Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
1. čer 2012

@nefertitka kdy vyrazite do toho turecka?

nefertitka
1. čer 2012

v stredu....uz sa tesim🙂
len sa bojim ako to zvladnem s tou mojou bolavou chrbticou, k lekarke mam ist az kvoli rehabilitaciam az 25. juna, tak snad to nejak vydrzim, skusim tam vela plavat znak, vraj to je dobre na chrbat...

nefertitka
1. čer 2012

uz aj Niki je nedockava ako je vacsia teraz, minule roky to tak nebolo;) teraz sa ma denno denne pyta kedy uz pojdeme a kolko krat sa este vyhaja🙂
aj bambi tam ma ist teraz niekedy, len neviem co je s nou, dlho tu fakt nebola

mabe
autor
1. čer 2012

@nefertitka jee, tak to je za chvilicku. 🙂 no, oni ty deti jsou cim dal tim vic dospelejsi a rozumejsi 😀 no, nevim co s s bambi deje. 😖

nefertitka
1. čer 2012

@mabe no to je;) ...odlet smerom tam mame v pohode o 11tej, no len naspat domov o 22hej v noci 😒 chuda Niki, zas to bude zle znasat

mabe
autor
1. čer 2012

@nefertitka zpatky ten cas je blbej 😒 , ale tak pro jednou...

nefertitka
1. čer 2012

no ved musime zvladnut, co ine nam ostava...

mabe
autor
1. čer 2012

@nefertitka presne tak, urcite to bude super dovolena. my jedeme za 14 dni s nasema na chaloupku do jeseniku. manza s nama na vikend a my tam s nasema zustaneme dal. 🙂

nefertitka
1. čer 2012

@mabe super, tiez si oddychnete🙂

martusinek
3. čer 2012

Ahojky holky, tak jsem právě přijela z nemocnice. Včera jsme šli smanžou a mojí sestrou na procházku a v noci jsem trochu zakrvácela. Volala jsem do nemocnice a řekli, a´t raději přijedeme, tak jsme jeli. Mimi je v pořádku, nic se tam nestalo a krásně se hýbalo, aby mě doktor uklidnil, udělal mi 3D ultrazvuk, je to krásné, mimi už odpovídá ukončenému 12t a to jsem 11+2🙂, krásně se tam hýbalo a je nádherné, je už jako hotový človíček. Dokonce mi dovolil plést setry a košíky a můžu normálně fungovat, být opatrná a odpočívat, když budu unavená, ale můžu fungovat. pry už to nijak neovlivním a mimi je už dost velké. ufffff.....já se tak bála a teď se mi tak ulevilo....co budete vařit a co chystáte na dnešek? my máme ze včerejška kančí guláš a napečeno taky mám, takže budu už jen a jen odpočívat a plést...huuuuurrrráááááá

ellysa
3. čer 2012

@martusinek no veľmi sa s tebou tešíííííííím, a verím, že babuľko už bude v poriadku, šetri sa veľmi
ja varím bravčovú panenku, opekané zemiaky a k tomu len zelenú fazuľku ako prílohu

mabe
autor
3. čer 2012

@martusinek moc moc gratulujuuu. ona tam muze prasknout nejaka ta cevka, jak se mimi vrtne a je to. uz mas nejhorsi za sebou. 🙂 pekne odpocivej

mabe
autor
3. čer 2012

holky, tak my mely trosku narocnejsi, ale bezva den. v 6h budicek s anickou, to uz je normal, pak jsme jely v 9h na kole k dedovi na navstevu a pak rovnou k tchanovcum na kole na obed a pak jeste s tchanovcema jsme chtely jet dal do lesa, co doma a najednou nas zastihl dest, tak jsme to vzdaly a radeji jely domu. tedka jsme doma hodku a zase je slunicko, ale je fakt ze na anicku uz toho bylo dost. nemela svuj spanek po obede v klidu v posteli, 2x 10min v kole nakrivo, takze je tedka takova rozhozena. pustila jsem ji pohadku na uklidneni, ja budu zehlit a pak snad pujde spat v 20h.

martusinek
4. čer 2012

Ahoj holky, moc děkuji za reakce a gratulace. Včera odpoledne jsem ještě trošičku zakrvácela, ale doktor říkal, že když je to jen maličko, že to nic neznamená, tak doufám, že je vše i nadále ok. Manža mi večer pro jistotu zvedl nohy postele, nijak to neublíží, jen pomůže. Spalo se mi docela dobře.

mabe - Koukám, že jste měly s Aničkou napilno. Co plánujete na dnešek? Tady u nás je zataženo a každou chvilku to vypadá na pořádný déšť. Já si asi budu číst a plést a jen ležet, pro jistotu, alespoň tři dny od toho krvácení, abych si pak něco nevyčítala.

mabe
autor
4. čer 2012

ahojte, tak v brne prsi a prsi. jesteze jsme jely k nasim, tak ma anicka o zabavu postarany. za chvilku jedu do mesta za manzou k financnimu poradci, pak nakoupit a pak si pro anicku dojedeme.

@martusinek tak drzim at te uz ty prihody opusti a mas klid na dusi 😉 .

ellysa
4. čer 2012

Tak baby som doma, tehu je o týždeň menej ako podľa MS, tak to vychádza len na 6tt ale bábo bolo a aj mu krásne bilo srdiečko, doktor hovoril, že je silné, keď už tak skoro má srdiečko, že na 95% to bude OK-ale tak chcel byť pozitívny, a prednison mi predpísal, len, že sa nemám spoliehať, že je to zázrak, čo viem, ale tak pre môj lepší pocit...
21. idem na ďalšiu kontrolu

mabe
autor
4. čer 2012

@ellysa paradniii, mam moc radost. 😉 a to jsi jako byla v praze nebo u sveho gyndare, kde?

mabe
autor
4. čer 2012

zitra nam odpadla kamoska dopo, tak jenom odpo. no, aspon pujdeme ven na hriste, pokud teda nebude prset. 🙂 mamka je v poradku, pry nejaka cevka ji v tom stehu praskla, jinak dle UTZ vse ok. to jsem moc rada, ale radsi tedka v cervnu na tu chaloupku nepojedeme s nasema. nechame to na pozdeji az bude mamka uplne fit.

ellysa
4. čer 2012

@mabe u svojho gynekológa tu v Rakúsku...do Prahy som len volala,inak nemusíme prísť na kontrolu

mabe
autor
4. čer 2012

@ellysa aha v kolikatym jsi si myslela, ze jses? ze bije uz srdicko je supeeeer 😉

ellysa
4. čer 2012

@mabe podľa MS by to mal byť 7tt, takže o týždeň menej to je, ale aj pri olivke som to tak mala, a nakoniec mi hovorili, že bude veľká

mabe
autor
4. čer 2012

@ellysa no, ono zalezi kdy mas ovulku, tak si ji mozna mela pozdejac

martusinek
6. čer 2012

@ellysa Ahojky Ellyso, mám moc velkou radost z toho našeho těhulkování, alespoň tu nebudu na ty pocity sama. Já jsem dnes 11+5tt. Jak jsem psala výše, pořád mám nějaké potíže se slabším krvácením, naposledy jsme jeli do nemocnice včera. Stejně mi tam jen ten doktor řekl, že oni nemají žádné medicínské prostředky, jakými by mohli v takovém případě pomoci. Prý se mimi buď udrží, nebo neudrží, ale na ultrazvuku bylo mimi úplně v pořádku a dokonce doktor říkal, že tam nikde nevidí vůbec žádnou stopu po krvácení, že jsem z gynekologického hlediska úplně v pořádku. Tak snad to bude dobré. A co ty? Jak se cítíš? Co ranní nevolnosti? Mně se ráno dělá špatně pořád a nejhorší jsou jakékoli pachy, jinak se kromě toho občasného zakrvácení cítím dobře. Jo a k velikosti tvého mimi, moje doktorka říká, že miminka v prvních třech měsících rostou skokem, takže se jim na jednom ultrazvuku může zdát mimi mladší a na dalším zase třeba o týden starší. Já to tak měla, na utrz v 6tt bylo maličké a zdálo se jim mladší a teď v neděli, to jsem byla 11+2 bylo mimi velké jako kdyby bylo 12tt. Držím palečky a doufám, že si tu budeme za čas ukazovat fotečky miminek a nejen my, ale třeba i holky přidají pár měsíců po nás nějaké těhulkové zprávy, moc jim a nám všem držím palečky.

ellysa
6. čer 2012

@martusinek ďakujem, no mne býva nevoľno v priebehu celého dňa, zisťujem, že vždy keď vyhladnem. takže musím skoro stále po troche jesť, som od januára konečne schudla a teraz to asi dám pekne naspäť 🙄 ...
inak fajn, nič mi nesmrdí, nemám žiadne špeciálne chute, mám viac citlivé prsia, inak nič...

ja dúfam, že to bude OK a že sa to obom podarí, vy ste už pekne ďaleko, drobček je už silný, určite zabojuje 😉

mabe
autor
6. čer 2012

@martusinek drzm palce, aby te to krvaceni uz netrapilo a mohla sis poradne uzivat tehu 🙂
@ellysa no, organismus si zada papani castejsi 😉

martusinek
7. čer 2012

Ahojky holky, děkuji za odpovědi.
ellysa - Mně také bývá zle z hladu. Jím v podstatě pořád a přibrala jsem za celé tři měsíce jen jedno kilo. Doktorka mě upozornila, že mám jíst 7x denně dvaceti gramové porce a od te´d musím přibírat 0,5kg týdně. Jsem na to zvědavá. Včera jsem si chtěla obléct oblíbené domácí tepláky, které mi byly velké a chybí mi dva centimetry, abych je dopla🙂. No co, kalhoty ve skříni počkají. Já také moc doufám, že nám to vyjde a miminka budou krásně růst a věřím, doufám, že ten náš prcek bude bojovat dál, když už to vydržel tak dlouho. Zítra budu 12tt přesně a od soboty už hurá na 12+1tt a začátek 4.měsíce.
mabe - Dnes se už nic neděje a cítíms e dobře, šla jsem s manžou na krátkou procházku a celé odpoledne jsem proležela v lehátku na zahradě, bylo tu krásné teplíčko a svítilo sluníčko. Doufám, že bude vše ok. Procházky mi dovolili, tak snad to mimísovi nijak neublíží.

12.6. jdeme na uz do genetického centra, tak vás budu informovat. papapa

mabe
autor
7. čer 2012

@martusinek uz jses 12tt, tak by to melo byt ok. drzim moc palce. kdyz nebudes tahat nic tezkyho, tak by to melo byt v pohode. moc moc drzim palecky. 😉

martusinek
8. čer 2012

@mabe Ahoj mabe, taky doufám a věřím tomu, že už to mimčo zvládne, když se dostalo za ten nejrizikovější mezník. Nic nezvedám a odpočívám, začínám už drobet uklízet a cítím se skvěle. Doufám, že už nám v to úterý dovolí i sex, moc nám to milování s manželem chybí, ale bojíme se, dokud nám to doktoři neposvětí. Už je to ale hrozně dlouho, v podstatě celé tři měsíce. ☹ Ale za to mimčo nám to stojí 😀 .

Co budete dnes vařit, já nemám vůbec žádný nápad.

mabe
autor
8. čer 2012

@martusinek my nemely sex cely tehu, drsny co? 😀 ja mam cockovou polivku, to nam s anickou staci.

martusinek
8. čer 2012

Ty bláho, to se snad nedá vydržet. Já se toho docela dost bojím, ale manžel je už dost nesnesitelný...jak jste to zvládali?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru