Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
8. říj 2012

@ellysa pres obed anicka nema plinku uz dlouho, ale na noc jsme to zavedly az tedka. chci zkusit ji dat vycurat pres noc jenom jednou, zatim jsem ji davala dvakrat kolem 1h a pak v 5h, ale to uz se me trosku vzbudi a pak nemuze usnout, takze to asi neni dobry.

mabe
autor
8. říj 2012

no, tak dnesni schuzka se odklada o 2-3 dny, takze zatim nic neni v kapse jeste

mabe
autor
9. říj 2012

jinak preji dobre ranko, dneska dopo nakup a hriste a odpo prijde kamoska nas ostrihat a me obarvit. 🙂

bambi, drzim palce a myslim na tebe

nefertitka
9. říj 2012

ahojte.... bam ako?
No Niki od rana kycha, pokasliava, sopli a to ani v skolke nebola. Asi ta dlha cesta vlakmi a busmi, asi tam nieco nachytala;( jezis

mabe
autor
9. říj 2012

@nefertitka jejda, tak zase nachlazeni? to pocasi tomu neprida. my mame tedka 6C 😝 . musim anicku poradne oblict. no ven pujdeme radsi az tak po 10h a jenom nakoupit, projedeme se autobusem, trosku projdeme.

nefertitka
9. říj 2012

@mabe hej, mna uz z toho asi klepne,,,, no ale pokial to neni silny infekt s vysokymi horuckami, tak sa to da prezit, len ked je to tak casto, tak uz to fakt dost lezie na nervy:(

mabe
autor
9. říj 2012

@nefertitka no jasne, ze to leze na nervy. 😝

nefertitka
9. říj 2012

@mabe chuda moje male...uz je umrncana zas...sa jej nedivim

bambi7
9. říj 2012

cafte babule bola som na sone koli tomu slabenu krvacaniu potom uz len spinenie a zatial vsetko ok tak snad to tak aj ostane len musim lezat ako pri domke
tak prisla mamca a zobrala domku von a priniesla jedlo navarene takze som rada ze ju mam a vy ako

bambi7
9. říj 2012

elly rozhodovala si sa aj medzi mamas papas sola kocikom ze?ten je krasny tiez bola so kuknut

bambi7
9. říj 2012

nef a nema mala znz imunitu nebrali niky na to krv? domke to tak zistili ta je tiez casto chora a preto jej este nedoporucil skolku ze to by uz bolo moc az na zapal plc lebo malej to hned steka tak berie lieky na imunitu ale imunologicka povedala ze aj 9 mes kym to zabera je to dlh proces ale neva len nech ma tu imunitu ok

tak skore uzdravenie

ellysa
9. říj 2012

@bambi7 áno aj solu som chcela, aj by som ju vzala od kamošky z UK, ona mala pár mesiacov používanú, lenže bola to flora a to je čisto dievčenská 😅 , ta nakoniec som ju nevzala, ale bola som ju pozrieť aj v obchode a mne sa páči

bambi7
9. říj 2012

ahoj elly no jasne to by bolo blbe ta flora 😀

ellysa
9. říj 2012

@bambi7 a hlavne, že je všetko oka, naozaj sa snaž oddychovať čo najviac ako sa dá, aj keď sama dobre viem, ako sa to dalo pri Oliv vtedy, tak ale aspoň ubrať plyn na minimum

mabe
autor
9. říj 2012

@bambi7 to jsem moc rada, ze je vse ok. a kolikatej tt jsi? uz je prcek videt? jenom odpocivej a drz se. 😉

mabe
autor
9. říj 2012

z tohoto mam holky trosku strach,a bych zase nemusela lezet nebo tak, ale co nejak se to treba da vyresit. anicka si rada cte, tak kdyz nebudou moct nasi dopo, tak budeme cist a kreslit a odpo muze manza nebo tchanovci.

bambi7
9. říj 2012

cafte babulky dakujem ste zlateee

mabus vcera skoncil 5 a dnes zacal len 6t este je skoro na akciu srdiecka ale urobil sono a videl co chcel a ze to je zatial ako ma tak snad bude dalej musiiii

elly hej je to tazke domka je dost ziva ale na druhej strane dost chapava ta hned povie maminka lezkaj idem sama 😉 iba ked musim vstanem aj ked niekedy to nejde to je jasne ale snazim sa co najviac

a co varite?
a mabus nebojkaj zvladnes vsetko slniecko moje budete si citat a tak domka teraz pozera rozpravku a sklada pri mne lego alebo kresli to miluje.......tak pa zatialll

ellysa
9. říj 2012

@bambi7 ja som to tiež tak robila, roztiahli sme gauč-ja som polosedela/pololežala, tam si malá nanosila hračky ,sme spolu kreslili, skladali, hrali sa, je to ťažké, hlavne na psychiku, ale treba aspoň tie tri mesiace vydržať

mabe
autor
9. říj 2012

@bambi7 my mely dneska maso na stave s ryzi. vecer budu delat na zitra fazolovou polivku. anicce staci zatim jedno jidlo. tak to stridam. ja vim, ze se zvladne vsechon, ale vim jak jsme to mela psychicky, ze jsem s anickou nemohla nic delat a jenom lezet. zase za dalsiho prcka to stoji za to a s anickou uz 2,5r funguju kazdej den.
je jeste brzo 6tt, ale moc moc drzim palce 😉

mabe
autor
10. říj 2012

dobre ranko, tak jsme dneska vstavaly v 8h, tim padem nestihnu cviceni, ale nevadi, pojede k nasim a ja se tam pujdu podivat po nejakym obleceni na sebe na svatbu(jdeme kamaradum za tyden). vecer jdu na koncert kamarada, manza hlida, tak uz se moc tesim.

nefertitka
10. říj 2012

ahojte
No dnes sme boli na ORL a mandla musi von....takze sme objednani na 2.11. Dali nam na vyber ci v narkoze alebo oblbovak, tak sme sa spytali na nazor lekara a on povedal, ze radsej oblbovak. Vraj si to nebude pamatat, ze tak jedno dieta z tisic si to iba pamata. Ze bude vyzerat, ako so 4 borovickami v sebe 😝
Ale obavam sa. Ja sa o nu vseobecne strasne bojim, aj ked bola na operacii s palcekom, skoro som umrela od strachu, kym bola v narkoze a den predtym.... 😒

mabe
autor
10. říj 2012

ahojte, tak zitra uz by se snad mela podepsat ta smlouva na byt.

@nefertitka urcite ji to pomuze. ja v 21 letech mela abcesy a tak sly krcni mandle ven a uz to bylo v poho.

mabe
autor
10. říj 2012

@bambi7 tak jak dneska?

bambi7
10. říj 2012

ahoj mabuska stale rovnako jaj moja dufam ze to zasa nedopadne zle ....to krvacanie aj ked len trochu ma metie a .......no idem v piatok na hcg ci stupa vybavila som si to lebo to cakamie na niciiiiii ake uvidime
dakujem slniecko moje ze na mna myslis si poklad
a vy ako co anicka?

bambi7
10. říj 2012

nef moc drzim palce ......

mabe
autor
10. říj 2012

@bambi7 moc a moc ti drzm palce, myslim na tebe 😉 anicka je uz velka a rozumna holka. tedka jsme 4 den bez plinke v noci, davam ji curat v noci.

nefertitka
10. říj 2012

@bambi7 dakujem aj ja ti drzim palce aby mimco vydrzalo.... a ako krvacas?cerveno?ci do hneda?

nefertitka
10. říj 2012

jezis uz som aj ja nejaka chora....nejak to na mna veru tiez vylieza

mabe
autor
11. říj 2012

dobre ranko, tak koncert vcera byl super, mela jsem dve plznicky a v naladicce, jak me staci malo. 🙂 Dojela jsme domu v 22:30h,takze pohoda, ale i tak ty dve plznicky trosku citim tedka. za chvilku jdeme s anickou cvicit a odpo snad podepsat tu smlouvu na byt.

mabe
autor
11. říj 2012

ahojte, tak podepsano 🙂 , tedka vymyslet vecicky do bytecku a nejpozdeji do konce ledna stehovani, teda spis zacatek zarizovani... 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru