Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
7. zář 2012

@bambi7 držím veľmi palce, nech sa vám zadarí a budeš sa tešiť

mňa bábo začalo večer kopkať už aj do ruky, aj ráno sme sa takto dorozumievali, krásne to je, už som aj zabudla 😉

nefertitka
7. zář 2012

@bambi7 kupila som si revalid vodicku, snad to zaberie....

nefertitka
7. zář 2012

@ellysa mas aj ty dojem, ze je vsetko akoby nove co sa tyka tehotenstva?tak vravia druhorodicky vacsinou;)

soni1
7. zář 2012

Ahojte dievčatá, potrebujem poradiť, otehotnela som po 5 rokoch, teraz som v 12tt, ako viem, že je všetko OK, aby som sa zbytočne nestresovala. Ďalšiu poradňu mám až 27.9. Ak by sa niečo zlé, nedaj bože, stalo, ako sa to prejaví, krvácaním alebo nemusí? Ďakujem.

ellysa
7. zář 2012

@soni1 žiaľ nezistíš to niekedy, len na sone, ja som ani raz nekrvácala, zistili to až na UTZ, ale neboj, tvoje bábo je určite v poriadku, už keď sa začne hýbať, čo bude o chvíľu si budeš istejšia, že je všetko v poriadku

soni1
7. zář 2012

@ellysa a nemala si ani bolesti? a čo tehu príznaky, tie nepominuli?

ellysa
7. zář 2012

@soni1 nie, cítila som sa stále rovnako 😔

soni1
7. zář 2012

@ellysa veľmi sa bojím, lebo som otehotnela po dlhých 5 rokoch a prešli sme všeličím, preto ten strach. Teraz si tu pozerám doplerov ultrazvuk, nemáš s ním náhodou skúsenosť?

mabe
autor
7. zář 2012

@maximka33 ja se chystam v pondeli na preventivku a pak snad hura do snazenicka 😉
@bambi7 no, neda se nic delat, musis vydrzet pro mimco, tak se drz holko moje a drziim moc palecky, at se zadari 😉

mabe
autor
7. zář 2012

@ellysa jee, tak to gratulujuuu, to musi byt krasnouckyyy 🙂

maximka33
7. zář 2012

@mabe promiŃ, moc se neorientuji, proč musíš na preventivku?

mabe
autor
8. zář 2012

@maximka33 kazdorocni preventivka 🙂

mabe
autor
8. zář 2012

ahojte holky, tak dneska uz jsme doma. cesta celkem dobra 4,5h. uz mam vsechno vybaleny a peru druhou pracku. zitra dopo bych chtela na kolo, odpo za mamkou do nemocnice. je me to tedka trosku lito, ze uz jsme doma, anicka byla porad venku, jenom sup ze dveri a hotovo. ale zase jsem citila na sobe, ze tyden s tchanovcema stacily. sice jmse spolu nebyly 24h, oni byly na kole sami a tak, ale uz to stacilo. 😀

maximka33
8. zář 2012

@mabe tak to jo, to máš dobrý, že o tebe doktor tak pečuje. mně to udělala při přechodu, když jsem přešla od jiné doktorky.
to jste se určitě měli krásné na dovolené 😉

mabe
autor
9. zář 2012

@maximka33 pecuje? chodim 1x za rok na cytologii, to se dela normalka, ne?

maximka33
9. zář 2012

@mabe jo takhle 🙂 na gyndě jo. já myslela, že u obvoďáka. tak hlavně, ať to máš v pořádku 😉 a co jinak, jaký byl víkend? my ho měli domácí - pracovní, úklid, vaření, obkládaní krbu, opravy auta 🙂

mabe
autor
10. zář 2012

dobre ranko, tak jsem nespala od 4h, uplne se zase trepu, jsem z toho strasne nervozni. snad bude vse ok.
@maximka33 ja zapomela napsat, ze na gynde. 🙂 no, my se vratily v sobotu z te sumavy, tak vcera probehla nejaka pracka a pak odpo jsme sly za mamkou do nemocnice.

nefertitka
10. zář 2012

ahojte, tak nasa mala sa rano zobudila nejaka nemastna, neslana, ma zahnuhnany hlas, ale nema sople, ani nic, len sa mi nejak nezda, ked som jej povedala, ze nemusi ist do skolky dnes, ze uvidime, ci bude alebo nebude chora, tak zacala pistat, ze ona chce ist. Aj som sa s muzom vyhadala, on bol za to, aby sla, ja som bola proti, boli na mna dvaja, tak vyhrali, okolo 11 tej ideme pre nu, mna asi porazi, nedavno sme vyzdraveli zo strasne dlhej choroby a teraz zas. A ked vyzdravie, tak co, zas tyzden v skolke a zas choroba?na toto ja akosi nie som nastavena a nechce sa mi fakt na nu pozerat ako kazdu chvilu trpi nejakou chorobou:(

nefertitka
10. zář 2012

@bambi7 ten revalid si aj zmyvas z hlavy? v lekarni mi povedali, ze vecer natriet a rano umyt a vletaku je ze natierat aj rano a vecer a nic o umyvani

mabe
autor
10. zář 2012

ahojte, tak jsem zpatky, tak zanet vylecenej, cipek na pohled dobrej. pak me delala stery a prvni dobry a druhej strasne zabolel a zacla jsem trosicku krvacet, tak rikala, ze uvidime co bude ve vysledcich. tak ja jsu z toho na nervy. je pravda, ze skoro vzdycky jsem spinila po cytolkach, ale nejak jsu z toho nervozni, aby to bylo ok.

no nic, jdu s anickou ven, bezvadne to zvladla s prababickou a odpo hura za kamoskou 🙂

nefertitka
10. zář 2012

@mabe a uz je anicka v poriadku?
snad ten cipok bude v poriadku....to krvacanie nevadi, to byva

mabe
autor
10. zář 2012

@nefertitka no, jestli to byva, tak su klidnejsi. dr. rikala, uvidime co bude z vysetreni. jinak zanet uz nevypada ze mam. anicka ma jeste rymu trosku a trosku pokaslava, ale na to abysme byly doma to neni. takze muzeme "normalne" fungovat. vis, ja su takovej plasmen, uz bych chtela mit vsechno v poradku. 😖

nefertitka
10. zář 2012

@mabe verim, neboj, coskoro bude vsetko v poriadku a nebudes vediet, kde ti hlava stoji pri dvoch detoch🙂
Niki je uz chora, teplotka, kychanie, sopel....po 5 dnoch v skolke;( nepaci sa mi to, nechce sa mi to tak casto absolvovat...

bambi7
10. zář 2012

cafte babule
nef nie nic nedavam dole ako v letaku umyt hlavu a dat do vlasov a to je vsetko

a co skolka?

a ako mabuska sa mate?
zajtra idem na utz no uvidime ani sa mi tam nechce sestricky su otrasne neochotne bola som na inj ani mi to neukazali poriadne ze uz to mam vediet sama na 2X a hlavne ze to ma davaz sestra zdravotna a sama sebe dat 3inj do brucha no tak to ja neviem .....snad to prezijem preco musime vzdy natrafit na taketo
citala som si tu na mk ohlas na to centrum a skorokazda baba pisala ze otrasne sestricky skoda ze som si to neprecitala skor a to doplacam skoro 1000eur a pristup hroza,,,,,no co uz musim vydrzat
tak pekn den babule

mabe
autor
11. zář 2012

dobre ranko, tak dneska jdu poprve cvicit mojzisovku, uz se tesim, ze neco zacnu delat. vcera jsem mela silenou migrenu s bolesti celych zad - to je dusledek 14 dni bez cviceni, tak zase musim najet na vlnu cviceni.
@nefertitka snad mas pravdu a bude to ok, diky. chuderka nikca, to je teda fofr s tim nachlazenim. no, ono to pocasi je takovy na hrane, tak bude asi hodne nachlazeni. anicka taky jeste sem tam zakasle a vytece sopel, ale teplotu jsme vubec nemely.
@bambi7 ahojky, tak drzim palce k dr. no, ja byla vcera na preventivce a zanet uz je pryc, ale jak me rypla do cipku na cytolku - coz fakt bolelo, uplne ostra bolest do bricha, tak jsem zakrvacela a dr. rikala, uvidime co bude z cytolky, tak mam strach, vysledky za 3 tydny, tak snad bude vse ok.

mabe
autor
11. zář 2012

tak mam prvni mojzisovku za sebou a za mesic na mobilizaci kostrce 😝 😀

mabe
autor
12. zář 2012

dobre ranko, tak dneska uz ma byt o 10C min a prset. uvidime, dopo bych chtela na hriste a odpo jdeme za mamkou na navstevu, maji tam dneska jarmark a nejakou kapelu.

mabe
autor
12. zář 2012

tak jsem se rozhodla udelat kynuty knedliky - bude to druhej pokus a minule jsem s nema mohla rozbijet beton
holky, chci koupit anicce nejaky tenisky do sokola - zacina nam uz pristi tyden, nejaky dobry tipy?
a anicka zase ma dalsi fazi - tedka vsude leze, skace, beha, je k neudrzeni. premyslim, ze ji nekam dame na sport, ale to je jeste brzo. je to takova velka dracice.

ellysa
12. zář 2012

Ahojteeeeee, tak sme dnes absolvovali morfo UTZ, všetko je v poriadku, už máme skoro pol kila a je to chlapček 🙂 JA som síce asi viac chcela dievčatko, ale zvyknem si 😀

mabe
autor
12. zář 2012

@ellysa moc gratulujuuuuu, vzdyt je to krasny mit od kazdyho druhu jedno 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru