana z kamosky, co mela po potratu karcinom delozniho cipku, ja mela ty opary na cipku loni v lete, tak jsu z toho vystrasena, snad to bude u me vse ok a hups na to. 🙂 od toho co mam anicku, tak su ze vseho jaksi posrana, ja spinila vzdycky, ale tedka se me honi takovy myslenky. 😝

nefertitka
28. kvě 2012

@mabe ono to uz bez strachu asi nepojde:(

mabe
autor
28. kvě 2012

ahojte, tak u nas prsi. ja z toho teda odvazana moc nejsu. chtela jsem jit na zahradku za barak s mamkou a vytrhat babicku skalku. mamka by se postarala o anicku a ja o skalku. snad zitra prset nebude, odpo mame sraz s holkama ve meste v parku, tak si decka pekne zablbnou.
@nefertitka nejde, a kdyz chci dalsi tak do toho proste musim jit. ale vcera jsem uz dostala takovou chut a rikala jsme si, i kdyby to nevyslo, tak uz bych to chtela zkusit. 🙂

nefertitka
30. kvě 2012

cafte....co porabate? a kde mame tak strasne dlho Bambi?

mabe
autor
30. kvě 2012

@nefertitka ahojky, ja su dneska u nasich, takze pohoda. pojedeme az vecer domu. je pravda, ze bambi tady dlouho nebyla..

ellysa
31. kvě 2012

ahojte, tak som nakoniec do tej Prahy volala, že okamžite mám nasadiť Prednison, celú tabletku-predtým som mala len pol, do 16tt, že hádam nie je ešte neskoro, no som rada, že som nakoniec zavolala-jednu krabičku mám ešte po malej, hneď som si teda dala a hádam mi tu gyn predpíše a nebude robiť problém...
Včera som si bola po výsledky Hcg, tak minulý týždeň to bol nejaký 4-5tt, čo by aj sedelo, hematológiu mám dobrú, takže injekcie mi nedajú, tu preventívne určite nie a že aj štítna žľaza je ok, tak ani na kontroly nemám chodiť, asi je to tým, že som sa trochu inak stravovala poslednú dobu, som schudla 15 kg, tak som rada, že to malo aj takýto vplyv...
Na gyn idem v pondelok večer, tak budem hlásiť, čo nové

mabe
autor
31. kvě 2012

@ellysa ahojky, tak je dobre ze jsi do prahy volala a budes to mit pohlidany. jinak gratulace k vysledkum ostatnim a drzim pesti nadale. 😉

icipxe
1. čer 2012

baby ahojte.. nechcem sem nejako vstupovat... ale potrebujem vediet vas nazor.. som par dni po kyrete, nakolko som obe prdolky potratila... viem ze do 6 tyzdnov by mala dojst menstruacia... nepytam sa preto, ze by sme chceli ist s manzelom hned na to... my sme otehotneli po IVF, cize skor ako v septmebri na vklad nepojdeme... ale chcela by som vediet vas nazor na sex kym pride menstruacia. viem ze je riziko infekcie a zapalu, ale myslite si ze s ochranou- kondomom by to islo? nie ze by manzel naliehal, ale uz vyse mesiaca sme sex nemali, a dalsich 6 tyzdnov si to neviem ani predstavit....

ellysa
1. čer 2012

@icipxe určite môžete

icipxe
1. čer 2012

@ellysa ja si nechcem viac ublizit, jasne ze sa do nicoho ani nehrniem extra.. a dokonca nie som ani extra sexuchtiva... ale tolko je vela asi aj pre mna :D tak dufam ze s tym kondomom to bude bezpecne...

mabe
autor
1. čer 2012

@icipxe ahoj, pokud nespinis a citis se v poradku, tak proc ne s kondomem, aby nevznikla nejaka infekce. kdyby ti to bylo neprijemny nebo si zacla spinit, tak bych prestala.
@ellysa jak se mas koceno? ja na vas porad myslim a jsem moc stastna za vas 😉 . vis, na me uz to taky jde, ze bych do toho sla zase znova, i s tim, ze by treba se to nemuselo povest, ale dokud to nezkusim...

ellysa
1. čer 2012

@mabe tak dnes akurát depkuje, som si otvorila nejakú srašnú dikusiu o potratoch a už to na mňa došlo, či to má vôbec význam a ako to dopadne, ale hádam ma to prejde 😕 ...

ja verím, že máš chuť skúsiť znova, ja si síce hovorím, že ak to nevýjde už na to kašlem, ale tiež mi to nedá

icipxe
1. čer 2012

@mabe ahoj nie nespinim, po kyrete som den krvacala a teraz uz nic.. rozhodne do toho nejdem hned dnes vecer.. len som sa zaujimala... zial musela som sa opytat vas, co ste to prezili...

mabe
autor
1. čer 2012

@icipxe jasnacka, ze se chces informovat. klidne bych to zkusila.
@ellysa no, to se prave nema cist, ale kdyz to nejde, co? 😖 naprosto te chapu, podle me aji kdyby sis to neprecetla, tak te to chytne. uz jsme si to dvakrat prosly, ja teda v prosinci potreti, takze to budeme mit v hlave porad a asi nebude klidni v tehu, ale musime verit a pokud to nezkusime, tak dalsi dite nebude.a jinak ti je jak?

icipxe
1. čer 2012

@mabe dakujem za odpoved...:D

mabe
autor
1. čer 2012

@icipxe nemas zac, od toho tady ta diskuze je 😉

ellysa
1. čer 2012

@mabe celkom fajn, sem tam ma niečo pichne, prsia ma bolia, sem tam mi je zle, ale to ani nestíham vnímať pri malej

mabe
autor
1. čer 2012

@ellysa drzim palce 😉

nefertitka
1. čer 2012

ahojte....
@ellysa necitaj take diskusie 😠 😉 ....a aj ja drzim palce...

@mabe aj vam, nech sa vam to tiez uz podari az do stastneho konca;)

mabe
autor
1. čer 2012

@nefertitka dekujuuu, jeste jsme nezacly snazeni, pristi patek jdu na tu kontrolu na gyndu, tak se uvidi.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru