Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
30. črc 2009

no, pomalicku. Tedka manza obchazi instituce kvuli stavebnimu povoleni. Budeme radi, kdyz zacneme na jare. Tedka v sobotu pujdeme na zahradu si zkusit vykolikovat barak. 🙂

aanda
30. črc 2009

hmmm. tu byrokraciu mame rovnaku 😀

lenadka
30. črc 2009

mabe, vies ja som bola sprosta: v nedelu som bola unavena-mali sme navstevy-nasich a svokrovcov, cely den som stala na nohach /v sobotu detto, pecenie predpriprava jedla pre hosti na dalsi den/ , unavena co som obskakovala a vecer som uz spinila a este som isla do prace v pondelok a lezala az doma poobede so spinenim a bolo mi tak cudne zle a v utorok som isla zas do prace a vratila sa skor domov lebo spinenie pokracovalo a volala som Dr. ale tam mi povedali ze staci prist aj v stredu a to uz bolo silne spinenie a rovno ma poslal do nemocnice... vycitam si ze kvôli praci som si zanedbala prcka a potratila...to uz nikdy viac neurobim...
...aj ked...mam pocit ze dietatko vo mne umrelo, nevyvyjalo sa a preto sa to stalo, lebo mne bolo tak cudne uz asi tyzden-nie nemala som bolesti, ale bolo mi vyslovene zle-na odpadnutie, alebo ma chytil zachvat uzkosti, buchalo srdce ako blaznive z nicoho nic z uplnej pohody, dokonca som pri tom sedela a zacalo ma zaroven napinat z nicoho nic, v noci nespavot a pocit ze mi akosi netravi, ze som zjedla nieco hrozne tazke nestravitelne a boleli ma oblicky, potom som zacala citit ze ma odrazu prestavaju boliet prsia a nie su tak napnute ako boli...to uz som zacinala tusit, ale neverila, lebo so mnekrvacala, nemala bolesti...proste bolo to akoby na mna isla nejaka strasna chripka, alebo co...ale ja som to brala-dufala ze je to z unavy 😲 😅
no a ked ze uz som raz uspesne tehotna bola, vedela som to porovnat odkedy je to "ine" ale zaroven som si vravela, ze ved kazde tehotenstvo moze byt ine...tak ze radsej sa treba setrit 😉

mabe tak ze nepozeraj na ostatnych co si budu mysliet, si jedina kto moze ochranit stuplika 😵

nefertitka
31. črc 2009

ahojte....
mili odpovedam trosku opozdene,ale my sme to kresielko kupili v Dracikovi,pytajte si ale polohovatelne,lebo su aj take, co sa polohovat nedaju.

Mabe naozaj bude pre teba najlepsie,ked ostanes domka,aspon prvy trimester,potom ked sa nic zle nebude diat podla mna mozes ist do roboty,len sa tam prosim ta nestresuj a naj by bolo,keby ta tam niekto vozieval,aby si co najmenej chodila, ak sa bude dat

mili1
31. črc 2009

Nef diky, pojdeme sa kuknut a kupime .....a inac ako sa mate??? Nikolka pocuva?
Aanda my sa mame dobre,,, maly stale nechce spinkat cez den, aspon ze v noci spi ale aj to pozde zaspi
😒 musime vydrzat...sanad sa to upravi...
Mab ja si tiez myslim ze by si mala chvilu zostat doma a potom ak sa budes citit dobre vratis sa do prace....
Aj ja som mala na starosti ludi a musela som byt dlho v praci ale som si povedala ze babo je najdolezitejsie a ostala doma 😉
Vcera sme mali navstevu prisla ma pozriet kamoska co sme boli spolu v nemocke, jej mala je o tyzden mladsia ako moj...ale bola velmi zlataaaa,,,,
Dnes som zavarala uhorky ..... a teraz oddychujem 🙂

nefertitka
31. črc 2009

Ahoj Mili, my sa teraz nemame zrovna moc dobre,malinkej rastie ten zubok a ma hnacky...chuda, uz asi 5 dni,tak dietujeme a berieme lieciky,v pondelok bude mat vysledky z vyterov,dufam,ze nema infekciu...ale vraj tie hnacky mozu byt aj z toho zubka,vraj to byva spojene...

a kolko ti malinky spava teraz cez den?

mili1
31. črc 2009

Ahoj neff,, si tu este??, Maly spinka cez den asi hodinu, predtym spal tak 3 hodiny teraz nechce za nic na svete spat....

nefertitka
31. črc 2009

ano som

nefertitka
31. črc 2009

to bude asi tym teplom....moja spinkala rano hodinky,teraz som ju o 12 tej zas uspala,no som zvedava dokedy vydrzi...nejak mi zacala zaberat vela casu,cim je vacsia tym viac pozornosti vyzaduje;) a naucila sa neviem kde taky rozmaznany placo-kasel na mna pouzivat;)) ked si ju napriklad dovolim niekam polozit...inak som kupila nositko,asi si ju zacnem davat tam a budem s nou robit veci na rukach🙂 inak to nevidim

nefertitka
31. črc 2009

rano hodinku som mysela

mili1
31. črc 2009

Ahojjjj , takze vym idu zubky? Tie hnacky mozu byt aj z toho....

nefertitka
31. črc 2009

ak budu z toho,tak budem len rada,,,,obavam sa len tej infekcie...inak to moje dieta je pripad;) sladky cajik a dzusik jej neberie ale ked jej dam vypit horky roztok,co nam teraz nakazali,tak to zlupne 50ml jedna radost a este ked jej to vezmem tak place, fuj,ja som to chutnala,do mna by to nikto nedostal 😀

mili1
31. črc 2009

Nef no tie deti su zlateee,,, ja skusam hocico a v poslednej dobe sa chce len nosit na rukach a ja nastiham nic urobit 😒 uz zistil co je dobre 😀

nefertitka
31. črc 2009

no veru🙂 maju oni uz dobry rozum tedA;)

nefertitka
31. črc 2009

a uz si si zvykla na prebdene noci?🙂 ja este stale moc nie teda 😀

mili1
31. črc 2009

Dala som ho spat tak uz fnuka, dlho vydrzal 20 minut...tak musim ist zatial pa

nefertitka
31. črc 2009

ahoj

mili1
31. črc 2009

Nef no nemam na vyber ...uz si zvykam na vsetko zle 😀 ..potom sa este stavim

nefertitka
31. črc 2009

oukej🙂

mabe
autor
31. črc 2009

Ahoj holky, tak jsem se vratila z prace. Byla jsem rano u dr. - pro tu neschopenku a pak v praci si sbalit a dodelat konec mesice. Dr. me delala UTZ. Mimisek je tak 2x vetsi od pondelka. Uplne jsem cucela a krasne mu tlouklo srdicko, vsechno v naprostem poradku. Za 14 dni jdu na dalsi UTZ. Jinak mam vychazky od 10-12:30 a 15:00-20:30, no proste parada. 🙂

nefertitka
31. črc 2009

dobre si urobila mab,oddychnes si, je to pre vas oboch najlepsie;) a tesim sa s tebou,ze je vsetko v poriadku🙂))

zuzana1971
2. srp 2009

ahojte, mozete mi prosim poradit? uz som mala jeden missed abortion pred 10 rokmi, konecne som otehotnela druhy krat v 38r, ale bojim sa, ze to bude zase missed. Lebo som mala v 5 tyzdni trosilinku bolestri prs a pozitivny tehu test ale teraz v 6 tt nemam VOBEC ziadne priznaky a vobec sa necitim tehu 😖 ...prvu kontrolu u gynekologa som mala naplanovanu na 11.8., cize este nemam potvrdene tehotenstvo lekarom, len pozitivny testik. Prvy krat ked som mala missed mi tiez vymizli priznaky 😖
Privitam kazdu radu v tomto smere lebo som zufala a bojim sa... 😢

mabe
autor
2. srp 2009

Ahoj zuzi, je me to lito, nezbyva nez cekat a verit. Ja vim, ze se to rika lehko a hur dela, ale snaz se myslet pozitivne. Ja si myslim, ze pokazde to nemusi byt stejny. Ale pro klid bych zavolala dr., ze se ti neco nezda, jestli nemuzes prijit driv.

sarlotta
2. srp 2009

Zuzi, na tohle je jediná rada zajet rovnou do nemocnice na gyndu, že Ti není dobře... a budeš mít utz hned.

Ahojík mabe... doufám, že se šetříš🙂)) a od pondělka už budeš jen odpočívat🙂))

mabe
autor
2. srp 2009

Ahoj sarlotko, ja se setrim porad. Rano vstanu, zkusim se nasnidat, pak na netu nebo telka, udelam obed, najim, lehnu, a zase odpocivam. Manza vesi pradlo, vysava, a tak. 🙂

sarlotta
2. srp 2009

Mabe, blahopřeju k srdíčku, je to nádhera🙂)))

ellysa
3. srp 2009

Ahojte, tak ja som v práci po dovolenke- teda ešte by som po nej potrebovala pár dní na zotavenie, veľmi som si teda neoddýchla 😒 .
Mabuška gratulujem k srdiečko, nech len mrňúsik pekne rastie a ty určite oddychuj.
😀
Ja som bola u tej tety bylinkárky, namiešala mi čajík a povedala, že podľa nej budem mať slabú maternicu, tak že si mám dávať na noc taký zemiakový obklad a keď otehotniem mám ostať hneď doma a nenamáhať sa. Ešte hovorila, že by bolo dobré k nej potom chodiť tri krát do týždňa na masáž ale je to pre nás dosť náročné na cestovanie , tak neviem...

mabe
autor
3. srp 2009

Dobre ranko devcata, 🙂

elly, ja oddychuju. Pripadam si, ze nic nedelam. 🙂 Verim, ze to dopadne dobre. Na dalsi kontrolu jdu 14.8. - uz se moc tesim az uvidim mimiska a necham si udelat zase fotecku. 🙂 Budu drzet palecky,at ti ten cajik pomuze. Je dobre, neco v tomto delat. 😉 Ja taky na podzim pila bylinkovou kuru. Kamaradka veri na vykladani karet a kartarka ji rekla, ze musim zmenit postoj. A mela pravda, ja ho zmenila. Divam se na tehu uplne jinak a zkusila jsem vse prirodni formou - zadny hormony, teda krome toho utrose, ale to uz bylo nevyhnutny, zkouseli jsme vsechno mozny.

Jinak dneska nic nemam v planu. Tedka se kouknu na telku - mam tam Herkulesa 🙂 - to me bavi. a pak pujdu nakoupit pecivo. Mam tady spoustu jidla. Po vcerejsku me zustala rajska s karbosama a pak me mamka dovezla rizky a tatka me udelal jablecny puding. Mam narvanou lednicku ovocem a zeleninou - co ja s tim budu delat. 😒 Tedka jsem do sebe nasoukala vanocku. Po ranu tu vanocku davam.

ellysa
3. srp 2009

mabe, akože nič nerobíš, staráš sa predsa o fazuľku aby pekne rástla, to je teraz tvoja tajná úloha 😀 . Len si to užívaj, ja pôjdem tiež hneď na PN, ak budem tehu, už som sa rozhodla, dnes začnem piť ten čajík a robiť si obklady. Začala som si merať aj BT aby som mala prehľad ako mi funguje cyklus, no uvidíme 🙂 ...

nefertitka
3. srp 2009

mab,len vela odychuj a papkaj🙂 vidim,ze toho mas hojne,tak to male babo fazulkovite nakrm🙂))

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru