Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
12. črc 2012

tak oliv je tiež chorá, má nejakú pliagu na jazýčku a v hrdle, máme ATB tiež, už 4. dni neje ☹

nefertitka
12. črc 2012

@martusinek no tiez nas uz napadla taka moznost, ale byva pri tom niekedy aj zvysena teplota? nasa pediatricka az do 2.augusta neordinuje, zastupuje ju ina, ale potom sa jej skusime opytat na take vysetrenie a ked to nikolke bude teraz este trvat, tak sa budeme dozadovat hned....ale uz som z toho fakt nestastna, mesiac nemozme nikam ist ani nic robit....ziadne kupalisko, nic

nefertitka
12. črc 2012

@ellysa no pekne:( tak dufam, ze vam to prejde rychlejsie ako nam

nefertitka
12. črc 2012

a inak uz to asi lezie aj na mna, a mozno aj nieco ine, neviem, ale skriabe ma hrozne v krku a soplim...

mabe
autor
14. črc 2012

ahojte devcata, zdravim uz z domu. vcera bylo jen 14C a zatazeno s destem, zvladly jsme i tak turu na svycarnu - 10km, ale dneska rano stejny pocasi, tak uz jsme jely domu. zitra uz mame zase plnej den, dopo s dedou pro novou lednicku, tchanovci obed, snad nejakej vyletik odpo nebo prochajda. rikala jsem manzovi, ze tedka jsme natrenovani z hor, tak nesmime zahalet. i kdyz to nebudou takovy kopce, tak aspon jednou tydne celej den venku v prirode musime dat. 😀

mabe
autor
14. črc 2012

@nefertitka chuderka mala, uz je nikolce lepsi?
@ellysa jak je kocko? vidim, ze jsi mela navstevu pohotovosti zase, ale vse je ok, tak to jsem rada. jen tak dal 😉

mabe
autor
14. črc 2012

@ellysa jejda, vy taky nemocni, tak ja to musim zatukat zatim.

mabe
autor
15. črc 2012

ahojte holky, tak my byly celej den zase pryc. uspesne jsme koupily lednicku dedovi, pak u tchanovcu obed. a tedka jsme dotancovaly s anickou a manzou, pustily jsme si pisnicky a trsaly spolu doma. 😀 anicka spala v aute pres den jenom 0,5h, tak cekam ze odpadne vecer jako nic. 😀 zitra jdeme k nasim na celej den, takze zase pohodovej den.

ellysa
15. črc 2012

@mabe ahoj tak máte krásny program 😀 , my sme mali celý týždeň hrozný, malá ho preplakala, nič nechcela jesť, nespala, no včera som myslela, že už sa dorevem od zúfalstva a dnes chvalabohu lepšie, ATB už asi zabrali, len jej ešte aj zuby idú, tak všetko dokopy...
V stredu ideme na NT, držte palce, no a v piatok máme doma šteniatko 🙂

mabe
autor
15. črc 2012

@ellysa ahoooj, me dr. jednou na pohotovosti rikala, ze zabiraji atb druhej den. ja myslela hnedka, tak jsem tam valila s vysokyma horeckama a pak dalsi den uz to bylo ok. budu moc drzet palecky, urcite to uz bude dobry 😉 a v patek dalsi radost. 🙂

holky, anicka bude mit svatek a ja bych ji chtela koupit neco na hrani, ale vubec nemam predstavu co, date nejakej typ dobrej na nejakou kreativni hracku nebo neco takovyho?

ellysa
16. črc 2012

@mabe u nás momentálne vedie plastelína, puzzle a ešte sa veľmi rada hrá s chrumkami http://www.pos-praha.cz/kat--zabava-pro-deti-pl..., sú to kukuričné chrumky zafarbené potravinárskou farbou a keď sa navlhčia na handričke lepia spolu a môžu sa potom z toho vytvárať rôzne figúrky
my máme konkrétne túto krabicu http://www.pos-praha.cz/prod--stavebnice-playma... už asi 3 mesiace a minuli sme tak 1/3, ona sa to dá aj opakovane používať, už je to síce zdeformované, ale vždy sa to dá ešte na niečo zasa použiť, takže sa míňa pomaly

mabe
autor
16. črc 2012

@ellysa plastelinu mame a taky je super, ale chtela bych ji koupit jeste neco jinyho.

mabe
autor
16. črc 2012

@ellysa vypada to zajimave

nefertitka
16. črc 2012

ahojte...
tak Niki stale zahuhnana, stale sopli a kasle...nie tak moc ale kasle, ze ked jej to neprejde do utorka, ze jej zas da atb...akoze odmietam uz atb...uz mam toho akurat tak dost
ja som v piatok tiez ochorela, tiez mam atb....dr. si mysli,ze mam nejakeho streptokoka....

ellysa
16. črc 2012

@nefertitka fujha a tú krv jej už brali? ak nie trvaj na tom, žiadne ďalšie ATB, však imunitu musí mať úplne narušenú 🙄

nefertitka
16. črc 2012

@ellysa no ved, budemna tom trvat, a atb jej nedam ani za svet uz a nepacia sa mi tie kontroly furt dokola, je tam kopec chorych deti, este si zas nieco prinesie domov 😒

mabe
autor
16. črc 2012

@nefertitka jejda, to je me lito, ze vas to uz neopustilo. nedivim se, ze nechces dat nikci dalsi atb. co nejaky homeo?

nefertitka
16. črc 2012

@mabe no ved by som mozno aj skusila, len nevime, kto by mi nejake odporucil

mabe
autor
16. črc 2012

@nefertitka my mame ve meste aji lekarnu, kde maji homeo a odbornou asistentku na to. nemate neco takovyho u vas?

betka86
16. črc 2012

ahojte,prepacte ze Vam takto skacem do diskusie, ale myslim ze je dolezite mat informacie , tak dufam ze Vas to bude zaujimat. viete o tom ze existuje metoda Ľudmily Mojžišovej ktorá sa venovala zenskej problematike v plnom rozsahu a uspesnost jej terapie pri problemoch s pocatim je az 33%, takisto jej terapia bola uspesna pri infertilite (castych potretoch), ale aj inych zenskych problemoch.
zena chodi raz mesacne na manualnu terapiu , kde sa zmobilizuju klbiky, pouvolnuju svaly a jednoducho sa pripravi organizmus na babatko,toto je doplnene dennym cvicenim ktorym udrzujete pozadovany stav. tym ze osetrenie je len raz mesacne pred ovulaciou , terapia trva optimalne 6mesiacov tak to nie je ani financne narocne.
v juli sme otvorili terapeuticke centrum FYZIOterapia v Bratislave a radi Vam pomozeme mat babatko🙂
blizsie info najdete na www.fyzio.sk

mabe
autor
16. črc 2012

@betka86 ahoj, urcite to nevadi, ze sem prichazis s novymi informacemi. ja chodila cvicit mojzisovku a potom jsem zacla cvicit power yogu a zjistila jsem, ze i tam jsou cviky z mojzisovky. urcite to do sebe neco ma 🙂

nefertitka
16. črc 2012

@mabe no neviem o takej, ale skusim pozriet na nete nejaku...uvidime este co zajtra zas povie ta lekarka...ale ja som uz fakt nestastna

mabe
autor
17. črc 2012

ahojte, tak dneska teda hnus pocasi. vim, ze sem tam musi prset, ale chtely jsme jit dopo za dedou na tenis. tak budeme trcet doma, snad odpo bude uz bez deste. i zima je tam 13C. zkusime aspon s anickou poprve barvama kreslit prstovyma.

mabe
autor
17. črc 2012

jinak uz citim velkou potrebu mit uz novy bydleni, aby anicka mela svuj pokojik. hodne noci uz spatne spim - anicku budime, jak si jdem lehnout nebo jdeme na zachod nebo manza chrape, me anicka taha pak za vlasy, kdyz nemuze usnout, ja pak nez usnu,....je toho proste hodne pro vlastni pokojik. snad se baba brzo rozhoupe 😖

nefertitka
17. črc 2012

ahojte,,,,,keby ste chceli, tak mam novy album - par fotiek z dovolenky

mabe
autor
18. črc 2012

dobre ranko, tak dnesni pocasi vypada lip. 😉 takze hura ven s anickou na hriste a odpo jede s nasema k pribuznym na navstevu, tak budu uklizet. 🙂

mabe
autor
18. črc 2012

ahojte, tak vidim ze si uzivate prazdnin naplno. 🙂 my byly do tedka venku, parada. je videt, ze anicka je rozchozena z hor, vubec se nechtela nosit a usla toho strasne moc, pak jeste blba na hristi s detma. cestou domu teda uz trosku mrcela, ale nechtela se nosit, jenom mrcela, jak byla unavena. na chodbe pak jeste a deda zase vylezl a delal jakoze taky breci a to to decko jeste vic nasere a me taky. strasne me toto vadi, uz jsem mu nekolikrat rikala, at ji necha, ze je unavena, ale on ne, proste to dela. kdyz jdeme ven, tak jak ma anicka to obdobi, tak se nechce oblikat, obouvat, tak zase babicka: ja pujdu s mamkou misto tebe, - ze tam dojdu...a takovy kecy. uz me to leze strasne na nervy. 😖
@nefertitka videla jsem fotky, no mely jste se paradne 🙂 a nikca je uz takova velka holka..toto leti

nefertitka
18. črc 2012

@mabe no mali🙂 hned by sme sli spat;) aj teraz si to niki kuka a tancuje na minidisco 😀

vidim, ze aj tebe vadia nejake veci ohladne Anicky...niektori ludia si fakt nedaju povedat

mabe
autor
18. črc 2012

@nefertitka vis, kdyby to bylo jednou za cas, ale babicka pokazde neco vola z vrchu, kdyz jdeme ven a deda kdyz jdeme domu. 😝

mabe
autor
19. črc 2012

dobre ranko, tak dneska me ceka zubar a dve vrtany diry. 😝 vecer jdu cvicit, tak se uz moc tesim.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru