Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

aanda
28. črc 2009

Ahojte babulky...
Mab, jasne, to je dobre riesenie.... my sme to dlho nevraveli napr. babke a ked sme sa pochvalili, tak ona, ze preco az tak neskoro... no a my sme povedali, ze teraz je spravny cas to povedat a ze takto sme to chceli a basta... hlavne sa nestresuj, nezdvihaj tazke veci atd.... ved sama najlepsie vies 🙂 jednoducho sa velmi setri 😉

mabe
autor
28. črc 2009

Ahojte holky, nejak jsem blbe spala a boli me zada, hlavne krcni pater a z toho hlava, takze nic moc. Budu to muset nejak prezit v praci. Zatim se me zeptal jenom jeden clovek, jestli odchazim ja.

nefertitka
28. črc 2009

ahoj mabe,napodobne s tou chrbticou,tiez som sa zle vyspala...jaj a este to pomaly 7 kilove na rukach stale nosit🙂 no ale co by som pre moju lasku neurobila🙂))
len sa mi fakt nepaci,ako ju manzel stale nosi na rukach a mne potom nikde cez den nevydrzi,ved to sa neda sa s nou vkuse vlacit....teraz je na koberceku s hrackami asi 10 minut a uz protestuje...no nic,necham ju tam,az kym to bude neunosne,nemoze byt predsa rozmaznana😉...
teraz mame aj problem s hnackami,sa mi to nepaci,ked sa to v priebehu dneska nezlepsi,musime ist k lekarke...chudatko moje

nefertitka
28. črc 2009

mabe tu som si ja vzdy pozerala ako asi moje babo vyzera aktualne;) http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=7

farmarska
28. črc 2009

nef, mabuš holky, tak snad vám záda brzy poleví 😨

nef, jo jo pěkné stránečky, taky si je vždycky prohlížím, ale boužel jsem se nikdy nedostala dál, než za 12tt 😢
tý jo takovej 7kilčovej cvrček musí být roztomilej 😵 😵 😵

mabe
autor
28. črc 2009

Holky, tak zada porad spatne. 😒 Rikam si, jestli mam opravdu chodit do prace. DOma by me bylo z tohoto hlediska lip, ale zase bych se asi ukousala. Dala by me dr. vychazky? Kazdopadne tento a pristi tyden musim vydrzet a pak mozna na ni pujdu na nejakou chvilku. UVidime. Uz se tesim do postylky.

farmarska
28. črc 2009

neukousala, něco pro zábavu si najdeš 😉 navíc jako těhulka budeš asi ze začátku hodně spát, a budeš unavená, takže ti den uteče jako nic 🙂 budeš spát kdy máš chuť, jíst kdy máš chuť, no prostě pohodička 😵
a vycházky těhulinkám píšou. Jen se různěj.. někdo má neomezený, někdo jen na pár hodin denně... já měla od rána od 8 do večera do 18.. takže celkem fajn 🙂 🙂 ale prej těhule i tak nikdo nekontroluje 😉

nefertitka
28. črc 2009

diky farmarska🙂 hej je zlata...ale ked si uvedomim,ze bude tazsia a tazsia;))) ale je to moje zlaticko🙂 aj ja som sa prve dva razy dostala len po 8 tyzden,do tretice to chvalabohu vyslo🙂 dostanes sa aj za 38tt neboj🙂) aj mabe aj vsetky🙂))
mabe ja si myslim,ze by ti doma bolo lepsie,aspon na zaciatku,aj mne dala dr. vychadzky rano 2 hodky a poobede 2 hodky,chodila som k mame aj na cely den,lebo samej mi bolo doma smutno a ani raz ma nikto neprisiel skontrolovat...

nefertitka
28. črc 2009

a musim sa pochvalit,denno denne som jej ukazovala lampu a hovorila jej toto je lampa a teraz ked sa jej spytam,kde je lampa tak sa na nu pozrie a smeje sa pri tom🙂)))normalne to male nic uz niecomu aj rozumie,ani sa mi nechce tomu verit 😀

mili1
28. črc 2009

Ahojtee... Mab gratulujemmmmmm a tesim sa s tebou 😵 len sa opatrujte a setrite obaja 😉
Nef ja uz mojho teraz nevladzem ak ho musim stale nosit na rukach....V kociku nechce byt vobec - dufam ze sa to napravi a onedlho tam bude chceit byt lebo takto to je tazko.... 😒 Esteze ma rad autosedacku tak ho tam davame - tam vydrzi 😉 len sa obavam aby sa mu z toho nepokazil chrbatik.... musim sa spytat lekara ze ak je tam casto ci to neskodi ...ty nahodou nevies???
Farmarka a ostatne babulky tak ako hovori nef onedlho to vyjde a budete tehulky ,,,,,, ja tomu verim .....
Ja som bola vcera na prehliadke po setonedeli....doktor mi zobral ster z krcka a este nejake vytery a vraj je vsetko v poriadku - maternica je uz tiez stiahnuta....

nefertitka
28. črc 2009

mili,nema sa babatko nechavat dlho v autosedacke,kupte mu radsej nejake polohovatelne sedatko,my mame take modre od fisher-price,to sa polohuje podla veku dietata,aby sa mu nekrivil chrbatik,este je tam aj hrazdicka s hrackami,tak sa moze zaroven aj hrat...nam tam mala kedysi vydrzala dost dlho,teraz uz moc ani nie a zvykneme ju tam aj krmit,kym este sama nesedi a nema jedalensku stolicku...mam ju odfotenu aj medzi fotkami...
super,ze mas vsetko v poriadku🙂 a ako vam spinkava v noci?nasa sa stale vrti a budi,neviem,ci je nepokojna z toho zubku alebo z coho,ale skoro nic nenaspime

mili1
28. črc 2009

Nef no mne to kazdy hovori, aby sme ho tam casto nedavali ale co mam robit ked nikde vevydrzia aja ho nosic cely den na rukach nevladzem,,,ved potom nic neurobim 😒
Inac kukala som aj ja tie sedatka od fisher price ....kolko asi stalo? a kde ste ho kupili?
Maly bol dobry, spinkal dobre,od tej 8...- 1., potom od 1.30 - 4.00-5.00, teraz je uz tyzden zly ....vecer vrieska - uz nepomohol ani cipok ani masaz....ale potom zaspi - od takej 22 -23 - 1.30, potom od 2- 5.00..
cez den vobec nespi len sem tam podriemkava

nefertitka
28. črc 2009

mili on je aj v takom veku ked vraj deticky najviac vymyslaju so spankom a vela placu a tak...to sedatko stalo tusim 2 000,- ci 3 000,-, uz neviem...viac ale nie, je to dost drahe ale vyuzijes to az do 18kg....my ho vyuzivame kazdy den aj ked len na chvilku...
ja ked si spomeniem,ako Nikolka plakavala a ko sa zvijala , hlavne po veceroch...brrrr...uz by som to nechcela zazit a trvalo to do 4mesiaca...takze hlavu hore,neboj,ono to s tym bruskom prejde...skus ho nejak zabavat hrkalkami a podobne...u nas zaberali sustave veci ako sacky,alobal a podobne;)treba vyskusat vsetko...

mili1
28. črc 2009

Ahoj Nef...diky a kde ste ho kupili? zabavame ho stale hocicim ale niekedy nic nezaberie az potom ked sa
vyplace,,,, teraz som s nim zacala chodievat na schody pozerat kvietky a to zabera.... 😀
Maly bol dnes dobry, dnes vynimocne zaspal o 20.00 dufam ze bude pekne spat.... klop klop
Zajtra sa zastavim zatial paaaaaaaaa

farmarska
29. črc 2009

ahoj holky, hezké ráno 🙂 a doufám že vám vaši andílci spali 😉
to lehátko si asi teda taky pořídím...
já mám autosedačku a myslela jsem si, že mi to bude stačit, jako že místo toho lehátka, ale když píšete, že se ničí ty zádíčka, tak to půjdu i do lehátka 🙂 jen na to musím pomalu připravit manžela.. 😎 no ale co, času mám na to ještě víc než dost 😀

mabe
autor
29. črc 2009

ahoj holky, jsem doma. Vcera vecer jsem mela naruzovely vytok, uplne jsem se videsila. Tak lezim aji zitra a v patek pujdu do prace udelat uzavirku mesice - dochazka atd. a asi uz zustanu na PN. Nechci nic riskovat. Dneska je to uz ok, tuk, tuk. Asi sem byla hodne prokrvena, ale vystrasilo me to.

aanda
29. črc 2009

Ahoj Mab. To ti verim, ze si sa riadne vylakala 😒 ale urcite to je len prekrvena maternica, neboj. oddychuj...

mili1
29. črc 2009

Ahojteeee,, maly pekne spinkal az do rana 😉
farmarka aj ja som si myslela ze nam autosedacka bude stacit ale teraz ak je tam dlho som zacala premyslat ci je vsetko o.k... a nasi mi zacali hovorit ze ho tam nemam casto davat 😒 ale uz je tazky a nosit ho nevladzem cele dni 😒 neboj ani sa nenazdas a onedlho uz budes aj ty kupovat lehatko 😀
Vcera som hovorila manzelovi tak ho pojdeme kupit 😉
Mab len pekne oddychuj, 😉
Ahoj anda ako s amas?

farmarska
29. črc 2009

ahoj!!

mabuško dávej na sebe pozor!! na práci se vyprdni a doma odpočívej!! 😵 😵 😵

muli, no já jsem takovej blázen, že jen jak bude nějaká kačka, tak to lehátko poletím koupit, těhu netěhu 😅 😅 😅 už ted mám hafo oblečení, kočár, kolíbku, autosedačku, dvě hrací deky s hrazdičkama a spoustu jinejch prkotin 😅 😅 😅 jsem holt magor 😅 manžel na mne vždycky kouká jak na šílence a v obchodech mne táhne co nejdál od dětských věcí 😀 😀

mabe
autor
30. črc 2009

Ahoj devcata,

tak sem celou noc moc nespala, porad se me honi v hlave ta PN. Na jednu stranu me uz nic neni a doma bych se unudila, ale na druhou nema to cenu prece podcenovat. V praci jsem na te hale a nemam klid, pak chodim domu uplne vyrizena a to pro mimiska asi taky neni dobry a tedka ten mesic a pul do toho 12tt je hodne dulezity. Nechci si to pak vycitat, ze sem pro mimiska neudelala vsechno, kdyby nahodou....Ale to si nepripoustim, takze zitra bych dosla do prace udelat konec mesice a v pondeli k dr. pro PN. Ale jsem porad takova rozpolcena. Ja vzdycky nerada nechavam lidi ve stychu, ale v tomto asi musim byt sobec.

lenadka
30. črc 2009

mabe, ostan doma nic nie je dolezitejsie ako babo teraz, ked ta praca doteraz neskapala ani bez teba nezhynie 😉 😀 a hlavne neutecie 😉

mabe
autor
30. črc 2009

leni, mas pravdu 🙂

aanda
30. črc 2009

ahojte babulky...
Mili, celkom to ujde... drobec kopka, resp. teraz sa skor tak vlni, asi pred mesiacom to boli skorej take kopance, ale teraz je uz asi vacsi, tak su tie pohyby uplne ine, ale niekedy teda riadne potlaci.... Vam sa ako dari?

Mab, urcite momentalne neber ohlad na okolie... Uvazuj iba o sebe! 😉 Ja viem, ze to asi nie je jednoduche ked mas pod sebou ludi a mas zodpovednu robotu a navyse sama si "poctivka"... Aj ja mam pod sebou ludi, ale ked som riesila rovnaku dilemu ako ty, tak som mala rovnicu len s jednym otaznikom.... 😉 Bola som domka a potom som sa vratila do prace...

casia
30. črc 2009

ahoj mabe, prosim te, zustan doma a vubec tam snad ani nechod, vykasli se ted na to, uvidis jak se budes citit dale, tak pak se treba vratit, ale bylo by lepsi byt v klidu, odpocivat a venovat se sama sobe, relax, pohodicka, nakej vylet atd. 😉 prace je prace, udelala si toho dost a kdyz to bude nekomu vadit, at si polibi, to Ti muze byt jedno, byla jsem na tom pri 1. tehu podobne jako ty, stres jak to udelat, co kdo bude rikat a nebylo to pro me dobre...

mabe
autor
30. črc 2009

holky diky, potrebovala jsem to slyset. 🙂 Zitra dojdu a udelam tu dochazku a uzavru mesic a v pondeli pujdu k dr pro PN, dneska ji jeste zavolam.

aanda
30. črc 2009

Mab, vobec si to nevycitaj a na to ze niekoho nechas v stychu ani nemysli... Jednoducho tvoje zdravie a tvoj drobcek ma teraz prednost pred vsetkym... Ti ktori to nepochopia...ich problem... 😉

mabe
autor
30. črc 2009

andy, 😉 uz mas pekny tt. 😉

aanda
30. črc 2009

Mab, veru uz to pribuda... Ja som zostala na PN v 6tt... a vratila som sa do prave v 16tt tusim... no a moja sefka mi hned povedala - priamo, viac-krat a jasne - ze ONA mala velmi tazke obdobie, ked som ja zostala PN... pritom si ani nevie predstavit, co som zazivala ja, ked som stale spinila a kazdy krat ked som isla cikat som sa bala, ci tam bude zasa hnedy fliacik, alebo neboj krv.... brrrrr.. nechcem ani mysliet na to... ale ja som si z toho nic nerobila.... som si povedala, ze je sebec a egoista a ze kedze mala to stastie, ze mala tehu bez problemov, tak nikdy nepochopi... takym ludom netreba nic vysvetlovat a treba sa riadit vlastnymi pocitmi a potrebami... Praca je dolezita, ale nemala by byt nasim zivotom... 😉

mabe
autor
30. črc 2009

andy, tak s tema tydnama jsme na tom stejne. Snad to spineni u me uz nebude. V utery bylo, protoze jsem byla mooooc unavena a v praci jsem toho mela hodne. Nekteri lidi jsou nevdecni.

aanda
30. črc 2009

Mab, urcite to bude u teba v pohodke 🙂 Velmi drzim palceky a hlavne sa riad svojimi pocitmi 😉
A ozik, ako vam pokracuje domecek?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru